NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 3 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Még a végén megtaltosodtok.. Remelem jó kis csorte lesz vasárnap. Hajrá Cicák 😊
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Eljött az idő, amikor a Steelers fanek irigykednek a Bengals irányítójára, muhahahaaaaa. 😂
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 351 — Wrath of Khan
Annyira szeretnék bandwagonolni, de azért vasas szurkolóként erős lenne. Úgyhogy csak titokban követem a meccseiteket, nagyon bírom Burrowt.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gratula!
Ha eljön Joe Black Burrow, jön a győzelem is!
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 529
Nekem tetszett, semmiképp se nevezném rettenetesen gyengének. Redmond játéka kifejezetten jónak tűnt, de majd meglátjuk jövő héten a Ravens ellen mire megy. A következő 5 meccsünk brutál nehéz lesz, nagyon kellett Burrownak az első. Boyd, Higgins, ismét nagyot mentek, Ross újra kimaradt, remélem ez így is marad, Green sajnos még mindig semmi, de legalább lefoglalja a legjobb CB-t. Sample még sem elkapó TE☹️, helyette Tate et kellene erőltetni az endzoneban.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Hát akkor ez is pipa. Rettenetesen gyenge meccs volt, de igen hülyén nézne ki, ha fanyalognék. Burrow k jó. Ez a lényeg. A win csak azért kell, hogy mentálisan is egyben legyen.
A zebrák elmennek a csába, hogy a sok véleményes late hut-ből egyet sem büntettek. A 4 meccsen volt vagy tíz. Senki ne mondja, hogy nincs benne "üzenet". Hát a jó édes anyukájuknak üzengessenek!

Oké hogy a Jags pass rush nem létező fogalom, de akkor is mókás hogy Redmond reaktíválásával mekkorát lépett az OL. Mixon is köszönte szépen.

Ja és most eljött az a hét is, amikor több pontot csináltunk mint a Ravens 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 940 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a teljesen megérdemelt W-hez. Vigyázzatok Culkin kölykére. Nagy kincs.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 940 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mixon játszik. Ők nem.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 940 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mixon is összeszedett egy mellkas sérülést ma, és kérdéses a játéka holnapra!

iktriad
A szerződés alapján jájj, az eddigi teljesítménye (amiben bőven benne van a fal) alapján run Gio run.
megyerikrisz
A Jags run D még egész jó, szemben a BORZALMAS passz D-nkkel. Szóval ezt most hagyjátok Burrowra.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Mixon is összeszedett egy mellkas sérülést ma, és kérdéses a játéka holnapra!

iktriad
A szerződés alapján jájj, az eddigi teljesítménye (amiben bőven benne van a fal) alapján run Gio run.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 940 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mixon is összeszedett egy mellkas sérülést ma, és kérdéses a játéka holnapra!


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Atkins és Daniels is out. Genoval mi a tököm van??!
nasheem
A héten már edzett, jövő héten már játszhat. Daniels viszont a tegnapi edzésen megsérült, IR-gyanús. Kelleni fog egy veterán DT a piacról, már darabra is kevesen vagyunk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Atkins és Daniels is out. Genoval mi a tököm van??!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 940 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez jó match-up-nak tűnik nektek.
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 529
Arról szóltak neki, hogy megérkezett a megváltó Sutherland személyében?
Szipeter
Szerintem Callahan az edzésen nézett ki a fejéből hogy Sutherland hogy került oda. 😀
Mikey
Az milyen már, hogy elkezdik Burrow nyakába varni, hogy ilyen sok sacket nyel be? Minek megy bele feleslegesen lehetetlennek tűnő menekülésekbe, inkább dobja ki oldalra, oszt kész. Ez a nagy terve az edzőknek arra, hogy kevesebb ütést kapjon. Jó sokat videózhattak, mire összeállt ez a zseniális terv. 🤣
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Arról szóltak neki, hogy megérkezett a megváltó Sutherland személyében?
Szipeter
Szerintem Callahan az edzésen nézett ki a fejéből hogy Sutherland hogy került oda. 😀
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 529
Nem csak az OL ban, hanem az edzők között is remek az összhang😊
Arról szóltak neki, hogy megérkezett a megváltó Sutherland személyében?
8 sack és 18 QB hits egy olyan Philitől, akik eddig talán 1 sacket bírtak összehozni. Az a baj, hogy Burrowra egy csomó késői ütés is jön, amiket sajnos a bírok is engednek "csak szokja az NFL"-t felütéssel. Azért az ütésért, amikor le kellet cserélni Burfict simán elziltást kapott volna, itt pedig semmi retorzió nem volt, lesz.
Mindeközben Burrow megdöntött egy újabb rekordot 91 sikeres passz az első három meccsén. Grat.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Lyally

"Just as Callahan was finishing his comments on Calhoun, saying what he likes about him and how he’s in the mix, the Bengals sent out a press release that they had waived him.

“Apparently you just waived him,” a reporter informed Callahan.

“Did we? There’s your answer,” a bemused Callahan said. “Is there anybody else out there getting released that I didn’t know about?”

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
gedam 5 695
Igazából a D még nagyon alakul. Nem érzik egymást. Zónánál ez nagyon kijön. De sok az új ember, valamennyire érthető. Egyénileg például nem tűnnek rossznak az LB-k, de majdnem mindegyiknek vannak hülye hibái. Szerintem potenciál van ebben a védelemben(főleg ha Atkins végre újra pályán lesz), de kellene egy jó edző.
A passzrush blitz nélkül nem megy. Dunlap azért öregszik, Hubbard limitált, Lawsonból pedig csak ritkán jön ki az állat. Akkor mondjuk nagyon 😊 Ha nyomást akarunk, akkor annak blitz az ára. Ahhoz pedig edző kell, hogy ez túlzott kockázat nélkül szépen működjön.

A támadókkal semmi bajom. A fal ramaty, ahogy vártuk, de nem kezdek el hartozni és fredjohnsonozni, mert rájuk sem haragszok. Komoly humorfaktor a két ember. Amikor tart az OL, akkor szép játékok jönnek. És amúgy is csak Burrow számít. Ő pedig szépen lépked előre. Kezd lelazulni, kezd gyorsabban döntéseket hozni, néha már úgy éreztem, hogy ösztönből játszik. Ezek voltak a legszebb dobásai. Pech hogy a nagy játékánál Thomas kilépett a Higgins elkapásnál és Higgins megfoghatott volna egy másik hosszú labdát is, ami a kezében volt, de jól védekeztek rajta. Voltak okos, trendi playdesignok, de kaptam agyfaszt is néhány hívástól. A 2&10 futásokat sosem fogom megérteni. Annyira nem meglepő és ha nem futsz belőle 8 yardot, akkor kényszerpassz szitu jön harmadikra. Betiltanám 😊

Szóval összességében elégedett vagyok a szezon alakulásával. Aggodalomra csak egy-egy nagy ütés adott okot, de szerencsére túlélte az összeset Burrow. Maradjon is így!

(Jake Elliott elengedése még mindig baromira fáj. Tudom, hogy az Eagelsben sem volt tökéletes az első szezonja, de a srác 45 yardon belülről gyakorlatilag nem hibázik és benne van a 60+ is. Mennyire kellene már egy ilyen kicker 😕)
nasheem
huh, hát én leültetném burrowt, amíg ilyen a fal. rendszeresen 3-an tekerik a lábát, nyakát
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Igazából a D még nagyon alakul. Nem érzik egymást. Zónánál ez nagyon kijön. De sok az új ember, valamennyire érthető. Egyénileg például nem tűnnek rossznak az LB-k, de majdnem mindegyiknek vannak hülye hibái. Szerintem potenciál van ebben a védelemben(főleg ha Atkins végre újra pályán lesz), de kellene egy jó edző.
A passzrush blitz nélkül nem megy. Dunlap azért öregszik, Hubbard limitált, Lawsonból pedig csak ritkán jön ki az állat. Akkor mondjuk nagyon 😊 Ha nyomást akarunk, akkor annak blitz az ára. Ahhoz pedig edző kell, hogy ez túlzott kockázat nélkül szépen működjön.

A támadókkal semmi bajom. A fal ramaty, ahogy vártuk, de nem kezdek el hartozni és fredjohnsonozni, mert rájuk sem haragszok. Komoly humorfaktor a két ember. Amikor tart az OL, akkor szép játékok jönnek. És amúgy is csak Burrow számít. Ő pedig szépen lépked előre. Kezd lelazulni, kezd gyorsabban döntéseket hozni, néha már úgy éreztem, hogy ösztönből játszik. Ezek voltak a legszebb dobásai. Pech hogy a nagy játékánál Thomas kilépett a Higgins elkapásnál és Higgins megfoghatott volna egy másik hosszú labdát is, ami a kezében volt, de jól védekeztek rajta. Voltak okos, trendi playdesignok, de kaptam agyfaszt is néhány hívástól. A 2&10 futásokat sosem fogom megérteni. Annyira nem meglepő és ha nem futsz belőle 8 yardot, akkor kényszerpassz szitu jön harmadikra. Betiltanám 😊

Szóval összességében elégedett vagyok a szezon alakulásával. Aggodalomra csak egy-egy nagy ütés adott okot, de szerencsére túlélte az összeset Burrow. Maradjon is így!

(Jake Elliott elengedése még mindig baromira fáj. Tudom, hogy az Eagelsben sem volt tökéletes az első szezonja, de a srác 45 yardon belülről gyakorlatilag nem hibázik és benne van a 60+ is. Mennyire kellene már egy ilyen kicker 😕)

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 200
A Chargers elleni meccshez hasonlóan ez is olyan volt, hogy be kellett volna húzni, mégsem sikerült. A védelem megint komoly csalódás volt annak ellenére, hogy most hozták a TO-ket. Viszont mind a két félidő végén összehoztak egy-egy TD-t. Nem tudom, hogy ez coaching, talent vagy más probléma, de ez így gáz.
A másik oldalon az OL továbbra is gyalázat és futni sem tudunk. Egy hete a TE-ek is játszottak, most mintha nem is lettek volna. Üdítő volt ellenben, hogy a RZ-ban Higgins villogott és Boyd is nagyot játszott. Nem tudom, hogy lesznek-e változások még WR poszton, de Ross nem hiányzott, ha tippelnem kellene, akkor azt mondanám, hogy ha nem lesznek sérülések, akkor sokat már nem látjuk a Bengalsnél.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Na, akkor meg is van az első nemvereségünk!
nasheem
A fejlődés megkérdőjelezhetetlen. ☝️
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 372 — Bengals fan
Na, akkor meg is van az első nemvereségünk!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
John Ross III inaktív ma, pedig nincs semmi baja. Szerintem egyszerűbb lenne kirakni a csapattól.
Mikey
Utolsó figyelmeztetésnek elég. Nézd meg Boyd statjait azelőtt és után, mikor 2 meccsre őt is egészségesen leültettük. Észbekapott, azóta fasza. Csak remélni tudom, hogy Ross is erre megy tovább.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
John Ross III inaktív ma, pedig nincs semmi baja. Szerintem egyszerűbb lenne kirakni a csapattól.