Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 619
A KC-nak adtuk mert o adta a legtobbet. Nem lehet a tobbi csapat ellen dolgozni sikeresen es EDC ezert a legtobbol akarja a legjobbat kihozni amire van rahatasa. A KC ha ennyit szant ra akkor ugyis szerzett volna valakit de igy nekunk adta.
Igen a falunk gyengulni fog varhatoan iden a posztjan, de a lenyege a fal kerdesnek hogy a 2 fost emeljuk fel, mert hiaba 2 qva jo a szeleken ha kozepen nullak vannak. Egy megtortent es ha hozzunk meg egyet meg egy ertekelheto veterant jobbak leszunk osszesegeben.

Alapvetoen ha nem jon be a draft a kapott cetliken az se lenne tragedia, bar nem mutatna jol.
Hosszan irtam a Flacco utolso evet kell megnezni es a nulla toket belerakva egy ligalja O keret jott ki es bizony epitenunk kell csak kozben a KC kihivoi koze kerultunk egy LJ-GR paros miatt. Ennek ellenere tavaly kimentunk egy 2/3 rakat fos IOL-el es koltottunk egy ILB-re. Iden kellene S-Edge-DL is es nem is irok semmit de meglatjuk bar a hianyok es a draftclassrol itt osszeszedett infokbol eleg egyertelmuek lennenek a posztok ahova kell az elejerol ember.
több mint 3 éve
gedam 5 695
azért a cél mégis az volna, hogy most építsuk meg az sb esélyes csapatot anélkül, hogy a jövőnket teljesen eladnánk. a kansas ezt jól csinálja. mi meg mindig a jövő csapatát építjük úgy, hogy egy kicsit feladunk a most csapatából.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 028
azért decosta a saját karrierje szempontjából sokat kockáztatott. ha a kc esetleg megnyeri az sb-t, mi meg rosszul vagy közepesen használjuk fel a meglévő draft tőkét, akkor a csávó foghatja is a cókmókját kb.
mellesleg akkor is szedheti, ha nem tud egy olyan falat felépíteni lamar elé, amit megérdemel.
ez egy nagyon-nagyon kockázatos biznisz volt, nekem egyádltalán nem tetszik.
gedam
Szerintem egyáltalán nem kockáztatott. Adott 1 játékos aki nyíltan távozni akar , mert LT pénzt akar amit itt nem kap meg. Hozzáteszem a teljesítménye szerintem kanyarba sincs ehhez. RT poszton szabadon igazolható még Villanueva és Schwartz is akár, Villanuevát elvileg le is igazoljuk. Szerzett egy elsőkörös picket pluszba, ami azt jelenti , hogy az idei évről van két játékos aki 5 évig itt játszhat Rookie szerződésen. Ez jól jöhet Cap menedzselésnél, elsőkörben évek óta a legjobban draftolunk és azon se lennék meglepődve ha ebből az elsőkörösből EDC csinálna két-három picket a Draftig. ( 1-1 második körös most és jövőre és egy 3. Körös most )
3-4. Körben is jól draftolunk, EDC kihozott egy jó üzletet a jövő évi tuti 3. Körös Comp. pick helyett. Szerintem jó döntés volt.
KeyG
az nem volt kérdés, hogy tradelni kell zeuszt. de a bills, kansas, steelers, browns, titans ötöst nekünk nem szabad erősítenünk. jelenleg, ebben a pillanatban ott tartunk, hogy mi gyengültünk, a kansas meg erősödött általunk. mi betömtük egy kansasi lyukat, úgy, hogy nekünk lett mégegy. én biztos máshova tradeltem volna, mégha valszeg kevesebbet is kapok érte: mondjuk ha a jets ad egy 3. és 4. kört zeuszért az is sokkal-sokkal többet ér nekünk, mint a kansasi ajánlat.
mindegy edc bevállalta, ez a trade nagyban fogja meghatározni a megítélését. reméljük jól sül el és tudunk építeni egy jobb csapatot, mint a kansas. (nekem vannak kétségeim, ha nem váltunk filozófiát és kezdünk mindent lj-re építeni, akkor kizárt)
gedam
Szerintem nem fogja nagyban meghatározni a megítélését ha rosszul sül el amit én nem látok opcióként. A Ravens franchise nem arrol híres, hogy elküld hamar embereket. Lesz falba pick és lesz még FA-ról hozva ember.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
gedam 5 695
azért decosta a saját karrierje szempontjából sokat kockáztatott. ha a kc esetleg megnyeri az sb-t, mi meg rosszul vagy közepesen használjuk fel a meglévő draft tőkét, akkor a csávó foghatja is a cókmókját kb.
mellesleg akkor is szedheti, ha nem tud egy olyan falat felépíteni lamar elé, amit megérdemel.
ez egy nagyon-nagyon kockázatos biznisz volt, nekem egyádltalán nem tetszik.
gedam
