NFL Draft 2022

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Több hónapnyi munka után végre megérkeztem az idei draft trackerrel, amit itt érhettek el:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1Ok2Hd9KzN_g1IyQsJUgfnQTaggaAovgQoK30VAZac-M/edit#gid=1801108002

Bővebb információkat ebben a reddit posztban írtam a kezdeményezésről:  www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/udcqq8/2022_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/

TLDR:
- Konszenus big board az összes idei draft prospectről - mindezt atlétikai profillal, további, játékosokhoz kapcsolódó információkkal megfűszerezve
- Élő draft tracker a játékosbörze teljes ideje alatt a tavalyihoz hasonlóan
- Free agency tracker és legjobb elérhető játékosok
- Teljes NFL depth chartok

Remélem mindél többetekenek hasznos lesz idén is! Visszajelzések, fejlesztési ötletek jöhetnek, minden kérdésre szívesen válaszolok 😊

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 274 — a new hope (again)
Arról a csapatról beszélgettek amelyik eltradelte brett favre-ot. Csak szólok 😀
Egyébként sem lehet megállapítani a gm preferenciáit innen, csak remélhetjük, hogy szakmai okai voltak annak, hogy skippelték fieldset és jonest nem ledig az, hogy blank beleugatott. Szerintem egyébként ez történt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 377 — situational football
Ahogy a többiek is írták, nem kifejezetten need és nem QB, de jelenleg csak ők ketten érnek 1/1-et. Tavaly a Pitts -> Falcons is C körüli osztályzat volt, ha jól emlékszem, de nem hinném, hogy megbánták Atlantában a választást.
dancogo
Továbbra is az a véleményem h a Pitts over Fields f@szság volt.
empty taxi
Ebben van valami.
dancogo
Inkább ez az alap. Van 5 db legit top 15-20-as QB a drafton, mondhatjuk erősnek is a classt, nem csak a mennyiséget nézve.

Öledbe pottyan ebből 2, úgy hogy egy kiöregedő irányítód van, nem vagy win now módban, sőőőt, akkor nagyon nincs min agyalni.

Nyilván nem tudjuk a Falconsnál találtak-e komoly red flaget Fields scoutolása során, de már csak a pozíciós értéket, a várható potenciált és a drasztikus fejlődési lehetőséget figyelembe véve is no brainer választás lett volna 1/4en egy irányító.

Arról már ne is beszéljünk, hogy utána elboltolták Juliot, így pontosan ugyan ott vannak ahol tavaly, egy centit nem léptek előre, most is az a nagy kérdés mi lesz Ryan után.
Lehet ismét várakozni, mikor kerülnek olyan pozícióba a drafton, ahol értelmes QB-t lehet választani vagy reménykedni abban hogy egy második/harmadik napos QB gyémántra lelnek.
Hát egyik se sűrűn szokott összejönni a csapatoknak.

(Broncos dettó...)
ZERO_L
Mondjuk a Falconsnal nem kell attol felni, hogy nem kerul megfelelo pozicioba egy franchise iranyito kivalasztasahoz, az elmult idoszakban eleg stabilan megvan nekik a top10-es pick, es ez szerintem most sem lesz maskepp.
Stez
De nem arról van szó, hogy top10-n vagy top20-n húznak. Hanem mi van akkor ha csak két legit QB prospect van és van előttük 3-4 QB needes csapat, ami teljesen valid lehet 8-9. helyeken tanyázva.

Hogy top3ban húzzanak ahhoz Ryannek meg kell sérülnie, mert annyira nem gyenge a keret. És ki tudja akkor pont milyen lesz a draft class.


Persze fel lehet menni és beáldozni még plusz 3-4 top 40-es picket, de most kvázi ingyen szerezhettek volna egy tényleg sok potenciállal bíró fiatal tehetséget, akit akár még egy évig padoztathatták volna, de Ryannel is pénztárhoz állhattak volna. Ha Stafford annyi volt amennyi akkor érte is lehetett volna egy komolyabb picket kérni.

Ezt a lehetőséget nagy hülyeség volt elszalasztani.

(Persze lehet mondani, hogy legalább nem ordas nagy bustot húztak, de sovány vigasz lesz ez ha Fields legit kezdő lesz a Falcons meg 4-5 évig keresgeti majd az irányítóját)
ZERO_L
Neked legit prospect. Es ha nekik nem volt legit prospect? Csak mert Fields volt az egyik legmegosztobb QB-tehetseg a tavalyi classban. Es egyelore eleg joszivu lenne rafogni a chicagoi meccsei utan, hogy hiba volt ot „elengednie” a Falconsnak.

Legit kezdo? Hat bro, Goff is legit kezdo volt 4-5 evig, meg dontobe is vitte a csapatat. Wentz is legit kezdonek szamitott evekig. 😊
Meg erted, legit kezdo. Kerdes, kinek eleg ez, es ki keres tobbet egy top10-es iranyitoban. En biztosan tobbet keresnek. Ne csupan legit kezdo legyen, ne egy kozepes valaki. Hanem legyen legalabb top10-12-14-ben. Ebben a ligaban Fitzpatrick is legit kezdo lehetne siman, de azert en egy top10-es cetliben nagyobb minoseget szeretnek, hiaba o Fitzmagic.
Stez
Persze, minden viszonyítás kérdése a Browns hosszú évekig összetette volna a kezét egy prime Daltonért, pedig ő a fénykorában sem volt hatalmas playa, inkább choker király volt, de a barnák irányító játékát akkor totális nihil jellemezte.
((Side note: most végre találtak valakit, aki nem totális bust, de nem is top15 vagy max karcolja az alját, mert inkonzisztens. Tudva miket éltél át évtizedekig, dobod ezt a projektet és keresel egy legit top10-15-t vagy örülsz annak, hogy végre nem liga bottom az irányítód? Ez sem olyan egyszerű kérdés))

Nekem a legit kezdő a top15. Ezért a reményért éri meg szerintem első kört áldozni QB-ért, ha ezt nem látod bele illetve nincs meg a know how-d, hogy erre a szintre eljuttasd az újoncod, akkor tényleg csak a pozíciót fizeted túl, ami megint hibás taktika.

Goff szerintem azért rossz példa mert róla sütött már prospectként is hogy komoly hiányosságai vannak. Aztán szerintem az is a napnál világosabb volt hogy a rendszer, Mcvay teszi őt királlyá. Azt az embert is fel lehetne kérdezni, aki megadta neki a nagy lóvét.

Wentz szerintem konzisztensen max egy évben nézett ki jól, aki erre a kis mintára ad 100 millás szerződést meg első kört, hát szintén lelke rajta...

Trubisky, Daniel Jones szintén olyan pickek, ahol csak fogod a fejed mégis hogyan jött ki az eredmény, hogy ez a gyerek megéri az első kört.

Fieldsre visszatérve, szerintem is megosztó volt, de Lance-ben pl sokkal több red flaget lehetett felfedezni, Jonesban meg kis túlzással nulla potenciált (magas padlóval). Szóval összeségében Fields szerintem QB3 volt a drafton. Én azt olvastam róla, hogy a football IQ-ja nem olyan magas, ezért nálunk nem szívesen láttam volna, de kevésbé bonyolultabb rendszerben szerintem működhet és benne tényleg van potenciál, sokoldalúság.
Lehet neki sem ártana egy jobb stáb, de azért mutatott biztató jeleket idén.

Mondom van az a forgató könyv, ahol el lehet fogadni Fields mellőzését, csak amíg nem tudjuk a pontos indokot, addig sajnos inkább élek azzal feltételezéssel (egy rosszul menedzselt csapat esetén), hogy bizony idióták voltak.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ahogy a többiek is írták, nem kifejezetten need és nem QB, de jelenleg csak ők ketten érnek 1/1-et. Tavaly a Pitts -> Falcons is C körüli osztályzat volt, ha jól emlékszem, de nem hinném, hogy megbánták Atlantában a választást.
dancogo
Továbbra is az a véleményem h a Pitts over Fields f@szság volt.
empty taxi
Ebben van valami.
dancogo
Inkább ez az alap. Van 5 db legit top 15-20-as QB a drafton, mondhatjuk erősnek is a classt, nem csak a mennyiséget nézve.

Öledbe pottyan ebből 2, úgy hogy egy kiöregedő irányítód van, nem vagy win now módban, sőőőt, akkor nagyon nincs min agyalni.

Nyilván nem tudjuk a Falconsnál találtak-e komoly red flaget Fields scoutolása során, de már csak a pozíciós értéket, a várható potenciált és a drasztikus fejlődési lehetőséget figyelembe véve is no brainer választás lett volna 1/4en egy irányító.

Arról már ne is beszéljünk, hogy utána elboltolták Juliot, így pontosan ugyan ott vannak ahol tavaly, egy centit nem léptek előre, most is az a nagy kérdés mi lesz Ryan után.
Lehet ismét várakozni, mikor kerülnek olyan pozícióba a drafton, ahol értelmes QB-t lehet választani vagy reménykedni abban hogy egy második/harmadik napos QB gyémántra lelnek.
Hát egyik se sűrűn szokott összejönni a csapatoknak.

(Broncos dettó...)
ZERO_L
Mondjuk a Falconsnal nem kell attol felni, hogy nem kerul megfelelo pozicioba egy franchise iranyito kivalasztasahoz, az elmult idoszakban eleg stabilan megvan nekik a top10-es pick, es ez szerintem most sem lesz maskepp.
Stez
De nem arról van szó, hogy top10-n vagy top20-n húznak. Hanem mi van akkor ha csak két legit QB prospect van és van előttük 3-4 QB needes csapat, ami teljesen valid lehet 8-9. helyeken tanyázva.

Hogy top3ban húzzanak ahhoz Ryannek meg kell sérülnie, mert annyira nem gyenge a keret. És ki tudja akkor pont milyen lesz a draft class.


Persze fel lehet menni és beáldozni még plusz 3-4 top 40-es picket, de most kvázi ingyen szerezhettek volna egy tényleg sok potenciállal bíró fiatal tehetséget, akit akár még egy évig padoztathatták volna, de Ryannel is pénztárhoz állhattak volna. Ha Stafford annyi volt amennyi akkor érte is lehetett volna egy komolyabb picket kérni.

Ezt a lehetőséget nagy hülyeség volt elszalasztani.

(Persze lehet mondani, hogy legalább nem ordas nagy bustot húztak, de sovány vigasz lesz ez ha Fields legit kezdő lesz a Falcons meg 4-5 évig keresgeti majd az irányítóját)
ZERO_L
Neked legit prospect. Es ha nekik nem volt legit prospect? Csak mert Fields volt az egyik legmegosztobb QB-tehetseg a tavalyi classban. Es egyelore eleg joszivu lenne rafogni a chicagoi meccsei utan, hogy hiba volt ot „elengednie” a Falconsnak.

Legit kezdo? Hat bro, Goff is legit kezdo volt 4-5 evig, meg dontobe is vitte a csapatat. Wentz is legit kezdonek szamitott evekig. 😊
Meg erted, legit kezdo. Kerdes, kinek eleg ez, es ki keres tobbet egy top10-es iranyitoban. En biztosan tobbet keresnek. Ne csupan legit kezdo legyen, ne egy kozepes valaki. Hanem legyen legalabb top10-12-14-ben. Ebben a ligaban Fitzpatrick is legit kezdo lehetne siman, de azert en egy top10-es cetliben nagyobb minoseget szeretnek, hiaba o Fitzmagic.

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 377 — situational football
Ahogy a többiek is írták, nem kifejezetten need és nem QB, de jelenleg csak ők ketten érnek 1/1-et. Tavaly a Pitts -> Falcons is C körüli osztályzat volt, ha jól emlékszem, de nem hinném, hogy megbánták Atlantában a választást.
dancogo
Továbbra is az a véleményem h a Pitts over Fields f@szság volt.
empty taxi
Ebben van valami.
dancogo
Inkább ez az alap. Van 5 db legit top 15-20-as QB a drafton, mondhatjuk erősnek is a classt, nem csak a mennyiséget nézve.

Öledbe pottyan ebből 2, úgy hogy egy kiöregedő irányítód van, nem vagy win now módban, sőőőt, akkor nagyon nincs min agyalni.

Nyilván nem tudjuk a Falconsnál találtak-e komoly red flaget Fields scoutolása során, de már csak a pozíciós értéket, a várható potenciált és a drasztikus fejlődési lehetőséget figyelembe véve is no brainer választás lett volna 1/4en egy irányító.

Arról már ne is beszéljünk, hogy utána elboltolták Juliot, így pontosan ugyan ott vannak ahol tavaly, egy centit nem léptek előre, most is az a nagy kérdés mi lesz Ryan után.
Lehet ismét várakozni, mikor kerülnek olyan pozícióba a drafton, ahol értelmes QB-t lehet választani vagy reménykedni abban hogy egy második/harmadik napos QB gyémántra lelnek.
Hát egyik se sűrűn szokott összejönni a csapatoknak.

(Broncos dettó...)
ZERO_L
Mondjuk a Falconsnal nem kell attol felni, hogy nem kerul megfelelo pozicioba egy franchise iranyito kivalasztasahoz, az elmult idoszakban eleg stabilan megvan nekik a top10-es pick, es ez szerintem most sem lesz maskepp.
Stez
De nem arról van szó, hogy top10-n vagy top20-n húznak. Hanem mi van akkor ha csak két legit QB prospect van és van előttük 3-4 QB needes csapat, ami teljesen valid lehet 8-9. helyeken tanyázva.

Hogy top3ban húzzanak ahhoz Ryannek meg kell sérülnie, mert annyira nem gyenge a keret. És ki tudja akkor pont milyen lesz a draft class.


Persze fel lehet menni és beáldozni még plusz 3-4 top 40-es picket, de most kvázi ingyen szerezhettek volna egy tényleg sok potenciállal bíró fiatal tehetséget, akit akár még egy évig padoztathatták volna, de Ryannel is pénztárhoz állhattak volna. Ha Stafford annyi volt amennyi akkor érte is lehetett volna egy komolyabb picket kérni.

Ezt a lehetőséget nagy hülyeség volt elszalasztani.

(Persze lehet mondani, hogy legalább nem ordas nagy bustot húztak, de sovány vigasz lesz ez ha Fields legit kezdő lesz a Falcons meg 4-5 évig keresgeti majd az irányítóját)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ahogy a többiek is írták, nem kifejezetten need és nem QB, de jelenleg csak ők ketten érnek 1/1-et. Tavaly a Pitts -> Falcons is C körüli osztályzat volt, ha jól emlékszem, de nem hinném, hogy megbánták Atlantában a választást.
dancogo
Továbbra is az a véleményem h a Pitts over Fields f@szság volt.
empty taxi
Ebben van valami.
dancogo
Inkább ez az alap. Van 5 db legit top 15-20-as QB a drafton, mondhatjuk erősnek is a classt, nem csak a mennyiséget nézve.

Öledbe pottyan ebből 2, úgy hogy egy kiöregedő irányítód van, nem vagy win now módban, sőőőt, akkor nagyon nincs min agyalni.

Nyilván nem tudjuk a Falconsnál találtak-e komoly red flaget Fields scoutolása során, de már csak a pozíciós értéket, a várható potenciált és a drasztikus fejlődési lehetőséget figyelembe véve is no brainer választás lett volna 1/4en egy irányító.

Arról már ne is beszéljünk, hogy utána elboltolták Juliot, így pontosan ugyan ott vannak ahol tavaly, egy centit nem léptek előre, most is az a nagy kérdés mi lesz Ryan után.
Lehet ismét várakozni, mikor kerülnek olyan pozícióba a drafton, ahol értelmes QB-t lehet választani vagy reménykedni abban hogy egy második/harmadik napos QB gyémántra lelnek.
Hát egyik se sűrűn szokott összejönni a csapatoknak.

(Broncos dettó...)
ZERO_L
Mondjuk a Falconsnal nem kell attol felni, hogy nem kerul megfelelo pozicioba egy franchise iranyito kivalasztasahoz, az elmult idoszakban eleg stabilan megvan nekik a top10-es pick, es ez szerintem most sem lesz maskepp.

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 377 — situational football
Ahogy a többiek is írták, nem kifejezetten need és nem QB, de jelenleg csak ők ketten érnek 1/1-et. Tavaly a Pitts -> Falcons is C körüli osztályzat volt, ha jól emlékszem, de nem hinném, hogy megbánták Atlantában a választást.
dancogo
Továbbra is az a véleményem h a Pitts over Fields f@szság volt.
empty taxi
Ebben van valami.
dancogo
Inkább ez az alap. Van 5 db legit top 15-20-as QB a drafton, mondhatjuk erősnek is a classt, nem csak a mennyiséget nézve.

Öledbe pottyan ebből 2, úgy hogy egy kiöregedő irányítód van, nem vagy win now módban, sőőőt, akkor nagyon nincs min agyalni.

Nyilván nem tudjuk a Falconsnál találtak-e komoly red flaget Fields scoutolása során, de már csak a pozíciós értéket, a várható potenciált és a drasztikus fejlődési lehetőséget figyelembe véve is no brainer választás lett volna 1/4en egy irányító.

Arról már ne is beszéljünk, hogy utána elboltolták Juliot, így pontosan ugyan ott vannak ahol tavaly, egy centit nem léptek előre, most is az a nagy kérdés mi lesz Ryan után.
Lehet ismét várakozni, mikor kerülnek olyan pozícióba a drafton, ahol értelmes QB-t lehet választani vagy reménykedni abban hogy egy második/harmadik napos QB gyémántra lelnek.
Hát egyik se sűrűn szokott összejönni a csapatoknak.

(Broncos dettó...)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 956 — Big Penix Energy
Ahogy a többiek is írták, nem kifejezetten need és nem QB, de jelenleg csak ők ketten érnek 1/1-et. Tavaly a Pitts -> Falcons is C körüli osztályzat volt, ha jól emlékszem, de nem hinném, hogy megbánták Atlantában a választást.
dancogo
Továbbra is az a véleményem h a Pitts over Fields f@szság volt.
empty taxi
Ebben van valami.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 722 — Scream and scout
Ahogy a többiek is írták, nem kifejezetten need és nem QB, de jelenleg csak ők ketten érnek 1/1-et. Tavaly a Pitts -> Falcons is C körüli osztályzat volt, ha jól emlékszem, de nem hinném, hogy megbánták Atlantában a választást.
dancogo
Továbbra is az a véleményem h a Pitts over Fields f@szság volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 956 — Big Penix Energy
Jó de minek T az eaglesbe?
Első körben ? Miközben nincs pass rusher értelmes Graham már öregszik van még a Sweat....
Janek
Cross itt BPA, sőt nagyot is csúszott és a run-heavy O fenntartása miatt kelleni fognak a friss emberek. Lane utódja lehet 2023-tól, sőt LT potenciál is van benne bőven, Cross pass protectionben elit. Szerintem IRL Jackson és Thomas sem lesz első körös, helyettük már most is mást húznék. Nagyon mély ez az edge class amúgy, kb. 3. körben is brutális paraméterekkel rendelkező pass rusherek lesznek kiválasztva.

A jónevű Ojabo amúgy irányítót, támadó falembert vagy cb-t fog játszani a Steelersben?
Szokol
Én inkább nem is mentem bele 😀
Az egyetlen poszt, ahova el nem tudnék képzelni első kört. Talán még WR/TE, bár jövőre lejár JuJu és Washington, tehát oda is kell valaki.
De ha EDGE-t húzunk, kitérek a hitemből 😊
Nekem jobban tetszene OL/CB/ILB első kör, ha nem húzunk QB-t.
Klaci79
Yepp, yepp!

A mock alapján elengedjük Pickettet, ami nekem szívszorító lenne, m kb nekünk az egyetlen értelmes megoldást adhatja draftról.

Utána minimum OC v LT jön a rangsorban, 5 megy ki utánunk.

CB-k közül is válogathatnánk, ILB azért remélem nem első körben jön.

Amúgy sztem ez a class nagyon khmmmm ...gyengének tűnik.
Willie Parker
Asszem tavaly is ED-t írtam a Steelers-höz és akkor is hadjárat indult ellenem 😀
Ojaboban óriási a potenciál, Watt nélkül nincs értelmes pass rushotok, ezt ma is láttuk a világverő és két kezdőjét is elveszítő Vikings OL ellen. Watt legjobb éveit pocsékolja el a Steelers azzal, hogy Taco és Highsmith szintű playák állnak fel a másik oldalon.
Need az OL és a QB is, de az OLB posztra is ráfér az erősítés. Pickett lenne a (túlságosan is) nyilvánvaló választás, de nem akartam QB-t húzni, 23-ra jóval erősebbnek néz ki az irányító class. Nem jövőre, vagy 23-ban lesz SB esélyes a Steelers.
Az OL erősítést elfogadom, oda lehetett volna a szinte teljes OL-ben bevethető Ekwonu, vagy Cross is. De Ojabo nekem nagyon illene ide OLB-nek.

(bár ha egy csapat valakiben franchise QB potenciált lát, akkor azt szerintem azonnal be kell húznia ilyen helyzetben, nem érdemes a csúszásra várni)
kristof
Jelen helyzetben ès kínálatban marhára meglepődnèk ha Pickett ennyit csúszna, ahhoz vmi orbitális brmságot kellene csinálni mondjuk a bowl meccsèn. Simán top 20s már most szvsz
dande
Ez igaz, de csak a gyenge class miatt. A Falcons-hoz be is írtam Riddert, akit szintén fel fognak magasztalni első körbe áprilisig.

Hutchinson/Thibodeaux miért C+ az értékelésük?
Ha jól tudom a 2 legjobb prospect!
steelwolf
Ahogy a többiek is írták, nem kifejezetten need és nem QB, de jelenleg csak ők ketten érnek 1/1-et. Tavaly a Pitts -> Falcons is C körüli osztályzat volt, ha jól emlékszem, de nem hinném, hogy megbánták Atlantában a választást.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 994 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hutchinson/Thibodeaux miért C+ az értékelésük?
Ha jól tudom a 2 legjobb prospect!
steelwolf
Valszeg mert se a Lionsnak, se a Texansnak nem a legnagyobb need az edge.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hutchinson/Thibodeaux miért C+ az értékelésük?
Ha jól tudom a 2 legjobb prospect!
steelwolf
gondolom, hogy nem QB-k
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 908 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hutchinson/Thibodeaux miért C+ az értékelésük?
Ha jól tudom a 2 legjobb prospect!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 588 — Így remélem megfelelek nektek.....
A mock alapján elengedjük Pickettet, ami nekem szívszorító lenne, m kb nekünk az egyetlen értelmes megoldást adhatja draftról.Willie Parker
hát ez nem biztos, a második kör elején is el tudjátok vinni 😀

(bár ha egy csapat valakiben franchise QB potenciált lát, akkor azt szerintem azonnal be kell húznia ilyen helyzetben, nem érdemes a csúszásra várni)
kristof
Jelen helyzetben ès kínálatban marhára meglepődnèk ha Pickett ennyit csúszna, ahhoz vmi orbitális brmságot kellene csinálni mondjuk a bowl meccsèn. Simán top 20s már most szvsz
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
A mock alapján elengedjük Pickettet, ami nekem szívszorító lenne, m kb nekünk az egyetlen értelmes megoldást adhatja draftról.Willie Parker
hát ez nem biztos, a második kör elején is el tudjátok vinni 😀

