NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Maddenben az egyik legjobb taktika, hogy ha puntolok, az endzonetól 1-5 yardra mindig kirúgom az oldalvonalon a labdát, és akkor onnan jön az ellen. Ilyet a valóságban mért nem nagyon látok sose?
Rynald
ha az életben megcélzod az 5 yardos egyik szélét és elrontod (pl lecsúszik) akkor kimehet a negyvenesen is, nem kell ecsetelnem hogy ilyenkor érdemes-e visszamenned a csapatod sideline-ához... inkább megrúgják magasan a 10eshez hogy fair catchre kényszerítsék a visszahordót minthogy egy ilyen hiba becsúszhasson. Persze a Maddenben mindenki a sarokhoz lövi mert ott egyszerű 😊
davemayer
Tévedés! Én mindig nekimegyek negyedikre 😀
dugo93
Én meg mindig elsőre átviszem 😛 | na jó azért nem 😊 |
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Maddenben az egyik legjobb taktika, hogy ha puntolok, az endzonetól 1-5 yardra mindig kirúgom az oldalvonalon a labdát, és akkor onnan jön az ellen. Ilyet a valóságban mért nem nagyon látok sose?
Rynald
ha az életben megcélzod az 5 yardos egyik szélét és elrontod (pl lecsúszik) akkor kimehet a negyvenesen is, nem kell ecsetelnem hogy ilyenkor érdemes-e visszamenned a csapatod sideline-ához... inkább megrúgják magasan a 10eshez hogy fair catchre kényszerítsék a visszahordót minthogy egy ilyen hiba becsúszhasson. Persze a Maddenben mindenki a sarokhoz lövi mert ott egyszerű 😊
davemayer
Tévedés! Én mindig nekimegyek negyedikre 😀

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Maddenben az egyik legjobb taktika, hogy ha puntolok, az endzonetól 1-5 yardra mindig kirúgom az oldalvonalon a labdát, és akkor onnan jön az ellen. Ilyet a valóságban mért nem nagyon látok sose?
Rynald
ha az életben megcélzod az 5 yardos egyik szélét és elrontod (pl lecsúszik) akkor kimehet a negyvenesen is, nem kell ecsetelnem hogy ilyenkor érdemes-e visszamenned a csapatod sideline-ához... inkább megrúgják magasan a 10eshez hogy fair catchre kényszerítsék a visszahordót minthogy egy ilyen hiba becsúszhasson. Persze a Maddenben mindenki a sarokhoz lövi mert ott egyszerű 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 010 — Me for President!
Maddenben az egyik legjobb taktika, hogy ha puntolok, az endzonetól 1-5 yardra mindig kirúgom az oldalvonalon a labdát, és akkor onnan jön az ellen. Ilyet a valóságban mért nem nagyon látok sose?
Rynald
mert ez nem Madden, hanem a valóság (inkább rúgják 10 yardra, mintsem véletlen touchback legyen)
JSanyo
De azt is a pályára, amiből még vissza is lehet hordani. Ennyire nehéz stabilan 0 és 10 yard között kirúgni az oldalvonalon? (Nyilván költői a kérdés, ha nem az lenne, gondolom ezt csinálnák 😊 )
Rynald
Chris Jones a Dallas puntre idén 12 mérkőzésen 50-szer puntolt
ebből az 50-ből 28(!) ment az ellenfél 20 yardosán belülre és az összesből 58 yardot hordtak vissza. ez átlag 1,16 yard visszahordás per punt
igazából így mindegy, hogy hova puntol, nem?
több mint 6 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Maddenben az egyik legjobb taktika, hogy ha puntolok, az endzonetól 1-5 yardra mindig kirúgom az oldalvonalon a labdát, és akkor onnan jön az ellen. Ilyet a valóságban mért nem nagyon látok sose?
Rynald
mert ez nem Madden, hanem a valóság (inkább rúgják 10 yardra, mintsem véletlen touchback legyen)
JSanyo
De azt is a pályára, amiből még vissza is lehet hordani. Ennyire nehéz stabilan 0 és 10 yard között kirúgni az oldalvonalon? (Nyilván költői a kérdés, ha nem az lenne, gondolom ezt csinálnák 😊 )
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Maddenben az egyik legjobb taktika, hogy ha puntolok, az endzonetól 1-5 yardra mindig kirúgom az oldalvonalon a labdát, és akkor onnan jön az ellen. Ilyet a valóságban mért nem nagyon látok sose?
Rynald
mert ez nem Madden, hanem a valóság (inkább rúgják 10 yardra, mintsem véletlen touchback legyen)

több mint 6 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Maddenben az egyik legjobb taktika, hogy ha puntolok, az endzonetól 1-5 yardra mindig kirúgom az oldalvonalon a labdát, és akkor onnan jön az ellen. Ilyet a valóságban mért nem nagyon látok sose?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
Azt írjátok Twitteren, hogy: Jimbo Fisher az egyetemi futball történetének legjobban fizetett edzője lett, miután a Florida State-től a Texas A&M-hez szerződött 10 évre 75 millió dollárért. A teljes összeg garantált.

Csak az egyetemi futballé?
Az NFL-ben volt/van ennél jobban megfizetett edző?
Sobri Jóska
garantált összeg tekintetében semmiképp, viszont szezonra lebontva ez kevesebb a Pete Carroll, Sean Payton, Bill Belichick triónál, ők évi 8+ milliót keresnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Azt írjátok Twitteren, hogy: Jimbo Fisher az egyetemi futball történetének legjobban fizetett edzője lett, miután a Florida State-től a Texas A&M-hez szerződött 10 évre 75 millió dollárért. A teljes összeg garantált.

Csak az egyetemi futballé?
Az NFL-ben volt/van ennél jobban megfizetett edző?

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Csak a keserűség beszél belőle!
Szerintem idén legyél Eagles drukker.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Béci odabaszott, na. Mindenkinek lehet véleménye. De akinek nem tetszik, ne nézze. Ilyen ez a popszakma.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 402
Tisztelt fórum látogatók!
Nagyon szeretem az NFL-t és nem csak számomra zavaró, hogy olyan tolmácsolja a meccset aki nem tud normálisan beszélni. Selypít, pösze, talán még sánta is.
Béla.Kovács
borzas, szőrös, kancsal, púpos, sánta, dadogó; ám ravasz és tanulékony
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Tisztelt fórum látogatók!
Nagyon szeretem az NFL-t és nem csak számomra zavaró, hogy olyan tolmácsolja a meccset aki nem tud normálisan beszélni. Selypít, pösze, talán még sánta is. Hogyan lehet így kommentátor valaki? Ha nem tud normálisan kommunikálni, hogy lehet ilyen jó csapatba bejutni? Szétrombolja a többiek munkáját. 😕
Nagyon rossz így nézni a meccset. Egyszerűen nem bírom.
Inkább megnézem angolul, és ezzel az a baj, hogy nem vagyok egyedül. Pl.: (Alapszakasz, 13. játéknap, Dallas Cowboys - Washington Redskins közvetítése). Nem Faragó Richárdról van szó. Ő egy isten!
Eddig imádtam a magyar közvetítéseket. Nagyon jók a kommentátorok (többi).
Béla.Kovács
rég volt ilyen erős első komment 😀

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 351 — #NoStress
Tisztelt fórum látogatók!
Nagyon szeretem az NFL-t és nem csak számomra zavaró, hogy olyan tolmácsolja a meccset aki nem tud normálisan beszélni. Selypít, pösze, talán még sánta is. Hogyan lehet így kommentátor valaki? Ha nem tud normálisan kommunikálni, hogy lehet ilyen jó csapatba bejutni? Szétrombolja a többiek munkáját. 😕
Nagyon rossz így nézni a meccset. Egyszerűen nem bírom.
Inkább megnézem angolul, és ezzel az a baj, hogy nem vagyok egyedül. Pl.: (Alapszakasz, 13. játéknap, Dallas Cowboys - Washington Redskins közvetítése). Nem Faragó Richárdról van szó. Ő egy isten!
Eddig imádtam a magyar közvetítéseket. Nagyon jók a kommentátorok (többi).
Béla.Kovács
Ő a Tudodki szeretője.
Tudod, hogy megy ez.
Nem mind arany, ami fénylik...

több mint 6 éve
Béla.Kovács Cleveland Browns 1
Tisztelt fórum látogatók!
Nagyon szeretem az NFL-t és nem csak számomra zavaró, hogy olyan tolmácsolja a meccset aki nem tud normálisan beszélni. Selypít, pösze, talán még sánta is. Hogyan lehet így kommentátor valaki? Ha nem tud normálisan kommunikálni, hogy lehet ilyen jó csapatba bejutni? Szétrombolja a többiek munkáját. 😕
Nagyon rossz így nézni a meccset. Egyszerűen nem bírom.
Inkább megnézem angolul, és ezzel az a baj, hogy nem vagyok egyedül. Pl.: (Alapszakasz, 13. játéknap, Dallas Cowboys - Washington Redskins közvetítése). Nem Faragó Richárdról van szó. Ő egy isten!
Eddig imádtam a magyar közvetítéseket. Nagyon jók a kommentátorok (többi).
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Jó, hát sok oldalról meg lehet ezt közelíteni...pl, ha kihalnak a pulykák, nem lesz Thanksgiving esténk...:S
Chargers LT
Erről jutott eszembe: "Turkey is the Mickey Rourke of birds. It's absolutely fucking disgusting." -- Luke Thomas


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Micsoda TERVek vannak itt kérem szépen...

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Jó, hát sok oldalról meg lehet ezt közelíteni...pl, ha kihalnak a pulykák, nem lesz Thanksgiving esténk...:S
Chargers LT
Lesz, addigra feltalálják a pulyka ízű csirkét 😉
davemayer
ja azt majd jön egy fasza baromfipestis oszt baszhaSSSuk

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 707 — Scream and scout
Emberméretűt!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Jó, hát sok oldalról meg lehet ezt közelíteni...pl, ha kihalnak a pulykák, nem lesz Thanksgiving esténk...:S
Chargers LT
Lesz, addigra feltalálják a pulyka ízű csirkét 😉
davemayer
30 kilósakat!
ÁÁÀÀ

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
Jó, hát sok oldalról meg lehet ezt közelíteni...pl, ha kihalnak a pulykák, nem lesz Thanksgiving esténk...:S
Chargers LT
Lesz, addigra feltalálják a pulyka ízű csirkét 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
Jó, hát sok oldalról meg lehet ezt közelíteni...pl, ha kihalnak a pulykák, nem lesz Thanksgiving esténk...:S

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 829
Pats és Steelers nem domináns idén. Jó tudni
Wyatt
ez semmi, én akkor dobtam le az ékszíjat amikor második félidőben Ricsi elkezdte, hogy nagyon sok üzenetet kapnak a meccs alatt, sajnos mindegyikre nincs idő, de a szünetben olvasott egy régi üzenetet ami nagyon fontos és mindenféleképpen meg kell osztani... én meg már néztem, mi a tököm történhetett a ligában amiről a félidei twitter böngészés közben lemaradtam, pats, fantasy, eltiltás, Zeke visszatér, Goodell végre elment a p*csába, vagy mi a fene lehet

SURPRISE!!!

Valakinek kölke született............

ZERO_L
Ez mondjuk a népességnövekedés és a világ fenntartása szempontjából valóban fontos hír. Szarban lesz az NFL, ha kihal az emberiség.
Stez
Miért? Mert nem lesznek vizsgàzók akik fennmaradnak? 😁😁
| Én is úgy kezdtem nézni 😁 |

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
Akkor te sem nézed a South Parkot?

| már dolgoznak rajta Goodellék |



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pats és Steelers nem domináns idén. Jó tudni
Wyatt
ez semmi, én akkor dobtam le az ékszíjat amikor második félidőben Ricsi elkezdte, hogy nagyon sok üzenetet kapnak a meccs alatt, sajnos mindegyikre nincs idő, de a szünetben olvasott egy régi üzenetet ami nagyon fontos és mindenféleképpen meg kell osztani... én meg már néztem, mi a tököm történhetett a ligában amiről a félidei twitter böngészés közben lemaradtam, pats, fantasy, eltiltás, Zeke visszatér, Goodell végre elment a p*csába, vagy mi a fene lehet

SURPRISE!!!

Valakinek kölke született............

ZERO_L
Ez mondjuk a népességnövekedés és a világ fenntartása szempontjából valóban fontos hír. Szarban lesz az NFL, ha kihal az emberiség.