NFL Draft 2022

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Több hónapnyi munka után végre megérkeztem az idei draft trackerrel, amit itt érhettek el:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1Ok2Hd9KzN_g1IyQsJUgfnQTaggaAovgQoK30VAZac-M/edit#gid=1801108002

Bővebb információkat ebben a reddit posztban írtam a kezdeményezésről:  www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/udcqq8/2022_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/

TLDR:
- Konszenus big board az összes idei draft prospectről - mindezt atlétikai profillal, további, játékosokhoz kapcsolódó információkkal megfűszerezve
- Élő draft tracker a játékosbörze teljes ideje alatt a tavalyihoz hasonlóan
- Free agency tracker és legjobb elérhető játékosok
- Teljes NFL depth chartok

Remélem mindél többetekenek hasznos lesz idén is! Visszajelzések, fejlesztési ötletek jöhetnek, minden kérdésre szívesen válaszolok 😊

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Bizony ez Abram SMITH meccse eddig. A QBk közül Willis eddig csak szaldgálni tudott Howell szép megmozdulások de két fumbli, Ridder és Pickett nem rossz, mindkettő RZ TD passz.
dande
Mondjuk eddig csak Howell és Ridder adott igazán jó passzokat. Pickettnél WR bravúr kellett, Wiilist meg nem a passzjátékáért szeretjük 😉
Szerencsére nem ez alapján a mérkőzés alapján dőlnek el a sorsok, mert ez baromi kevés. Kivétel Smith, aki eddig viszi a pálmát a támadóknál
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bizony ez Abram SMITH meccse eddig. A QBk közül Willis eddig csak szaldgálni tudott Howell szép megmozdulások de két fumbli, Ridder és Pickett nem rossz, mindkettő RZ TD passz.
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 925 — Big Penix Energy
Eddig Jordan Stout az MVP 75 yardos ponttal 😀
Klaci79
Akár 3 puntert is draftolhatnak idén, elképesztő erős a mezőny. Araiza 2. napos prospect néhány csapatnál állítólag, és szerintem Stout is kimegy a 3. nap közepén. Stonehouse-nak és Heatherly-nek is brutális rúgóereje van, de ők azért vsz inkább UDFA-k lesznek.

szerk: Abram Smith kibaszott jó playa lesz szerintem, örülök nagyon a TD-jének

Szerkesztette: dancogo

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Eddig Jordan Stout az MVP 75 yardos ponttal 😀
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 289
Én Pickettről csak rosszat olvastam edzésekről többiekhez viszonyítva. Viszont most azt írják, hogy interjúkon mindenki leszerepelt rajta kívül, ő volt az egyedüli komolyan vehető.
Cruyffista
Én most nézem a tegnapi edzést, nem láttam rossznak Pickettet, de nem bánt ha ilyeneket írnak, különben esélytelen a 20.ról elérni őt.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 749 — Kinek mit intézett a kormánya
Én Pickettről csak rosszat olvastam edzésekről többiekhez viszonyítva. Viszont most azt írják, hogy interjúkon mindenki leszerepelt rajta kívül, ő volt az egyedüli komolyan vehető.
Cruyffista
Blaine Gabbertnek 42 pontos Wonderlic tesztje volt, Dan Marinonak pl meg 16-os. 😁
warr_b
A Wonderlic tesztet talán még is szüntették, mert túl sok embert tüntetett fel idiótának (vajon miért? 😏)
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Én Pickettről csak rosszat olvastam edzésekről többiekhez viszonyítva. Viszont most azt írják, hogy interjúkon mindenki leszerepelt rajta kívül, ő volt az egyedüli komolyan vehető.
Cruyffista
Blaine Gabbertnek 42 pontos Wonderlic tesztje volt, Dan Marinonak pl meg 16-os. 😁
warr_b
Gabbert Super Bowl nyertes QB*, Marinonak bezzeg ez nem sikerült 😛 😀 😛

*Tudta hova kell aláírni csereként
iktriad
ebből is látszik hogy okosabb
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 113 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én Pickettről csak rosszat olvastam edzésekről többiekhez viszonyítva. Viszont most azt írják, hogy interjúkon mindenki leszerepelt rajta kívül, ő volt az egyedüli komolyan vehető.
Cruyffista
Blaine Gabbertnek 42 pontos Wonderlic tesztje volt, Dan Marinonak pl meg 16-os. 😁
warr_b
Gabbert Super Bowl nyertes QB*, Marinonak bezzeg ez nem sikerült 😛 😀 😛

*Tudta hova kell aláírni csereként
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 888 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én Pickettről csak rosszat olvastam edzésekről többiekhez viszonyítva. Viszont most azt írják, hogy interjúkon mindenki leszerepelt rajta kívül, ő volt az egyedüli komolyan vehető.
Cruyffista
Blaine Gabbertnek 42 pontos Wonderlic tesztje volt, Dan Marinonak pl meg 16-os. 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 291
Én Pickettről csak rosszat olvastam edzésekről többiekhez viszonyítva. Viszont most azt írják, hogy interjúkon mindenki leszerepelt rajta kívül, ő volt az egyedüli komolyan vehető.
több mint 2 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
 www.charlotteobserver.com/sports/nfl/carolina-panthers/article258022018.html

Egyelőre csak Willis és Pickett tűnik jónak...
warr_b
szerintem Pickett nagy király lesz, de szar időben továbbra se megy neki

"On the second day of practice, both teams dealt with consistent rain at South Alabama’s stadium. And Pickett was unable to ease the concerns. He fumbled a snap and threw multiple uncatchable balls. Throughout the rest of the other practices, Pickett produced minimal big-time throws. He never had that “wow” moment that many were expecting. Overall, it was a disappointing week for the Pittsburgh product"
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Strongnak a térdől olvastam pl red flegnek kèt komoly műtèttel
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 888 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.charlotteobserver.com/sports/nfl/carolina-panthers/article258022018.html

Egyelőre csak Willis és Pickett tűnik jónak...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 749 — Kinek mit intézett a kormánya
Ma lesz a shrine bowl btw
r.baggio
Kelet védelmében Big Kat Bryanttel (a shrine bowl hivatalos oldala írja így)
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Ma lesz a shrine bowl btw


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
No én most realizáltam, hogy Charbonnet UCLA RB nem jön a draftra (a fanspeakről derült ki, amikor észrevettem, hogy nincs fenn a boardon) hanem visszatér az egyetemre...picit reménykedtem benne, hogy valahol hátsóbb körben esetleg behúzhatjuk. Szeretem a játékát
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 023 — Lucas Scott
na PFFs simulatorral eljatszottam ket korost, kovetkezo lett a Giantsnek:

1/5: Neal. kaptam egesz jo ajanlatokat, de ot nem tudtam benn hagyni
1/7: na itt indult a lefele csere. Vikings-szal csereltem az 1/7et es 182. picket(ami elvileg nem is a Giantse hanem a 180) a Vikings 1/12re es 2/46ra. Lealt valasztottak.
1/12: bejott a Browns, es ajanlott egy 1/13at plusz jovo evi 2. kort, no brainer volt. Stingley Jr-t vittek.
1/13: bejott az Eagles es ajanlott egy 1/15ot plusz jovo evi 2. kort, ujbol no brainer. Booth-ot vittek
1/15: jott a Saints es az 1/15ert meg a 146. pickert ajanlottak egy 1/18 es jovo evi 2. kort, ezt is elfogadtam. Olavat vittek
1/18: Ojabot vittem, kell az EDGE
2/36: Johnson meg benn volt, ot sem hagytam benn.
2/46: Cine. nem art a safety sem, Peppers lejar.

szoval ez lett a vege:
Neal, Ojabo, Johnson, Cine plusz jovo evi 2. korok: Saints, Browns es Eagles. kiment tolem meg a 182 (ami nem is tudom, hogyan az enyem, de a 180 elvileg igen, szoval akar az is) meg a 146. pick. picit gyengultem az idei drafton, hogy kiment az 5. es 6. kor (bar 5. korben van egy a chiefstol a 172.). hianyerzetem egyedul az OFF fal belso reszebol van, oda nem huztam senkit, de oda meg talan lehet szerezni embert 3. kor elejerol is.

erdekessegek: Hutchinson az 1/1, Hamilton 1/4, Pickett egeszen a 60. korig esett a Bucshoz, elotte vittek ki Corral (1/10 Commanders), Howell (1/27 Steelers feljott erte adta a 2. kort es jovo evi elsot), Strong (1/28 Packers), Willis (2/40 Broncos).
Chiefs feljott 1/16ra Jameson Williamsert,

