NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2020

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez mondjuk extra magabiztosságra vall, valószínűleg ő és a csapata sokkal többet tudnak, mint a média. Mivel washingtoni gyerek, gondolom neki is eléggé a Redskinsre fáj a foga, így fura hogy nem ragad meg minden alkalmat, hogy a GM-et a "rajongójává" tegye. De ezek szerint erre nincs szükség.
Cruyffista
Eddig sem volt. Young a draft legjobb jatekosa. A sracnak nincs tulajdonkeppen red flagje, ami azert ritka a prospecteknel. Kerdes nelkul top3 pick. Az ilyen tehetsegek sokszor pihennek a Combine-on, aztan kicsit gyakorlatoznak hazai palyan, pro dayen, es le is tudva a kotelezo. Folosleges kockazatot neki nem kell vallalnia.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 266
Ez mondjuk extra magabiztosságra vall, valószínűleg ő és a csapata sokkal többet tudnak, mint a média. Mivel washingtoni gyerek, gondolom neki is eléggé a Redskinsre fáj a foga, így fura hogy nem ragad meg minden alkalmat, hogy a GM-et a "rajongójává" tegye. De ezek szerint erre nincs szükség.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
Moss-ra leszek kíváncsi, most harmadik körre taksálják a boardokon. A neve, jó combine, interjú fel tudja-e húzni őt második kör elejébe és/vagy nr1 TE-nek.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyilván úgy vannak vele, hogy az 1/2 fix, 1/1 már úgysem lehet, minek erőltesse túl magát, még megsérül a végén

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Young nem vegez gyakorlatokat a Combine-on. Tua ugyszinten, de egyebkent kamu szerintem, hogy mar zold utat adtak neki az orvosok, mert mindenki azt irja, Tua azt mondta, REMELI, hogy aprilisban tud tartani egy privat pro dayt. Ebbol nekem az jon le, hogy jelenleg ha akarna sem tudna meg gyakorlatokat vegezni.
Stez
Young miért nem lehet tudni???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Young nem vegez gyakorlatokat a Combine-on. Tua ugyszinten, de egyebkent kamu szerintem, hogy mar zold utat adtak neki az orvosok, mert mindenki azt irja, Tua azt mondta, REMELI, hogy aprilisban tud tartani egy privat pro dayt. Ebbol nekem az jon le, hogy jelenleg ha akarna sem tudna meg gyakorlatokat vegezni.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
 twitter.com/B__ED89/status/1230982659599486978?s=19

Pech, de kva nagy steal lehet 4-5.korben.
A jövője nem kérdés, nem szalagsérülés, de azért azzal beszopta h nem tud szerepelni kombájnon meg pro dayen, sőt ha nem gyógyul elég gyorsan akkor mimicampre/ OTA-kra se lesz fullos
Borbinho
Az biztos, nagy érték a lassú, szeparálódni nem tudó possession WR a mai NFL-ben. 😛
vassadi
Az all time legjobb HC tavaly 1.körben húzott olyat, szóval lehet 😊
Borbinho
A Colts tavaly nem huzott senkit sem elso korben.
Stez
Belichick Indianapolisba transportált?? 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/B__ED89/status/1230982659599486978?s=19

Pech, de kva nagy steal lehet 4-5.korben.
A jövője nem kérdés, nem szalagsérülés, de azért azzal beszopta h nem tud szerepelni kombájnon meg pro dayen, sőt ha nem gyógyul elég gyorsan akkor mimicampre/ OTA-kra se lesz fullos
Borbinho
Az biztos, nagy érték a lassú, szeparálódni nem tudó possession WR a mai NFL-ben. 😛
vassadi
Az all time legjobb HC tavaly 1.körben húzott olyat, szóval lehet 😊
Borbinho
A Colts tavaly nem huzott senkit sem elso korben.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/B__ED89/status/1230982659599486978?s=19

Pech, de kva nagy steal lehet 4-5.korben.
A jövője nem kérdés, nem szalagsérülés, de azért azzal beszopta h nem tud szerepelni kombájnon meg pro dayen, sőt ha nem gyógyul elég gyorsan akkor mimicampre/ OTA-kra se lesz fullos
Borbinho
Az biztos, nagy érték a lassú, szeparálódni nem tudó possession WR a mai NFL-ben. 😛
vassadi
Az all time legjobb HC tavaly 1.körben húzott olyat, szóval lehet 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
 twitter.com/B__ED89/status/1230982659599486978?s=19

Pech, de kva nagy steal lehet 4-5.korben.
A jövője nem kérdés, nem szalagsérülés, de azért azzal beszopta h nem tud szerepelni kombájnon meg pro dayen, sőt ha nem gyógyul elég gyorsan akkor mimicampre/ OTA-kra se lesz fullos
Borbinho
Az biztos, nagy érték a lassú, szeparálódni nem tudó possession WR a mai NFL-ben. 😛
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/B__ED89/status/1230982659599486978?s=19

Pech, de kva nagy steal lehet 4-5.korben.
A jövője nem kérdés, nem szalagsérülés, de azért azzal beszopta h nem tud szerepelni kombájnon meg pro dayen, sőt ha nem gyógyul elég gyorsan akkor mimicampre/ OTA-kra se lesz fullos

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
vannak draftnikek, akiknél már van egy első körös prospect a harmadosztályból
 www.profootballnetwork.com/lenoir-rhyne-safety-kyle-dugger-becoming-an-elite-draft-prospect/

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Tua részt vesz a kombinén?
steelwolf
Szerintem az interjukon max. Dobalni nem hiszem, hogy fog, azt majd talan Pro Dayen, ha alkalmas allapotban lesz. Bar hozzateszem, egy hete kb. en azt irtam, hogy szvsz jobban jarna, ha nem dobalna, mert igy is top5-7 lesz, ha viszont bibisek a passzai, akkor csuszni fog es egybol karogni fognak a scoutok.

Nagyon nem tornaszhatja fel magat (es a penzet) azzal, ha dobal, 1/1-re ugysincs eselye. Szerintem most csak veszithetne ezzel.
Stez
Sokban függ ez attól is h Herbertnek milyen combine-ja lesz, szvsz a legtöbb helyen még képlékeny h melyikük a No. 2 QB.
empty taxi
Igen, de ez leginkabb a Dolphins kapcsan vita, hogy melyikuket favorizalja. Csak Tuanak meg szvsz jobb lenne, ha nem a Miami huzna, illetve attol fuggetlenul is kimegy a top5-7-10-ben, hogy Herbert elobb kel-e el, ez penzben nem egy oriasi kulonbseg, ellenben jobb csapathoz kerulhet.

En nem latom egyelore, hogy miert erne meg rizikoznia azzal, hogy dobaljon a Combine-on.
Stez
Jah, a combine-on szerintem sem fog, a Pro Dayre céloztam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tua részt vesz a kombinén?
steelwolf
Szerintem az interjukon max. Dobalni nem hiszem, hogy fog, azt majd talan Pro Dayen, ha alkalmas allapotban lesz. Bar hozzateszem, egy hete kb. en azt irtam, hogy szvsz jobban jarna, ha nem dobalna, mert igy is top5-7 lesz, ha viszont bibisek a passzai, akkor csuszni fog es egybol karogni fognak a scoutok.

Nagyon nem tornaszhatja fel magat (es a penzet) azzal, ha dobal, 1/1-re ugysincs eselye. Szerintem most csak veszithetne ezzel.
Stez
Sokban függ ez attól is h Herbertnek milyen combine-ja lesz, szvsz a legtöbb helyen még képlékeny h melyikük a No. 2 QB.
empty taxi
Igen, de ez leginkabb a Dolphins kapcsan vita, hogy melyikuket favorizalja. Csak Tuanak meg szvsz jobb lenne, ha nem a Miami huzna, illetve attol fuggetlenul is kimegy a top5-7-10-ben, hogy Herbert elobb kel-e el, ez penzben nem egy oriasi kulonbseg, ellenben jobb csapathoz kerulhet.

En nem latom egyelore, hogy miert erne meg rizikoznia azzal, hogy dobaljon a Combine-on.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Tua részt vesz a kombinén?
steelwolf
Szerintem az interjukon max. Dobalni nem hiszem, hogy fog, azt majd talan Pro Dayen, ha alkalmas allapotban lesz. Bar hozzateszem, egy hete kb. en azt irtam, hogy szvsz jobban jarna, ha nem dobalna, mert igy is top5-7 lesz, ha viszont bibisek a passzai, akkor csuszni fog es egybol karogni fognak a scoutok.

Nagyon nem tornaszhatja fel magat (es a penzet) azzal, ha dobal, 1/1-re ugysincs eselye. Szerintem most csak veszithetne ezzel.
Stez
Sokban függ ez attól is h Herbertnek milyen combine-ja lesz, szvsz a legtöbb helyen még képlékeny h melyikük a No. 2 QB.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tua részt vesz a kombinén?
steelwolf
Szerintem az interjukon max. Dobalni nem hiszem, hogy fog, azt majd talan Pro Dayen, ha alkalmas allapotban lesz. Bar hozzateszem, egy hete kb. en azt irtam, hogy szvsz jobban jarna, ha nem dobalna, mert igy is top5-7 lesz, ha viszont bibisek a passzai, akkor csuszni fog es egybol karogni fognak a scoutok.

Nagyon nem tornaszhatja fel magat (es a penzet) azzal, ha dobal, 1/1-re ugysincs eselye. Szerintem most csak veszithetne ezzel.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tua részt vesz a kombinén?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 598 — The only discipline that lasts, is self discipline
nem vonul-e ő is vissza 5-6 év után, mint Luck, hogy a végén Wilson legyen a 2012-es legjobb irányító. 😊
peterk2005
Szerinted amíg Luck nem vonult vissza, jobb volt, mint Wilson?
Duff
Jobb. 2018 már so-so, nagyon egyforma. Előtte egyértelműen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így vagy úgy, de kell két új kiváló WR és egy TE
Wyatt
most olvastam, hogy Aj Green-t és Hunter Henry-t akarjuk..
gordon
Szuper, ez esetben elég egy 3. körös WR. De amíg nincsenek itt, addig minden mockban WR+TE nálam a must have

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Így vagy úgy, de kell két új kiváló WR és egy TE
Wyatt
most olvastam, hogy Aj Green-t és Hunter Henry-t akarjuk..
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így vagy úgy, de kell két új kiváló WR és egy TE

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Matt Millernél huszonvalahány WR kapott idén 1-3. körös grade-et. Brutális, van olyan év, amikor az egész drafton se megy ki ennyi WR. Nagyon kíváncsi leszek, hogy ez a tolongás mit fog eredményezni. Vajon ordas runok lesznek, vagy inkább pont az ellentettje, a legtöbben kivárnak majd a WR húzással, mert később is nagyon-nagyon minőségi játékost lehet behúzni.

A QB meg tényleg olyan, hogy kinek kiben van bizodalma, azt szereti. Aztán úgyse jelent semmit, mert lehet, hogy a végén majd egy 3. körös lesz a class legjobbja. Burrow-ban azért bízom, de ki tudja, nem vonul-e ő is vissza 5-6 év után, mint Luck, hogy a végén Wilson legyen a 2012-es legjobb irányító. 😊
peterk2005
Pont ezért bőven benne van, hogy csúszás lesz WR-eknél megint, merthogy lesz még bent bőven, és inkább kivisznek olyan posztról, ahol karcosabb később. Ezért is reménykedem abban, hogy a Patshez simán lecsúszik egy elit WR-tehetség
Wyatt
Kizártnak tartom, hogy TB utolsó két évére ismét húzzunk egy WR-t az első körben. Teljesen értelmetlen lenne.
Dola vagy Sanders féle veteránt hoznék vagy odaadnám egy kész elit játékosért az első kört.
Kész fegyverek kellenek nem elit prospectek.
Én a védelmet fiatalítanám.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nem vonul-e ő is vissza 5-6 év után, mint Luck, hogy a végén Wilson legyen a 2012-es legjobb irányító. 😊
peterk2005
Szerinted amíg Luck nem vonult vissza, jobb volt, mint Wilson?
Duff
off:
Teljesítményre Wilson, egyértelműen. Hiába kértek tőle jóval kevesebbet és volt kompetensebb csapatban, a tényeken nem változtat. Viszont így, hogy Bandi visszavonult, nem maradt esélye "rácáfolni", vagy beérni, esetleg lehagyni, 10-15 éves pályafutás alatt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
nem vonul-e ő is vissza 5-6 év után, mint Luck, hogy a végén Wilson legyen a 2012-es legjobb irányító. 😊
peterk2005
Szerinted amíg Luck nem vonult vissza, jobb volt, mint Wilson?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Matt Millernél huszonvalahány WR kapott idén 1-3. körös grade-et. Brutális, van olyan év, amikor az egész drafton se megy ki ennyi WR. Nagyon kíváncsi leszek, hogy ez a tolongás mit fog eredményezni. Vajon ordas runok lesznek, vagy inkább pont az ellentettje, a legtöbben kivárnak majd a WR húzással, mert később is nagyon-nagyon minőségi játékost lehet behúzni.

A QB meg tényleg olyan, hogy kinek kiben van bizodalma, azt szereti. Aztán úgyse jelent semmit, mert lehet, hogy a végén majd egy 3. körös lesz a class legjobbja. Burrow-ban azért bízom, de ki tudja, nem vonul-e ő is vissza 5-6 év után, mint Luck, hogy a végén Wilson legyen a 2012-es legjobb irányító. 😊
peterk2005
Pont ezért bőven benne van, hogy csúszás lesz WR-eknél megint, merthogy lesz még bent bőven, és inkább kivisznek olyan posztról, ahol karcosabb később. Ezért is reménykedem abban, hogy a Patshez simán lecsúszik egy elit WR-tehetség