NFL Draft 2022

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Több hónapnyi munka után végre megérkeztem az idei draft trackerrel, amit itt érhettek el:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1Ok2Hd9KzN_g1IyQsJUgfnQTaggaAovgQoK30VAZac-M/edit#gid=1801108002

Bővebb információkat ebben a reddit posztban írtam a kezdeményezésről:  www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/udcqq8/2022_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/

TLDR:
- Konszenus big board az összes idei draft prospectről - mindezt atlétikai profillal, további, játékosokhoz kapcsolódó információkkal megfűszerezve
- Élő draft tracker a játékosbörze teljes ideje alatt a tavalyihoz hasonlóan
- Free agency tracker és legjobb elérhető játékosok
- Teljes NFL depth chartok

Remélem mindél többetekenek hasznos lesz idén is! Visszajelzések, fejlesztési ötletek jöhetnek, minden kérdésre szívesen válaszolok 😊

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
A QB a legfontosabb poszt, emiatt a hiányban szenvedő csapatokon mindig lesz nyomás hogy szerezzenek egy franchise qb-t. A tulajdonosok is ezt akarják. Ha a GM ezzel szembe megy, akkor kösse fel a gatyáját, mert ha téved, kereshet magának új állást. Ezek után kijelenteni, hogy hülye az aki első körben QB-t draftol, nagyon naiv gondolat. Egyikünk se scout, a legjobb dolog ami történhet velünk a tudásunkat illetően, ha követjük a media scoutok munkáját, nem nekünk kell megmondani a frankót.

A lenti idézett cikkben egyébként az a durva, hogy nem is saját vélemény, hanem egy újságíró írta egy másik újságíró után, aki cserébe "egy pár veterán NFL értékelőtől" hallotta az irányítókról szóló véleményüket.

Szóval ne menjetek húsért a zöldségesekhez, itt a Senior Bowl utáni értékelő Draft Show! 😊

 www.dallascowboys.com/video/draft-show-senior-bowl-standouts

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"Until last week, Josh Allen had the Senior Bowl record for initial air speed on a pass (66.1 mph). Malik Willis blew that away this year.

(...)

This is an eye-popping number: 75.7 mph, significantly higher than the previous best measured at the Senior Bowl."
r.baggio
Dzsízösz. Top5-be felcserel érte valaki, figyeljetek meg (Pittsburghre tippelnek, hasonló prospect is, mint Big Ben volt)
dancogo
Nagy bolondnak kell lennie hogy ezen a drafton első körben elvigyél qb t, nemhogy top 5 ben. A csávó a másodosztályban is jó indulattal átlagosnak mondható, azért mert nagyot tud dobni még nem lesz jó qb.
Elég sokan úgy vélekednek hogy nincs kezdő qb szint az idei classban

 bleacherreport.com/articles/10026112-mmqb-multiple-nfl-evaluators-say-theres-not-a-single-starting-qb-in-2022-nfl-draft
kapitnono
Jaj tenyleg. Ezek azok, akik szerint Allen es Herbert rossz volt, meg akik azt mondtak, hogy Burrow is az lesz, mert az elit csapattarsaknak koszonhet mindent? 😂

Felreertes ne essek, szerintem sincs iranyito iden, aki ugy igazan tiszta lenne, nem is adnek elso kort egyikert sem, de nagyon vicces minden evben hallgatni a nagy nevtelen fikazokat, akik addig majerek, amig nem nevvel kell kritizalni a fiatalokat. Ezek azok, akik amugy kb. mindenkiben megtalaljak ugy is a pontot, amiert leertekelhetik az illetot.

Ezek azok, akik tavaly biztosra kijelentettek, hogy BB rosszul van Jonestol, es a Patriots nulla esellyel draftolja, mert inkabb majd felmegy masert. Es ezek azok, akik minden evben amugy mondanak tovabbi ot dolgot, ami biztos. Naluk. Aztan otbol egy vagy ketto jon be, jo esetben. Az is minden masodik-harmadik evben.

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 925 — Big Penix Energy
Nem azt nézik Willis esetében, hogy milyen volt college-ban, hanem hogy mi lehet belőle 2023-ban. Lamar és Josh Allen szerelemgyereke, óriási potenciál van benne. Vannak hiányosságai? Persze, számos negatívuma van. De a karerő és a mobilitás a mai NFL QB-kban mindennél fontosabb.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Riddert egyre inkább mondom Falconsba 2. körbe, még minimum 1 évig Matty Ice mögött.
zacknorb
Sztem így h kinyílt az NFC South rendesen, minden erőforrás menni fog egy last rodeora Mattynek, 1. kör Ojabo, 2. körbe meg jön egy WR (George Pickens lécci, lécci!!!).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 755 — Kinek mit intézett a kormánya
Riddert egyre inkább mondom Falconsba 2. körbe, még minimum 1 évig Matty Ice mögött.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Willis a szegény ember Lamar Jacksonja, az eredeti 1/32 volt, viszont bevállt.
Innentől mehet a matek...
Pickett nálam fix 1. kör jelenleg.
Corralt nem tudom hova tenni.
Howell meg alkalmas arra, hogy frankón elásson egy franchise-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
"Until last week, Josh Allen had the Senior Bowl record for initial air speed on a pass (66.1 mph). Malik Willis blew that away this year.

(...)

This is an eye-popping number: 75.7 mph, significantly higher than the previous best measured at the Senior Bowl."
r.baggio
Dzsízösz. Top5-be felcserel érte valaki, figyeljetek meg (Pittsburghre tippelnek, hasonló prospect is, mint Big Ben volt)
dancogo
Nagy bolondnak kell lennie hogy ezen a drafton első körben elvigyél qb t, nemhogy top 5 ben. A csávó a másodosztályban is jó indulattal átlagosnak mondható, azért mert nagyot tud dobni még nem lesz jó qb.
Elég sokan úgy vélekednek hogy nincs kezdő qb szint az idei classban

 bleacherreport.com/articles/10026112-mmqb-multiple-nfl-evaluators-say-theres-not-a-single-starting-qb-in-2022-nfl-draft
kapitnono
Willis is első osztály volt, csak a Liberty független, ha jól rémlik.
És hiába nem jók annyira a QB-k, minimum 2 kimegy az első körben. (Nálam Corall és Pickett fixen.)
zacknorb
Szerintem is legalább kettő kimegy első körben (mondjuk én inkább Willist és Pickett-et mondanám).
warr_b
Szvsz mind három kimegy az első napon ...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Josh Allen után én már semmi korrelációt nem látok a college és az nfl közti produktumban, nekem bőven elég lenne az a tudat, hogy még a Bills qb-nél is bivalyabb karja van Liberty lángjának

Willis az Auburnön kezdte egyetemi karrierjét, és mikor transzferelt a Flames már az FBS teljes jogú tagja lett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 889 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
"Until last week, Josh Allen had the Senior Bowl record for initial air speed on a pass (66.1 mph). Malik Willis blew that away this year.

(...)

This is an eye-popping number: 75.7 mph, significantly higher than the previous best measured at the Senior Bowl."
r.baggio
Dzsízösz. Top5-be felcserel érte valaki, figyeljetek meg (Pittsburghre tippelnek, hasonló prospect is, mint Big Ben volt)
dancogo
Nagy bolondnak kell lennie hogy ezen a drafton első körben elvigyél qb t, nemhogy top 5 ben. A csávó a másodosztályban is jó indulattal átlagosnak mondható, azért mert nagyot tud dobni még nem lesz jó qb.
Elég sokan úgy vélekednek hogy nincs kezdő qb szint az idei classban

 bleacherreport.com/articles/10026112-mmqb-multiple-nfl-evaluators-say-theres-not-a-single-starting-qb-in-2022-nfl-draft
kapitnono
Willis is első osztály volt, csak a Liberty független, ha jól rémlik.
És hiába nem jók annyira a QB-k, minimum 2 kimegy az első körben. (Nálam Corall és Pickett fixen.)
zacknorb
Szerintem is legalább kettő kimegy első körben (mondjuk én inkább Willist és Pickett-et mondanám).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 292
"Until last week, Josh Allen had the Senior Bowl record for initial air speed on a pass (66.1 mph). Malik Willis blew that away this year.

(...)

This is an eye-popping number: 75.7 mph, significantly higher than the previous best measured at the Senior Bowl."
r.baggio
Dzsízösz. Top5-be felcserel érte valaki, figyeljetek meg (Pittsburghre tippelnek, hasonló prospect is, mint Big Ben volt)
dancogo
Nincs az az Isten...smookescreen...csak nehogy a valódi célpontot elvigyék...Willis 1/20-at se ér, nemhogy 2 elsőt
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 755 — Kinek mit intézett a kormánya
"Until last week, Josh Allen had the Senior Bowl record for initial air speed on a pass (66.1 mph). Malik Willis blew that away this year.

(...)

This is an eye-popping number: 75.7 mph, significantly higher than the previous best measured at the Senior Bowl."
r.baggio
Dzsízösz. Top5-be felcserel érte valaki, figyeljetek meg (Pittsburghre tippelnek, hasonló prospect is, mint Big Ben volt)
dancogo
Nagy bolondnak kell lennie hogy ezen a drafton első körben elvigyél qb t, nemhogy top 5 ben. A csávó a másodosztályban is jó indulattal átlagosnak mondható, azért mert nagyot tud dobni még nem lesz jó qb.
Elég sokan úgy vélekednek hogy nincs kezdő qb szint az idei classban

 bleacherreport.com/articles/10026112-mmqb-multiple-nfl-evaluators-say-theres-not-a-single-starting-qb-in-2022-nfl-draft
kapitnono
Willis is első osztály volt, csak a Liberty független, ha jól rémlik.
És hiába nem jók annyira a QB-k, minimum 2 kimegy az első körben. (Nálam Corall és Pickett fixen.)
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 080 — WHO DAT!!!!
"Until last week, Josh Allen had the Senior Bowl record for initial air speed on a pass (66.1 mph). Malik Willis blew that away this year.

(...)

This is an eye-popping number: 75.7 mph, significantly higher than the previous best measured at the Senior Bowl."
r.baggio
Dzsízösz. Top5-be felcserel érte valaki, figyeljetek meg (Pittsburghre tippelnek, hasonló prospect is, mint Big Ben volt)
dancogo
Nagy bolondnak kell lennie hogy ezen a drafton első körben elvigyél qb t, nemhogy top 5 ben. A csávó a másodosztályban is jó indulattal átlagosnak mondható, azért mert nagyot tud dobni még nem lesz jó qb.
Elég sokan úgy vélekednek hogy nincs kezdő qb szint az idei classban

 bleacherreport.com/articles/10026112-mmqb-multiple-nfl-evaluators-say-theres-not-a-single-starting-qb-in-2022-nfl-draft


több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 925 — Big Penix Energy
"Until last week, Josh Allen had the Senior Bowl record for initial air speed on a pass (66.1 mph). Malik Willis blew that away this year.

(...)

This is an eye-popping number: 75.7 mph, significantly higher than the previous best measured at the Senior Bowl."
r.baggio
Dzsízösz. Top5-be felcserel érte valaki, figyeljetek meg (Pittsburghre tippelnek, hasonló prospect is, mint Big Ben volt)

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
"Until last week, Josh Allen had the Senior Bowl record for initial air speed on a pass (66.1 mph). Malik Willis blew that away this year.

(...)

This is an eye-popping number: 75.7 mph, significantly higher than the previous best measured at the Senior Bowl."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 755 — Kinek mit intézett a kormánya
Én Ekwonut már láttam többször, Cross az utóbbi pár hétben jött be top 10-be egyáltalán.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 291
Ma több mockban láttam (mármint nagyobb oldalak mockjaiban) Charles Crosst 1/1-en kimenni.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 409
Punt God megy a draftra!
r.baggio
Nem figyeltem idén az utánpótlást, ki lenne az, és miért ekkora szám?
akdestroyer
A videóhoz még annyit, hogy idén Braden Mann csúcsát megdöntve új NCAA rekordot állított fel éves puntátlagban, plusz kickerként is elég pontos
r.baggio
Már látom, ahogy BB kihúzza a 2. vagy 3. körben.
Végülis, jobban járnánk vele, mint a szokásos 2. körös DB busttal.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
 www.youtube.com/watch?v=OafZBFXyg-M
Löfli
Az komoly.
Azt jól láttam, hogy a saját 10-esről nem egyszer touchbackre rúgta a labdát, meg hogy kickoffból telibeverte a keresztlécet?

több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Punt God megy a draftra!
r.baggio
Nem figyeltem idén az utánpótlást, ki lenne az, és miért ekkora szám?
akdestroyer
A videóhoz még annyit, hogy idén Braden Mann csúcsát megdöntve új NCAA rekordot állított fel éves puntátlagban, plusz kickerként is elég pontos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Punt God megy a draftra!
r.baggio
Nem figyeltem idén az utánpótlást, ki lenne az, és miért ekkora szám?
akdestroyer


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Punt God megy a draftra!
r.baggio
Nem figyeltem idén az utánpótlást, ki lenne az, és miért ekkora szám?

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem csak az első (3) kör van a világon - itt is lehet találni pár csiszolatlan gyémántot.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
A Smith eddig nem is volt a mockokban nagyon

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 755 — Kinek mit intézett a kormánya

warr_b
Teszteken Willis nagyon jól dobott, de hát meccsszituban nem igazán.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 889 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta