NFL Draft 2022

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Több hónapnyi munka után végre megérkeztem az idei draft trackerrel, amit itt érhettek el:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1Ok2Hd9KzN_g1IyQsJUgfnQTaggaAovgQoK30VAZac-M/edit#gid=1801108002

Bővebb információkat ebben a reddit posztban írtam a kezdeményezésről:  www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/udcqq8/2022_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/

TLDR:
- Konszenus big board az összes idei draft prospectről - mindezt atlétikai profillal, további, játékosokhoz kapcsolódó információkkal megfűszerezve
- Élő draft tracker a játékosbörze teljes ideje alatt a tavalyihoz hasonlóan
- Free agency tracker és legjobb elérhető játékosok
- Teljes NFL depth chartok

Remélem mindél többetekenek hasznos lesz idén is! Visszajelzések, fejlesztési ötletek jöhetnek, minden kérdésre szívesen válaszolok 😊

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nofene idén is lesz első körös North Dakota State-es pick?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Cruyffista
Megvan az idei Al Davis díjas.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 291
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 297
Ezen a képen nem néz ki 150 kilónak 😀


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
The number you've all been waiting for:

QB Kenny Pickett: 8 1/2" hands
Janek
Nálam ez kezd arra a problèmára hajazni, D Smith nem lehet jó az NFLben a testfelèpítès miatt ès csak az NCAAben villogott. Aha....
dande
Mondjuk Smith jatszott eddig 17 meccset. Terjunk erre vissza ot ev mulva mondjuk. En oriasi fanja voltam es vagyok, de azert nekem is vannak ketsegeim, hogy mennyire tud egeszseges maradni ilyen testalkattal es sullyal.
Stez
Igen ès ahhoz képest, hogy azt mondták 3 meccset nem bír ki meg nem fog tudni èrvènyesülni. Már túlteljesítette 💪...a sèrülèssel kapcsolatban az meg mindig mindenkinèl benne van...remènysèg szerint nemcsak a vèdőket tudja kikerülni hanem a sèrülèseket hosszabb távon is 😉😜😌
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
The number you've all been waiting for:

QB Kenny Pickett: 8 1/2" hands
Janek
Nálam ez kezd arra a problèmára hajazni, D Smith nem lehet jó az NFLben a testfelèpítès miatt ès csak az NCAAben villogott. Aha....
dande
Mondjuk Smith jatszott eddig 17 meccset. Terjunk erre vissza ot ev mulva mondjuk. En oriasi fanja voltam es vagyok, de azert nekem is vannak ketsegeim, hogy mennyire tud egeszseges maradni ilyen testalkattal es sullyal.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
The number you've all been waiting for:

QB Kenny Pickett: 8 1/2" hands
Janek
Nálam ez kezd arra a problèmára hajazni, D Smith nem lehet jó az NFLben a testfelèpítès miatt ès csak az NCAAben villogott. Aha....
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 888 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
The number you've all been waiting for:

QB Kenny Pickett: 8 1/2" hands
Janek
Egyaltalan nem tudom, miert van mindenki kiakadva tole. Recskazni siman lehet ekkora tenyerrel.

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
The number you've all been waiting for:

QB Kenny Pickett: 8 1/2" hands

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Corral nem dobál a combine-on, majd a pro day-re tartogatja magát
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Hasonló a felvetés mint Hörinél. Mik voltak a korábbi scouting aspektusokban a hibák és azokat hogyan kell átértékelni az utóbbi évek tanulságaként. Itt kicsit jobban ki van emelve a coaching tree fontossága és figyelembe vétele.



Szerkesztette: Löfli



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Corral


Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Belső védőfal felhozatal:
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Masok szerint is ez a sorrend?

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri az idei EDGE rusher class tetejéről:
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei QB class Höri szerint:
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
The Athletic Football Show Spotifyon ingyé', minden szerdán Brugler és Zierlein beszél a draftról!

Egy részén rohadt jót röhögtem. Régi scout szólás (Joel Buchsbaumtól eredően talán), hogy looks like Tarzan, plays like Jane. Zierlein hallott egy scouttól egy olyan megjegyzést idén egy meg nem nevezett WR-t illetően, hogy looks like Tarzan, plays like Tarzan had his hands cut off. 😀

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
Here is a look at the consensus top-32 players in the 2022 NFL Draft, according to the top draft analysts:


warr_b
Blícsert mondjuk én úgy tépném ki onnan, hogy vákumot hagy maga után. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Melyik egyetemre is járt Carl Nassib?
r.baggio
a Penetration State-re
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
Melyik egyetemre is járt Carl Nassib?
r.baggio
Azt mondod "he pulled a Carl" ? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Melyik egyetemre is járt Carl Nassib?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rasheed Walker nagyot lépett előre a szememben (humorérzékben mindenképp) az alábbi videó után 😀

Klaci79
Elég buzis
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Rasheed Walker nagyot lépett előre a szememben (humorérzékben mindenképp) az alábbi videó után 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 888 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Here is a look at the consensus top-32 players in the 2022 NFL Draft, according to the top draft analysts:



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta