Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 3 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Amúgy ha hatalmasat csuszik Fairley és bent lesz a 2. körben mikor mi jövünk. ( tudom azért nagyon nem valószínű) és első körben jött CB, kihúznátok őt is?
beltazor
az ő draftolása nem akkora lutri mint Jaylon Smith vagy Randy Gregory első körös választása volt anno, szóval nem látom azt, hogy a második körig csúszna (a neve amúgy Farley, ha rákeresel Caleb Fairley-re, rájössz miért mondtam 😀)
rva
Illetve Jaylonnál sokkal fontosabb poszton játszik, Gregorynál pedig sokkal nagyobb tehetség, jelenleg nem látom, hogy csúszhatna le a 2. körig.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
kicsit szomorkás a hangulatom máma
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Köszönet neki mindenért. Egy hall of famer játékos, egy porcelán testbe zárva.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sean Lee visszavonult!
piocasember
Szegény csoda, hogy nem hamarabb. Több volt a karrierjében, mint ami a sérülések miatt kijött. Remélem LVE nem jár hasonlóan.
több mint 3 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Sean Lee visszavonult!
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Amúgy ha hatalmasat csuszik Fairley és bent lesz a 2. körben mikor mi jövünk. ( tudom azért nagyon nem valószínű) és első körben jött CB, kihúznátok őt is?
beltazor
az ő draftolása nem akkora lutri mint Jaylon Smith vagy Randy Gregory első körös választása volt anno, szóval nem látom azt, hogy a második körig csúszna (a neve amúgy Farley, ha rákeresel Caleb Fairley-re, rájössz miért mondtam 😀)
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Kozeledunk a drafthoz. Most ket jo opcio van a fejemben, ami meg realis is lehet.
- Surtain 10. Helyen
- trade le Pats 15. Helyen Horn
beltazor
Ha lemegyünk a 15. helyre, az iglisz ölébe hullik Surtain. Azt inkább nem nézném (hallgatnám) évekig. Jó volt az a Lamb-taktika tavaly.
Charlie Firpo
És ha Hornt vinnék és ő lenne a jobb? 😊
gyeek
am Prescott miat levettem a csillagot, ha meg akar tartani a csapat Surtaint draftoljáK 😀
De együtt tudok élni Hornal is a 10.picken is. Payet semmiképpen nem akarom, így OT draftot is eltudok fogadni.

Amúgy ha hatalmasat csuszik Fairley és bent lesz a 2. körben mikor mi jövünk. ( tudom azért nagyon nem valószínű) és első körben jött CB, kihúznátok őt is?

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Úgy tűnik Aldon Smith ismét gondoskodott arról, hogy véget érjen a karrierje. Sajnáltam, hogy eladjuk, de ezek szerint nem véletlenül.
piocasember
Ez a kavezos sztori mar a Seahawksba igazolasa utan tortent (elvileg 2 nappal az utan, hogy alairt hozzank.
több mint 3 éve
peticsek Dallas Cowboys 40
Kozeledunk a drafthoz. Most ket jo opcio van a fejemben, ami meg realis is lehet.
- Surtain 10. Helyen
- trade le Pats 15. Helyen Horn
beltazor
Ha lemegyünk a 15. helyre, az iglisz ölébe hullik Surtain. Azt inkább nem nézném (hallgatnám) évekig. Jó volt az a Lamb-taktika tavaly.
Charlie Firpo
És ha Hornt vinnék és ő lenne a jobb? 😊
gyeek
Én gondolkodás nélkül Hornt vinném Surtain helyett. Csak abban az esetben gondolkoznék el más milyen draftban, ha Sewell vagy Pitts esetleg lecsúszna.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Kozeledunk a drafthoz. Most ket jo opcio van a fejemben, ami meg realis is lehet.
- Surtain 10. Helyen
- trade le Pats 15. Helyen Horn
beltazor
Ha lemegyünk a 15. helyre, az iglisz ölébe hullik Surtain. Azt inkább nem nézném (hallgatnám) évekig. Jó volt az a Lamb-taktika tavaly.
Charlie Firpo
És ha Hornt vinnék és ő lenne a jobb? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Cowboys CB Rashard Robinson has been suspended the first two games of 2021 season for violating league's policy on performance-enhancing substances, the NFL announced.

Az első reakcióm nekem is ez volt 😀

via GIFER


Antonius
Nekem megvolt egyből. Próbálkozik a srác, ez nem vitás...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Cowboys CB Rashard Robinson has been suspended the first two games of 2021 season for violating league's policy on performance-enhancing substances, the NFL announced.

