NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Nem múlhat el a Bay area Bowl lövöldözés nélkül:
 www.buzzfeed.com/lindseyadler/man-shot-while-reportedly-breaking-up-a-fight-between-raiderPari
+ még catfight is volt
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24876958/video-fans-fight-at-49ers-raiders-game-31-fans-arrested-93-ejected
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 858 — Deion Sanders for president!
Cam Newton autóbalesetet szenvedett.
 twitter.com/jjones9/status/542376065851588608/photo/1
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/sd9pbrjeirloazoa3iyb
Cam Newton suffers fractures in back during car crash
The Carolina Panthers announced that Cam Newton suffered two transverse process fractures in his lower back in a car accident Tuesday in Charlotte, North Carolina. Newton was discharged Wednesday morning.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Nem múlhat el a Bay area Bowl lövöldözés nélkül:
 www.buzzfeed.com/lindseyadler/man-shot-while-reportedly-breaking-up-a-fight-between-raider
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kimondom ha kigondoltam.
Szombat???

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jövő héten 7 meccs a Sport tévén! A 19-es idősávból kettő is 😊 plusz szombati futball, és felvezetőként Titans - Jaguars rangadó.

@galuskahulud 1h1 hour ago
Week 16:TNF-2:15-JAX-TEN,
12/20-22:15-WAS-PHI,
12/21-19:00-NO-ATL,
20:00-PIT-KC(C8),
22:25-DAL-IND,
SNF-2:30-ARI-SEA,
MNF-2:30-CIN-DEN

több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
köszi szépen a könyvvel kapcsolatos válaszokat, meggyőztetek, meg is rendelem a jézuskától 😊

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 414
"Spending $150 on an NFL jersey and then setting it on fire might seem crazy, but your team didn't just lose to the Raiders for the first time in 14 years."
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24875119/watch-49ers-fans-are-setting-their-colin-kaepernick-jerseys-on-fireozibozi
hashtag bandwagon.

bár mostanában tényleg szar Kaep.
több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 414
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24875119/watch-49ers-fans-are-setting-their-colin-kaepernick-jerseys-on-fire
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Cardinalis kollegától loptam, Disney-figurák kontra NFL csapatok, van benne pár zseniális:  instagram.com/ak47_studiosempty taxi
Mit keres höri a pólók között? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Cardinalis kollegától loptam, Disney-figurák kontra NFL csapatok, van benne pár zseniális:  instagram.com/ak47_studios


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Feribali New England Patriots 48
Jó könyv szerintem, összefoglalva, szerkesztve van benne az, amit innen-onnan összeguglizol. Jók a sztorik is, amiket a szerző elmond. Érdemes megvenni, főleg, hogy kevés igényes kiadvány van a témában.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 858 — Deion Sanders for president!
valakinek volt már szerencséje ehhez a könyvhöz? érdemes megvenni? vélemény?
Ne csak a labdát nézd! - Pat Kirwan - David SeigermanCardinalis
Lebuktál!
Beetetett a Sport TV. 😀😀😀
Amúgy jó kis könyv.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
valakinek volt már szerencséje ehhez a könyvhöz? érdemes megvenni? vélemény?
Ne csak a labdát nézd! - Pat Kirwan - David Seigerman
Cardinalis
Szerintem érdemes, és nem csak azért mert remek a magyar szöveg (nem kapunk százalékot utólag 😛). A célközönség mondjuk nem feltétlen az, aki napi szinten olvassa, nézi az NFL-t évek óta, hanem, aki most kezdi, de van benne sok olyan gyakorlati példa a játék egyes elemeiről, amit guglizással nem feltétlen találsz meg. Nekem azok voltak benne a legérdekesebb részek amikor a szerző a saját tapasztalatáról ír 1-1 NFL edző vagy vezető vagy játékos kapcsán.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
valakinek volt már szerencséje ehhez a könyvhöz? érdemes megvenni? vélemény?
Ne csak a labdát nézd! - Pat Kirwan - David Seigerman
Cardinalis
Részben Höri és vassadi fordította.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 679
valakinek volt már szerencséje ehhez a könyvhöz? érdemes megvenni? vélemény?
Ne csak a labdát nézd! - Pat Kirwan - David Seigerman

THIS IS THE WAY
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
nem, JJ te nem leírod a véleményed, hanem keresztes-háborút folytatsz és közbe összevissza vagdalkozol és nem veszed észre, hogy szépen kiszorulsz Bizáncból is. Mer micsináljunk, ha elfogadjuk a vezérürü hívását rögtön hívőkké válunk? Mustaine mennyem be a spótévébe azt üssön szét, vagy tüntessünk a jurosport székház előtt, esetleg gallyrarakjuk a digit? Micsináljunk filófijam, merén má annyit görbedtem stream előtt, hogy a szemdokihoz csak adózni járok? Azzal, hogy az élő fába is belekötöl NCAA ügyben semennyire nem mozdítasz elő semmit, vagy majd elszégyellik magukat és mindenki megy mars kolidzs-focit nézni? Így csak azt a véleményt erősíted meg magadról, hogy nem egy nárcisztikus filantróp vagy hanem egy kekec sznob.sutianap
A Bizáncból már rég kiszorultam, ezt csak sikerült már észrevennem, mikor minden olyan vitakezdeménynél, amit nem is én indítok, pár hozzászóláson belül garantáltan ugyanide lyukadunk ki (mindig ugyanúgy, mindig ugyanazokkal, direkt figyelem, még a kommenteket lájkolók is 95%-ban megegyeznek) 😊

Csak hogy tisztába tegyem, azok számára, akiknek a velük ellentétes vélemény beleköpés a tökfőzelékükbe, vagy respektlaci aranyköpését idézve "belemenés a privátszférába", nincs mondanivalóm, de már azt se várom, hogy ezt megértsék a határtalan tolerancia és szeretet világában. Amúgy sem tudok - és nem is akarok - senki mellé odaülni szombat 18 órakor, hogy "hé, gép előtt ülsz, ha elméletileg szereted az amerikaifocit mi a francért nem az NCAA-t nézed?", pusztán leírom, amit gondolok, elolvasom, amit mások írnak, számomra ez elég, hiszen ezért fórumozok. Tulajdonképp az "előremozdulás" amúgy is megtörtént, hiszen adtak már college footballt magyar tv-csatornán, foglalkoztak már a ligával országos lapokban is, most még az nfl csevegőben is megint ez téma, innentől bárki a saját belátása szerint dönthet, iszik vagy vezet.

Bölcs már amúgy sem lehetek, mivel megszólaltam.baggio
Most már ott tarunk hogy nem csak így-úgy megkoccanunk válla hanem rendes teköllel megyünk bele. Persze ennek a teljes kialakulását nem tudhatom, a mostani állapotában viszont szépen elmérgedt. Bármennyire szeretné, ha szeretné is mindenki teljes idejében amcsifocival foglalkozni, ennek korlátai vannak. Főleg a College követésnek. Hiába szereti valaki a tejbegrízt egy vagonnyiba akkor is megfullad. Én perpill a saját csapatkáimat sem tudom követni hétről-hétre, legfeljebb kiböngészem az összefoglalókat, megnézem a tweeteket, bogarászom a score/standing táblákat és helló, egyhónapba egyszer lemegy egy hét-nyócórás kurzus, és meghalok. Tehát tudom, hogy most főkorbácsolódott a hangulat, de valahogy más szögből közelítenék, mint ez a szeredeted a tejbegrízt, itt egy vagon. Mongyuk csinálni évadot, akkor idén követünk Big Ten mondjuk három csapat és úgy végig vinni, na mindeggy.

nyilván gyűjtöm a mustaine lájkokat azok érnek a legtöbbet cserénél 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
nem, JJ te nem leírod a véleményed, hanem keresztes-háborút folytatsz és közbe összevissza vagdalkozol és nem veszed észre, hogy szépen kiszorulsz Bizáncból is. Mer micsináljunk, ha elfogadjuk a vezérürü hívását rögtön hívőkké válunk? Mustaine mennyem be a spótévébe azt üssön szét, vagy tüntessünk a jurosport székház előtt, esetleg gallyrarakjuk a digit? Micsináljunk filófijam, merén má annyit görbedtem stream előtt, hogy a szemdokihoz csak adózni járok? Azzal, hogy az élő fába is belekötöl NCAA ügyben semennyire nem mozdítasz elő semmit, vagy majd elszégyellik magukat és mindenki megy mars kolidzs-focit nézni? Így csak azt a véleményt erősíted meg magadról, hogy nem egy nárcisztikus filantróp vagy hanem egy kekec sznob.sutianap
A Bizáncból már rég kiszorultam, ezt csak sikerült már észrevennem, mikor minden olyan vitakezdeménynél, amit nem is én indítok, pár hozzászóláson belül garantáltan ugyanide lyukadunk ki (mindig ugyanúgy, mindig ugyanazokkal, direkt figyelem, még a kommenteket lájkolók is 95%-ban megegyeznek) 😊

Csak hogy tisztába tegyem, azok számára, akiknek a velük ellentétes vélemény beleköpés a tökfőzelékükbe, vagy respektlaci aranyköpését idézve "belemenés a privátszférába", nincs mondanivalóm, de már azt se várom, hogy ezt megértsék a határtalan tolerancia és szeretet világában. Amúgy sem tudok - és nem is akarok - senki mellé odaülni szombat 18 órakor, hogy "hé, gép előtt ülsz, ha elméletileg szereted az amerikaifocit mi a francért nem az NCAA-t nézed?", pusztán leírom, amit gondolok, elolvasom, amit mások írnak, számomra ez elég, hiszen ezért fórumozok. Tulajdonképp az "előremozdulás" amúgy is megtörtént, hiszen adtak már college footballt magyar tv-csatornán, foglalkoztak már a ligával országos lapokban is, most még az nfl csevegőben is megint ez téma, innentől bárki a saját belátása szerint dönthet, iszik vagy vezet.

Bölcs már amúgy sem lehetek, mivel megszólaltam.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
...Sobri Jóska
...baggio
Nem akartam megszólalni a témában, de ha már így megemlítettél, leírom a véleményem.
Én elhiszem neked, hogy imádod a college focit, sőt meg is értelek, de ha az a célod, hogy másokkal is megszerettesd a FCS-t, szerintem nem az a módja, hogy az arcomba tolod, akárhol böngészek a fórumon. Olvastam már ezzel kapcsolatban a véleményed, mert már szóvá tették, így nem kell válaszolni.

Örömmel látom, hogy jól szórakoztál a hétvégén, nekem is kellemes napjaim voltak. Ez azonban nem bizonyítja azt, hogy ha én, vagy bárki, akit töretlenül próbálsz meggyőzni a college foci királyságáról, (amit nem állítok, hogy nem fasza dolog, mert nincs időm szorosan követni az eseményeket) ha helyet cserélne veled, vagy esetleg ugyanezeket a programokat követné, hasonlóan jól szórakozna. Én pl szeretem a tökfőzeléket, de elfogadom, ha például te a sárgaborsót preferálod.

Az meg teljesen személyre szabott szerintem, hogy hol vannak jobb meccsek, kit mi érdekel. Mert ha én nem ismerem a college csapatokat, és azok történetét, a rivalizálásokat, a játékosokat egy-kettő kivételével, számomra érdektelenné válik, így tök mindegy, hogy hány hail mary volt collegeben, AFL-ben, FXFL-ben, vagy az USFL-ben.mustaine
SZERINTED nem az a módja, SZERINTEM meg egy bárki által használható fórumán nyugodtan leírhatom a véleményemet akkor is, ha az a többségnek épp nem tetszik. Ez a fajta tolerancia a kedvencem, ahol mindent szabad, mindenki álláspontja megérthető, csak azé nem, akivel nem értünk egyet.

Egyszerűen hihetetlennek tartom, hogy egy amerikaifocis oldalon ezek szerint nem írhatok hozzászólásokat amerikaifocis témában, mert az a) valakit nem érdekel, b) nem ért vele egyet, ergo az illető kussoljon el, hiszen csak az a releváns és egyáltalán elfogadható komment, ami saját véleményünket valamilyen szinten tükrözi.

"Én pl szeretem a tökfőzeléket, de elfogadom, ha például te a sárgaborsót preferálod" - legalább magatoknak ne hazudnátok be ezt. Ha tényleg elfogadnád az én sárgaborsó preferenciámat, akkor simán megértenéd azt, hogy én például miért helyezem ennyire az NCAA-t az NFL fölé (és utóbbit is minden más fölé, halkan megjegyzem - várom is, hogy mindjárt betaláljanak a soccerfanok!).baggio
nem, JJ te nem leírod a véleményed, hanem keresztes-háborút folytatsz és közbe összevissza vagdalkozol és nem veszed észre, hogy szépen kiszorulsz Bizáncból is. Mer micsináljunk, ha elfogadjuk a vezérürü hívását rögtön hívőkké válunk? Mustaine mennyem be a spótévébe azt üssön szét, vagy tüntessünk a jurosport székház előtt, esetleg gallyrarakjuk a digit? Micsináljunk filófijam, merén má annyit görbedtem stream előtt, hogy a szemdokihoz csak adózni járok? Azzal, hogy az élő fába is belekötöl NCAA ügyben semennyire nem mozdítasz elő semmit, vagy majd elszégyellik magukat és mindenki megy mars kolidzs-focit nézni? Így csak azt a véleményt erősíted meg magadról, hogy nem egy nárcisztikus filantróp vagy hanem egy kekec sznob.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Kicsit kezdesz "elsobrisodni"dugo1993
A bölcs csak addig bölcs, ameddig hallgat; mihelyt megszólal, bolond.

 www.wssz.hu/tartalom/cikk/44660_a_kimondhatatlan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
"Én pl szeretem a tökfőzeléket, de elfogadom, ha például te a sárgaborsót preferálod" - legalább magatoknak ne hazudnátok be ezt. Ha tényleg elfogadnád az én sárgaborsó preferenciámat, akkor simán megértenéd azt, hogy én például miért helyezem ennyire az NCAA-t az NFL fölé (és utóbbit is minden más fölé, halkan megjegyzem).baggio
Ha egymás mellett ülünk az asztalnál, nyugodtan told két pofára a sárgaborsót, engem tényleg nem zavar, örülök, hogy jóllaksz. Azonban jogosnak gondolom a felháborodásom, amikor felemeled a tányérod, és egy kiló borsót hozzáöntesz a tökfőzelékemhez.

A többi mondandódra nem reagálnék, úgyis elbeszélünk egymás mellett.

Peace.

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Kicsit kezdesz "elsobrisodni"

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Jé ilyet én is tudok
counterproductive
coun·ter·pro·duc·tive adjective \-prə-ˈdək-tiv\
: not helpful : making the thing you want to happen less likely to happen
tending to hinder the attainment of a desired goalWyatt
igen, gondolhatod hogy én pont az ilyen embereket akarom meggyőzni 😊 az nfl és a sport tv marketingjével szemben amúgy is az esélytelenek nyugalmával "indulok"

Ez egy szép szemlélet, csak a legtöbb ember nem azért néz meccset mert leül és azt mondja, nézzünk egy kis amcsi focit tök mindegy kijátszik, hanem a saját csapata mellett, rivális ellen szurkolni akar. Így tök irreleváns nekik, hogy fú mekkora Hail-Mary volt East Carolina vs UCF mert egyszerűen nem érdekli őket.Toca


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
...Sobri Jóska
...baggio
Nem akartam megszólalni a témában, de ha már így megemlítettél, leírom a véleményem.
Én elhiszem neked, hogy imádod a college focit, sőt meg is értelek, de ha az a célod, hogy másokkal is megszerettesd a FCS-t, szerintem nem az a módja, hogy az arcomba tolod, akárhol böngészek a fórumon. Olvastam már ezzel kapcsolatban a véleményed, mert már szóvá tették, így nem kell válaszolni.

Örömmel látom, hogy jól szórakoztál a hétvégén, nekem is kellemes napjaim voltak. Ez azonban nem bizonyítja azt, hogy ha én, vagy bárki, akit töretlenül próbálsz meggyőzni a college foci királyságáról, (amit nem állítok, hogy nem fasza dolog, mert nincs időm szorosan követni az eseményeket) ha helyet cserélne veled, vagy esetleg ugyanezeket a programokat követné, hasonlóan jól szórakozna. Én pl szeretem a tökfőzeléket, de elfogadom, ha például te a sárgaborsót preferálod.

Az meg teljesen személyre szabott szerintem, hogy hol vannak jobb meccsek, kit mi érdekel. Mert ha én nem ismerem a college csapatokat, és azok történetét, a rivalizálásokat, a játékosokat egy-kettő kivételével, számomra érdektelenné válik, így tök mindegy, hogy hány hail mary volt collegeben, AFL-ben, FXFL-ben, vagy az USFL-ben.mustaine
SZERINTED nem az a módja, SZERINTEM meg egy bárki által használható fórumán nyugodtan leírhatom a véleményemet akkor is, ha az a többségnek épp nem tetszik. Ez a fajta tolerancia a kedvencem, ahol mindent szabad, mindenki álláspontja megérthető, csak azé nem, akivel nem értünk egyet.

Egyszerűen hihetetlennek tartom, hogy egy amerikaifocis oldalon ezek szerint nem írhatok hozzászólásokat amerikaifocis témában, mert az a) valakit nem érdekel, b) nem ért vele egyet, ergo az illető kussoljon el, hiszen csak az a releváns és egyáltalán elfogadható komment, ami saját véleményünket valamilyen szinten tükrözi.

"Én pl szeretem a tökfőzeléket, de elfogadom, ha például te a sárgaborsót preferálod" - legalább magatoknak ne hazudnátok be ezt. Ha tényleg elfogadnád az én sárgaborsó preferenciámat, akkor simán megértenéd azt, hogy én például miért helyezem ennyire az NCAA-t az NFL fölé (és utóbbit is minden más fölé, halkan megjegyzem - várom is, hogy mindjárt betaláljanak a soccerfanok!).


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal