NFL Draft 2022

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Több hónapnyi munka után végre megérkeztem az idei draft trackerrel, amit itt érhettek el:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1Ok2Hd9KzN_g1IyQsJUgfnQTaggaAovgQoK30VAZac-M/edit#gid=1801108002

Bővebb információkat ebben a reddit posztban írtam a kezdeményezésről:  www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/udcqq8/2022_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/

TLDR:
- Konszenus big board az összes idei draft prospectről - mindezt atlétikai profillal, további, játékosokhoz kapcsolódó információkkal megfűszerezve
- Élő draft tracker a játékosbörze teljes ideje alatt a tavalyihoz hasonlóan
- Free agency tracker és legjobb elérhető játékosok
- Teljes NFL depth chartok

Remélem mindél többetekenek hasznos lesz idén is! Visszajelzések, fejlesztési ötletek jöhetnek, minden kérdésre szívesen válaszolok 😊

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Penei Sewell valamelyik tesója nem megy idén a draftra? Jó vérvonal, tele van NFL kaliberű játékosokkal.
gyeek
De, a Utah linebacker Nephi
Noah még egy évet marad az Oregonon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
Penei Sewell valamelyik tesója nem megy idén a draftra? Jó vérvonal, tele van NFL kaliberű játékosokkal.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Meg is van a class workout warriorja: a minnesotai Boye Mafe nevét érdemes felírni, mint aki hamarosan megjelenik majd a "semmiből" a mock draftok első köreiben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
semmi komoly


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 925 — Big Penix Energy

Beki
van valami hír a citrus bowl-on elszenvedett sérülésével kapcsolatban?

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remekül indul Thibodeaux draft szezonja. Ja nem ide.

iktriad
Vigyázz mert lehet hogy pont oda 😀
Wester
Simán benne van a pakliban. Egyébként nálam Thibs > Hutchinson. A nagy kérdés nálam Thibs vagy Neal. (Plusz akar e a Jags 1/1-re RT-t húzni, mert Walker Littlenek kéne lennie a kezdő LT-nek jövőre.)
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Remekül indul Thibodeaux draft szezonja. Ja nem ide.

iktriad
Vigyázz mert lehet hogy pont oda 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remekül indul Thibodeaux draft szezonja. Ja nem ide.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 753 — Kinek mit intézett a kormánya
Tyler Linderbaum VS Creed Humphrey

Hogy látjátok kettőjüket? Én nem látom annyival jobb játékosnak Linderbaum-ot mint Humprhey-t, ahhoz képest hogy Linderbaum-ot mindenhol TOP15 picknek jósolják, míg utóbbi második kör végi pick volt. Pedig ő is domináns volt egyetemen.

Mivel érhet/tud többet szerintetek?
GiantsMLBhunter
Humphrey szerintem tavaly alul értékelt volt, én a Packers helyében fixen őt vittem volna akkor Myers helyett.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Tyler Linderbaum VS Creed Humphrey

Hogy látjátok kettőjüket? Én nem látom annyival jobb játékosnak Linderbaum-ot mint Humprhey-t, ahhoz képest hogy Linderbaum-ot mindenhol TOP15 picknek jósolják, míg utóbbi második kör végi pick volt. Pedig ő is domináns volt egyetemen.

Mivel érhet/tud többet szerintetek?
GiantsMLBhunter
Mióta követem az egyetemi focit (4-5 éve talán), nem volt hozzá hasonlóan jó center, de szakértőktől is olvasok hasonlót.
Nyilván, hogy NFL-ben milyen lesz mástól is függ, simán lehet nem lesz olyan éve, mint Humphrey-nak, mert bekerül egy gyengébb fal közepébe, de bárhol megoldja 10+ évre majd a C posztot és így top 15-öt is simán megér.
Minél több videót megnézek róla, annál jobban tetszik. Ugyan most a Steleers csak 20 körül fog draftolni, de ha ott elhoznánk és a seggem verném a földhöz örömömbe 😊
(igaz van máshol is nagy need)
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Tyler Linderbaum VS Creed Humphrey

Hogy látjátok kettőjüket? Én nem látom annyival jobb játékosnak Linderbaum-ot mint Humprhey-t, ahhoz képest hogy Linderbaum-ot mindenhol TOP15 picknek jósolják, míg utóbbi második kör végi pick volt. Pedig ő is domináns volt egyetemen.

Mivel érhet/tud többet szerintetek?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 753 — Kinek mit intézett a kormánya
Bowlok után nálam ez a QB sorrend, teljesen szubjektív.

1. Matt Corral
2. Bailey Zeppe
3. Malik Willis
4. Carson Strong
5. Kenny Pickett
6. Sam Howell
7. Desmond Ridder

Ahogy olvasom, most Pickettet, Corralt és Riddert várják első körbe, Willis kérdőjeles. Ridder azért még ilyen mezőnnyel is durva lenne. I mean most lehet, és valoszínűleg jobb QB, mint 3-4 név a listán, de nulla plafonja van szerintem, a mostani szintje meg game manager max. Ő inkább egy stabil, megbízható csere lesz az NFL-ben. Bár többen lehet még azok se. Howell hatalmas zsákbamacska. Annyira rossz volt valamire való védelmek ellen a fal előtte, hogy valószínűleg sokkal jobb annál, mint aminek most tűnik. De a nyári 1/1 favoritsága jogosan szűnt meg. Willis szintén, lehet az új Rosen, meg egy azonnali top10 qb is. Nála pláne nehezen látni a köztes állapotot, viszont a plafon magasabban van. Strong ha nem dobna annyi miss-t hosszú labdákra akár QB1 is lehetne, de szintet lépve sokszor fogják leszedni ezeket, pláne hogy nem is a legerősebb ellenfelek ellen tolta. Zeppe most még nagyon radar alatt van, de muszáj voltam miatta belenyúlni ebbe a kőbe vésett top6-ba miatta, nekem ennyivel jobbnak tűnik, mint a többség. Pickettnek én nem hiszem el. Ez a bizonytalan mozgás és lábmunka a zsebben, és a rovid, középtávoli passzokra sokszor intet érdemlő dobások Paxton Lynchre emlékeztetnek.
Cruyffista
Riddert egyre jobban elhiszem, mint a Falcons második körös pickje
A. Smith ismét megcsinálhat egy játékost Tannehill után, plusz Ryan mögött fejlődhet (plusz ha Matty Ice csak fele olyan korrekt, mint anno Alex Smith, segíthet ő is a fiatal QB-n)
Igen, elfogult vagyok vele szemben, és szeretném látni a profik között hogy jó, de el is hiszem az embert.
A bowl bias viszi majd le, remélem nem túl sokat.

Willist egyre kevésbé hiszem el, ha már extramobilis QB, akkor Cunninghamre várok.

Zappe jó lehet, de sztem harmadik kör előtt fixen nem megy ki (Davis Mills vonal, és én egyre inkább bírom Davist).

Strong szerencséje lehet, ha valaki szeretne egy új Josh Allent.

Howellt egyre kevésbé hiszem el, de top 50-ben fixen kimegy.

És a Top 2, nálam most Pickett van előrébb, és nem zárom ki, hogy felmegy érte a Steelers.
Corral meg fix top 15, a Denver kiviszi, ha még benn van és lesz QB need (nem lesz addig Rodgers-, Wilson-, vagy Watson-trade).

Nálam a lista
1. Pickett
2. Corral (inkább 1a és 1b)
3. Ridder
4. Strong
5. Howell (inkább 3a, 3b és 3c)
6. Willis
7. Zappe (itt nagyobb a gap)

Szerkesztette: zacknorb
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 291
Bowlok után nálam ez a QB sorrend, teljesen szubjektív.

1. Matt Corral
2. Bailey Zeppe
3. Malik Willis
4. Carson Strong
5. Kenny Pickett
6. Sam Howell
7. Desmond Ridder

Ahogy olvasom, most Pickettet, Corralt és Riddert várják első körbe, Willis kérdőjeles. Ridder azért még ilyen mezőnnyel is durva lenne. I mean most lehet, és valoszínűleg jobb QB, mint 3-4 név a listán, de nulla plafonja van szerintem, a mostani szintje meg game manager max. Ő inkább egy stabil, megbízható csere lesz az NFL-ben. Bár többen lehet még azok se. Howell hatalmas zsákbamacska. Annyira rossz volt valamire való védelmek ellen a fal előtte, hogy valószínűleg sokkal jobb annál, mint aminek most tűnik. De a nyári 1/1 favoritsága jogosan szűnt meg. Willis szintén, lehet az új Rosen, meg egy azonnali top10 qb is. Nála pláne nehezen látni a köztes állapotot, viszont a plafon magasabban van. Strong ha nem dobna annyi miss-t hosszú labdákra akár QB1 is lehetne, de szintet lépve sokszor fogják leszedni ezeket, pláne hogy nem is a legerősebb ellenfelek ellen tolta. Zeppe most még nagyon radar alatt van, de muszáj voltam miatta belenyúlni ebbe a kőbe vésett top6-ba miatta, nekem ennyivel jobbnak tűnik, mint a többség. Pickettnek én nem hiszem el. Ez a bizonytalan mozgás és lábmunka a zsebben, és a rovid, középtávoli passzokra sokszor intet érdemlő dobások Paxton Lynchre emlékeztetnek.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Mindig van más. Én nem lattam benne hogy olyan beast lenne

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 881 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
En a tegnapi meccsen nem lattam miert ilyen tuti 1/1 ez a srác. A bulldogs Oline elegge levette
Janek
Biztos nincs más 🙃
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
En a tegnapi meccsen nem lattam miert ilyen tuti 1/1 ez a srác. A bulldogs Oline elegge levette

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Punt God megy a draftra!
r.baggio
Ha fogadni kellene, siman azt raknam h elviszik a 2.napon

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Punt God megy a draftra!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 291
Én tavasszal nagyon Fields párti voltam, de az eddigi szezon alapján nincs az a pénz amiért odaadnám Surtaint érte, meg igazából bármelyik pickért. A Falcons szemszögéből nem tudom, nem láttam Pittset eleget, ellenben Chaset elég sokat. Ott mondjuk lehet nem csak QB miatt verhetik a falba a fejüket. Plusz Parsons is elég bika.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Arról a csapatról beszélgettek amelyik eltradelte brett favre-ot. Csak szólok 😀
Egyébként sem lehet megállapítani a gm preferenciáit innen, csak remélhetjük, hogy szakmai okai voltak annak, hogy skippelték fieldset és jonest nem ledig az, hogy blank beleugatott. Szerintem egyébként ez történt.
peach
Hát ha Blank belepofázott és ezt a GM hagyta... akkor egy idióta. 😀 Bár sztem ezt már interjú alatt lezongorázták h Ryan marad és később lesz QB megoldva.
Beki
Ja, a GM idiota. Mert nagyon sokat tehet, ha egy idiota tulaj belepofazik a dolgokba... Mas sportagakban sem igazan tehet semmit, de itt meg foleg nem.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Arról a csapatról beszélgettek amelyik eltradelte brett favre-ot. Csak szólok 😀
Egyébként sem lehet megállapítani a gm preferenciáit innen, csak remélhetjük, hogy szakmai okai voltak annak, hogy skippelték fieldset és jonest nem ledig az, hogy blank beleugatott. Szerintem egyébként ez történt.
peach
Hát ha Blank belepofázott és ezt a GM hagyta... akkor egy idióta. 😀 Bár sztem ezt már interjú alatt lezongorázták h Ryan marad és később lesz QB megoldva.