NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
...Sobri Jóska
...baggio
Nem akartam megszólalni a témában, de ha már így megemlítettél, leírom a véleményem.
Én elhiszem neked, hogy imádod a college focit, sőt meg is értelek, de ha az a célod, hogy másokkal is megszerettesd a FCS-t, szerintem nem az a módja, hogy az arcomba tolod, akárhol böngészek a fórumon. Olvastam már ezzel kapcsolatban a véleményed, mert már szóvá tették, így nem kell válaszolni.

Örömmel látom, hogy jól szórakoztál a hétvégén, nekem is kellemes napjaim voltak. Ez azonban nem bizonyítja azt, hogy ha én, vagy bárki, akit töretlenül próbálsz meggyőzni a college foci királyságáról, (amit nem állítok, hogy nem fasza dolog, mert nincs időm szorosan követni az eseményeket) ha helyet cserélne veled, vagy esetleg ugyanezeket a programokat követné, hasonlóan jól szórakozna. Én pl szeretem a tökfőzeléket, de elfogadom, ha például te a sárgaborsót preferálod.

Az meg teljesen személyre szabott szerintem, hogy hol vannak jobb meccsek, kit mi érdekel. Mert ha én nem ismerem a college csapatokat, és azok történetét, a rivalizálásokat, a játékosokat egy-kettő kivételével, számomra érdektelenné válik, így tök mindegy, hogy hány hail mary volt collegeben, AFL-ben, FXFL-ben, vagy az USFL-ben.mustaine
SZERINTED nem az a módja, SZERINTEM meg egy bárki által használható fórumán nyugodtan leírhatom a véleményemet akkor is, ha az a többségnek épp nem tetszik. Ez a fajta tolerancia a kedvencem, ahol mindent szabad, mindenki álláspontja megérthető, csak azé nem, akivel nem értünk egyet.

Egyszerűen hihetetlennek tartom, hogy egy amerikaifocis oldalon ezek szerint nem írhatok hozzászólásokat amerikaifocis témában, mert az a) valakit nem érdekel, b) nem ért vele egyet, ergo az illető kussoljon el, hiszen csak az a releváns és egyáltalán elfogadható komment, ami saját véleményünket valamilyen szinten tükrözi.

"Én pl szeretem a tökfőzeléket, de elfogadom, ha például te a sárgaborsót preferálod" - legalább magatoknak ne hazudnátok be ezt. Ha tényleg elfogadnád az én sárgaborsó preferenciámat, akkor simán megértenéd azt, hogy én például miért helyezem ennyire az NCAA-t az NFL fölé (és utóbbit is minden más fölé, halkan megjegyzem - várom is, hogy mindjárt betaláljanak a soccerfanok!).


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jé ilyet én is tudok
counterproductive
coun·ter·pro·duc·tive adjective \-prə-ˈdək-tiv\
: not helpful : making the thing you want to happen less likely to happen
tending to hinder the attainment of a desired goal

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Nézd, úgy tényleg nincs értelme vitatkozni, ha bemásolsz egy rakat eredményt olyan meccsekről, amiket nem láttál, majd összehasonlítod őket, hogy melyik volt a szórakoztatóbb (akár címezhetném mustaine-nek is, akit az első és erre a kommentre adott lájkból ítélve meggyőzött alapos érvelésed).

Nálam ez volt a helyzet hétvégén:

Csütörtök éjszaka: Chicago vs Dallas / East Carolina vs UCF - utóbbi se volt jó színvonalú, de legalább szoros és izgalmas, ami egy felejthetetlen Hail Mary-vel dőlt el. 1:0 az NCAA-nek
Péntek éjszaka: Oregon vs Arizona - relatíve gyenge mérkőzés, de legalább láthattam megint egy korszakos zsenit játszani, 2:0
Szombat 18 óra: TCU vs Iowa State - hamar eldőlt, de ment közben pl. az LA Tech-Marshall is, király mérkőzés 3:0
Szombat 22 óra: Alabama vs Missouri - a Mizzou nem tudta tartani a lépést a Bamával, én viszont át tudtam kapcsolni az oklahomai állami rivalizálásra, melyet fantasztikus fordítással hosszabbításban nyert az Okie State. 4:0
Szombat éjfél: Ohio State vs Wisconsin - alázás, de az egerem még működik, így a Florida State-Georgia Tech-re átkapcsolva megint látok egy hangulatos és korrekt amerikaifoci-mérkőzést. 5:0
Vasárnap 19 óra: Cleveland vs Indianapolis - bár Hoyer (és Luck) mindent megtesz szórakozásom ellen, maga a meccs az eredménykövetéssel együtt kellemes program, 5:1
Vasárnap 22:30: Philadelphia vs Seattle - nagy csalódás és még Sanchez is cserben hagyott, a végén legalább mutatnak pár képkockát Kelly és Carroll 2009-es Oregon-USC összecsapásáról

