NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Thomas nem hosszabbít (ha valaki megérdemelne egy gyűrűt...), úgyhogy a helyére kell majd egy OT is
Wyatt
nem kell hosszabbítania, 2019-ben lesz csak UFA, erre az évre még van szerződése: In 2018, Thomas will earn a base salary of $10,300,000, a roster bonus of $3,000,000 and a workout bonus of $200,000, while carrying a cap hit of $14,250,000.

Esetleg dönthet úgy, hogy elég a szenvedésből és visszavonul, azt mondta, hogy jóval a draft előtt meg fogja hozni a döntését és közli a csapattal.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Thomas nem hosszabbít (ha valaki megérdemelne egy gyűrűt...), úgyhogy a helyére kell majd egy OT is

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Azért beesne egy Rosen + Barkley kettős az első körben az egyből jelentene pár győzelem pluszt.
Bazzani
Már pedig minden esély megvan rá.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért beesne egy Rosen + Barkley kettős az első körben az egyből jelentene pár győzelem pluszt.

több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
az utóbbi pár évben mindig ment itt a dilemmázás, hogy kit válasszunk QB-nak (bár néha egyik se jött, de ez más tészta)
Wentz v Goff
Weeden v Tannehill

Sajnos nem választhattunk a Mariota-Winston párosból, de az idén újra van ilyen, Josh Allen v Mayfield lesz a 1. pick?

Nekem Josh Allen komplettebb játékosnak tűnik, viszont Mayfieldben látni vélem azt az elszántságot ami plusz és eddig is sikerre vitte a pályafutásán. Ki kit látna szívesen? (már ha a qb kérdést nem FA-ról oldjuk meg)
Csiriba
Nem is értem Rosen neve, hogy nem merült fel, én kérdés nélkül őt választanám bárkivel szemben, bőven jobb, komplettebb játékos mint az itt felsorolt úriemberek.
kapitnono
Én Darnoldot is előbb húznám, mint a felsorolt kettőt. Lehet Csiribá csak a Senior Bowlra gondolt.

Mayfielddel és Allennel is rengeteg munka lenne, nálunk ehhez se türelem, se hozzáértés, nem szabad ennyire projekt játékosokat hozni főleg nem 1/1-el és végképp nem a Brownshoz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
az utóbbi pár évben mindig ment itt a dilemmázás, hogy kit válasszunk QB-nak (bár néha egyik se jött, de ez más tészta)
Wentz v Goff
Weeden v Tannehill

Sajnos nem választhattunk a Mariota-Winston párosból, de az idén újra van ilyen, Josh Allen v Mayfield lesz a 1. pick?

Nekem Josh Allen komplettebb játékosnak tűnik, viszont Mayfieldben látni vélem azt az elszántságot ami plusz és eddig is sikerre vitte a pályafutásán. Ki kit látna szívesen? (már ha a qb kérdést nem FA-ról oldjuk meg)
Csiriba
Nem is értem Rosen neve, hogy nem merült fel, én kérdés nélkül őt választanám bárkivel szemben, bőven jobb, komplettebb játékos mint az itt felsorolt úriemberek.


több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
az utóbbi pár évben mindig ment itt a dilemmázás, hogy kit válasszunk QB-nak (bár néha egyik se jött, de ez más tészta)
Wentz v Goff
Weeden v Tannehill

Sajnos nem választhattunk a Mariota-Winston párosból, de az idén újra van ilyen, Josh Allen v Mayfield lesz a 1. pick?

Nekem Josh Allen komplettebb játékosnak tűnik, viszont Mayfieldben látni vélem azt az elszántságot ami plusz és eddig is sikerre vitte a pályafutásán. Ki kit látna szívesen? (már ha a qb kérdést nem FA-ról oldjuk meg)
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ja és olyan playbook-ot rakott össze Haley, amiben nem törték össze a QB-t, ami nem árthat itt sem. Persze tudom hogy ahhoz kell az OL is meg függhet attól is hogy mit kér a vezetés.
Gorcsev
Szerintem Clevelansben- és nem akarok megbántani senkit- előbb lesz egy QB bust, minthogy összetörjék...
malkav
McCown-t szinte agyonverték az egyik évben az OL mögött, RG 3 egy meccset bírt, bár nem az OL hibája miatt sérült meg. De Hogan és Kessler is kapott annyit, hogy nagypapa korukig elég lesz.

Az idén viszont az OL szerintem teljesen rendben volt, bár Thomas kiesése után voltak nehéz pillanatai Kizernek.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ja és olyan playbook-ot rakott össze Haley, amiben nem törték össze a QB-t, ami nem árthat itt sem. Persze tudom hogy ahhoz kell az OL is meg függhet attól is hogy mit kér a vezetés.
Gorcsev
Szerintem Clevelansben- és nem akarok megbántani senkit- előbb lesz egy QB bust, minthogy összetörjék...
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Ja és olyan playbook-ot rakott össze Haley, amiben nem törték össze a QB-t, ami nem árthat itt sem. Persze tudom hogy ahhoz kell az OL is meg függhet attól is hogy mit kér a vezetés.
Gorcsev
Az OL azért itt nem egy szar állomány.
Thomas ha folytatja kifejezetten erős.
Thomas - Bitonio - Tretter - Zeitler - Coleman

Sok csapat aláírná ezt az állományt. Ha egy újoncot beraksz ide, akinek szerzel 1-2 célpontot (kb Gordontól függ mennyi is kell). Nem egy halott O ez. Csak a legfontosabb poszton van a legnagyobb kérdőjel.
alatriste
Nem akartam leszólni a Browns OL-t, csak azt akartam hozzátenni, hogy a Steelersnél egy jó OL azért segítette a munkáját, ami meghatározó az O-k teljesítményében.
Gorcsev
Thomas kieséséig rendben volt az OL, Kizernek sokszor még annyira ideje is volt a zsebbe hogy simán meg is kávézhatott volna.
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Ja és olyan playbook-ot rakott össze Haley, amiben nem törték össze a QB-t, ami nem árthat itt sem. Persze tudom hogy ahhoz kell az OL is meg függhet attól is hogy mit kér a vezetés.
Gorcsev
Az OL azért itt nem egy szar állomány.
Thomas ha folytatja kifejezetten erős.
Thomas - Bitonio - Tretter - Zeitler - Coleman

Sok csapat aláírná ezt az állományt. Ha egy újoncot beraksz ide, akinek szerzel 1-2 célpontot (kb Gordontól függ mennyi is kell). Nem egy halott O ez. Csak a legfontosabb poszton van a legnagyobb kérdőjel.
alatriste
Nem akartam leszólni a Browns OL-t, csak azt akartam hozzátenni, hogy a Steelersnél egy jó OL azért segítette a munkáját, ami meghatározó az O-k teljesítményében.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Én nem bánom Haleyt. Egy OCt mindig könnyű megtalálni, de az biztos, h. Haley jobb, mint Hue. Jackson feladja a playcallingot, ez már önmagában egy nagy win.
Joey Tribbiani
Olvasgattam, hogy elég esélyes, hogy HC-nak fogják kinevezni Haleyt, szal elég valószínű, hogy Jackson nem fog játékot hívni.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ja és olyan playbook-ot rakott össze Haley, amiben nem törték össze a QB-t, ami nem árthat itt sem. Persze tudom hogy ahhoz kell az OL is meg függhet attól is hogy mit kér a vezetés.
Gorcsev
Az OL azért itt nem egy szar állomány.
Thomas ha folytatja kifejezetten erős.
Thomas - Bitonio - Tretter - Zeitler - Coleman

Sok csapat aláírná ezt az állományt. Ha egy újoncot beraksz ide, akinek szerzel 1-2 célpontot (kb Gordontól függ mennyi is kell). Nem egy halott O ez. Csak a legfontosabb poszton van a legnagyobb kérdőjel.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Ja és olyan playbook-ot rakott össze Haley, amiben nem törték össze a QB-t, ami nem árthat itt sem. Persze tudom hogy ahhoz kell az OL is meg függhet attól is hogy mit kér a vezetés.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Namost mire ez a nagy Haley fikázás?

Neki volt egy koncepciója, amit végig is vitt a Steelersnél, eredménye: top 5 offense. És nem egy kifutott szezonban, hanem éveken keresztül. Ez akkora gáz, hogy ide már nem is jó? 😀
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Kicsit amúgy úgy érzem mintha a mindenki által már levetett dolgokat öltenénk magunkra. Turkálóból öltözködünk az operabálba.
P@trik
Nehogy úgy járjunk mint Győzike 😀
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 612 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kicsit amúgy úgy érzem mintha a mindenki által már levetett dolgokat öltenénk magunkra. Turkálóból öltözködünk az operabálba.

Szerkesztette: P@trik
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Én nem bánom Haleyt. Egy OCt mindig könnyű megtalálni, de az biztos, h. Haley jobb, mint Hue. Jackson feladja a playcallingot, ez már önmagában egy nagy win.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Schobert megy a Pro Bowlra.
zsutu
Fun fact. mennyire is van elbaszva ez a Franchise,az elmúlt 4 évben 21!! játékost választottak ki a top100-ban. Ezekből a játékosokból ő lett az első akit beválasztottak a Pro Bowlra.
Ami viszont ennél is fájóbb,hogy a 21 kiválasztott játékosból 10-en már nincsenek is a ligában,vagy másik csapatnál vannak. 😕
Mr.Breaker
csodálkozom a Liga még nem zárta ki az első körös draftokból a Brownst.. 😀
petey
Háát Godwell aszonta először a csipkelis csapatokat zárják ki, aztán döntenek csak....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Schobert megy a Pro Bowlra.
zsutu
Fun fact. mennyire is van elbaszva ez a Franchise,az elmúlt 4 évben 21!! játékost választottak ki a top100-ban. Ezekből a játékosokból ő lett az első akit beválasztottak a Pro Bowlra.
Ami viszont ennél is fájóbb,hogy a 21 kiválasztott játékosból 10-en már nincsenek is a ligában,vagy másik csapatnál vannak. 😕
Mr.Breaker
csodálkozom a Liga még nem zárta ki az első körös draftokból a Brownst.. 😀

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Normál esetben nem biztos, de a Brownsnál ez még előrelépés is lehet 😊
Chargers LT
szerintem nem is oc lesz a hivatalos pozíciója, hanem "head coach-in-waiting", nagyjából 1.01-es szorzóval adnám, hogy hue-t a bye week környékén váltja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Normál esetben nem biztos, de a Brownsnál ez még előrelépés is lehet 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
Haley in da house

természetesen az nfl beatwritereknél ez is egy "big hire"
baggio 🏈
Hát ez kemény lesz...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Haley in da house

természetesen az nfl beatwritereknél ez is egy "big hire"

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
... és Gibson nem fért be a mi csodálatos védelmünkbe...
zsutu
túl jó volt...