Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Marinelli ezek szerint nem csak minket nem választott. Érthető döntés, bár az ő korosztályában még HC-k is dolgoznak (BB, Carroll, Arians).

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 970
Azért az elég érdekes, hogy Hester nem került be a HOF-be. Rajta kívül egyet sem látok, aki olyat csinált volna, amit más még nem. Ha mondjuk TB12 után Rodgers is visszavonulna és úgy maradt volna ki jövőre, akkor azt megérteném, de az idei felhozatal mellett ez érthetetlen.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 970
A sajtótájékoztatón látottak alapján, Luke Getsy egy elég okos és laza srác. Remélem a pályán is látszik majd a változás. Jó lenne végre rendes támadójátékot látni a csapattól. Utoljára 2013-ban, Trestman-McCown alatt éreztem azt, hogy tudjuk mit csinálunk, az meg nem most volt. Luke Getsy is elmondta a szokásos mantrát, hogy a QB erősségeire kell építeni, de neki el is hiszem, hogy meg tudja csinálni. Szép hosszú passzokat és sok no-huddle-t várok.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Andre Curtis lett a safety coach. Seahawksnál dolgozott az elmúlt években.
Tehát Rowe a cornerekkel foglalkozik majd, ahogy a Coltsnál is, s Eberflus megtartja ugyanazt a felosztást, mint a Coltsnál.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
David Walker személyében az RB edző posztra is megvan az ember.

Indianapolisban és Detroitban volt RB edző NFL szinten.

Érdemes elolvasni róla az alábbi cikket.
 eu.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2020/09/02/former-colts-rbs-coach-david-walker-has-built-new-business/3375556001/
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Két asszisztens offensive edzővel bővült a brigád.

Tom Zetts érkezett a Packerstől, és asszisztens TE edző lesz. Ne kérdezzétek, hogy miért pont ez a poszt. Packersnél offensive quality control coach volt.

Omar Young, mint offensive quality control coach csatlakozott. Ő már betöltötte ezt a posztot a Packersnél, majd 3 évig dolgozott az Eastern Illinois egyetemen különböző posztok edzőjeként.

Nyilván mindketten Getsy kérésére érkeztek.


Ha megkérhetek egy admint vegye le a kiemelt posztot az edzői stábról. A lényegen már túl vagyunk bőven.
több mint 2 éve
medvebro Chicago Bears 153
WR1: ARII 18 milliója helyett max 10-ért valaki
Mooney
Jakeem Grant
2. és vagy 5. kör
mortirolo
Ja, max. 10-ért osztogatják manapság a legit WR1-eket... 😊
somoskovig
28 éves, vhol egy értelmes QBval lesz még all-pro
braxa88
Nem ARII volt a kérdés, hanem az a valaki, aki helyette jönne 10millióért, mint legit WR1, na ezt nem látom.
somoskovig
Én szeretem ARII-t, de nekünk nem egy mindent is tudok WR1-re van szükségünk, hanem egy brutál gyors emberre, aki egyenes vonalban megindul a RZ felé. Fields oda fogja dobni neki. A maradék pénz pedig mehet a falba, hogy legyen rá elég idő.
mortirolo
NDSU-ról Christian Watson ha még ott lesz 2. - 3. körben sztem simán megérhet egy picket, hacsak a 49ers el nem happolja az elsőben Lance mellé. Tape alapján sok lehet még Watsonban, bár ugye ez egyetemi másod osztály.
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 970
WR1: ARII 18 milliója helyett max 10-ért valaki
Mooney
Jakeem Grant
2. és vagy 5. kör
mortirolo
Ja, max. 10-ért osztogatják manapság a legit WR1-eket... 😊
somoskovig
28 éves, vhol egy értelmes QBval lesz még all-pro
braxa88
Nem ARII volt a kérdés, hanem az a valaki, aki helyette jönne 10millióért, mint legit WR1, na ezt nem látom.
somoskovig
Én szeretem ARII-t, de nekünk nem egy mindent is tudok WR1-re van szükségünk, hanem egy brutál gyors emberre, aki egyenes vonalban megindul a RZ felé. Fields oda fogja dobni neki. A maradék pénz pedig mehet a falba, hogy legyen rá elég idő.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 776 — 49ers GM
WR1: ARII 18 milliója helyett max 10-ért valaki
Mooney
Jakeem Grant
2. és vagy 5. kör
mortirolo
Ja, max. 10-ért osztogatják manapság a legit WR1-eket... 😊
somoskovig
28 éves, vhol egy értelmes QBval lesz még all-pro
braxa88
Nem ARII volt a kérdés, hanem az a valaki, aki helyette jönne 10millióért, mint legit WR1, na ezt nem látom.

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
DJ Chark 1 év 10 millió.
Darnell Mooney
Draft eleje
Olcsó veterán
Draft vége
Newsome vagy camp body
tüsi91
Godwin vagy Gallup jó lett volna de ugye mindkettő komoly sérülés után van, az se biztos hogy készen lesznek a szezon kezdetre. Valszeg ők is a 20+ milla régióban nézelődnek. Ár-érték arányban Chark jó húzás lehet. Ha Bell vagy Matchie bennt lenne 2. körben az kurva jó lenne, azonban könnyen lehet hogy Poles OL-t akar majd boostolni…

több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
WR1: ARII 18 milliója helyett max 10-ért valaki
Mooney
Jakeem Grant
2. és vagy 5. kör
mortirolo
Ja, max. 10-ért osztogatják manapság a legit WR1-eket... 😊
somoskovig
28 éves, vhol egy értelmes QBval lesz még all-pro
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 776 — 49ers GM
WR1: ARII 18 milliója helyett max 10-ért valaki
Mooney
Jakeem Grant
2. és vagy 5. kör
mortirolo
Ja, max. 10-ért osztogatják manapság a legit WR1-eket... 😊

több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 970
WR1: ARII 18 milliója helyett max 10-ért valaki
Mooney
Jakeem Grant
2. és vagy 5. kör
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
DJ Chark 1 év 10 millió.
Darnell Mooney
Draft eleje
Olcsó veterán
Draft vége
Newsome vagy camp body
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Nagyon pörög mindenhol, hogy Getsy érkezése előre vetítheti Adams érkezését. Minden 2. poszt erről megy instan, twitteren, hogy ez lehet a bridge a Bears s Adams között.. az senkit sem zavar, hogy horibilis összeget kér
ricsiii83
Ben fogunk kicsengetni 30 millát neki. Az már egy komoly QB pénze…
Tomcsik
egyet értek, bár 29 éves.. most ha rovid távon adsz neki zsét, amig Fields rookie contracton van. Mimdegy milesz egy nagy WR nevet szerezniük kell… ARob nem marad, ez fix Williamset írják még, hogy van rá ráció, de no1 WR nélkül a saját QBal
baszol ki

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nagyon pörög mindenhol, hogy Getsy érkezése előre vetítheti Adams érkezését. Minden 2. poszt erről megy instan, twitteren, hogy ez lehet a bridge a Bears s Adams között.. az senkit sem zavar, hogy horibilis összeget kér
ricsiii83
Ben fogunk kicsengetni 30 millát neki. Az már egy komoly QB pénze…

több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
Nagyon pörög mindenhol, hogy Getsy érkezése előre vetítheti Adams érkezését. Minden 2. poszt erről megy instan, twitteren, hogy ez lehet a bridge a Bears s Adams között.. az senkit sem zavar, hogy horibilis összeget kér

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Neki is ez az első megbízatása, mint elsőszámú pozíciós edző az adott poszton.
Lehetségesnek tartom, hogy Marinelli minket elutasított, de beajánlotta Smith-t.

Marad a futó edző eddig be nem töltött pozíció, illetve asszisztens DL edző, meg a quality control edzők. Tehát nagyjából megvagyunk.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
medvebro Chicago Bears 153
Nem Marinelli jön, ahogy várható volt, hanem az aki az öreggel volt asszisztens edző a Raidersnél.
Travis Smith az új DL edző.
tüsi91
Ian Rapoport
@RapSheet
The #Bears are hiring DL coach Travis Smith, source said. He has. spent the last several years with the #Raiders.

Gyorsan utánanézve, ő az aki ott volt Mack legjobb éveinél a Raidersben, hátha nem lőnek mellé vele és egy régi ismerős új tüzet lehel a Mack attackba.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem Marinelli jön, ahogy várható volt, hanem az aki az öreggel volt asszisztens edző a Raidersnél.
Travis Smith az új DL edző.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 366 — "Grammar maci"
Ez elég jól néz ki:

Otthon: Detroit Lions, Green Bay Packers, Minnesota Vikings, Buffalo Bills, Houston Texans, Miami Dolphins, Philadelphia Eagles, Washington Commanders and San Francisco 49ers.

Idegenben: Lions, Packers, Vikings, Atlanta Falcons, Dallas Cowboys, New England Patriots, New York Giants and New York Jets.

Tudom, hogy még messze vagyunk ettől, de ebből simán meglehet egy 9-8 és ha hoznánk egy váratlan győzelmet, akkor talán a PO is.
mortirolo
Mind1 csak a texanst oda 😛😁

Minden a csapat minőségén és a lehetőségek kihasználásán fog múlni, egyikről sem tudunk semmit.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 970
Ez elég jól néz ki:

Otthon: Detroit Lions, Green Bay Packers, Minnesota Vikings, Buffalo Bills, Houston Texans, Miami Dolphins, Philadelphia Eagles, Washington Commanders and San Francisco 49ers.

Idegenben: Lions, Packers, Vikings, Atlanta Falcons, Dallas Cowboys, New England Patriots, New York Giants and New York Jets.

Tudom, hogy még messze vagyunk ettől, de ebből simán meglehet egy 9-8 és ha hoznánk egy váratlan győzelmet, akkor talán a PO is.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha Loviet kinevezik a Texanshoz, akkor bukjuk Marinellit.
Remélem, hogy nem Baker jön majd, aki a Coltsnál volt az elmúlt két évben DL edző. És remélem nem az a Mike Phair jön majd az aki előtte volt a Coltsnál, meg volt itt még korábban 2011 és 2013 közt a Bearsben.
Jöjjön inkább egy outsider, de az öreg lenne az álom.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 323
Volt minap egy rádióinterjú Poles-szal. A középső része ennek elég érdekes volt.

- a draft nem szól másról, mint a valeuról ---> value >>> need, azaz BPA van
- fontosak az UDFA rookiek
- minél több picket szeretne, főleg amíg a keret épülőben van
- piacon nem top free agentekre megyünk rá, hanem második, harmadik hullámban ott maradó játékosokra, akik motiváltak. Azaz rengeteg játékos fog jönni 1 éves prove-it szerződéssel, akiknek nem sikerült az első szerződése rookieként. (pl. Egy név akire véleményem szerint figyelnünk kell Kemoko Turay speed rusher DE a Coltstól)
- a rosteren sok hely van a fejlődésre, értsd szabad fordításban: a roster szar és öreg és a védelem sémát vált. Ahogy írtam már szerintem komoly nagytakarítás lesz.
- WR, OL prio Fields miatt
tüsi91
Én Poles helyében egy elég erőset, meglepőt húznék, hogy szerezzen legalább egy első körös mid round picket, mint írta Tüsi öreg a csapat ki kell hoznunk ami még a keretben van és az szerintem jelenleg a trade.
Első körből pedig kellene húznunk egy jó Bengals-osat (lásd: Chase pick tavaly) egy Wilson, Olave vagy Williams picket, mindenféleképpen ismerőst Ohio State-ről Fieldsnek.
Nekem ez adná a legjobban mint esetleges tradelt első körös pick, OL-t meg CB-t faraghatjuk FA piacból.
medvebro
Hát az a gond hogy jelenleg nincs a keretben olyan játékos akiért bárki adna első kört. Esetleg Roquan, de ő meg pont egy fiatal játékos aki a védelem egyik alap pillére. Nem nagyon látom hogy tudna Poles első kört szerezni hacsak nem következő évi pickekért cserébe, ami meg ellent mondana a filozófiájának és megint nem kennének pickek a jövőben. Talán tudunk szerezni egy pár 3-4. kört pl Quinn, Jackson traddel…
Tomcsik
felölem mehetne Mack, Quinn, Jackson, mindenki aki csak a cap-et viszi. Nyeljünk be mindent 2022-re, hogy tiszta lappal tudjunk nekivágni 2023-nak
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Volt minap egy rádióinterjú Poles-szal. A középső része ennek elég érdekes volt.

- a draft nem szól másról, mint a valeuról ---> value >>> need, azaz BPA van
- fontosak az UDFA rookiek
- minél több picket szeretne, főleg amíg a keret épülőben van
- piacon nem top free agentekre megyünk rá, hanem második, harmadik hullámban ott maradó játékosokra, akik motiváltak. Azaz rengeteg játékos fog jönni 1 éves prove-it szerződéssel, akiknek nem sikerült az első szerződése rookieként. (pl. Egy név akire véleményem szerint figyelnünk kell Kemoko Turay speed rusher DE a Coltstól)
- a rosteren sok hely van a fejlődésre, értsd szabad fordításban: a roster szar és öreg és a védelem sémát vált. Ahogy írtam már szerintem komoly nagytakarítás lesz.
- WR, OL prio Fields miatt
tüsi91
Én Poles helyében egy elég erőset, meglepőt húznék, hogy szerezzen legalább egy első körös mid round picket, mint írta Tüsi öreg a csapat ki kell hoznunk ami még a keretben van és az szerintem jelenleg a trade.
Első körből pedig kellene húznunk egy jó Bengals-osat (lásd: Chase pick tavaly) egy Wilson, Olave vagy Williams picket, mindenféleképpen ismerőst Ohio State-ről Fieldsnek.
Nekem ez adná a legjobban mint esetleges tradelt első körös pick, OL-t meg CB-t faraghatjuk FA piacból.
medvebro
Hát az a gond hogy jelenleg nincs a keretben olyan játékos akiért bárki adna első kört. Esetleg Roquan, de ő meg pont egy fiatal játékos aki a védelem egyik alap pillére. Nem nagyon látom hogy tudna Poles első kört szerezni hacsak nem következő évi pickekért cserébe, ami meg ellent mondana a filozófiájának és megint nem kennének pickek a jövőben. Talán tudunk szerezni egy pár 3-4. kört pl Quinn, Jackson traddel…