Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 068 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Boromot szeretitek:

 247sports.com/nfl/chicago-bears/ContentGallery/Chicago-Bears-rookie-report-card-OT-Larry-Borom-181982546/#181982546_2


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
mortirolo Chicago Bears 969
Ha OL coach-ról van szó, akkor Poles és Cunningham csak tudhat valamit, amit a táblázat nem. Legalábbis remélem.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
Remélem Harbaugh végül nem a vikingsnál köt ki...
davemayer
Nem ott kötött ki. Konkrétan el sem jön a Michigantől.
csi77
Huh. Ennek örülök, nem lett volna jó érzés a vikesnál látni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Esetleg ugyanezt a táblát 2015, 2016, 2017 és 2019, 2020, 2021 évekre is betudnád tenni?
tüsi91
Nem, ez egy egyszeri cikkje volt az Optimum Scoutingnak, ahol az OL-coachok 2004-18 közötti munkáját vizsgálták.
 www.optimumscouting.com/news/who-has-the-juice-nfl-offensive-line-coaches
empty taxi
Persze minden statisztika sántít mert sok körülmènyt nem tud figyelembe venni, de azèrt pl Jeff Stoutland helye több mint èrdekes, aki szerintem jelenleg top 5ben van ha nem háromban. Igaz elfogult is vagyok vele kapcsolatban 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Esetleg ugyanezt a táblát 2015, 2016, 2017 és 2019, 2020, 2021 évekre is betudnád tenni?
tüsi91
Nem, ez egy egyszeri cikkje volt az Optimum Scoutingnak, ahol az OL-coachok 2004-18 közötti munkáját vizsgálták.
 www.optimumscouting.com/news/who-has-the-juice-nfl-offensive-line-coaches


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Esetleg ugyanezt a táblát 2015, 2016, 2017 és 2019, 2020, 2021 évekre is betudnád tenni?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
OL téma: amíg Morgan felel érte, felesleges bele tökét invesztálni, irgalmatlan rossz edző.
empty taxi
Nem volt időm utána nézni még, de tudnál nekem infót adni miért mondod ezt?
tüsi91
2015-20 között dolgozott Atlantában, ezidő alatt egyedül Ryan Schraeder volt olyan, akin látszott fejlődés a keze alatt, a többi az olyan h aki jó volt abba ment tőke gazdagon: Jake Matthews, Alex Mack, Andy Levitre
Nevelőmunkát nagyon nem láttam nála, Chris Lindstrom a keze alatt decens kezdő volt, Dwayne Ledford (Morgan utódja) első szezonjában meg borderline All-Pro játékkal rukkolt elő a csávó, ez szvsz nem véletlen.
Ez a táblázat 2004-18 közötti munkáját öleli fel a '18-as szezonban dolgozó OL-edzőknek:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
OL téma: amíg Morgan felel érte, felesleges bele tökét invesztálni, irgalmatlan rossz edző.
empty taxi
Nem volt időm utána nézni még, de tudnál nekem infót adni miért mondod ezt?
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Remélem Harbaugh végül nem a vikingsnál köt ki...
davemayer
Nem ott kötött ki. Konkrétan el sem jön a Michigantől.
csi77
Senki nem fog neki ilyen Gruden szerződést adni, márpedig ő azt akart. 10 év 100 milla és korlátlan hatalom a rooster felett
Tomcsik
Egy kakas (rooster) fölött még csak-csak megadnák neki, de egy teljes keret (roster) felett, az már kérdés... 😊

OL téma: amíg Morgan felel érte, felesleges bele tökét invesztálni, irgalmatlan rossz edző.
empty taxi
Hehe Smart Phone … Rossz szót illesztett be de valóban nem csekkoltam le 😊

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Remélem Harbaugh végül nem a vikingsnál köt ki...
davemayer
Nem ott kötött ki. Konkrétan el sem jön a Michigantől.
csi77
Senki nem fog neki ilyen Gruden szerződést adni, márpedig ő azt akart. 10 év 100 milla és korlátlan hatalom a rooster felett
Tomcsik
Egy kakas (rooster) fölött még csak-csak megadnák neki, de egy teljes keret (roster) felett, az már kérdés... 😊

OL téma: amíg Morgan felel érte, felesleges bele tökét invesztálni, irgalmatlan rossz edző.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Remélem Harbaugh végül nem a vikingsnál köt ki...
davemayer
Nem ott kötött ki. Konkrétan el sem jön a Michigantől.
csi77
Senki nem fog neki ilyen Gruden szerződést adni, márpedig ő azt akart. 10 év 100 milla és korlátlan hatalom a roster felett…

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Egyetlen épkézláb ember akire lehet épitkezni az Deniels, Jenkins meg Borom pedig még bármi lehet. 2 kezdőt kellene valahonnan szereznie… csak nem váltja le az egész falat….
ricsiii83
Daniels egy teljesen átlagos teljesítményt nyújt, csak mivel nálunk ez a jobbak közt van hajlamosak vagyunk ezt túlmisztifikálni. Whitehair gyenge szezonon van túl, meg előtte sem nyűgözött le senkit mondjuk 2018 óta. Jenkins nyílván valahol kezd majd. Borom esetén nem vagyok biztos benne. Mustiphair nem kezdő szint.
Teljesen egyetértek azzal, ha újraakarják húzni a falat. Nekem egyedüli biztos pont Jenkins és ő sem azért, mert a játéka eddig meggyőzött volna minket, hanem azért mert magas draft pozícióban húztuk.

Egyébként én azt hiszem, hogy az új rezsim itt elakarja engedni a keret nagy részét és komolyan átfog alakulni a keret 2022-re, de inkább 2023-ra. S ez nekem előrevetíti, hogy 2022 egy teljesen átmeneti év lesz. S hogy őszinte legyek én is ezt tenném. Ez a keret offense szinten alig rendelkezik NFL kezdő szint játékossal, a védelem meg szimplán öreg.
tüsi91
Poles mint volt O fal ember rá fog állni erre a dologra. Boromnak volt pár jó meccse, főleg pass protban, de futásnál azért voltak gondjai én nem venném őt biztos kezdőnek. Whitehairtől nehéz szabadulni a szerződése miatt, lehet megpróbálják elcserélni, de nem sok vevő lenne rá szerintem. Danielst én azért megtartanám. Meglátjuk mi lesz de itt könnyen lehet 2-3 új arc.

több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Remélem Harbaugh végül nem a vikingsnál köt ki...
davemayer
Nem ott kötött ki. Konkrétan el sem jön a Michigantől.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyetlen épkézláb ember akire lehet épitkezni az Deniels, Jenkins meg Borom pedig még bármi lehet. 2 kezdőt kellene valahonnan szereznie… csak nem váltja le az egész falat….
ricsiii83
Daniels egy teljesen átlagos teljesítményt nyújt, csak mivel nálunk ez a jobbak közt van hajlamosak vagyunk ezt túlmisztifikálni. Whitehair gyenge szezonon van túl, meg előtte sem nyűgözött le senkit mondjuk 2018 óta. Jenkins nyílván valahol kezd majd. Borom esetén nem vagyok biztos benne. Mustiphair nem kezdő szint.
Teljesen egyetértek azzal, ha újraakarják húzni a falat. Nekem egyedüli biztos pont Jenkins és ő sem azért, mert a játéka eddig meggyőzött volna minket, hanem azért mert magas draft pozícióban húztuk.

Egyébként én azt hiszem, hogy az új rezsim itt elakarja engedni a keret nagy részét és komolyan átfog alakulni a keret 2022-re, de inkább 2023-ra. S ez nekem előrevetíti, hogy 2022 egy teljesen átmeneti év lesz. S hogy őszinte legyek én is ezt tenném. Ez a keret offense szinten alig rendelkezik NFL kezdő szint játékossal, a védelem meg szimplán öreg.
több mint 2 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
#Bears announce the hiring of Alan Williams as defensive coordinator, Chris Morgan as OL coach and Dave Borgonzi as LB coach. Williams & Borgonzi worked with Matt Eberflus in Indianapolis.
Janek
Williams kinevezése nem túl meglepő, mindenki a saját embereivel szeret dolgozni. Nyilván Eberflus védelme lesz, csak meccseken Williams hívja a játékokat.
Többieket nem ismerem, de ha ez a OL edző faszi is zone blockingot futtat és Getsy is olyan iskolából jön, akkor Daniels visszatérése eléggé adná magát. Nem must re-sign kategória, de le kellene akasztani legalább 2 belső falembert, ha ő eligazol.

Tyke Tolbert a WR edző.
tüsi91
Kis Shannyvel dolgozott a Falconsnál 6 évig mint OL edző. Tuti hogy zone blocking sémát futtatunk majd. Ja Daniels vissza hozatala adná magát, de ahogy Poles nyilatkozott az O lineról nem lennék meglepve ha új arcokat akarna.
Tomcsik
Egyetlen épkézláb ember akire lehet épitkezni az Deniels, Jenkins meg Borom pedig még bármi lehet. 2 kezdőt kellene valahonnan szereznie… csak nem váltja le az egész falat….

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
#Bears announce the hiring of Alan Williams as defensive coordinator, Chris Morgan as OL coach and Dave Borgonzi as LB coach. Williams & Borgonzi worked with Matt Eberflus in Indianapolis.
Janek
Williams kinevezése nem túl meglepő, mindenki a saját embereivel szeret dolgozni. Nyilván Eberflus védelme lesz, csak meccseken Williams hívja a játékokat.
Többieket nem ismerem, de ha ez a OL edző faszi is zone blockingot futtat és Getsy is olyan iskolából jön, akkor Daniels visszatérése eléggé adná magát. Nem must re-sign kategória, de le kellene akasztani legalább 2 belső falembert, ha ő eligazol.

Tyke Tolbert a WR edző.
tüsi91
Kis Shannyvel dolgozott a Falconsnál 6 évig mint OL edző. Tuti hogy zone blocking sémát futtatunk majd. Ja Daniels vissza hozatala adná magát, de ahogy Poles nyilatkozott az O lineról nem lennék meglepve ha új arcokat akarna.

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Bears announce the hiring of Alan Williams as defensive coordinator, Chris Morgan as OL coach and Dave Borgonzi as LB coach. Williams & Borgonzi worked with Matt Eberflus in Indianapolis.
Janek
Williams kinevezése nem túl meglepő, mindenki a saját embereivel szeret dolgozni. Nyilván Eberflus védelme lesz, csak meccseken Williams hívja a játékokat.
Többieket nem ismerem, de ha ez a OL edző faszi is zone blockingot futtat és Getsy is olyan iskolából jön, akkor Daniels visszatérése eléggé adná magát. Nem must re-sign kategória, de le kellene akasztani legalább 2 belső falembert, ha ő eligazol.

Tyke Tolbert a WR edző.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
#Bears announce the hiring of Alan Williams as defensive coordinator, Chris Morgan as OL coach and Dave Borgonzi as LB coach. Williams & Borgonzi worked with Matt Eberflus in Indianapolis.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 730 — Scream and scout
Chris Morgan az OL-edző. Szegény ti.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Remélem Harbaugh végül nem a vikingsnál köt ki...
davemayer
Engem megmondom őszinten abszolút nem izgat. Jobb csapatot kellene építeni mindenkinél. Ez lesz a feladat. Nyilván a 22-es erőforrások erősen limitáltak hála az elmúlt évek döntéseinek vezetőségi, GM és HC oldalról is. Ezt a békát le kell nyelni sajnos.
tüsi91
Egyet kell, hogy értsek, Harbaugh vagy sem teljesen mindegy, itt van Eberflus lássuk meg mi lesz. Gazdaságilag Harbaugh öngyilkosság teljes kontrollt pedig nem tudom hol fog kapni.

több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Remélem Harbaugh végül nem a vikingsnál köt ki...
davemayer
Engem megmondom őszinten abszolút nem izgat. Jobb csapatot kellene építeni mindenkinél. Ez lesz a feladat. Nyilván a 22-es erőforrások erősen limitáltak hála az elmúlt évek döntéseinek vezetőségi, GM és HC oldalról is. Ezt a békát le kell nyelni sajnos.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Lehet itt csűrni-csavarni, hogy ki lenne jó HC-nak, de minden úgyis azon múlik majd, hogy Fields beválik-e.
Proki_
Pontosan, és emiatt nem lelkes szinte senki, mert nem lettünk még elméletben sem közelebb a válaszhoz. Gyakorlatilag szeptemberig mehet a találgatás.
davemayer
Bárki más esetén ugyanúgy találgatnál.
Ha Fields tényleg olyan jó, mint ahogy sokan itt állítják - én csak remélem, mert nem rúgta be az ajtót rookie szezonjában - akkor megfogja találni az útját, hogy beváljon.
tüsi91
Főleg, h. a Bills is def. guru HC-val építette fel Allent.
Joey Tribbiani
El is vitték azonnal az OC-t...
davemayer
Azonnal = 4 szezon után. A QB coach lesz az új OC, gondolom ő is együtt tud majd dolgozni Allennel 😊 szerintem se aggódj ezen, nincs garancia arra,h egy off minded HC jobban fel tud építeni egy QBt.
Joey Tribbiani
Legjobb pelda Mcvay es Goff. Macvay is nagyon jo tamado Guru, de Goff kuka maradt alatta.
Toto21
Stafforddal meg sbt játszanak. Hogy jön ez ide az edzőkereséshez?
davemayer
Goff-fal is játszottak SB-t, igaz nem nyerték meg. Staffordnak is voltak idén ritka homály meccsei, pedig klasszisokkal jobb irányító. Most akkor a csapat jó, vagy?
csi77
Gondolkozz. A tampának is voltak homály meccsei pl a tavalyi szezonban, mégis megnyerték a sbt.
davemayer
Igen, mert a csapat is jó volt.
Alapvetően arra reagáltam, hogy azt írtad Stafforddal SB-t játszik a Rams. Goff-fal is megtette, tehát nem (csak) a QB minősége számít. Később persze kiderült, hogy Goff zsákutca.

Egy jó főedző csapatot épít, amely egy közepes Qb-val is sokáig érhet, egy jóval pedig SB-t nyerhet, a nem jó pedig még Watsonnal sem képes rá (BoB -Houston).

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
Remélem Harbaugh végül nem a vikingsnál köt ki...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
Lehet itt csűrni-csavarni, hogy ki lenne jó HC-nak, de minden úgyis azon múlik majd, hogy Fields beválik-e.
Proki_
Pontosan, és emiatt nem lelkes szinte senki, mert nem lettünk még elméletben sem közelebb a válaszhoz. Gyakorlatilag szeptemberig mehet a találgatás.
davemayer
Bárki más esetén ugyanúgy találgatnál.
Ha Fields tényleg olyan jó, mint ahogy sokan itt állítják - én csak remélem, mert nem rúgta be az ajtót rookie szezonjában - akkor megfogja találni az útját, hogy beváljon.
tüsi91
Főleg, h. a Bills is def. guru HC-val építette fel Allent.
Joey Tribbiani
El is vitték azonnal az OC-t...
davemayer
Azonnal = 4 szezon után. A QB coach lesz az új OC, gondolom ő is együtt tud majd dolgozni Allennel 😊 szerintem se aggódj ezen, nincs garancia arra,h egy off minded HC jobban fel tud építeni egy QBt.
Joey Tribbiani
Legjobb pelda Mcvay es Goff. Macvay is nagyon jo tamado Guru, de Goff kuka maradt alatta.
Toto21
Stafforddal meg sbt játszanak. Hogy jön ez ide az edzőkereséshez?
davemayer
Goff-fal is játszottak SB-t, igaz nem nyerték meg. Staffordnak is voltak idén ritka homály meccsei, pedig klasszisokkal jobb irányító. Most akkor a csapat jó, vagy?
csi77
Gondolkozz. A tampának is voltak homály meccsei pl a tavalyi szezonban, mégis megnyerték a sbt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Lehet itt csűrni-csavarni, hogy ki lenne jó HC-nak, de minden úgyis azon múlik majd, hogy Fields beválik-e.
Proki_
Pontosan, és emiatt nem lelkes szinte senki, mert nem lettünk még elméletben sem közelebb a válaszhoz. Gyakorlatilag szeptemberig mehet a találgatás.
davemayer
Bárki más esetén ugyanúgy találgatnál.
Ha Fields tényleg olyan jó, mint ahogy sokan itt állítják - én csak remélem, mert nem rúgta be az ajtót rookie szezonjában - akkor megfogja találni az útját, hogy beváljon.
tüsi91
Főleg, h. a Bills is def. guru HC-val építette fel Allent.
Joey Tribbiani
El is vitték azonnal az OC-t...
davemayer
Azonnal = 4 szezon után. A QB coach lesz az új OC, gondolom ő is együtt tud majd dolgozni Allennel 😊 szerintem se aggódj ezen, nincs garancia arra,h egy off minded HC jobban fel tud építeni egy QBt.
Joey Tribbiani
Legjobb pelda Mcvay es Goff. Macvay is nagyon jo tamado Guru, de Goff kuka maradt alatta.
Toto21
Stafforddal meg sbt játszanak. Hogy jön ez ide az edzőkereséshez?
davemayer
Goff-fal is játszottak SB-t, igaz nem nyerték meg. Staffordnak is voltak idén ritka homály meccsei, pedig klasszisokkal jobb irányító. Most akkor a csapat jó, vagy?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png