NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A támadókat nézzük Brady meg esetleg AB van MVP esélyes jelölt. D oldalról lenne esetleg valaki aki kaphatná? Jaxből vki vagy máshonnan más vki? Mert most bevallom szegénységem, nem nagyon van előttem bárki.

Most csak komoly, értelmes válaszok érdekelnek 😉 😛
dande
Hayward, Bouye
egy rakat pass rusher: Donald, Campbell, Griffen, C. Jones, Lawrence, Bosa

Nem tudnám kiemelni egyiket se magasan, és van még név, akit nem irtam le, de nem lepődnék meg ha megnyerné. Idén nagyon sokan emelkednek ki, de nincs 1 aki egyértelműen mindenki fölé állna. Nehéz lesz választani, amibe biztos sokat fog nyomni, hogy ki lesz a sack király v. int király, ÉS jó csapatban játszon, POba jutó csapatban (hiába egyéni dij, ritkán nyer olyan aki nem jut rájátszásba).
alatriste
Ja felreertettem. MVP dijra nyilvan nok eselytelenek, sot. Az irt nevek az ev vedoje cimre gondoltam. MVP nem lesz vedo, talan sose...
alatriste
Már csak azért is, mert jelenleg egy sem játszik a ligában. Mondjuk szerintem össze is törnék szerencsétleneket, szóval jó is ez így.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A támadókat nézzük Brady meg esetleg AB van MVP esélyes jelölt. D oldalról lenne esetleg valaki aki kaphatná? Jaxből vki vagy máshonnan más vki? Mert most bevallom szegénységem, nem nagyon van előttem bárki.

Most csak komoly, értelmes válaszok érdekelnek 😉 😛
dande
Hayward, Bouye
egy rakat pass rusher: Donald, Campbell, Griffen, C. Jones, Lawrence, Bosa

Nem tudnám kiemelni egyiket se magasan, és van még név, akit nem irtam le, de nem lepődnék meg ha megnyerné. Idén nagyon sokan emelkednek ki, de nincs 1 aki egyértelműen mindenki fölé állna. Nehéz lesz választani, amibe biztos sokat fog nyomni, hogy ki lesz a sack király v. int király, ÉS jó csapatban játszon, POba jutó csapatban (hiába egyéni dij, ritkán nyer olyan aki nem jut rájátszásba).
alatriste
Ja felreertettem. MVP dijra nyilvan nok eselytelenek, sot. Az irt nevek az ev vedoje cimre gondoltam. MVP nem lesz vedo, talan sose...


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Devin “mindenki returnerje” Hester hivatalosan is bejelentette a visszavonulását.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tájkép csata közben..........................

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
Védő talán csak kétszer nyert MVP címet 70 év alatt, utoljára Lawrence Taylor 1986-ban, aki a legdominánsabb csapat messze legdominánsabb játékosa volt. Ilyen védő ma nincs, minden más esetben pedig támadónak megy a díj.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
A támadókat nézzük Brady meg esetleg AB van MVP esélyes jelölt. D oldalról lenne esetleg valaki aki kaphatná? Jaxből vki vagy máshonnan más vki? Mert most bevallom szegénységem, nem nagyon van előttem bárki.

Most csak komoly, értelmes válaszok érdekelnek 😉 😛
dande
DPoY lesz izgalmas.
Black_Adder
Wagner körül elég nagy a hype, meg baromi jól is játszik (sérülten). Én rá tippelnék, ha bejutnak a playoffba.

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A támadókat nézzük Brady meg esetleg AB van MVP esélyes jelölt. D oldalról lenne esetleg valaki aki kaphatná? Jaxből vki vagy máshonnan más vki? Mert most bevallom szegénységem, nem nagyon van előttem bárki.

Most csak komoly, értelmes válaszok érdekelnek 😉 😛
dande
Nem lesz D# játékos MVP. Egy védőnek nem elég a legjobbnak lennie, még egyértelműen legjobbnak lennie is kevés, olyan szinten kéne kimagaslania, ami közel lehetetlen. Korábbi években legalább néhányan felvetették Wattot, Macket/Millert, idén még ennyi se lesz szvsz.
Pecc behúzza az AFC-t, Brady (Wentz sérülésével) unanimous MVP lesz.
Brown OPoY se lesz, bármennyire is szeretnénk ezt a 2 címet megosztani, nem szokták.
DPoY lesz izgalmas.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Donaldnak szerintem az Év védője cím sem lesz meg, pedig évek óta megérdemelné. A pass rusherek közül idén nincs olyan teljesítmény, ami kérdőjeles lehet. Ha Watt azzal a szezonjával nem tudott nyerni, Chandler Jones-féle teljesítmények nem lesznek elegek (most esetleg egy Calais Campbellen el lehet vitatkozni).

Byardnek ha lett volna még egy két-három olyan meccse, és mondjuk egy 12 interception körül zár. Na akkor talán meglenne az Év védője cím. MVP nulla sanszos

Nem látom, hogy ne támadó nyerné meg, és igazából irányító ellen is igen nehéz lenne fogadni

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A támadókat nézzük Brady meg esetleg AB van MVP esélyes jelölt. D oldalról lenne esetleg valaki aki kaphatná? Jaxből vki vagy máshonnan más vki? Mert most bevallom szegénységem, nem nagyon van előttem bárki.

Most csak komoly, értelmes válaszok érdekelnek 😉 😛
dande
Hayward, Bouye
egy rakat pass rusher: Donald, Campbell, Griffen, C. Jones, Lawrence, Bosa

Nem tudnám kiemelni egyiket se magasan, és van még név, akit nem irtam le, de nem lepődnék meg ha megnyerné. Idén nagyon sokan emelkednek ki, de nincs 1 aki egyértelműen mindenki fölé állna. Nehéz lesz választani, amibe biztos sokat fog nyomni, hogy ki lesz a sack király v. int király, ÉS jó csapatban játszon, POba jutó csapatban (hiába egyéni dij, ritkán nyer olyan aki nem jut rájátszásba).


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
A támadókat nézzük Brady meg esetleg AB van MVP esélyes jelölt. D oldalról lenne esetleg valaki aki kaphatná? Jaxből vki vagy máshonnan más vki? Mert most bevallom szegénységem, nem nagyon van előttem bárki.

Most csak komoly, értelmes válaszok érdekelnek 😉 😛
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
😕

Coolearie
Kár hogy a 2 méternyi hó nem egy Bill - Pats meccsen volt, mert akkor simán tudnám, hogy kik a birodalmiak és kik a lázadók abban a párosításban. 😊
iktriad
Ideális világban ez egy Vanderbilt - Ole Miss meccs lenne, ahol a kapitányok küzdenek a lázadókkal 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😕

Coolearie
Kár hogy a 2 méternyi hó nem egy Bill - Pats meccsen volt, mert akkor simán tudnám, hogy kik a birodalmiak és kik a lázadók abban a párosításban. 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na azért ez most messze nem korrekt. Már a Foles-rész, mert konkrétan nullát tett eddig hozzá. A többi oké

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
minden idők legrosszabb HC-ja (?)

 twitter.com/MichaelDavSmith/status/929864971076407297
baggio
és lehet még fokozni 😊

 twitter.com/SageRosenfels18/status/940328995534655488

szerencsére Fisher szelleme tovább él Nashville-ben

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
😕

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Gondolom Goodell azért nem sokat.
Ettemlevest
micsoda? szerintem hatalmasat kaszált a törölköző- és pólóeladásból származó jogdíjakkal


baggio
Simán zsír reklámarc lehetne a Dellnek. Roger Good Dell.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gondolom Goodell azért nem sokat.
Ettemlevest
micsoda? szerintem hatalmasat kaszált a törölköző- és pólóeladásból származó jogdíjakkal