Szerintem egyáltalán nem kockáztatott. Adott 1 játékos aki nyíltan távozni akar , mert LT pénzt akar amit itt nem kap meg. Hozzáteszem a teljesítménye szerintem kanyarba sincs ehhez. RT poszton szabadon igazolható még Villanueva és Schwartz is akár, Villanuevát elvileg le is igazoljuk. Szerzett egy elsőkörös picket pluszba, ami azt jelenti , hogy az idei évről van két játékos aki 5 évig itt játszhat Rookie szerződésen. Ez jól jöhet Cap menedzselésnél, elsőkörben évek óta a legjobban draftolunk és azon se lennék meglepődve ha ebből az elsőkörösből EDC csinálna két-három picket a Draftig. ( 1-1 második körös most és jövőre és egy 3. Körös most )
3-4. Körben is jól draftolunk, EDC kihozott egy jó üzletet a jövő évi tuti 3. Körös Comp. pick helyett. Szerintem jó döntés volt.
KeyG
az nem volt kérdés, hogy tradelni kell zeuszt. de a bills, kansas, steelers, browns, titans ötöst nekünk nem szabad erősítenünk. jelenleg, ebben a pillanatban ott tartunk, hogy mi gyengültünk, a kansas meg erősödött általunk. mi betömtük egy kansasi lyukat, úgy, hogy nekünk lett mégegy. én biztos máshova tradeltem volna, mégha valszeg kevesebbet is kapok érte: mondjuk ha a jets ad egy 3. és 4. kört zeuszért az is sokkal-sokkal többet ér nekünk, mint a kansasi ajánlat.
mindegy edc bevállalta, ez a trade nagyban fogja meghatározni a megítélését. reméljük jól sül el és tudunk építeni egy jobb csapatot, mint a kansas. (nekem vannak kétségeim, ha nem váltunk filozófiát és kezdünk mindent lj-re építeni, akkor kizárt)
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 028
azért decosta a saját karrierje szempontjából sokat kockáztatott. ha a kc esetleg megnyeri az sb-t, mi meg rosszul vagy közepesen használjuk fel a meglévő draft tőkét, akkor a csávó foghatja is a cókmókját kb.
mellesleg akkor is szedheti, ha nem tud egy olyan falat felépíteni lamar elé, amit megérdemel.
ez egy nagyon-nagyon kockázatos biznisz volt, nekem egyádltalán nem tetszik.
gedam
Szerintem egyáltalán nem kockáztatott. Adott 1 játékos aki nyíltan távozni akar , mert LT pénzt akar amit itt nem kap meg. Hozzáteszem a teljesítménye szerintem kanyarba sincs ehhez. RT poszton szabadon igazolható még Villanueva és Schwartz is akár, Villanuevát elvileg le is igazoljuk. Szerzett egy elsőkörös picket pluszba, ami azt jelenti , hogy az idei évről van két játékos aki 5 évig itt játszhat Rookie szerződésen. Ez jól jöhet Cap menedzselésnél, elsőkörben évek óta a legjobban draftolunk és azon se lennék meglepődve ha ebből az elsőkörösből EDC csinálna két-három picket a Draftig. ( 1-1 második körös most és jövőre és egy 3. Körös most )
3-4. Körben is jól draftolunk, EDC kihozott egy jó üzletet a jövő évi tuti 3. Körös Comp. pick helyett. Szerintem jó döntés volt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
gedam 5 695
azért decosta a saját karrierje szempontjából sokat kockáztatott. ha a kc esetleg megnyeri az sb-t, mi meg rosszul vagy közepesen használjuk fel a meglévő draft tőkét, akkor a csávó foghatja is a cókmókját kb.
mellesleg akkor is szedheti, ha nem tud egy olyan falat felépíteni lamar elé, amit megérdemel.
ez egy nagyon-nagyon kockázatos biznisz volt, nekem egyádltalán nem tetszik.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
remélem ha 1/27-re bent lesz Kwity Paye vagy Azeez Ojulari lesz a választottunk, aztán a 1/31-re guard vagy center.
több mint 3 éve
lucio 323
Ahogy nézem, kaptunk +27 helyet (elő kör, OK, de Chiefs helyezése miatt miatt ez nem annyira nagy ugrás az adott 2. körhöz képest) és egy 3. és 4. kört. Hm...Üzletileg vállalható, inkább a trade partner (vetélytárs) és a helyezése (ami miatt az első kör csak nevében csillog) fejvakarós, és jövőre úgysem tudtuk volna megtartani - de most ott vagyunk, a falból ment egy pro baller, jött egy veterán, azaz upgrade sehol. Az én logikám szerint az első négy húzásunkban (azaz az első és a harmadik körökben) lesz 2OL, 1-1 WR-pass rusher.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 612 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
BOOM

 twitter.com/AdamSchefter/status/1385669527405572103
bowI
Az megatrade...érdekes, hogy az egyik legnagyobb riválishoz cseréljük.
cikesz
engem idegesít ez a csere.
gedam
Baromi jó értéket kaptatok érte. 2 elsővel azért már lehet vitézkedni + Alejandro Villanueva valszeg itt köt ki szóval meglesz a helyettes is.
több mint 3 éve
gedam 5 695
BOOM

 twitter.com/AdamSchefter/status/1385669527405572103
bowI
Az megatrade...érdekes, hogy az egyik legnagyobb riválishoz cseréljük.
cikesz
engem idegesít ez a csere.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hihetetlen milyen jó beválási aránnyal dolgozik a Ravens a középső körökben.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van, hogy ki mit kap.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
BOOM

 twitter.com/AdamSchefter/status/1385669527405572103
bowI
Az megatrade...érdekes, hogy az egyik legnagyobb riválishoz cseréljük.
cikesz
Nektek ez megérte simán.😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
BOOM

 twitter.com/AdamSchefter/status/1385669527405572103
bowI
Az megatrade...érdekes, hogy az egyik legnagyobb riválishoz cseréljük.
több mint 3 éve
bowI 143
BOOM

 twitter.com/AdamSchefter/status/1385669527405572103
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés
Mondok egy uzletet, nekem tetszene:

O.Brown-t elcserelni a Coltshoz.
Az ar:
A ket csapat elso koros cetlit cserel. (21 es 27) Es a Colts ad erte meg egy idei masodik koros cetlit. Vagy esetleg egy harmadik kort.
Pacsit ra!

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés
Annyira szaporitjak a szot a pick halmozasrol hogy szinte latom mar az 1/27 rol a hatracseret... 😐
RedFive
hogy vigasztaljalak inkább, minthogy batemant vagy vmi wr-t huzzunk. mápedig ott a mockok 60-70% wr húzást tippel.
gedam
Tudom ฿@sszak meg, mar en is masra koltenem az elso kort.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
gedam 5 695
Annyira szaporitjak a szot a pick halmozasrol hogy szinte latom mar az 1/27 rol a hatracseret... 😐
RedFive
hogy vigasztaljalak inkább, minthogy batemant vagy vmi wr-t huzzunk. mápedig ott a mockok 60-70% wr húzást tippel.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés
Annyira szaporitjak a szot a pick halmozasrol hogy szinte latom mar az 1/27 rol a hatracseret... 😐

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 619
Nem fogunk a comp. pick elleneben igazolni ( ahogy a tobbiek sem mar ) es utana ha leesik egy minimum Villanyora pluszban azt tudnam ertekelni. Stanley lehet nem epul fel, es lattuk mit muveltek a cserek. Jo passprot-ban es a futast segito teljesitmenyt azt ne a Vasasnal keressuk, mint ahogy egy WR teljesitmeny nalunk, nem feltetlenul a legjobb meresi hely.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés
A Villanueva story arra pont jo (tobbre se) hogy legalabb EDC kinyilatkozta hogy az O fal megerositese prioritas. Nana hogy nem vele fogunk jo qb vedelmezo es futasblokkolo falat felhuzni. Kell egy elso koros LT. Zeusz cserevel, plusz cetlivel lenne a legjobb. Akkor meg egy Edge rusher is johet, es a masodik korben mar egesz jo lenne egy odaig csuszo WR is. Kadarius Toney egyre jobban tetszik. Olyan iranyvaltasai vannak hogy hozza kepest Hollywood egy Ever Given. Es ha meg mindig kell center, az johetne kesobb is. Josh Myers vagy Trey Hill. Peldaul.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés
A Hollok nem engedhetik Justin Houstont uzlet nelkul tavozni! 🙏


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés


Nem rossz, de lesz jobb.
Az igaz hogy centert az 5.korben is kaphatunk
RedFive
A 2. számú VADLIBA az ötödik körben. Kedvenc nevű prospectem, aki a reportja szerint amúgy agresszívan játszik.😊 Sok lúd disznót győz
Willie Parker
Ennyi off talán elfér, nekem a kedvenc DB-sorom a draftról a

Rachad Wildgoose
Brady Breeze
Divine Deablo
Joshua Bledsoe

fogat lenne
Wyatt
Isaiahh Loudermilk ☺ a Wisconsinrol is szivesen csatlakozna.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


Nem rossz, de lesz jobb.
Az igaz hogy centert az 5.korben is kaphatunk
RedFive
A 2. számú VADLIBA az ötödik körben. Kedvenc nevű prospectem, aki a reportja szerint amúgy agresszívan játszik.😊 Sok lúd disznót győz
Willie Parker
Ennyi off talán elfér, nekem a kedvenc DB-sorom a draftról a

Rachad Wildgoose
Brady Breeze
Divine Deablo
Joshua Bledsoe

fogat lenne

több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 286 — maci faszán vitézkötés


Mondjuk hogy a dobogora felfer.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!