Az első reakcióm nekem is ez volt 😀

via GIFER


Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Kozeledunk a drafthoz. Most ket jo opcio van a fejemben, ami meg realis is lehet.
- Surtain 10. Helyen
- trade le Pats 15. Helyen Horn
beltazor
Surtain nálam is a Nr. 1 opció, bár együtt tudnék élni azzal is, ha a Sewell - Slater páros valamelyikét rángatnánk ki, ha lecsúsznak odáig. Horn nem lesz már bent sztem Nr. 15-ön, Eagles nem hagyja csúszni odáig, de én őt is elvinném 10. helyen, ha a másik 3 már kimegy. Ha senki nem marad bent ebből a 4esből, akkor letrade lenne valóban a legjobb (akár egy 3. körért is) és CB Farley, OT Darrisaw, vagy a Paye, Ojulari, Barmore hármas valamelyike a védőfalba. Én Edge-et se bánnék.
Persze most vannak olyan hírek, hogy letradelünk a top 10ről valahová, de ez szerintem úgysem történik meg a draft előtt.

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kozeledunk a drafthoz. Most ket jo opcio van a fejemben, ami meg realis is lehet.
- Surtain 10. Helyen
- trade le Pats 15. Helyen Horn
beltazor
Ha lemegyünk a 15. helyre, az iglisz ölébe hullik Surtain. Azt inkább nem nézném (hallgatnám) évekig. Jó volt az a Lamb-taktika tavaly.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Kozeledunk a drafthoz. Most ket jo opcio van a fejemben, ami meg realis is lehet.
- Surtain 10. Helyen
- trade le Pats 15. Helyen Horn

több mint 3 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Úgy tűnik Aldon Smith ismét gondoskodott arról, hogy véget érjen a karrierje. Sajnáltam, hogy eladjuk, de ezek szerint nem véletlenül.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szakálla Elliottnak is van, az nem elég? 😛

Mint szakállas pasas mondom, szerintem egy rendezett beard sokkal több férfinak áll jól mint egy (akár) rendezett bajusz.

Szerintem sokkal specifikusabb arc berendezésednek kell legyen, hogy ne csak szimplán hülyén nézz ki vele.

Az öregemnek pl amióta ismerem bajusza van. Szerintem neki jól is áll nagyon. Én ugyanakkor úgy néznék ki vele, mint egy 31 éves szűz informatikus.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ezékiel miért nem tud ilyet?

 fuzovelkifele.com/2021/04/gio-bernardnak-a-nagyra-nott-bajsza-volt-a-covid-elleni-vedelme/?fbclid=IwAR2lcfMC2N1Zh4M2Ni7xQEDSySFIifQWTKPKmTeuzxmzyhQ2mK_es42ixCk

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/04/09/jerry-jones-reportedly-infatuated-with-kyle-pitts/

A sok plebejus meg rákap a csalira mint döglégy a szaros talicskára. Ha rég látott valaki random Jerry Jones közhelyeket egy ideje, alul frissítheti az élményt.
gyeek
Warning! Clickbait content ahead!

érdekes amúgy, hogy az utóbbi 10 év első körös tight endjei nem váltották be a hozzájuk fűzött reménységeket
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
JJ Pittset akarja elvileg. Mondjuk ez meg nem jelent semmit, Manziel ota tudjuk.
beltazor
Nem lehet mondani az öregre h ne szeretné a támadó focit 😁
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
JJ Pittset akarja elvileg. Mondjuk ez meg nem jelent semmit, Manziel ota tudjuk.

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/04/09/jerry-jones-reportedly-infatuated-with-kyle-pitts/

A sok plebejus meg rákap a csalira mint döglégy a szaros talicskára. Ha rég látott valaki random Jerry Jones közhelyeket egy ideje, alul frissítheti az élményt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Jaylon akarna az egyetemi mezszamat az uj szabaly alapjan. A 9-est....
Blevi
Előbb sajnos 2szer el kell törnie hozzá a vállkulcscsontját. 😕
gyeek
Meg majd ha mondjuk két szezont legalább lehozott már úgy, hogy minimum a top10 ben benne van a saját posztján a ligában.
Cowboykarcsi90
akkor sem. not gonna happen.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Jaylon akarna az egyetemi mezszamat az uj szabaly alapjan. A 9-est....
Blevi
Előbb sajnos 2szer el kell törnie hozzá a vállkulcscsontját. 😕
gyeek
Meg majd ha mondjuk két szezont legalább lehozott már úgy, hogy minimum a top10 ben benne van a saját posztján a ligában.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na így már mindjárt jobb 🥰