A végeredmény 5:2 az NCAA-nek, a győztes én vagyok, mert láttam minimum 6 jó mérkőzést kedvenc sportágamból.baggio
Tehát azért nézzen mindenki NCAA-t inkább mert ott "meglepő mód" egy nagyobb halmazból, több a jó meccs.

Ez egy szép szemlélet, csak a legtöbb ember nem azért néz meccset mert leül és azt mondja, nézzünk egy kis amcsi focit tök mindegy kijátszik, hanem a saját csapata mellett, rivális ellen szurkolni akar. Így tök irreleváns nekik, hogy fú mekkora Hail-Mary volt East Carolina vs UCF mert egyszerűen nem érdekli őket.Toca
akkor ide is



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
...Sobri Jóska
...baggio
Nem akartam megszólalni a témában, de ha már így megemlítettél, leírom a véleményem.
Én elhiszem neked, hogy imádod a college focit, sőt meg is értelek, de ha az a célod, hogy másokkal is megszerettesd a FCS-t, szerintem nem az a módja, hogy az arcomba tolod, akárhol böngészek a fórumon. Olvastam már ezzel kapcsolatban a véleményed, mert már szóvá tették, így nem kell válaszolni.

Örömmel látom, hogy jól szórakoztál a hétvégén, nekem is kellemes napjaim voltak. Ez azonban nem bizonyítja azt, hogy ha én, vagy bárki, akit töretlenül próbálsz meggyőzni a college foci királyságáról, (amit nem állítok, hogy nem fasza dolog, mert nincs időm szorosan követni az eseményeket) ha helyet cserélne veled, vagy esetleg ugyanezeket a programokat követné, hasonlóan jól szórakozna. Én pl szeretem a tökfőzeléket, de elfogadom, ha például te a sárgaborsót preferálod.

Az meg teljesen személyre szabott szerintem, hogy hol vannak jobb meccsek, kit mi érdekel. Mert ha én nem ismerem a college csapatokat, és azok történetét, a rivalizálásokat, a játékosokat egy-kettő kivételével, számomra érdektelenné válik, így tök mindegy, hogy hány hail mary volt collegeben, AFL-ben, FXFL-ben, vagy az USFL-ben.

Egyébként hányszor került már ez a csont körberágásra?

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
milyen jó, hogy már csak 3 hét van az alapszakaszból + a PO, az NCAA-ben meg már csak a bowl meccsek és a rájátszás. remélem akkor ismét előjön ez a téma, hogy a Bama milyen jó meccset játszott az Ohio State-tel, miközben a Colts milyen simán verte a Bengalst, szerintem senki sem unja még ezt a témát


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látom megint sikerült sokat beszélni, és keveset mondani 😉 😛 | csak ahogy én szoktam 😀 ( |
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?
Black_Adder
Ahogy nézem sokkal több lehetett a morál+szerencse növelő szarság a giants hősénél 😀😀dugo1993
focihoz Playoff simulator, HOMM3hoz Battle simulator 😊

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Akkor nézzük ennek a hétvégének a rangadóit az NFL-ben:

PIT - CIN 42:21
IND - CLE 25:24
BAL - MIA 28:13
KC - ARI 14:17
BUF - DEN 17:24
SEA - PHI 24:14
NE - SD 23:14

Egy csomó szám, és ismét csak azt bizonyítja, hogy se az NCAA, se az NFL nem nyújt garantáltan jobb, izgalmasabb szórakozást. Szerintem 5:2 az izgi meccsek javára.
És nem igaz, hogy az NFL prime time meccsek egyértelműen kevésbbé lennének minőségibbek, mint az NCAA rangadók.Sobri Jóska
Nézd, úgy tényleg nincs értelme vitatkozni, ha bemásolsz egy rakat eredményt olyan meccsekről, amiket nem láttál, majd összehasonlítod őket, hogy melyik volt a szórakoztatóbb (akár címezhetném mustaine-nek is, akit az első és erre a kommentre adott lájkból ítélve meggyőzött alapos érvelésed).

