NFL Draft 2022

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Több hónapnyi munka után végre megérkeztem az idei draft trackerrel, amit itt érhettek el:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1Ok2Hd9KzN_g1IyQsJUgfnQTaggaAovgQoK30VAZac-M/edit#gid=1801108002

Bővebb információkat ebben a reddit posztban írtam a kezdeményezésről:  www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/udcqq8/2022_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/

TLDR:
- Konszenus big board az összes idei draft prospectről - mindezt atlétikai profillal, további, játékosokhoz kapcsolódó információkkal megfűszerezve
- Élő draft tracker a játékosbörze teljes ideje alatt a tavalyihoz hasonlóan
- Free agency tracker és legjobb elérhető játékosok
- Teljes NFL depth chartok

Remélem mindél többetekenek hasznos lesz idén is! Visszajelzések, fejlesztési ötletek jöhetnek, minden kérdésre szívesen válaszolok 😊

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A sok felszopás után legyen kivételesen savazás is 😄

 www.si.com/nfl/jets/news/new-york-jets-scout-lists-2022-nfl-draft-prospects-to-avoid-first-round-kenny-pickett-chris-olave#gid=ci029c07d18000272a&pid=1-qb-kenny-pickett-pitt

Nem tudom egy Jets scout mekkora penge, de érdekes a fősodortól eltérő véleményt olvasni.
warr_b
fel elso kort sikerult kidobnia kb az ablakon 😊
csebi
"...everybody said that if Marino is going to be around that time they are gonna take Marino, but obviously the Jets know something that you know the people up here dont..."

csak egy híres idézet a híres videóból
briareos
"We want Sapp! We want Sapp!"
"The New York Jets select Kyle Brady, TE, Penn State."

"The New York Jets select FB...
"OH NOOOO!"
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Mondjuk Ojabot én szerintem soha nem láttam még első körben...
warr_b
Akkor kevés mockot olvastál 😁
empty taxi
Konkrétan akkor nem látott még 2022-es mockot 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Ojabot én szerintem soha nem láttam még első körben...
warr_b
Ojabo kapcsan a combine ota nincsen szinte mock, ahol a top16on kivulre irjak.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk Ojabot én szerintem soha nem láttam még első körben...
warr_b
Akkor kevés mockot olvastál 😁
empty taxi
Èn is láttam sok helyen, nálunk is nem egyszer. Fanspeaken is mindig korán kiviszi a gèp bármelyik boardot nèzem.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 613 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nálunk szereti a fo az ilyeneket



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Mondjuk Ojabot én szerintem soha nem láttam még első körben...
warr_b
Tankathonon konkrétan 1/8



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mondjuk Ojabot én szerintem soha nem láttam még első körben...
warr_b
Akkor kevés mockot olvastál 😁


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 613 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mondjuk Ojabot én szerintem soha nem láttam még első körben...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
A sok felszopás után legyen kivételesen savazás is 😄

 www.si.com/nfl/jets/news/new-york-jets-scout-lists-2022-nfl-draft-prospects-to-avoid-first-round-kenny-pickett-chris-olave#gid=ci029c07d18000272a&pid=1-qb-kenny-pickett-pitt

Nem tudom egy Jets scout mekkora penge, de érdekes a fősodortól eltérő véleményt olvasni.
warr_b
fel elso kort sikerult kidobnia kb az ablakon 😊
csebi
"...everybody said that if Marino is going to be around that time they are gonna take Marino, but obviously the Jets know something that you know the people up here dont..."

csak egy híres idézet a híres videóból

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.si.com/nfl/2022/03/18/2022-nfl-draft-top-100-big-board-prospects-update

Amúgy jó lesz ez a draft, a szokásosnál is kiszámíthatatlanabb 😁
Nincs konszenzussal 1/1, sőt még a legtöbb poszton sem egyértelmű, kit tartanak a legjobbnak.
Talán csak safety poszton Hamilton.
Teljesen megjósolhatatlan 🥰
warr_b
Pláne így:



Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 613 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.si.com/nfl/2022/03/18/2022-nfl-draft-top-100-big-board-prospects-update

Amúgy jó lesz ez a draft, a szokásosnál is kiszámíthatatlanabb 😁
Nincs konszenzussal 1/1, sőt még a legtöbb poszton sem egyértelmű, kit tartanak a legjobbnak.
Talán csak safety poszton Hamilton.
Teljesen megjósolhatatlan 🥰


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komp pickek

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A sok felszopás után legyen kivételesen savazás is 😄

 www.si.com/nfl/jets/news/new-york-jets-scout-lists-2022-nfl-draft-prospects-to-avoid-first-round-kenny-pickett-chris-olave#gid=ci029c07d18000272a&pid=1-qb-kenny-pickett-pitt

Nem tudom egy Jets scout mekkora penge, de érdekes a fősodortól eltérő véleményt olvasni.
warr_b
Erdekes iras. Legalabb mar tudjuk, miert nem tud a Jets tizezer eve pozitiv merleget sem produkalni.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
A sok felszopás után legyen kivételesen savazás is 😄

 www.si.com/nfl/jets/news/new-york-jets-scout-lists-2022-nfl-draft-prospects-to-avoid-first-round-kenny-pickett-chris-olave#gid=ci029c07d18000272a&pid=1-qb-kenny-pickett-pitt

Nem tudom egy Jets scout mekkora penge, de érdekes a fősodortól eltérő véleményt olvasni.
warr_b
fel elso kort sikerult kidobnia kb az ablakon 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 613 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A sok felszopás után legyen kivételesen savazás is 😄

 www.si.com/nfl/jets/news/new-york-jets-scout-lists-2022-nfl-draft-prospects-to-avoid-first-round-kenny-pickett-chris-olave#gid=ci029c07d18000272a&pid=1-qb-kenny-pickett-pitt

Nem tudom egy Jets scout mekkora penge, de érdekes a fősodortól eltérő véleményt olvasni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi újság elkapó fronton?
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Ez a hype mondjuk mar vegigment peldaul Poe-nal is annak idejen, aztan a 350 fontjaval igazabol talan harom even at volt jo, aztan tok siman kifulladt. Top12 pickkent ez azert meh.
Stez
Vince Wilfork 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Jordan Davis hyperól valaki világosítson fel. Mit hagytam ki?

Értéke lassan már Vea-val vetekszik, csak szerintem prospectként köszönő viszonyban nincsnek.

Értem, a srácot könnyebb átugorni mint megkerülni, de van már papírja róla hogy egy meccsen tud 30 snapnél többet játszani NFL szinten?
ZERO_L
Calvin Johnson óta a legjobb RAS a combine-on.
somoskovig
Értem, de lassan ideje lenne ezt a RAS-t is helyén kezelni.

Most csak így beteszem mert szembe jött twitteren a minap. Hát belőle sem lett egy D# szupersztár.


ZERO_L
Amíg egészséges volt, hozta is a formáját. DROY aspiráns volt. Első évében tényleg rohadt jó volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jordan Davis hyperól valaki világosítson fel. Mit hagytam ki?

Értéke lassan már Vea-val vetekszik, csak szerintem prospectként köszönő viszonyban nincsnek.

Értem, a srácot könnyebb átugorni mint megkerülni, de van már papírja róla hogy egy meccsen tud 30 snapnél többet játszani NFL szinten?
ZERO_L
Calvin Johnson óta a legjobb RAS a combine-on.
somoskovig
Értem, de lassan ideje lenne ezt a RAS-t is helyén kezelni.

Most csak így beteszem mert szembe jött twitteren a minap. Hát belőle sem lett egy D# szupersztár.


ZERO_L
Mondjuk VDE pont sztar lett volna, ha a serulesek nem csinaljak ki. Mas kerdes, hogy nem feltetlenul az atletikussaga miatt, hanem a jatekintelligenciaja miatt.

De igen, a ras tulertekelt statisztika.

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Jordan Davis hyperól valaki világosítson fel. Mit hagytam ki?

Értéke lassan már Vea-val vetekszik, csak szerintem prospectként köszönő viszonyban nincsnek.

Értem, a srácot könnyebb átugorni mint megkerülni, de van már papírja róla hogy egy meccsen tud 30 snapnél többet játszani NFL szinten?
ZERO_L
Calvin Johnson óta a legjobb RAS a combine-on.
somoskovig
Értem, de lassan ideje lenne ezt a RAS-t is helyén kezelni.

ZERO_L
Én nem mondtam, hogy ez jó vagy rossz, csak indokoltam a hype-ot. 😊

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Jordan Davis hyperól valaki világosítson fel. Mit hagytam ki?

Értéke lassan már Vea-val vetekszik, csak szerintem prospectként köszönő viszonyban nincsnek.

Értem, a srácot könnyebb átugorni mint megkerülni, de van már papírja róla hogy egy meccsen tud 30 snapnél többet játszani NFL szinten?
ZERO_L
Calvin Johnson óta a legjobb RAS a combine-on.
somoskovig
Értem, de lassan ideje lenne ezt a RAS-t is helyén kezelni.

Most csak így beteszem mert szembe jött twitteren a minap. Hát belőle sem lett egy D# szupersztár.




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a hype mondjuk mar vegigment peldaul Poe-nal is annak idejen, aztan a 350 fontjaval igazabol talan harom even at volt jo, aztan tok siman kifulladt. Top12 pickkent ez azert meh.

több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
Jordan Davis hyperól valaki világosítson fel. Mit hagytam ki?

Értéke lassan már Vea-val vetekszik, csak szerintem prospectként köszönő viszonyban nincsnek.

Értem, a srácot könnyebb átugorni mint megkerülni, de van már papírja róla hogy egy meccsen tud 30 snapnél többet játszani NFL szinten?
ZERO_L
Calvin Johnson óta a legjobb RAS a combine-on.

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Jordan Davis hyperól valaki világosítson fel. Mit hagytam ki?

Értéke lassan már Vea-val vetekszik, csak szerintem prospectként köszönő viszonyban nincsnek.

Értem, a srácot könnyebb átugorni mint megkerülni, de van már papírja róla hogy egy meccsen tud 30 snapnél többet játszani NFL szinten?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Kyle Hamiltonhoz annyit, hogy szerintem alulértékeljük a safety poziciót. Nyilvánvaló hogy általánosságban nem ér annyit mint egy jo CB, de nem egy kontender csapatnál az S a secondary esze mostanában. A Chiefs védelme Mathieu nélkül kategóriákkal rosszabb, a Bengalsnál egyértelműen Bates a legfontosabb láncszem, a Rams visszahívta a 2 éve pályát nem látó Weddle-t játékot hívni, és egyik legjobb volt a pályán. Tavaly a Bucsnál Winfield nem egyszer vette fel az ellenfél legjobbját, és védekezett rajta jobban mint a CB-k.

Tehát nyilván az S kevésbé értékes poszt, mint az OLB, OT, CB, de ez rendszer és játékosfüggő. Adams, Fitzpatrick első köreit, Simmons és Baker fizetését nem a szél fújta össze, mégha Adams nem is vált be. Amit ténylegesen eggyel lejjebb van ligaminta alapján az a DT, ILB.
Cruyffista
Nem azert, de ez barmelyik posztra igaz, mert ez jatekintelligencia fuggo. Azt pedig lathattuk, hogy egy elit safety mennyit tud tenylegesen erni a meccs szempontjabol peldaul a szupertehetseg Adams eseteben, aztan mennyit segitett akar a Jetsen, akar a Seahawkson...

Az meg, hogy az altalad sorolt csapatok gyengebbek a minosegi safetyjuk nelkul, tok termeszetes dolog, mert jo jatekosok. Ugyanezt el tudnam sorolni par LB-vel, meg sok mas poszttol, megsem lesz sokkal fontosabb poszt egyik sem ettol.

A mai NFL-ben egesz egyszeruen konnyebb potolni azt, akit itt veszitesz el.

Raadasul a draft elejen pont azok a csapatok valasztanak, akik nem egy safetyre vannak meg csak a kozepes szinttol sem, igy en nem latom, hogy egy safety megeri ennyire elol, akkor sem, ha hibrid es univerzalis. Ettol fuggetlenul a, nem en draftolok, b, ugy is pareves tavlatbol latjuk, hogy ki mire vitte, mit adott a csapatnak, mennyire lett nelkulozhetetlen jatekos.

Valoszinuleg en vagyok tul szigoru, az en szememben keves nelkulozhetetlen jatekos van a ligaban, mert valaki hiaba elit, a lenyeg ugy is a rendszer lesz, ami akar egy nem elit jatekosbol is jobbat tud kihozni, elrejti a gyengesegeit. Nalam csak a Donald-fele hiperdominans jatekos, illetve az elit iranyito tartozik ebbe a kategoriaba. Mindenki mas potolhato. Potolhato egy Nelson, egy Jefferson, egy Ramsey, egy Wagner, egy Henry, esatobbi. Elitek, megis potolhatoak.
Stez
Ed Reed, Troy Polamalu, Eric Weddle mind gamechanger volt. Ha Hamilton ezt a kategóriát képviselné az 1/1 sem elrugaszkodott vízió. Idén szerintem ő és Hutchinson esik ebbe a blue chip kategóriába.

A tackleök és az edge rusherek közül nagyon megoszlanak a vélemények és főleg előbbiek elég specializáltak. Neal és Ekwonu inkább run blockban elit -- persze az ilyen prognózisok szoktak gyakran a kukában landolni ahogy bekerülnek a játékosok az NFLbe. Edge-ek közt x játékos top10 adott csapatnál, másiknál 2. körös lehet. Már várom hogy esnek a helyükre a kockák. A FA nyitánya már elég parázsra sikerült, hasonlót várok a draft első körétől is.
gyeek
Akkor ezzel az erovel az RB-re se sajnaljuk a top cetlit, mert sorolulunk jo par futot, aki game changer volt, vagy most az.
Ez nalam nem elegseges indok, mert hiaba akadnak zsenik minden poszton, azert szerintem van egy statisztika, hogy hol, melyik poszton tud tobbet jelenteni, ha valaki playmaker, es hol kamatozik ez mondjuk kisebb szamban. Es azert valljuk be, hogy a safety a fontossagi sorrendben nem a felso halmazban van.

Ettol meg Hamilton lehet, hogy zseni (mondjuk biztos az, elvegre van mar het vilagbajnoki címe), az is, hogy talentet tekintve o a draft egyik, ha nem a legjobb jatekosa, viszont mindezek ellenere nem biztos, hogy kihuznam egy top5 csapat helyeben, ahol azert vannak fontosabb lyukak is, mint a safety. Szerintem rushert es LT-t elobb huznek. De igazabol a top10 is hatareset nalam, mert ott meg corner es wr is van, akit elobb elvinnek, egyreszt, mert nagyon tehetsegesek, masreszt, mert sokkal tobbet nyerhetsz veluk, ha bevalnak.

De ez csak az en velemenyem.
Stez
Zeke és Playoff Lenny megtanította szerintem a ligát a futók értékét illetően. Előbbi draftolásának az utolsó védhető bástyája a SB-ra törés volt Romoval a center mögött. Still stings...

Az új generációs futóknak Deebo Samuel klónjának kell lennie top10 értékhez.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.