NFL Draft 2022

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Több hónapnyi munka után végre megérkeztem az idei draft trackerrel, amit itt érhettek el:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1Ok2Hd9KzN_g1IyQsJUgfnQTaggaAovgQoK30VAZac-M/edit#gid=1801108002

Bővebb információkat ebben a reddit posztban írtam a kezdeményezésről:  www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/udcqq8/2022_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/

TLDR:
- Konszenus big board az összes idei draft prospectről - mindezt atlétikai profillal, további, játékosokhoz kapcsolódó információkkal megfűszerezve
- Élő draft tracker a játékosbörze teljes ideje alatt a tavalyihoz hasonlóan
- Free agency tracker és legjobb elérhető játékosok
- Teljes NFL depth chartok

Remélem mindél többetekenek hasznos lesz idén is! Visszajelzések, fejlesztési ötletek jöhetnek, minden kérdésre szívesen válaszolok 😊

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem, a Brandon Ghee-díj azé, aki a legtovább ül bent a második napon a zöld szobában, ergo személyesen ment el, hogy ország-világ előtt beéghessen.

Esetleg Corralnál lehet ilyen, de az nfl csapatokat ismerve tuti lesz ordas reach nem egy qb-ért
r.baggio
Wyattnél lehet benne, hogy súlyosabb az erőszak ügye mint amit tudunk.

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Nem, a Brandon Ghee-díj azé, aki a legtovább ül bent a második napon a zöld szobában, ergo személyesen ment el, hogy ország-világ előtt beéghessen.

Esetleg Corralnál lehet ilyen, de az nfl csapatokat ismerve tuti lesz ordas reach nem egy qb-ért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 783 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Franc se tudja, lehet, hogy 10+ év után ki kell hagyni az első kört :/

több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 450
A Brandon Ghee díj idei jelöltjei, az sem kizárt h ezek a csávók mennek ki 1/1-21-ig. Kb. Stingley meg Travon Walker az, akiknél meglepődnék ha nem mennének ki TOP21-ig.
 pbs.twimg.com/media/FRbdBMhWYAAvlHQ?format=png&name=large
empty taxi
Az milyen díj?
Akik kicsusznak elso körből ?
Janek
meg a másodikból.

choose life
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
A Brandon Ghee díj idei jelöltjei, az sem kizárt h ezek a csávók mennek ki 1/1-21-ig. Kb. Stingley meg Travon Walker az, akiknél meglepődnék ha nem mennének ki TOP21-ig.

empty taxi
Az milyen díj?
Akik kicsusznak elso körből ?

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
direkt nem írtam be idén, mert a nevek kihirdetésénél már látszott, hogy most nem lesz értelme kiosztani a Ghee-t

na de majd a Xavier Lee-díj! és én bevezetnék még egy Jamie Newman-díjat is

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
A Brandon Ghee díj idei jelöltjei, az sem kizárt h ezek a csávók mennek ki 1/1-21-ig. Kb. Stingley meg Travon Walker az, akiknél meglepődnék ha nem mennének ki TOP21-ig.


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Még WR-ek és TE-k.
 www.youtube.com/watch?v=G8RrD57ucmw
iktriad
Magyar idő szerint péntek hajnal a draft? Arena4 idén nem adja?
samu09
Az első napot adja az Arena4.
Bazzani
Arena4+

😀
braxa88
Az mi?
Bazzani
a netes előfizetős felületük
braxa88
Ezrek állnak érte sorban gondolom.
Bazzani
Megmondta a sixx, hogy itthon is ez a jövő.
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 885 — Big Penix Energy
Még WR-ek és TE-k.
 www.youtube.com/watch?v=G8RrD57ucmw
iktriad
Magyar idő szerint péntek hajnal a draft? Arena4 idén nem adja?
samu09
Az első napot adja az Arena4.
Bazzani
Arena4+

😀
braxa88
lel

több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még WR-ek és TE-k.
 www.youtube.com/watch?v=G8RrD57ucmw
iktriad
Magyar idő szerint péntek hajnal a draft? Arena4 idén nem adja?
samu09
Az első napot adja az Arena4.
Bazzani
Arena4+

😀
braxa88
Az mi?
Bazzani
a netes előfizetős felületük
braxa88
Ezrek állnak érte sorban gondolom.

több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Még WR-ek és TE-k.
 www.youtube.com/watch?v=G8RrD57ucmw
iktriad
Magyar idő szerint péntek hajnal a draft? Arena4 idén nem adja?
samu09
Az első napot adja az Arena4.
Bazzani
Arena4+

😀
braxa88
Az mi?
Bazzani
a netes előfizetős felületük
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még WR-ek és TE-k.
 www.youtube.com/watch?v=G8RrD57ucmw
iktriad
Magyar idő szerint péntek hajnal a draft? Arena4 idén nem adja?
samu09
Az első napot adja az Arena4.
Bazzani
Arena4+

😀
braxa88
Az mi?

több mint 1 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Még WR-ek és TE-k.
 www.youtube.com/watch?v=G8RrD57ucmw
iktriad
Magyar idő szerint péntek hajnal a draft? Arena4 idén nem adja?
samu09
Az első napot adja az Arena4.
Bazzani
Arena4+

😀
több mint 1 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Hol lehet majd szerintetek legfrissebben követni a 2.-3. napi draftot? Ultra Balatonon leszünk és amikor nem futok rágerjednék, hogy mizu, de az csak telóról lesz opció. Elég nekem ha látom melyik csapat jön és kit húz, nem kell videós legyen.
kristóf17
Az én trackerem erre pont alkalmas lesz 😊 Ha valami webalapút preferálsz, akkor espn vagy nfl.com
Hulkeinstein
Nekem ez tökéletes, visszaolvasva látom is, hogy feltüntetted. 😊 Köszönöm!
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Hol lehet majd szerintetek legfrissebben követni a 2.-3. napi draftot? Ultra Balatonon leszünk és amikor nem futok rágerjednék, hogy mizu, de az csak telóról lesz opció. Elég nekem ha látom melyik csapat jön és kit húz, nem kell videós legyen.
kristóf17
Az én trackerem erre pont alkalmas lesz 😊 Ha valami webalapút preferálsz, akkor espn vagy nfl.com
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ja nyilván én kb 10et raktam össze, de így is megőszültem, amíg adatot tisztítottam.
Illetve a nevek különböző formái, aztán az AJ vs A.J. és ilyenek teljesen felbasztak 😀
Na meg az ugyanolyan nevű emberek.
tenorx
Ohh, ne is mondd. Mostmár majdnem minden formátumra van egy elég jó workflow-m, de néhány oldal még mindig kínhalál, azokat be kéne tiltani 😀 Jövőre a cél, hogy tényleg minden board meglegyen - azt olyan 250-300 darabra saccolom. Igazából megoldható, ha időben kezdi az ember és van rá folyamata.
Hulkeinstein
Nem tudom mennyire vagy fogékony rá, de esetleg jövő draftig elkezdhetsz picit pythonozni, és crawlerral leszedni az adatokat.
Meglepődnél, hogy mennyire nem nehéz. Pl.:  www.scrapingbee.com/blog/crawling-python/
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Hol lehet majd szerintetek legfrissebben követni a 2.-3. napi draftot? Ultra Balatonon leszünk és amikor nem futok rágerjednék, hogy mizu, de az csak telóról lesz opció. Elég nekem ha látom melyik csapat jön és kit húz, nem kell videós legyen.
kristóf17
nfl oldalán is van tracker

több mint 1 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Hol lehet majd szerintetek legfrissebben követni a 2.-3. napi draftot? Ultra Balatonon leszünk és amikor nem futok rágerjednék, hogy mizu, de az csak telóról lesz opció. Elég nekem ha látom melyik csapat jön és kit húz, nem kell videós legyen.
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Ja nyilván én kb 10et raktam össze, de így is megőszültem, amíg adatot tisztítottam.
Illetve a nevek különböző formái, aztán az AJ vs A.J. és ilyenek teljesen felbasztak 😀
Na meg az ugyanolyan nevű emberek.
tenorx
Ohh, ne is mondd. Mostmár majdnem minden formátumra van egy elég jó workflow-m, de néhány oldal még mindig kínhalál, azokat be kéne tiltani 😀 Jövőre a cél, hogy tényleg minden board meglegyen - azt olyan 250-300 darabra saccolom. Igazából megoldható, ha időben kezdi az ember és van rá folyamata.
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ja nyilván én kb 10et raktam össze, de így is megőszültem, amíg adatot tisztítottam.
Illetve a nevek különböző formái, aztán az AJ vs A.J. és ilyenek teljesen felbasztak 😀
Na meg az ugyanolyan nevű emberek.
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Visszajelzés: én is hasonlót csináltam tavaly varianceal, meg mediannal tavaly, de idén lusta voltam, úgyhogy jó lett volna, ha ~4 nappal ezelőtt rakod ki 😛

Viccen kívül király, köszi!
tenorx
Köszi a feedbacket!

Nálam ez már egy 5 éves projekt, ami egyre nagyobb és nagyobb lesz. Az elején még 10-15 boarddal kezdtem, aztán ezt bővítettem volumen szempontjából, majd jött a free agency, onnan meg a teljes liga. Sajnos nincs rá elég időm, ezért sosem lesz jó, mint amilyen tervvel indulok az elején, de azért így is szépen fejlődik 😊

Mindig tervezem, hogy na majd idén korábban befejezem, de a vége mindig az utolsó nap lesz 😀
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
+1:

A Who is still available in FA tabon magyarul maradtak benne a tierek 😊
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Visszajelzés: én is hasonlót csináltam tavaly varianceal, meg mediannal tavaly, de idén lusta voltam, úgyhogy jó lett volna, ha ~4 nappal ezelőtt rakod ki 😛

Viccen kívül király, köszi!
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Több hónapnyi munka után végre megérkeztem az idei draft trackerrel, amit itt érhettek el:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1Ok2Hd9KzN_g1IyQsJUgfnQTaggaAovgQoK30VAZac-M/edit#gid=1801108002

Bővebb információkat ebben a reddit posztban írtam a kezdeményezésről:  www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/udcqq8/2022_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/

TLDR:
- Konszenus big board az összes idei draft prospectről - mindezt atlétikai profillal, további, játékosokhoz kapcsolódó információkkal megfűszerezve
- Élő draft tracker a játékosbörze teljes ideje alatt a tavalyihoz hasonlóan
- Free agency tracker és legjobb elérhető játékosok
- Teljes NFL depth chartok

Remélem mindél többetekenek hasznos lesz idén is! Visszajelzések, fejlesztési ötletek jöhetnek, minden kérdésre szívesen válaszolok 😊

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...