Nálam ez volt a helyzet hétvégén:

Csütörtök éjszaka: Chicago vs Dallas / East Carolina vs UCF - utóbbi se volt jó színvonalú, de legalább szoros és izgalmas, ami egy felejthetetlen Hail Mary-vel dőlt el. 1:0 az NCAA-nek
Péntek éjszaka: Oregon vs Arizona - relatíve gyenge mérkőzés, de legalább láthattam megint egy korszakos zsenit játszani, 2:0
Szombat 18 óra: TCU vs Iowa State - hamar eldőlt, de ment közben pl. az LA Tech-Marshall is, király mérkőzés 3:0
Szombat 22 óra: Alabama vs Missouri - a Mizzou nem tudta tartani a lépést a Bamával, én viszont át tudtam kapcsolni az oklahomai állami rivalizálásra, melyet fantasztikus fordítással hosszabbításban nyert az Okie State. 4:0
Szombat éjfél: Ohio State vs Wisconsin - alázás, de az egerem még működik, így a Florida State-Georgia Tech-re átkapcsolva megint látok egy hangulatos és korrekt amerikaifoci-mérkőzést. 5:0
Vasárnap 19 óra: Cleveland vs Indianapolis - bár Hoyer (és Luck) mindent megtesz szórakozásom ellen, maga a meccs az eredménykövetéssel együtt kellemes program, 5:1
Vasárnap 22:30: Philadelphia vs Seattle - nagy csalódás és még Sanchez is cserben hagyott, a végén legalább mutatnak pár képkockát Kelly és Carroll 2009-es Oregon-USC összecsapásáról

A végeredmény 5:2 az NCAA-nek, a győztes én vagyok, mert láttam minimum 6 jó mérkőzést kedvenc sportágamból.baggio
Tehát azért nézzen mindenki NCAA-t inkább mert ott "meglepő mód" egy nagyobb halmazból, több a jó meccs.

Ez egy szép szemlélet, csak a legtöbb ember nem azért néz meccset mert leül és azt mondja, nézzünk egy kis amcsi focit tök mindegy kijátszik, hanem a saját csapata mellett, rivális ellen szurkolni akar. Így tök irreleváns nekik, hogy fú mekkora Hail-Mary volt East Carolina vs UCF mert egyszerűen nem érdekli őket.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Akkor nézzük ennek a hétvégének a rangadóit az NFL-ben:

PIT - CIN 42:21
IND - CLE 25:24
BAL - MIA 28:13
KC - ARI 14:17
BUF - DEN 17:24
SEA - PHI 24:14
NE - SD 23:14

Egy csomó szám, és ismét csak azt bizonyítja, hogy se az NCAA, se az NFL nem nyújt garantáltan jobb, izgalmasabb szórakozást. Szerintem 5:2 az izgi meccsek javára.
És nem igaz, hogy az NFL prime time meccsek egyértelműen kevésbbé lennének minőségibbek, mint az NCAA rangadók.Sobri Jóska
Nézd, úgy tényleg nincs értelme vitatkozni, ha bemásolsz egy rakat eredményt olyan meccsekről, amiket nem láttál, majd összehasonlítod őket, hogy melyik volt a szórakoztatóbb (akár címezhetném mustaine-nek is, akit az első és erre a kommentre adott lájkból ítélve meggyőzött alapos érvelésed).

Nálam ez volt a helyzet hétvégén:

Csütörtök éjszaka: Chicago vs Dallas / East Carolina vs UCF - utóbbi se volt jó színvonalú, de legalább szoros és izgalmas, ami egy felejthetetlen Hail Mary-vel dőlt el. 1:0 az NCAA-nek
Péntek éjszaka: Oregon vs Arizona - relatíve gyenge mérkőzés, de legalább láthattam megint egy korszakos zsenit játszani, 2:0
Szombat 18 óra: TCU vs Iowa State - hamar eldőlt, de ment közben pl. az LA Tech-Marshall is, király mérkőzés 3:0
Szombat 22 óra: Alabama vs Missouri - a Mizzou nem tudta tartani a lépést a Bamával, én viszont át tudtam kapcsolni az oklahomai állami rivalizálásra, melyet fantasztikus fordítással hosszabbításban nyert az Okie State. 4:0
Szombat éjfél: Ohio State vs Wisconsin - alázás, de az egerem még működik, így a Florida State-Georgia Tech-re átkapcsolva megint látok egy hangulatos és korrekt amerikaifoci-mérkőzést. 5:0
Vasárnap 19 óra: Cleveland vs Indianapolis - bár Hoyer (és Luck) mindent megtesz szórakozásom ellen, maga a meccs az eredménykövetéssel együtt kellemes program, 5:1
Vasárnap 22:30: Philadelphia vs Seattle - nagy csalódás és még Sanchez is cserben hagyott, a végén legalább mutatnak pár képkockát Kelly és Carroll 2009-es Oregon-USC összecsapásáról

A végeredmény 5:2 az NCAA-nek, a győztes én vagyok, mert láttam minimum 6 jó mérkőzést kedvenc sportágamból.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Nem köcsögösködésből, de tegnap ezek az eredmények születtek a rangadókon:
(7)Arizona - (2)Oregon 13:51
(1)Alabama - (16)MIssouri 42:13
Iowa State - (3)TCU 3:55
(13)Wisconsin - (5)Ohio State 0:59

Persze volt 38:35-ös Oklahoma-Okahoma State, meg 37-35 FSU-GT, vagy 38:27-es Kansas State - Baylor is.

Szóval "sima" meccsek ugyanúgy becsúsznak az NCAA-ben is, mint az NFL-ben prime time meccseken.Sobri Jóska
csak ebből egyedül a Wisconsin-Ohio State a nagy meglepetés, és ami még fontosabb, hogy csupán az Arizona-Oregon idején nem volt lehetőség más - izgalmasabb - mérkőzésre átváltanibaggio
Ja.
Ahogy ha nem tetszik egy csütörtöki vagy akármikori prime time NFL meccs, szintúgy oda kapcsolok, ahova akarok. Vagy filmet nézek, olvasok, csinálok bármit, ami szórakoztat.
Mi következik ebből?
Az biztos nem, hogy az NCAA az izgalmasabb/szórkoztatóbb/szinvonalasabb, mint az NFL.
Maximum annyi, hogy több meccs van egyidőben.Sobri Jóska
Ha már a vita kedvéért vitát generálsz, ennél talán jobb érveket is felhozhatnál, mert ilyen alapon meg kurvázni is lehet akár az NFL meccsek helyett, szóval megyek is a rosszlanyok.hu-ra nézni valakit, ha esetleg a Seahawks-Philly nem lenne olyan jó, mint azt várom.

Amerikaifoci fórumon amerikafociról beszélünk, nem szubjektív prioritási listákról. Aki ezt a sportot szereti, annak több opciója van egy - számára így nyilvánvalóan - szórakoztató mérkőzés kifogására, ha az NCAA-t követi, mintha kizárólag az NFL-re fókuszál, ennyi a történet. Muszáj példálóznom "csak szőke nők vs bármilyen hajszín"-nel vagy ez is elég ahhoz, hogy megértsd?baggio
Akkor nézzük ennek a hétvégének a rangadóit az NFL-ben:

PIT - CIN 42:21
IND - CLE 25:24
BAL - MIA 28:13
KC - ARI 14:17
BUF - DEN 17:24
SEA - PHI 24:14
NE - SD 23:14

Egy csomó szám, és ismét csak azt bizonyítja, hogy se az NCAA, se az NFL nem nyújt garantáltan jobb, izgalmasabb szórakozást. Szerintem 5:2 az izgi meccsek javára.
És nem igaz, hogy az NFL prime time meccsek egyértelműen kevésbbé lennének minőségibbek, mint az NCAA rangadók.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Abban a pillanatban eldőlt minden! 😀😀😀
 www.si.com/nfl/2014/12/07/st-louis-rams-washington-redskins-robert-griffin-iii-trade-captains

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 075
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?
Black_Adder
Ahogy nézem sokkal több lehetett a morál+szerencse növelő szarság a giants hősénél 😀😀

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
szerintem meg kurvaunalmas két hetente ezen vitatkozni, úgyhogy akár abba is lehetne hagyni.

köszi.shawnka
szerintem meg egy fórumon arról ír az ember, amiről akar, ha az kapcsolódik adott topic témájához

senkit nem érdekel, hogy számodra ez épp kurvaunalmas-e, ahogy a Saints topicba betett legutóbbi kommentednek se volt semmi értelme szerintem, mégis ott van és nem lehet ellene mit tennibaggio
ok.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
szerintem meg kurvaunalmas két hetente ezen vitatkozni, úgyhogy akár abba is lehetne hagyni.

köszi.shawnka
szerintem meg egy fórumon arról ír az ember, amiről akar, ha az kapcsolódik adott topic témájához

senkit nem érdekel, hogy számodra ez épp kurvaunalmas-e, ahogy a Saints topicba betett legutóbbi kommentednek se volt semmi értelme szerintem, mégis ott van és nem lehet ellene mit tenni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
szerintem meg kurvaunalmas két hetente ezen vitatkozni, úgyhogy akár abba is lehetne hagyni.

köszi.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Ha már a vita kedvéért vitát generálsz, ennél talán jobb érveket is felhozhatnál, mert ilyen alapon meg kurvázni is lehet akár az NFL meccsek helyett, szóval megyek is a rosszlanyok.hu-ra nézni valakit, ha esetleg a Seahawks-Philly nem lenne olyan jó, mint azt várom.
Amerikaifoci fórumon amerikafociról beszélünk, nem szubjektív prioritási listákról. Aki ezt a sportot szereti, annak több opciója van egy - számára így nyilvánvalóan - szórakoztató mérkőzés kifogására, ha az NCAA-t követi, mintha kizárólag az NFL-re fókuszál, ennyi a történet. Muszáj példálóznom "csak szőke nők vs bármilyen hajszín"-nel vagy ez is elég ahhoz, hogy megértsd?baggio
Ha nem gond kiemelném a lényeget!
rosszlányok.hu

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Nem köcsögösködésből, de tegnap ezek az eredmények születtek a rangadókon:
(7)Arizona - (2)Oregon 13:51
(1)Alabama - (16)MIssouri 42:13
Iowa State - (3)TCU 3:55
(13)Wisconsin - (5)Ohio State 0:59

Persze volt 38:35-ös Oklahoma-Okahoma State, meg 37-35 FSU-GT, vagy 38:27-es Kansas State - Baylor is.

Szóval "sima" meccsek ugyanúgy becsúsznak az NCAA-ben is, mint az NFL-ben prime time meccseken.Sobri Jóska
csak ebből egyedül a Wisconsin-Ohio State a nagy meglepetés, és ami még fontosabb, hogy csupán az Arizona-Oregon idején nem volt lehetőség más - izgalmasabb - mérkőzésre átváltanibaggio
Ja.
Ahogy ha nem tetszik egy csütörtöki vagy akármikori prime time NFL meccs, szintúgy oda kapcsolok, ahova akarok. Vagy filmet nézek, olvasok, csinálok bármit, ami szórakoztat.
Mi következik ebből?
Az biztos nem, hogy az NCAA az izgalmasabb/szórkoztatóbb/szinvonalasabb, mint az NFL.
Maximum annyi, hogy több meccs van egyidőben.Sobri Jóska
Ha már a vita kedvéért vitát generálsz, ennél talán jobb érveket is felhozhatnál, mert ilyen alapon meg kurvázni is lehet akár az NFL meccsek helyett, szóval megyek is a rosszlanyok.hu-ra nézni valakit, ha esetleg a Seahawks-Philly nem lenne olyan jó, mint azt várom.

Amerikaifoci fórumon amerikafociról beszélünk, nem szubjektív prioritási listákról. Aki ezt a sportot szereti, annak több opciója van egy - számára így nyilvánvalóan - szórakoztató mérkőzés kifogására, ha az NCAA-t követi, mintha kizárólag az NFL-re fókuszál, ennyi a történet. Muszáj példálóznom "csak szőke nők vs bármilyen hajszín"-nel vagy ez is elég ahhoz, hogy megértsd?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?
Black_Adder
😀😀
Ó, Heroes 3 - mennyit játszottam anno ezzel. A Giantsnél kár hogy nincs olyan, hogy utálja a Főnixeket (= Tom Brady is az, és már 2× legyőzték. Bár lehet, ő és a Pats valamelyik sárkány?) 😀😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?
Black_Adder
mikor raktam ki a cikkelyt és rákerestem egy random titans - giants képre, nem sok releváns találat volt 😀

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Nem köcsögösködésből, de tegnap ezek az eredmények születtek a rangadókon:
(7)Arizona - (2)Oregon 13:51
(1)Alabama - (16)MIssouri 42:13
Iowa State - (3)TCU 3:55
(13)Wisconsin - (5)Ohio State 0:59

Persze volt 38:35-ös Oklahoma-Okahoma State, meg 37-35 FSU-GT, vagy 38:27-es Kansas State - Baylor is.

Szóval "sima" meccsek ugyanúgy becsúsznak az NCAA-ben is, mint az NFL-ben prime time meccseken.Sobri Jóska
csak ebből egyedül a Wisconsin-Ohio State a nagy meglepetés, és ami még fontosabb, hogy csupán az Arizona-Oregon idején nem volt lehetőség más - izgalmasabb - mérkőzésre átváltanibaggio
Ja.
Ahogy ha nem tetszik egy csütörtöki vagy akármikori prime time NFL meccs, szintúgy oda kapcsolok, ahova akarok. Vagy filmet nézek, olvasok, csinálok bármit, ami szórakoztat.
Mi következik ebből?
Az biztos nem, hogy az NCAA az izgalmasabb/szórkoztatóbb/szinvonalasabb, mint az NFL.
Maximum annyi, hogy több meccs van egyidőben.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?
Black_Adder
a kettő még jobb volt 😊


Hp: 150 Att: 13 Def: 10 Dam: 20-30 Sp: 4 (average) - - C: 1250+1G
Special: Immune to mind affecting spells.
Giant. I never use them because upgrading will cost an enormous pile of cash!



Hp: 300 Att: 15 Def: 15 Dam: 20-30 Sp: 6 (v.fast) - Shots: 16S C: 5000+2G
Special: Immune to mind affecting spells, no penalty for attacking adjacent units.
Titan. Best shooter in the game. Are Black dragons the strongest? Titans doubt it. But what a cost..!


---

Nem köcsögösködésből, de tegnap ezek az eredmények születtek a rangadókon:
(7)Arizona - (2)Oregon 13:51
(1)Alabama - (16)MIssouri 42:13
Iowa State - (3)TCU 3:55
(13)Wisconsin - (5)Ohio State 0:59

Persze volt 38:35-ös Oklahoma-Okahoma State, meg 37-35 FSU-GT, vagy 38:27-es Kansas State - Baylor is.

Szóval "sima" meccsek ugyanúgy becsúsznak az NCAA-ben is, mint az NFL-ben prime time meccseken.Sobri Jóska
csak ebből egyedül a Wisconsin-Ohio State a nagy meglepetés, és ami még fontosabb, hogy csupán az Arizona-Oregon idején nem volt lehetőség más - izgalmasabb - mérkőzésre átváltani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 075
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?
Black_Adder
Húúúú de imádtam...lehet fel is teszem újra 😀

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A Titans vs Giants összecsapás csak számomra tűnik elég egyoldalúnak?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Nem köcsögösködésből, de tegnap ezek az eredmények születtek a rangadókon:
(7)Arizona - (2)Oregon 13:51
(1)Alabama - (16)MIssouri 42:13
Iowa State - (3)TCU 3:55
(13)Wisconsin - (5)Ohio State 0:59

Persze volt 38:35-ös Oklahoma-Okahoma State, meg 37-35 FSU-GT, vagy 38:27-es Kansas State - Baylor is.

Szóval "sima" meccsek ugyanúgy becsúsznak az NCAA-ben is, mint az NFL-ben prime time meccseken.

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
1-3-as Chargers decemberben -> irreális.empty taxi