NFL Draft 2020

29 feliratkozó

44 perce
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 23 994 — Afrika Kupa tippelde bajnok
A legtöbb kifejezés benne található a szótárban, de azért hasznos szvsz.
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0401%2Fglossary_169.jpeg
The ultimate NFL draft glossary: Glass-eater, fluid hips, cow on ice and more
Every industry has its insider lingo. Impress your friends and sound like a draft expert by learning these simple terms.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
4 órája
MarioAna 2 891
BREAKING!
Burrow lehet visszavonul, elég közeli források szerint! (Önmaga)

twitter.com/Joe_Burrow10/status/1232071931249254402?s=19

😮 😮 😮

| (remélem ezt elfogadják clickbait referenciának az Origon) |
Borbinho
Most nevetünk rajta, de amikor majd 3 év múlva belengeti ugyanezt 173 beszopott sackkel később, miután Mike Brown megpróbálja egy Jake Fisher/Andre Smith/Russell Bodine szintű OL mögött játszatni a franchise QB-t... Majd nem lesz vicces 😀.
Titkon bízok benne, hogy Jonah Williams nem lesz egy kövi Fisher.
8 órája
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 8 072 — Megrögzött Colts Fan

WR1 😀

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning

https://borbinho888.wixsite.com/football247
18 órája
BREAKING!
Burrow lehet visszavonul, elég közeli források szerint! (Önmaga)

😮 😮 😮

| (remélem ezt elfogadják clickbait referenciának az Origon) |

1 napja
Stez SMU Mustangs 36 735
Ez mondjuk extra magabiztosságra vall, valószínűleg ő és a csapata sokkal többet tudnak, mint a média. Mivel washingtoni gyerek, gondolom neki is eléggé a Redskinsre fáj a foga, így fura hogy nem ragad meg minden alkalmat, hogy a GM-et a "rajongójává" tegye. De ezek szerint erre nincs szükség.
Cruyffista
Eddig sem volt. Young a draft legjobb jatekosa. A sracnak nincs tulajdonkeppen red flagje, ami azert ritka a prospecteknel. Kerdes nelkul top3 pick. Az ilyen tehetsegek sokszor pihennek a Combine-on, aztan kicsit gyakorlatoznak hazai palyan, pro dayen, es le is tudva a kotelezo. Folosleges kockazatot neki nem kell vallalnia.

1 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 1 167
Ez mondjuk extra magabiztosságra vall, valószínűleg ő és a csapata sokkal többet tudnak, mint a média. Mivel washingtoni gyerek, gondolom neki is eléggé a Redskinsre fáj a foga, így fura hogy nem ragad meg minden alkalmat, hogy a GM-et a "rajongójává" tegye. De ezek szerint erre nincs szükség.
1 napja
ZERO_L New England Patriots 3 112 — situational football
Moss-ra leszek kíváncsi, most harmadik körre taksálják a boardokon. A neve, jó combine, interjú fel tudja-e húzni őt második kör elejébe és/vagy nr1 TE-nek.

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
1 napja
Wyatt New England Patriots 22 947 — Three-time EL-champ^^
Nyilván úgy vannak vele, hogy az 1/2 fix, 1/1 már úgysem lehet, minek erőltesse túl magát, még megsérül a végén

1 napja
nagir New York Giants 2 894 — BlaBlaBla
Young nem vegez gyakorlatokat a Combine-on. Tua ugyszinten, de egyebkent kamu szerintem, hogy mar zold utat adtak neki az orvosok, mert mindenki azt irja, Tua azt mondta, REMELI, hogy aprilisban tud tartani egy privat pro dayt. Ebbol nekem az jon le, hogy jelenleg ha akarna sem tudna meg gyakorlatokat vegezni.
Stez
Young miért nem lehet tudni???

A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., Vale 46, Senna, MvG fanatic!!!
1 napja
Stez SMU Mustangs 36 735
Young nem vegez gyakorlatokat a Combine-on. Tua ugyszinten, de egyebkent kamu szerintem, hogy mar zold utat adtak neki az orvosok, mert mindenki azt irja, Tua azt mondta, REMELI, hogy aprilisban tud tartani egy privat pro dayt. Ebbol nekem az jon le, hogy jelenleg ha akarna sem tudna meg gyakorlatokat vegezni.

Szerkesztette: Stez

1 napja
nagir New York Giants 2 894 — BlaBlaBla
 twitter.com/B__ED89/status/1230982659599486978?s=19

Pech, de kva nagy steal lehet 4-5.korben.
A jövője nem kérdés, nem szalagsérülés, de azért azzal beszopta h nem tud szerepelni kombájnon meg pro dayen, sőt ha nem gyógyul elég gyorsan akkor mimicampre/ OTA-kra se lesz fullos
Borbinho
Az biztos, nagy érték a lassú, szeparálódni nem tudó possession WR a mai NFL-ben. 😛
vassadi
Az all time legjobb HC tavaly 1.körben húzott olyat, szóval lehet 😊
Borbinho
A Colts tavaly nem huzott senkit sem elso korben.
Stez
Belichick Indianapolisba transportált?? 😀

A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., Vale 46, Senna, MvG fanatic!!!
2 napja
Stez SMU Mustangs 36 735

A jövője nem kérdés, nem szalagsérülés, de azért azzal beszopta h nem tud szerepelni kombájnon meg pro dayen, sőt ha nem gyógyul elég gyorsan akkor mimicampre/ OTA-kra se lesz fullos
Borbinho
Az biztos, nagy érték a lassú, szeparálódni nem tudó possession WR a mai NFL-ben. 😛
vassadi
Borbinho
A Colts tavaly nem huzott senkit sem elso korben.

2 napja

Borbinho
vassadi

3 napja
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 174

Borbinho
3 napja

4 napja
r.baggio Kansas City Chiefs LSU Tigers 48 648 — No es importante
vannak draftnikek, akiknél már van egy első körös prospect a harmadosztályból
 www.profootballnetwork.com/lenoir-rhyne-safety-kyle-dugger-becoming-an-elite-draft-prospect/

Szerkesztette: r.baggio

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 napja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 23 994 — Afrika Kupa tippelde bajnok
Tua részt vesz a kombinén?
steelwolf
Szerintem az interjukon max. Dobalni nem hiszem, hogy fog, azt majd talan Pro Dayen, ha alkalmas allapotban lesz. Bar hozzateszem, egy hete kb. en azt irtam, hogy szvsz jobban jarna, ha nem dobalna, mert igy is top5-7 lesz, ha viszont bibisek a passzai, akkor csuszni fog es egybol karogni fognak a scoutok.

Nagyon nem tornaszhatja fel magat (es a penzet) azzal, ha dobal, 1/1-re ugysincs eselye. Szerintem most csak veszithetne ezzel.
Stez
Sokban függ ez attól is h Herbertnek milyen combine-ja lesz, szvsz a legtöbb helyen még képlékeny h melyikük a No. 2 QB.
empty taxi
Igen, de ez leginkabb a Dolphins kapcsan vita, hogy melyikuket favorizalja. Csak Tuanak meg szvsz jobb lenne, ha nem a Miami huzna, illetve attol fuggetlenul is kimegy a top5-7-10-ben, hogy Herbert elobb kel-e el, ez penzben nem egy oriasi kulonbseg, ellenben jobb csapathoz kerulhet.

En nem latom egyelore, hogy miert erne meg rizikoznia azzal, hogy dobaljon a Combine-on.
Stez
Jah, a combine-on szerintem sem fog, a Pro Dayre céloztam.

New York Averages
4 napja
Stez SMU Mustangs 36 735
steelwolf
Szerintem az interjukon max. Dobalni nem hiszem, hogy fog, azt majd talan Pro Dayen, ha alkalmas allapotban lesz. Bar hozzateszem, egy hete kb. en azt irtam, hogy szvsz jobban jarna, ha nem dobalna, mert igy is top5-7 lesz, ha viszont bibisek a passzai, akkor csuszni fog es egybol karogni fognak a scoutok.

Nagyon nem tornaszhatja fel magat (es a penzet) azzal, ha dobal, 1/1-re ugysincs eselye. Szerintem most csak veszithetne ezzel.
Stez
Sokban függ ez attól is h Herbertnek milyen combine-ja lesz, szvsz a legtöbb helyen még képlékeny h melyikük a No. 2 QB.
empty taxi
Igen, de ez leginkabb a Dolphins kapcsan vita, hogy melyikuket favorizalja. Csak Tuanak meg szvsz jobb lenne, ha nem a Miami huzna, illetve attol fuggetlenul is kimegy a top5-7-10-ben, hogy Herbert elobb kel-e el, ez penzben nem egy oriasi kulonbseg, ellenben jobb csapathoz kerulhet.

En nem latom egyelore, hogy miert erne meg rizikoznia azzal, hogy dobaljon a Combine-on.

4 napja
steelwolf

Stez

New York Averages
4 napja
Stez SMU Mustangs 36 735
steelwolf

Szerkesztette: Stez

4 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 3 263 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!

Le'Veon Bell#26
9246 yard & 46 TD
9 napja
peterk2005 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 15 049 — The only discipline that lasts, is self discipline
nem vonul-e ő is vissza 5-6 év után, mint Luck, hogy a végén Wilson legyen a 2012-es legjobb irányító. 😊
peterk2005
Szerinted amíg Luck nem vonult vissza, jobb volt, mint Wilson?
Duff
Jobb. 2018 már so-so, nagyon egyforma. Előtte egyértelműen.

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
11 napja
Így vagy úgy, de kell két új kiváló WR és egy TE
Wyatt
most olvastam, hogy Aj Green-t és Hunter Henry-t akarjuk..
gordon
Szuper, ez esetben elég egy 3. körös WR. De amíg nincsenek itt, addig minden mockban WR+TE nálam a must have

11 napja
gordon New England Patriots Auburn Tigers 3 660 — JAFL Tampa GM
Wyatt
most olvastam, hogy Aj Green-t és Hunter Henry-t akarjuk..
11 napja