(bár ha egy csapat valakiben franchise QB potenciált lát, akkor azt szerintem azonnal be kell húznia ilyen helyzetben, nem érdemes a csúszásra várni)
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 784
A jónevű Ojabo amúgy irányítót, támadó falembert vagy cb-t fog játszani a Steelersben?
Szokol
Én inkább nem is mentem bele 😀
Az egyetlen poszt, ahova el nem tudnék képzelni első kört. Talán még WR/TE, bár jövőre lejár JuJu és Washington, tehát oda is kell valaki.
De ha EDGE-t húzunk, kitérek a hitemből 😊
Nekem jobban tetszene OL/CB/ILB első kör, ha nem húzunk QB-t.
Klaci79
Yepp, yepp!

A mock alapján elengedjük Pickettet, ami nekem szívszorító lenne, m kb nekünk az egyetlen értelmes megoldást adhatja draftról.

Utána minimum OC v LT jön a rangsorban, 5 megy ki utánunk.

CB-k közül is válogathatnánk, ILB azért remélem nem első körben jön.

Amúgy sztem ez a class nagyon khmmmm ...gyengének tűnik.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 359
A jónevű Ojabo amúgy irányítót, támadó falembert vagy cb-t fog játszani a Steelersben?
Szokol
Én inkább nem is mentem bele 😀
Az egyetlen poszt, ahova el nem tudnék képzelni első kört. Talán még WR/TE, bár jövőre lejár JuJu és Washington, tehát oda is kell valaki.
De ha EDGE-t húzunk, kitérek a hitemből 😊
Nekem jobban tetszene OL/CB/ILB első kör, ha nem húzunk QB-t.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 879 — Steelers fan
A jónevű Ojabo amúgy irányítót, támadó falembert vagy cb-t fog játszani a Steelersben?
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Jó de minek T az eaglesbe?
Első körben ? Miközben nincs pass rusher értelmes Graham már öregszik van még a Sweat....

több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 956 — Big Penix Energy
Nem lehet elég korán kezdeni a mockolást.

A Colts picket már 3. Eagles választásként húztam


több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 722 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 956 — Big Penix Energy
Amúgy Hutchinson és Thibodeaux milyen kaliberek mondjuk Chase Younghoz képest?
warr_b
Ha összegyúrod a kettőt, akkor kapsz egy olyan szintű prospectet, mint Young, ő annyira domináns volt. Mindkettőnek gyenge első éve lesz, ez szinte biztos.
Hutchinson készebb játékos, 4-3 és 3-4 DE-ként is megállná a helyét szerintem, bőven átlagon feletti futás ellen és passzsiettetésben is, nagyon könnyedén kijön a blokkokból.
Thibodeaux egy brutális pass rusher, atletikusabb és valamivel robbanékonyabb, mint Hutch. Ő 3-4-ben már egyértelműen OLB lenne. Kicsit nehezebben válik le a blokkokról, de egyáltalán nem rossz ő sem futás ellen.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 994 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy Hutchinson és Thibodeaux milyen kaliberek mondjuk Chase Younghoz képest?
warr_b
Nem szoktad még meg, hogy minden évben az aktuálisak mindig jobbak, mint eddig bárki? 😀
tenorx
😀
Tudtam, csak nem sejtettem 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy Hutchinson és Thibodeaux milyen kaliberek mondjuk Chase Younghoz képest?
warr_b
Nem szoktad még meg, hogy minden évben az aktuálisak mindig jobbak, mint eddig bárki? 😀
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 784
Amúgy Hutchinson és Thibodeaux milyen kaliberek mondjuk Chase Younghoz képest?
warr_b
A saját eye testem alapján Young jobb náluk, de szerintem mindhárman pusztítóak és game changerek tudnak lenni, szóval kb hitvita, hogy Von Miller vagy Khalil Mack.


 cfbcomparisons.com/chase-young-vs-aidan-hutchinson-college-comparison/

 www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/qu5peg/kayvon_thibodeaux_or_chase_young_or_myles_garrett/
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 994 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy Hutchinson és Thibodeaux milyen kaliberek mondjuk Chase Younghoz képest?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta