NFL Draft 2022

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Több hónapnyi munka után végre megérkeztem az idei draft trackerrel, amit itt érhettek el:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1Ok2Hd9KzN_g1IyQsJUgfnQTaggaAovgQoK30VAZac-M/edit#gid=1801108002

Bővebb információkat ebben a reddit posztban írtam a kezdeményezésről:  www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/udcqq8/2022_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/

TLDR:
- Konszenus big board az összes idei draft prospectről - mindezt atlétikai profillal, további, játékosokhoz kapcsolódó információkkal megfűszerezve
- Élő draft tracker a játékosbörze teljes ideje alatt a tavalyihoz hasonlóan
- Free agency tracker és legjobb elérhető játékosok
- Teljes NFL depth chartok

Remélem mindél többetekenek hasznos lesz idén is! Visszajelzések, fejlesztési ötletek jöhetnek, minden kérdésre szívesen válaszolok 😊

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Daniel Jeremiah, Jeremy Fowler GM-ektől informálódásra hivatkozva mondják, hogy Ridder fix első körös QB, vannak akik szerint akár első kör közepén is kimehet.
Cruyffista
Nem tartom kizártnak, hogy behúzzuk.
tenorx
Felsírnék.
Gondolom Haskins helyére jönne, 3. számú QB-ra első kört elsütni... pláne úgy, hogy 3 hónapja még konszenzus volt arról hogy nem első körös tehetség.
Jan
Én lemondok, ha Riddert hozzuk.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Daniel Jeremiah, Jeremy Fowler GM-ektől informálódásra hivatkozva mondják, hogy Ridder fix első körös QB, vannak akik szerint akár első kör közepén is kimehet.
Cruyffista
Nem tartom kizártnak, hogy behúzzuk.
tenorx
Felsírnék.
Gondolom Haskins helyére jönne, 3. számú QB-ra első kört elsütni... pláne úgy, hogy 3 hónapja még konszenzus volt arról hogy nem első körös tehetség.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Daniel Jeremiah, Jeremy Fowler GM-ektől informálódásra hivatkozva mondják, hogy Ridder fix első körös QB, vannak akik szerint akár első kör közepén is kimehet.
Cruyffista
Nem tartom kizártnak, hogy behúzzuk.
tenorx
Ne már, akkor már inkább Corralt.
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Daniel Jeremiah, Jeremy Fowler GM-ektől informálódásra hivatkozva mondják, hogy Ridder fix első körös QB, vannak akik szerint akár első kör közepén is kimehet.
Cruyffista
Kinéz egy Jake Locker karrier neki.

több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Daniel Jeremiah, Jeremy Fowler GM-ektől informálódásra hivatkozva mondják, hogy Ridder fix első körös QB, vannak akik szerint akár első kör közepén is kimehet.
Cruyffista
Nem tartom kizártnak, hogy behúzzuk.
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Daniel Jeremiah, Jeremy Fowler GM-ektől informálódásra hivatkozva mondják, hogy Ridder fix első körös QB, vannak akik szerint akár első kör közepén is kimehet.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 833 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gondoltam megnézem a Liberty-Ole Miss meccset, a 2 QB , de főleg Willis miatt!
7 sack, 3 int, 1 fumbli. Persze a fal sem védte meg kellőképpen, de azért bőven hibás volt sok mindenben!
Gondolom ez volt élete legrosszabb meccse.

Corral viszont tetszett, korrekt volt. 🙂
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy cornerback mustra:
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hasonló kaliber a két játékos, nem is értem
r.baggio
Ezek szerint szerinted Thibodeaux előbb el fog kelni mint Hutchinson?
Merlin85
Lehet, a Lions pl simán lecsaphat rá 1/2-re
r.baggio
Szerintem is.
Én marhára nem értem a Willis pletykát, csávó annyira nem illik ebbe a BPA draftba amit tolunk, hogy elképesztő.
Ráadásul ez az amikor az érték találkozik a need-el.

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Hasonló kaliber a két játékos, nem is értem
r.baggio
Ezek szerint szerinted Thibodeaux előbb el fog kelni mint Hutchinson?
Merlin85
Lehet, a Lions pl simán lecsaphat rá 1/2-re


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Hasonló kaliber a két játékos, nem is értem
r.baggio
Ezek szerint szerinted Thibodeaux előbb el fog kelni mint Hutchinson?

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Hasonló kaliber a két játékos, nem is értem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Egy hét körös mockdraft. Még én se tudtam végig nézni, jó szemezgetést 😊

 www.profootballnetwork.com/cam-mellor-2022-7-round-nfl-mock-draft-march/
dande
Texanshoz 3. pick Thibodeaux, úgy hogy Hutchinson bent van? Nem hiszem, hogy ilyen forgatókönyv létrejöhetne.

több mint 2 éve
Merlin85 Houston Texans 1 282
Bocs, ha már volt, nem olvasok mindent vissza. Idei kedvenc nevem 😊

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fheadshots%2Fnfl%2Fplayers%2Ffull%2F4361334.png
Smoke Monday - New Orleans Saints Safety - ESPN
View the profile of New Orleans Saints Safety Smoke Monday on ESPN. Get the latest news, live stats and game highlights.

több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Egy hét körös mockdraft. Még én se tudtam végig nézni, jó szemezgetést 😊

 www.profootballnetwork.com/cam-mellor-2022-7-round-nfl-mock-draft-march/
dande
Aha LB. Majd Ridder. Szépen elásnánk a csapatot a köv. 5 évre...
több mint 2 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Egy hét körös mockdraft. Még én se tudtam végig nézni, jó szemezgetést 😊

 www.profootballnetwork.com/cam-mellor-2022-7-round-nfl-mock-draft-march/
dande
Hozzánk egy első körös sérült EDGE, merthogy nincs hiányposztunk??? Most Brady utolsó évében?

Szerkesztette: zolkoo
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy hét körös mockdraft. Még én se tudtam végig nézni, jó szemezgetést 😊

 www.profootballnetwork.com/cam-mellor-2022-7-round-nfl-mock-draft-march/
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
Damone Clark gerincműtéten esik át, az újonc éve kuka, párhuzamosan az én mock draftommal.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Az Ole Miss RB és WR corp draft board pozicioja a világ vicce. Mindkét futó harmadik-negyedik kör szintű prospect, Drummond pedig simán klasszis WR2 potenciállal bír. Sanders korrekt WR3 lehet. Drummondnak harmadik kör eleje kéne lennie a maxnak amíg eshet. Ehellyett mindegyiket 7. kör vagy UDFA-nak várják.

Ha így van már csak az a kérdésem, hogy Corral miért nem konszenzus top10 pick vagy Kiffin miért nem NFL HC 😀
Cruyffista
Drummond a 25-öt tölti idén, Sanders pedig már 23. Drummond jobb játékos, de vén prospect, Sanders félék meg simán lehetnek UDFA-k, de akár 5. körösök is...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Az Ole Miss RB és WR corp draft board pozicioja a világ vicce. Mindkét futó harmadik-negyedik kör szintű prospect, Drummond pedig simán klasszis WR2 potenciállal bír. Sanders korrekt WR3 lehet. Drummondnak harmadik kör eleje kéne lennie a maxnak amíg eshet. Ehellyett mindegyiket 7. kör vagy UDFA-nak várják.

Ha így van már csak az a kérdésem, hogy Corral miért nem konszenzus top10 pick vagy Kiffin miért nem NFL HC 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most már pontosan tudjuk kik voltak ott és kik nem a Jackson State Pro Day-én. 😊
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Nézem ezt a cirka 75 yardos Willis dobást amitől éppen mindenki ejakulál a neten.
Csak engem zavar, hogy kb ugrásból fob gyalázat labtechnikával?
Vagy ezt kijavítják és lényeg az ágyúkar?
Bazzani
Ez nem több egy parasztvakításnál, közben a lábmunkája dobás közben olyan szinten gyalázatos, mint egy vasárnapi hobbistának a gettó mélyén. Nekem nem kellene...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Nézem ezt a cirka 75 yardos Willis dobást amitől éppen mindenki ejakulál a neten.
Csak engem zavar, hogy kb ugrásból fob gyalázat labtechnikával?
Vagy ezt kijavítják és lényeg az ágyúkar?
Bazzani
Egy valós játékhelyzet van amikor ezt előadod, a Hail Mary