Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hamár homár, TT szerintem csak nagyonoccsón maradhat, hajeggyáltalába... #WinningWithWenning??!Collapo
Őszintén szólva engem legkevésbé sem érdekel ki a csere QB. Flacco frqb. ha lépni és dobni tud akkor játszik, ha beüt a krach és nem tud akkor nagy a baj és nem fog egyetlen csere qb sem kihúzni minket a sz*rból. Egy minimális ráfordításnál többet én nem pocsékolnék el egy csere qb-ra. De ha Wenning olcsóbb akkor felőlem lehet Ő tarcsi főleg, hogy kidobtunk egy picket érte az ablakon...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hamár homár, TT szerintem csak nagyonoccsón maradhat, hajeggyáltalába... #WinningWithWenning??!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Hálisten aszittem BiliQB 😀 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
BiliQD 2 éves papír...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
"Victor Hamptont múlt hónapban igazolta le a Ravens. A cornerbacket szombaton letartóztatták, mert részegen 100 mérföld/órával száguldott, amikor a sebességhatár 55 mph volt. Két utastársát szintén lekapcsolták, náluk marihuánát és illegálisan tartott lőfegyvert találtak."


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ezek eddig várható lépések voltak. Még mindig hátra van két nagy kérdőjel Ngata és Webb velük mit teszünk majd? Én még várok egy Koch ill. Grankowski cutot...malkav
Kochnak nagyon jó éve volt de egy új sapibarát szerződés beleférPeter
Jó volt vagy sem azért a punterhez képest nagy a dellája... félreértés ne essék szeretem az ipsét csak nem hiszem hogy ennyi pénzt kellene rá dobni.malkav
Ha meg tudunk egyezni Webbel és Ngataval, akkor nem lesz gond Koch, ha nem akkor lehet az ő cutja lesz a B terv.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ezek eddig várható lépések voltak. Még mindig hátra van két nagy kérdőjel Ngata és Webb velük mit teszünk majd? Én még várok egy Koch ill. Grankowski cutot...malkav
Kochnak nagyon jó éve volt de egy új sapibarát szerződés beleférPeter
Jó volt vagy sem azért a punterhez képest nagy a dellája... félreértés ne essék szeretem az ipsét csak nem hiszem hogy ennyi pénzt kellene rá dobni.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ezek eddig várható lépések voltak. Még mindig hátra van két nagy kérdőjel Ngata és Webb velük mit teszünk majd? Én még várok egy Koch ill. Grankowski cutot...malkav
Kochnak nagyon jó éve volt de egy új sapibarát szerződés belefér

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egyrészt
@RavensInsider: Ravens now $3.899 million under projected limit of $143 million following releases of Chris Canty ($2.66 million), Jacoby Jones ($750,000)

Másrészt
Canty cut után bizakodóbb lettem Halotival kapcsolatban.nem veszthetünk el két leadert a D lineból egyszerre.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ezek eddig várható lépések voltak. Még mindig hátra van két nagy kérdőjel Ngata és Webb velük mit teszünk majd? Én még várok egy Koch ill. Grankowski cutot...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Canty cut 2,66 millió a spórolás. Várható volt, de ha a két ergya DE nem épül fel akkor azért hiányozhat majd, még ha nem is volt meghatározó szereplője a csapatnak. Oz nem is zárta ki a visszatérését.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ezt a tavalyi dolgot felejtsük már el.teljesen más úgy kérni egy játékostól ilyesmit,hogy 2 év van hátra a szerződéséből nem 1 és a pénzének kb 90%~a garantált.mit mondott volna?dobjatok ki,zsebben marad 16 milla,ti a zsebben minimális helyet kreáltok ezzel,görgetitek a rakat dead moneyt,En meg az új csapatomnál kapok még vagy 8-at/év.idén már mások a számok plusz 1 évvel öregebb lett Ő is és a következö bakinál már 8 meccsre tiltják el.
(A számokat hasraütés szerűen írtam de kb ez van)
Peter
Lehet nem ugyanaz a helyzet, hanem talán rosszabb, mert Ngatanak idén jobb éve volt mint tavaly, persze ebbe B-Will előrelépése is belejátszik. Mondjuk gondolhatják azt is hogy Jernigan majd 100%-ban pótolja, de ezt túlzásnak érzem. A kereslet rá nem lesz kisebb ha kivágjuk, mert még mindig képes magas szinten játszani
Másrészt zsebéből nem 16 milliót vesznek ki, mert a garantált tartalmat már a szerződés megkötése után kifizették neki, azt már évekkel ezelőtt zsebre vágta, 8,5 millióról van szó. Ez pedig nem minimális hely, hanem rettenesen sok. Főleg szorul sapkahelyzetben.Blaise
Én tavalyról beszéltem,de mindegy is.a kérdés ugyanaz:van e neki trade értéke?nekem furcsa,hogy még nincs döntés a részéről.lehet várja a FA előtti napokat,hogy mekkora a kereslet rá?

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezt a tavalyi dolgot felejtsük már el.teljesen más úgy kérni egy játékostól ilyesmit,hogy 2 év van hátra a szerződéséből nem 1 és a pénzének kb 90%~a garantált.mit mondott volna?dobjatok ki,zsebben marad 16 milla,ti a zsebben minimális helyet kreáltok ezzel,görgetitek a rakat dead moneyt,En meg az új csapatomnál kapok még vagy 8-at/év.idén már mások a számok plusz 1 évvel öregebb lett Ő is és a következö bakinál már 8 meccsre tiltják el.
(A számokat hasraütés szerűen írtam de kb ez van)
Peter
Lehet nem ugyanaz a helyzet, hanem talán rosszabb, mert Ngatanak idén jobb éve volt mint tavaly, persze ebbe B-Will előrelépése is belejátszik. Mondjuk gondolhatják azt is hogy Jernigan majd 100%-ban pótolja, de ezt túlzásnak érzem. A kereslet rá nem lesz kisebb ha kivágjuk, mert még mindig képes magas szinten játszani
Másrészt zsebéből nem 16 milliót vesznek ki, mert a garantált tartalmat már a szerződés megkötése után kifizették neki, azt már évekkel ezelőtt zsebre vágta, 8,5 millióról van szó. Ez pedig nem minimális hely, hanem rettenesen sok. Főleg szorul sapkahelyzetben.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
szerintetek ha Haloti nem fogadja el az ajánlatot akkor eltradeljük Őt?vajon mit kapnánk érte?3-ik körös pick?vagy egy fasza safetyre,cornerre,tightendre esetleg?Peter
Szerintem belemegy, ahogy Webb is a szerződés módosításba.

Nagyon örülnék,ha McPheet meg tudnánk tartani,de volt ilyen játékosunk,Adalius Thomas,ugyanilyen sokoldalú védő volt,csak nem volt pénz megtartani :-/kátrány
Ngata esetében nem vagyok benne biztos. Tavaly nem ment bele semmiféle szerződés machinációba és Shefter tweetje is arról ír, hogy simán ő lehet a következő nagy név akit kivágnak. Ha így lesz akkor gondolom irány a nyugati part. Közben Brooks PUP listán fogja kezdeni az évet. Hova is draftoltunk az elmúlt két évben az első három körben? Hja megvan DT és S...Blaise
Ezt a tavalyi dolgot felejtsük már el.teljesen más úgy kérni egy játékostól ilyesmit,hogy 2 év van hátra a szerződéséből nem 1 és a pénzének kb 90%~a garantált.mit mondott volna?dobjatok ki,zsebben marad 16 milla,ti a zsebben minimális helyet kreáltok ezzel,görgetitek a rakat dead moneyt,En meg az új csapatomnál kapok még vagy 8-at/év.idén már mások a számok plusz 1 évvel öregebb lett Ő is és a következö bakinál már 8 meccsre tiltják el.

(A számokat hasraütés szerűen írtam de kb ez van)

A safety kérdés tényleg érdekes.Elam fos,Stewart nincs szerződés de félszar,Brooks kb a 6-ik héten tér vissza,Miles,Trawick gyenge,Hillt még egy évre ide tudjuk kötni.az egész helyzet egy zsebbenyúlós veteránért kiált.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
szerintetek ha Haloti nem fogadja el az ajánlatot akkor eltradeljük Őt?vajon mit kapnánk érte?3-ik körös pick?vagy egy fasza safetyre,cornerre,tightendre esetleg?Peter
Szerintem belemegy, ahogy Webb is a szerződés módosításba.

Nagyon örülnék,ha McPheet meg tudnánk tartani,de volt ilyen játékosunk,Adalius Thomas,ugyanilyen sokoldalú védő volt,csak nem volt pénz megtartani :-/kátrány
Ngata esetében nem vagyok benne biztos. Tavaly nem ment bele semmiféle szerződés machinációba és Shefter tweetje is arról ír, hogy simán ő lehet a következő nagy név akit kivágnak. Ha így lesz akkor gondolom irány a nyugati part. Közben Brooks PUP listán fogja kezdeni az évet. Hova is draftoltunk az elmúlt két évben az első három körben? Hja megvan DT és S...
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
szerintetek ha Haloti nem fogadja el az ajánlatot akkor eltradeljük Őt?vajon mit kapnánk érte?3-ik körös pick?vagy egy fasza safetyre,cornerre,tightendre esetleg?Peter
Szerintem belemegy, ahogy Webb is a szerződés módosításba.

Nagyon örülnék,ha McPheet meg tudnánk tartani,de volt ilyen játékosunk,Adalius Thomas,ugyanilyen sokoldalú védő volt,csak nem volt pénz megtartani :-/


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
szerintetek ha Haloti nem fogadja el az ajánlatot akkor eltradeljük Őt?vajon mit kapnánk érte?3-ik körös pick?vagy egy fasza safetyre,cornerre,tightendre esetleg?

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
.Voice
Ha cuttolsz valakit mindig vedd figyelembe mennyibe kerülne pótolni Őt.ha Mclellant cutoljuk ha jól emlékszem 1 millát spórolunk,kb 750E pótolni Őt úgyhogy 250E-ért nem nagy okosság.gondolj csak bele ha egy olyan sérüléshullám jön a linebacker sorban mint idén a cornereknél.itt fogunk állni Orral meg valami másik rookival?Mclellan jó backup,kezdő tapasztalattal és mind a négy LB poszton bevethető.nem világverő de jó backup.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jelenleg Ronald Darby, CB, Florida State írják hozzánk.

Neki láttam fanspeaken ledraftolni egy próbát nfl meccs mellett:

26: R1P26 WR KEVIN WHITE WVU
58: R2P26 RB TEVIN COLEMAN INDIANA
90: R3P26 WR RASHAD GREENE FLORIDA STATE
122: R4P26 CB QUANDRE DIGGS TEXAS
188: R6P28 CB BYRON JONES CONNECTICUT
206: R7P14 P SPENCER ROTH BAYLOR

Flaccoban pozitívan csalódtam, hoztam neki WR-ket 😀 Torrey-t elengedném, hoznék helyette egy FS-t Will Hill mellé, akit megtartanék.

Cut J.Jones 2.5M, Cut Canty-t 2.7 M megtakarítás, Kock szintén (pickeltem a végén egy puntert). McClellan cut. Pierce cut. Az ilyen Jeremy Butler féle emberekre nem térek ki. Ez -5 játékos és még a lejárók.

Ezek után lenne 13-14 milla cap space. Webb szerződését lehetne még újra strukturálni, 12 millióját szét kellene húzni hosszabb távra, ha simán kivágnánk 4 milla deadmoney, 8 milla megtakarítás, inkább hosszabbítanék vele, takarékos fizetéssel, mert túlzó a 12 milla évi 6 meccsért..Ha sikerülne Webbel megállapodni lenne crika 20 milla és ehhez még a cap emelés.

Megtartanám Daniels-t (1M körül), Forsett-t(1-2 M körül gondolom tartható, ha nem mehet kezd a rookie), McPhee-t(2-3M), Tucker-t(fogalmam sincs mennyit kérhet el az egyik legjobb rugó, kb 3M körül), Will Hill-t (Forsett környékére lövöm be 1-3M)

Hagynám elmenni Forsettet ha sok pénzt akar, 1-2 milláért tartanám.
Maradna kb 18 milla pénzünk a hosszabbítások után, FS Hill mellé mondjuk Devin McCourty vagy Rahim Moore, Pittaban nem bízok oda jöhetne Julius Thomas vagy Jordan Cameron, CB posztra is hoznék még egy játékost Brandon Flowers vagy Byron Maxwell -t, de senkit sem fizetnék túl, ha nem ők akkor valami olcsóbb.

Veterán kellene az OL-be is, kb kész a keret.Voice
Hát ha nézem a saját forgatókönyvem, akkor még McClellan és Pierce is cut, bár nem hiszem hogy Pierce-t is kivágnák, úgy hogy még nincs draft és Forsett sem tuti..
A Canty, J.J. eddig bejött.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kicsit szomorú vagyok JJ miatt, nem volt túl produktív tavaly, de azért jó arc volt mindig! Ki lesz a kövi?
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
DGB biztos le van húzva a boardról, karakterbukfencesek nem fognak beleférni, mert a csapat megítélése komoly csapást szenvedett és ezt korrigálni akarják
Blaise
Ez várható volt Rice után. DGB boom or bust típusú player, kíváncsi leszek, ki vállalja be a drafton, és mennyire tudja majd megrendszabályozni.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Elkezdtünk tisztogatni

@Ravens: The Ravens have terminated the contract of WR/KR Jacoby Jones.Peter
Jól veszem ki, hogy cutoltuk J.J-t? 😀 alakul, még kellene párat.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Elkezdtünk tisztogatni

@Ravens: The Ravens have terminated the contract of WR/KR Jacoby Jones.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
SoR

ennyi qwa f*s kérdést mint amit bedobtak...

Szeretnénk megtartani a játékosainkat, de
--> sapka felixibilitás (Ngata, Webb)
--> engedik tesztelni a piacot (Forsett - mentor - őt úgy tűnik jobban szeretnék megtartani mint... Torrey sanszosan megy, van egy számunk amire többet ígér a piac)

McPhee kb gone (Oz: mindenkinek nem fizethetsz piaci árat, mert az a roster egészének rovására megy)
Urbant kiemelte, hogy nagyon dolgozik a visszatérésen (KLM-ről nincs szó) Oz: nem lehet elég Dlinemaned...

Needek Oz szerint: BPA (legjobb csapat felépítése a cél)

DGB biztos le van húzva a boardról, karakterbukfencesek nem fognak beleférni, mert a csapat megítélése komoly csapást szenvedett és ezt korrigálni akarják

CB sort az Olinehoz hasonlította amiben tavaly volt. Voltak hiányosságok, de ezt megoldották és 2015-ben nem issue már. Kiemelték, hogy Jimmy jön vissza, Webb végre nem lábadozni fog (talán) és új arcok is jöttek akikre számítanak (Melvin)
Elamot viszont szépen szétkapták (nah nem mintha nem érdemelné meg... Matt Elam has to be a better football player) viszont a Stewart did a goog job... az tuti 😀
Oz kiemelte, hogy amíg tudjuk a QB-t siettetni addig rendben vagyunk (hát kár, hogy ez a pecc ellen nem ment mint team to beat)

TE friendly offense említése érdekes lehet (Daniels maradni szeretne)

Ami elég erős volt: Bisciotti szerint, ha lett volna érdeklődő (Balmer pl.) lehet most egy új tulajt mutatna be
Oz nem tervezi a visszavonulását.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
De szerettem!

Former Ravens linebacker Jarrett Johnson is retiring, he announced. One of the toughest players in the league
10:32 PM - 24 Feb 2015