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Jaxson Kirkland (OT) mégse megy a draftra, mert műteni kell a térdét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
Megbízható arcok a stúdióban (az öreg kopasz Broaddus SB győztes ex-scout), ha le tudjátok küzdeni a Cowboyshoz fűződő érzéseiteket, kb a 22. perctől mindenkinek érdekes dolgokról beszélnek.

 www.dallascowboys.com/video/draft-show-prepping-for-mobile

Az NFL hivatalos videó lejátszója borzalmas...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 975 — Stromfeld Aurél fan
Pff mock draft szimulátorba mikor kerülnek be a teem need-ek, meg mikor lesz a végén grade-es értékelés?
warr_b
Én őket kérdezném ez ügyben. 😊 Amúgy használhatod addig a fanspeak szimulátorát amíg nem lesznek meg az apróságok (bár a gradek teljesen gagyik, ha hátulról draftoltam az összes QB-t akit csak tudtam simán A+ kaptam), a drattek rangsora amúgyis jobb mint a pff-é. Ne válaszd ott a fan-voted needeket, az bedobja az összes pozíciót.
gyeek
Elindítottam egyet vele és Drake London lett az 1/1 Nakobe Dean-t meg kihúztam az első kör végén.
Vannak pici bajok ott is azért.
Bazzani
Igen, tegnap én is nyomtam vele egyet (Skins topicba be is tettem), az első két körös húzásom ez volt:

11: S Kyle Hamilton - Notre Dame
42: LB Nakobe Dean - Georgia

Nem túl reális, nah 😆
De ha ez összejönne irl, pezsgőt bontok. Sőt, whiskyt.
warr_b
Profootballnetwork szimulátora egész jó
dancogo
Ugyanolyan hülyeségekre képes az összes. Én csak scoutingra használom magamnak, ha valaki büszke lenne arra hogy a 69. szimulációja milyen sok pet cattel van tele, hát... jó neki! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 925 — Big Penix Energy
Pff mock draft szimulátorba mikor kerülnek be a teem need-ek, meg mikor lesz a végén grade-es értékelés?
warr_b
Én őket kérdezném ez ügyben. 😊 Amúgy használhatod addig a fanspeak szimulátorát amíg nem lesznek meg az apróságok (bár a gradek teljesen gagyik, ha hátulról draftoltam az összes QB-t akit csak tudtam simán A+ kaptam), a drattek rangsora amúgyis jobb mint a pff-é. Ne válaszd ott a fan-voted needeket, az bedobja az összes pozíciót.
gyeek
Elindítottam egyet vele és Drake London lett az 1/1 Nakobe Dean-t meg kihúztam az első kör végén.
Vannak pici bajok ott is azért.
Bazzani
Igen, tegnap én is nyomtam vele egyet (Skins topicba be is tettem), az első két körös húzásom ez volt:

11: S Kyle Hamilton - Notre Dame
42: LB Nakobe Dean - Georgia

Nem túl reális, nah 😆
De ha ez összejönne irl, pezsgőt bontok. Sőt, whiskyt.
warr_b
Profootballnetwork szimulátora egész jó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 888 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pff mock draft szimulátorba mikor kerülnek be a teem need-ek, meg mikor lesz a végén grade-es értékelés?
warr_b
Én őket kérdezném ez ügyben. 😊 Amúgy használhatod addig a fanspeak szimulátorát amíg nem lesznek meg az apróságok (bár a gradek teljesen gagyik, ha hátulról draftoltam az összes QB-t akit csak tudtam simán A+ kaptam), a drattek rangsora amúgyis jobb mint a pff-é. Ne válaszd ott a fan-voted needeket, az bedobja az összes pozíciót.
gyeek
Elindítottam egyet vele és Drake London lett az 1/1 Nakobe Dean-t meg kihúztam az első kör végén.
Vannak pici bajok ott is azért.
Bazzani
Igen, tegnap én is nyomtam vele egyet (Skins topicba be is tettem), az első két körös húzásom ez volt:

11: S Kyle Hamilton - Notre Dame
42: LB Nakobe Dean - Georgia

Nem túl reális, nah 😆
De ha ez összejönne irl, pezsgőt bontok. Sőt, whiskyt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta