Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 1 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/292187996_1079019032702303_252883987680174316_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Uxutj6lR8VAAb4MSj15&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAJLXXo6FcIg2SV8edf9uBRXEc1rGHsn3OlYeWqtW9K9Q&oe=66295DCD
Baltimore Ravens on Instagram: "Welcome back @jhouston50❗️ We’ve agreed to terms on a 1-year deal❗️"
30K likes, 352 comments - ravensJuly 7, 2022 on : "Welcome back @jhouston50❗️ We’ve agreed to terms on a 1-year deal❗️".


Houston in da house!!ezazz
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 287 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát arról nem volt szó, hogy QB-k^^

| Lamar részvétele alapból kizárta, hogy ez legyen a szűrés 😀 |

több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 287 — maci faszán vitézkötés
QB? Meselj meg.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mivel Baker parduc lett, igy mar csak Lamar es Josh Allen maradtak a draftolo csapatuknal az elso korosok kozul a 2018as classbol.
RedFive
Meg még jó néhányan 😀

több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 287 — maci faszán vitézkötés
Mivel Baker parduc lett, igy mar csak Lamar es Josh Allen maradtak a draftolo csapatuknal az elso korosok kozul a 2018as classbol.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Bar szerintem nem a mennyisegen megy a vita ( fingom sincs, de itt szerintem kozelebb lehetnek az allaspontok), hanem a hossza-garantalt tartalmon es itt szoritotta be a csapat magat es fontosak az elmult evek mert az MVP es aki a nyomast nem birja kozott minden volt tole is es a csapattol is.

Bizzunk benne hogy egy megnyert SB-al akar +10%-ot rarakni erre a papirra, ami utan ez elkerulhetetlen lenne a csapat(ok) reszerol.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Valoszinuleg azert nem igy mukodik, hanem a sapkabol elfoglalt szazalekokkal jatszanak es hoznak peldakat egymasnak, amig magan a mennyisegen megy a vita,
több mint 1 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 705
Szerintem nincs semmi bonyolultsag Lamarral meg a (mega)szerzodesevel. O egy makacs, maximalista bak, aki a fejebe vette hogy fut meg egy elit szezont es csilingelni fog a kassza. QB edzo, doboedzo, eronleti edzo, mindenkit osszetrombitalt maganak, nol a cap, a fejen ott ul a larmas csalad akiket etetni kell, nincs egy ugynoke aki terelgetne a szerzodes fele, ellentetben a pereputtyaval (ne hagyd magad kisemmizni kisfiam!), ugyhogy all in t mond es jatszik egy odabaszos szezont. Ha nem -> tag1. O az elobbire szamit. Mikor rakerdeztek mi a legfobb kivansaga, a falat mondta. Megerositettek. Ebbol mindjart kovetkezik, hogy ramegy az elit szezonra hogy viritsak neki a lovet. Mert szerintem ami ajanlatot kapott az kb annyi lehetett eddig, hogy 3-4 ev es 35 m/ev. Kb max.
RedFive
Azért az milyen paradox helyzet lehet hogy ülsz ügynök nélkül a csapattal targyalsz. És.ők úgy próbálják lejjebb alkudni az árat hogy a gyengesegeidre hívják fel a figyelmet. Te meg ott ülsz és hallgatod hogy nem vagy olyan jó mint Mahomes így kevesebbet kellene kapnod. Azért csak elgondolkodsz hogy ezek tényleg ezt gondolják rólam? Nem tudom egy ilyen tárgyalás sorozat milyen hatással van a csapat és Lamar kapcsolatára.
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 287 — maci faszán vitézkötés
Szerintem nincs semmi bonyolultsag Lamarral meg a (mega)szerzodesevel. O egy makacs, maximalista bak, aki a fejebe vette hogy fut meg egy elit szezont es csilingelni fog a kassza. QB edzo, doboedzo, eronleti edzo, mindenkit osszetrombitalt maganak, nol a cap, a fejen ott ul a larmas csalad akiket etetni kell, nincs egy ugynoke aki terelgetne a szerzodes fele, ellentetben a pereputtyaval (ne hagyd magad kisemmizni kisfiam!), ugyhogy all in t mond es jatszik egy odabaszos szezont. Ha nem -> tag1. O az elobbire szamit. Mikor rakerdeztek mi a legfobb kivansaga, a falat mondta. Megerositettek. Ebbol mindjart kovetkezik, hogy ramegy az elit szezonra hogy viritsak neki a lovet. Mert szerintem ami ajanlatot kapott az kb annyi lehetett eddig, hogy 3-4 ev es 35 m/ev. Kb max.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kell 22 olyan csapat, akinek kell, elég egy. Ahogy anno a drafton Tebow vagy Lamar esetében is volt. Aztán ha az megfizeti, akkor neki igazából mindegy. Ettől függetlenül én maradnék itt a helyében, mert itt eléggé jól tudják használni, benne van, hogy kitölti a szerződését és a nagy pénz nagy részét meg is kapja. Persze, a piacon is köthet olyat, ha lesz egy, aki annyira beleszerelmesedik. De hogy máshol nem lenne bukta, és 2-3 éven belül egy cserekategóriás vándormadár, abban nem vagyok biztos

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 032
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Nem is kell, igazabol a lenyeg hogy adott evben adott korulmenyek kozott lehet dicserni es szidni mindenkit. EDC-LJ-GR es mindenkinek itt az L:J era alatt volt fantasztikus es rossz pillanata is. Viszont itt egy jelzovel le van irva mindegyik munkassaga akar jo akar rossz az a jelzo, az egyszeruen nem lehet igaz.
no
Itt nem a múlt a lényeg, itt a jövő és LJ dobni akar, ez a lényeg és ehhez GR nem jó a WR corps nem jó, ezért gondolom azt, hogy ő nem akar hosszabbítani
KeyG
És hova tervez menni? Seattle-be? Panthersbe? Houtonba? Vagy Washington / Giants? Esetleg Detroit? Vagy arra játszik, hogy Hurst / Trey Lance nem válik be és a Philly/Niners csinál egy Rams féle cserét?

A Shanahan féle Ninersen kívül én nem nagyon látok olyan helyet, amiben meg mernék bízni, hogy több / jobb támogatást és körülményeket kapok, mint itt nálatok. És pont a Niners az akik csak elvi lehetőség, mert a következő 100 évre eladták a pickjeiket Lance-ért.

Persze Lamarr gondolhatja máshogy...
peterk2005 udvari bolond
Szerintem a ligában max 10 olyan csapat van jelenleg aki nem fogadná el Lamart kezdő QB-nak.
Én jelenleg két floridai csapatot mondanák a Dolphins és a Tampa Bay ( Brady visszavonul ez év után )
És nem csere útján.

2023 FA-ról beszélünk.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Nem is kell, igazabol a lenyeg hogy adott evben adott korulmenyek kozott lehet dicserni es szidni mindenkit. EDC-LJ-GR es mindenkinek itt az L:J era alatt volt fantasztikus es rossz pillanata is. Viszont itt egy jelzovel le van irva mindegyik munkassaga akar jo akar rossz az a jelzo, az egyszeruen nem lehet igaz.
no
Itt nem a múlt a lényeg, itt a jövő és LJ dobni akar, ez a lényeg és ehhez GR nem jó a WR corps nem jó, ezért gondolom azt, hogy ő nem akar hosszabbítani
KeyG
És hova tervez menni? Seattle-be? Panthersbe? Houtonba? Vagy Washington / Giants? Esetleg Detroit? Vagy arra játszik, hogy Hurst / Trey Lance nem válik be és a Philly/Niners csinál egy Rams féle cserét?

A Shanahan féle Ninersen kívül én nem nagyon látok olyan helyet, amiben meg mernék bízni, hogy több / jobb támogatást és körülményeket kapok, mint itt nálatok. És pont a Niners az akik csak elvi lehetőség, mert a következő 100 évre eladták a pickjeiket Lance-ért.

Persze Lamarr gondolhatja máshogy...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
gedam 5 695
a drog rossz…
Kegyelmes Amadeus
a lelked rossz
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
a drog rossz…

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 287 — maci faszán vitézkötés




Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Amugy LJ szempontjabol a csapatvaltas szerintem nehezebb lenne mint a ravenst ravenni hogy ezt meg ezt szeretne. Ez a masodik max. a toke fuggvenye es igy ido de nem orult sok, OC meg nem nagyon nyert meg FR.QB-val szemben. A csapat meg is adja/adna neki. Az o szempontjukbol a hiba viszont mar megtortent mert azert egy picit az ismeretlenbe ugrik, de egy dolog miatt no-brainer mert ha nem is nyer ott tudunk lenni vele + szorakoztato. Ettol riziko amit boven kiderithettunk volna mar.

LJ-nek talalni kell egy csapatot ahol jobb az OC es skillszemelyzet es van penze is es nincs FR QB az meg akar mehetne is, bar nem egyszeru ez sem. Viszont ennek a csapatnak ahol ugye majdnem minden adott egy uber O-hez azoknak LJ-t kell akarniuk, ami nem feltetlenul lenne hiheto nekem. Sok csapat orulne ha lenne neki egy LJ szintu jatekosa, de a cel ettol fuggetlenul mikor keresel akkor nem o az.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 622
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Nem is kell, igazabol a lenyeg hogy adott evben adott korulmenyek kozott lehet dicserni es szidni mindenkit. EDC-LJ-GR es mindenkinek itt az L:J era alatt volt fantasztikus es rossz pillanata is. Viszont itt egy jelzovel le van irva mindegyik munkassaga akar jo akar rossz az a jelzo, az egyszeruen nem lehet igaz.
no
Itt nem a múlt a lényeg, itt a jövő és LJ dobni akar, ez a lényeg és ehhez GR nem jó a WR corps nem jó, ezért gondolom azt, hogy ő nem akar hosszabbítani
KeyG
Az rendben van hogy nem a mult a lenyeg csak a tarsasag LJ ( es GR ) megiteleset egy szoval fejezi ki es orul vagy szomoru lenne ennel a hosszabbitasnal pl. szar-kiraly en meg arnyaltam a kepet.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 032
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Nem is kell, igazabol a lenyeg hogy adott evben adott korulmenyek kozott lehet dicserni es szidni mindenkit. EDC-LJ-GR es mindenkinek itt az L:J era alatt volt fantasztikus es rossz pillanata is. Viszont itt egy jelzovel le van irva mindegyik munkassaga akar jo akar rossz az a jelzo, az egyszeruen nem lehet igaz.
no
Itt nem a múlt a lényeg, itt a jövő és LJ dobni akar, ez a lényeg és ehhez GR nem jó a WR corps nem jó, ezért gondolom azt, hogy ő nem akar hosszabbítani

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 622
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Nem is kell, igazabol a lenyeg hogy adott evben adott korulmenyek kozott lehet dicserni es szidni mindenkit. EDC-LJ-GR es mindenkinek itt az L:J era alatt volt fantasztikus es rossz pillanata is. Viszont itt egy jelzovel le van irva mindegyik munkassaga akar jo akar rossz az a jelzo, az egyszeruen nem lehet igaz.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 622
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Futni tudtok, passzolni nem

Szívesen
Willie Parker
ez 4 😊
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
gedam
Futni tudtok, passzolni nem

Szívesen
több mint 1 éve
gedam 5 695
ennyit még életemben nem olvastam, úgyhogy légyszi 3 szóban foglald össze, esetleg még 3 emoji lehet mellé.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Es vegul az O csapatepites vonulat ami berakta GR-t es LJ-t egy boxba.
Egy legatyasodott csapat aki varta hogy kirakja Flacco-t es vegul ujrakezdje az epitkezest. Rossz cap helyzet es a keret minosege is orult gyenge volt foleg passzjatekra. Ozzie egy 2018-as csodadraft utolso ajandekkent lerakva az asztalra LJ nelkul is. Viszont a szerzodeshosszabbitasok, igazolasok posztjai, GR ittlete es erre LJ egyiranyba mutattot. Viszont JH allasa is bajban volt igy mar 2018-ban megjott a QB csere es indult a csoda PO. Viszont erosites a nem letisztazott anyagi helyzet miatt nem tul egyszeru. Ehhez kepest es ezt figyelembe veve nagyon pofas igazolasok es a jatekba illoek voltak egeszen 2020 draftig. Ugyan csak az O-rol irtam de itt egy fel mondat erejeig a D tokeletesen osszhangban volt az O-el, mindkettoben hibakde egymasra epuloen voltak epitve.

Utana a Queen drafttol kezdve elrontottuk es minden szinten. Ebbol termeszetesen az egesz csapat meghatarozojanak a futas alapjanak az alapjat rontottuk el. A D itt mar szinten cserere vart es kozel sem tudott volna meccseket nyerni magaban hogy fontos lenne annyira hogy ne a sarokkovunk kellett volna lenni a legfontosabbnak minden elott.

Ahogy irtam LJ kozel sem tokeletes, ahogy GR sem, a skillplayerek talan a legalacsonyabb a ligaban. Lehet itt szidni mindenkit es ezek raadasul egymast is erositik ahogy gyengitik is, de:

1.) GR-t lecserelni eleve nem egyszeru es nem feltetlenul lett volna jo, de JH miatt nem is egyszeru egy zsenit hozni a helyere
2.) LJ-t lecserelni, mibol hogyan.
3.) Skill playak szinten tul sok kellene tul keves penz es drattokebol.

A legduhitobb viszont hogy a falunkat nem ezeknek a javitasa erdekeben hanyagoltak/ ertekeltek fel rosszul.
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 622
GR-Offense
Itt volt mar MM alatt is es el is akrt menni 18-as ev elott de penz es nevlegesen felturbozva maradt. Ki tudja mennyire volt tudatos vagy sem es nem is akarom itt a tyuk-tojas kerdest feszegetni. Mindenki tudta/tudja minek a mestere es minek nem. Megjott LJ es megint egy inkabb futo mint futni tudo QB-val kellett dolgoznia akinek ezt a kepesseget maximalisan kihasznalva, egy gyenge keretetet, moralisan osszezuhant egysegbol egy hengert hozott. Termeszetesen tobb oka is volt ennek, de gondoljuk el hogy egy dobni nem tudo jatekossal mit muveltunk es kellett egy ismetles es egy szerencsetlen eset hogy a Chargers szemelyi allomanya kepes legyen minket dobasra kenyszeriteni es termeszetes modon kikaptunk. Egy evre ra a javitott LJ-vel historic szamok es MVP teljesitmeny. A Titans egy minden osszejovo nekik es semmi nekunk es ez inkabb JH hibaja, de termeszetesen LJ korlatjai kijottek egy kenyszeritett szituacioban. Egy evre ra a fal kuka es ahogy irtam minden energiaval a futas ujrafeltallasaval kellett eselyt adnunk maguknak, tavaly a fal mar teljesen kuka es mindenki halott miatta. A kifejezetten borzaszto seruleshullam nelkul valoszinuleg meg igy is PO, de mindegy mert nem voltunk keszen es innnetol nem is erdemeltuk meg. Nem volt szerencseje mert a QB-ja nem tudott dobni, a jatekunk alapjara nem lett alkalmas az OL es a kisegito szemelyzet sem tudott hozzatenni pluszt mint mondjuk Chase Burrow-nak. Termeszetesen ide tartozik hogy o maga sem a passzjatek zsenije.

Megprobalom nem elkeveredve es osszekuszalva sem agyonmagyarazva leirni nagyon tomoren a jatekot a szempontjabol. Ide tartozik hogy o tudta o ezt mindenfele nagyon jol futo es dobaskepessegu QB-val is es nem LJ-nek koszonheti hanem kihasznalta a csapat erossegeit es LJ-t is. Alapvetoen egyszeru option jatekokat jatszottunk ha egy mondatban kellene leirnom. Az ero es a gyorsasag volt a D kibillentesenek az alapja. Az erobol futni tudas kepessege a personnel egyszeruen adott volt az ellenfelnel es amikor gyorsasag kellett volna LJ ellen akkor nagy bajban voltak. Ennek a futasnak a fal ereje, Ricard-Boyle-Hurst es Andrews ( bar nem jo blokkolo volt, de a tomeg az tomeg ) segitette az erre epitett option jatekokat. Elkapni tudo jatekos nem sok es nem tul jok de ami repult azt Andrews gyonyoruen felnove a feladathoz pont eleg volt a nem tul jo dobo QB-hoz, de itt segitseg sem volt varhato. Cserebe jol blokkoltak es hajlandoak is mert Snead ilyen, Boykin meg kifejezetten jo volt. De hol voltunk mi attol az idealis spread O-tol ahol itt meg elkapokent be lehettet rakni mint uj opcio. Ez javult LJ technikajanak a rendbe tetelevel, de a segiteg innen nem johetett kesobb sem, bar HBrown tudta nyitni a palyat egy picit, de Hill szinthez kepest shit. A D-k szenvedtek LJ-ero hatastol a folyamatos futastol es a jatekunk olvasasatol amit nem egyenileg kellett vedekezni hanem mint csapat es ez nem egyhetes munka. Az egyenileg az Edge-k fegyelmezett jateka amit lehet egy nap alatt is de ez az option lenyege donts es megverlek a masik vegletben. A jatekunk lenyege a hasonlo felallasbol sokfelekeppen a rengeteg motion-el ( a legjobban hasznalt a legszelesebb korben a csapatok kozul mert nekunk a sema alapja, de orult idoigenyes ). Egyszerubben sokfele felallast latott a D, de kozben nagyon keves es pont igy is kell vedekezni ellene, de amig keves csapat csinalja addig nem feltetlenul eri meg. Mikozben minden semanak van lejarati ideje, hiaba tunik hogy nincs azok csak tokeletesen hajtjak vegre ( vagyis jobban mint a D ). Ehhez kepest kifejezetten idoallo volt es ezert GR oriasi dicseretet erdemel. Viszont a jatek alapja az ero eltunesevel egyre szenvedosebb es LJ erejet a fal gyengesege olyan szintre lehuzta ami gyakorlatilag pQB-ve tette, mert az option eltunt hogy fut egy mert az edge-k mar fegyelmezettek voltak, ami magaban nem lenne eleg de a 4 ember osszetudta nyomni a falat hogy nem volt hely. A passznal meg rosszabb lett a helyzet es extra blokkolo a route-t futo es vedoi szamunkra rossz leosztasban es azokat minosegben sem tudtuk legyozni mert az egyszem jatekosunk volt alkalmas ra, duplaztak es meg igy is jo szamokat hozott de mint csapat igy nehez elorejutni. Passznal a falnal egigneztuk egy evig hogy kozepen szetzuztak minket amit a legjobb QB-k sem tudnak kezelni foleg nem evad hosszan. Az nem eleg nekik sem hogy jobban mint LJ. Utana egy evig hogy a ket szelen ettek meg minket.

GR-nak egy nagyon gyenge keretet egy dobni alig tudo jatekosbol a futasbol folyamatosan kellett volna felepiteni, de a FO ebbe beleszolt es az elmult ket evben ebbol nem szolt semmi csak rohantuk elore az eredmenyert. 2019 utan azt gondoltam hogy jon a tovabb szepen folyamatosan es LJ es a keret fejlodesevel folyamatosan lehetett volna egy hagyomanyosabb csapatot latni es GR ebben kapott volna egy eselyt es bizonyithatott volna ugy mit tud es utana valtottunk volna ( ahogy nem jon az eredmeny ) egy passzorientaltabb O Gurura ( aki csak GR-hoz kepest lett volna az mert JH nem engedhetne meg maganak egy Shanny.....stb eroset ) aki tovabb tudna fejleszteni LJ-t mint passzolo es a passzjatekunkat. Ehhez kepest sem GR ( ez a kisebb baj ) sem LJ hatarait nem talaltuk meg sot kettot vissza kellett lepnunk idenre. Irtam itt mar ha ez LJ reset es ujrainditasanak a felepitese a celja akkor ok, ha az eredmeny hajkuraszasa akkor felemas erzeseim lesznek. Bizzunk hogy a fal durva lesz vegre es akkor mindenkeppen szorakoztato meccseink lesznek.

GR hasonloan LJ-hez kap hideget es meleget, de berakva az adott szituacioban mar boven arnyaltabb lesz a kep.