baggio
Hát még a labdapumpákéból 😉 😛
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Peterk, a kezdőként ugrálás nem csak az NFL viszonylatában értelmezhető. A játékosok többsége ugyan nem lesz profi, de ugyebár saját zsebből sosem tudna kifizetni egy egyetemi tandíjat, mehetne érettségi után a helyi munkaerőpiacra a nyugdíjig évente X összeget megkeresni. Egy egyetemi diplomával a zsebben (amit ugye "ingyen" kap), ez az összeg meg mondjuk legyen 3X. Ez 30-40 éves távlatban ér annyit, mintha kapna 2-3 szezonra valami lóvét szerintem.
somoskovig
Főleg, hogy azt a 2-3 évnyi egyetemi fizut (legyen mondjuk évi 50.000 dolcsi), tartok tőle fiatal fejjel nagyon hamar elszórnák, a hülyékről nem is beszélve. Így legalább talán tanulnak...
Chargers LT
ennek elkerülésére volt az a terv, hogy a kiutalt pénzhez csak az egyetemi karrierjük végén férnének hozzá

amiről nem volt még szó és igazából a legnagyobb probléma, hogy az egyetemi játékosok a saját jogaikkal (nem tudom hogyan lehetne a likeness-t fordítani) se rendelkeznek, tehát nem részesülhetnek a mezeladásokból származó bevételekből - hiába volt nyilván a legkelendőbb pl. a Florida 4-ese - és ezért kellett az ncaa játékot is leállítani, hasonlóan nevetséges a helyzet az olimpikonoknál


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Peterk, a kezdőként ugrálás nem csak az NFL viszonylatában értelmezhető. A játékosok többsége ugyan nem lesz profi, de ugyebár saját zsebből sosem tudna kifizetni egy egyetemi tandíjat, mehetne érettségi után a helyi munkaerőpiacra a nyugdíjig évente X összeget megkeresni. Egy egyetemi diplomával a zsebben (amit ugye "ingyen" kap), ez az összeg meg mondjuk legyen 3X. Ez 30-40 éves távlatban ér annyit, mintha kapna 2-3 szezonra valami lóvét szerintem.
somoskovig
Főleg, hogy azt a 2-3 évnyi egyetemi fizut (legyen mondjuk évi 50.000 dolcsi), tartok tőle fiatal fejjel nagyon hamar elszórnák, a hülyékről nem is beszélve. Így legalább talán tanulnak...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Gondolom Goodell azért nem sokat.
Ettemlevest
micsoda? szerintem hatalmasat kaszált a törölköző- és pólóeladásból származó jogdíjakkal



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
akkor ha már az nfl edzőkkel kapcsolatos költői kérdésemre nem kaptam választ, kanyarodjunk vissza ezzel, mely kapcsolódik az előző kommentekhez is

 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/938724782354391040
baggio
Szerintem igaszságosabb lenne, ha beleszámolnánk azt is, hogy Brees mennyit keresett reklámokból. Gondolom Goodell azért nem sokat. Persze nem sajnálom én egyáltalán, csak a híresebb/népszerű játékosok elég sokat kereshetnek még a fizetésükön felül.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Peterk, a kezdőként ugrálás nem csak az NFL viszonylatában értelmezhető. A játékosok többsége ugyan nem lesz profi, de ugyebár saját zsebből sosem tudna kifizetni egy egyetemi tandíjat, mehetne érettségi után a helyi munkaerőpiacra a nyugdíjig évente X összeget megkeresni. Egy egyetemi diplomával a zsebben (amit ugye "ingyen" kap), ez az összeg meg mondjuk legyen 3X. Ez 30-40 éves távlatban ér annyit, mintha kapna 2-3 szezonra valami lóvét szerintem.
somoskovig
Ha én azt mondom egy fiatal kezdő fiatalnak, hogy gyere hozzám dolgozni minimálbérért, és három év múlva szerzek neked egy jól fizető német munkát. Nem hazudok neki, tényleg el tud menni utána külföldre jó pénzért dolgozni. De ettől én még kihasználom őt három évig.

peterk2005
Ezt szerintem pont majdnem minden pályakezdő fiatal csinálja, akinek választási lehetősége van, nem feltétlenül német melóért, hanem a jövőért. Amikor én kezdtem, nekem is azt mondták, hogy azért szeretik a friss diplomásokat, mert jók, lelkesek és olcsók. 😊 De ez elmondható egy ügyvédbojtártól egy orvos rezidensen keresztül elég sok szakmáról (hogy mást ne mondjuk, a komplett középkori céhrendszer erre épült fel), pár év szívás a jövő érdekében. Nyilván az ügyvédjelölt nem szenved maradandó agykárosodást a fénymásolástól és a kávéfőzéstől (néhány kivételtől eltekintve 😀 ), cserébe nincs is benne a karrierjében, hogy a világ 1000 legjobban kereső ügyvédje között lesz.

Én azt gondolom, hogy az egész rendszert olyan szempontból érdemes lenne átgondolni, hogy a feketén adott ösztönzőket és juttatásokat kifehérítsék (ez most kicsit fura az amerikai foci játékosok kontextusában 😊 ), mert ez a jelenlegi helyzet a melegágya minden visszaélésnek. Eleve verseny van az edzőkért, a játékosokért, a közvetítésekért mindenért, egy versenyalapú rendszerben az előnyszerzésnek előbb-utóbb minden formája bevetésre kerül.

Összegezve: én azt gondolom, hogy a játékosok azért, hogy játszanak, megkapják a megfelelő kompenzációt a jobb élet és a diploma formájában, mégis bevezetnék egy egységes kompenzációs rendszert, hogy a háttérmutyikat ki lehessen vezetni. Mondjuk akkor a kompenzáción felül lenne háttérmutyi nyilván. 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
akkor ha már az nfl edzőkkel kapcsolatos költői kérdésemre nem kaptam választ, kanyarodjunk vissza ezzel, mely kapcsolódik az előző kommentekhez is

 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/938724782354391040
baggio
Ez sem rossz
 twitter.com/RichCimini/status/938570469439168512

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peterk, a kezdőként ugrálás nem csak az NFL viszonylatában értelmezhető. A játékosok többsége ugyan nem lesz profi, de ugyebár saját zsebből sosem tudna kifizetni egy egyetemi tandíjat, mehetne érettségi után a helyi munkaerőpiacra a nyugdíjig évente X összeget megkeresni. Egy egyetemi diplomával a zsebben (amit ugye "ingyen" kap), ez az összeg meg mondjuk legyen 3X. Ez 30-40 éves távlatban ér annyit, mintha kapna 2-3 szezonra valami lóvét szerintem.
somoskovig
Úgy látszik nem megy át a mondanivalóm, akárhogyan is próbálom. 😊 Nem azt mondom, hogy nem jobb elfogadni egy futball-ösztöndíjat, mint nem menni egyetemre. Persze, hogy a többségnek megéri, különben nem is fogadná el. De az, hogy így is megéri, nem igazolja azt, hogy nem fizetik meg őket rendesen.

Ha én azt mondom egy fiatal kezdő fiatalnak, hogy gyere hozzám dolgozni minimálbérért, és három év múlva szerzek neked egy jól fizető német munkát. Nem hazudok neki, tényleg el tud menni utána külföldre jó pénzért dolgozni. De ettől én még kihasználom őt három évig.

(A történet gyökere társadalmi probléma, nem sportügy. Az, hogy a jogegyenlőség (már, ha fennál) mellé nincs - sőt az utóbbi időben romlik - az esélyegyenlőség. Ki tudlak használni azért, mert én helyzetben vagyok, te pedig nem. És nap mint nap meg is teszem, mert nem működnek azok a mechanizmusok, amik ezt gátolnák, nehezítenék. Nem csak sportolókkal kapcsolatban, hanem millió hétköznapi emberrel kapcsolatban sem.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)