NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 060 — The Mathematician
jah és kié az első TD? Malik-é b+ hát elmegy a faszomba


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Fennmaradtam, tudtam, hogy reggel tanítok, és a fejem is fáj két napja a front miatt. De mégis fennmaradtam. Viszont amíg Fangio van az élen, a védelemben a -4 yardos játékok helyett rendre +6 yardosok jönnek, Shurmur két downt ad az offensnek egész meccsen, és Keenum képes oktatni a csapatot, addig soha többet nem teszek ilyet. Ez már tényleg nevetséges.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
#FangioOut

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Remélem itt már megy a fúrás is az öltözőben. A vén kókler mehet amerre lát, ezt bármelyik korábbi hitvány HC lehozta volna itt.

Még Lockot kell bedobni a vonat elé, hogy nehogy véletlen úgy gondolja itt valaki, hogy jövőre ő lesz itt a megoldás

több mint 2 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Munchak volt már HC, nem is szar eredmény miatt rúgták ki, én odatenném őt, még akkor is, ha nem épp az OL a legfényesebb pontja a csapatnak éppen…



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 261
Ez a hosszú hét tökéletes alkalom:

- Az edzői stáb kibaszására
- Suttonnak és Patricknek új szerződést adni
- A veterán lejárók pickre cserélésére. Gordon, Fuller menjenek aranyat ásni. Jacksonnak adnék döntési opciót, megérdemli. Callahannel nem tudom mi legyen, ő ilyen 5-6-7. körnél értékesebb. Meg kell nézni van-e contender aki többet adna érte.

Ha kintről nem lehet értelmes interim HC-t hozni vegye át az irányítást mondjuk a WR coach. Az egyetlen egység ahol van látványos munka.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 060 — The Mathematician
#FangioOUT

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 060 — The Mathematician

xrace77
épp akartam linkelni én is
"alig várom"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 261
A PFF csapat pass rush rating rangsor:
1. Raiders 84.5 (134 pressure 6 meccs alatt)
2. Washington 83.2 (123 pressure, 6 meccs)
3. Cardinals 79.6 (104 pressure, 6 meccs)
4. Steelers 79.3 (89 pressure, 6 meccs)
5. Vikings 77.9 (110 pressure, 6 meccs)
6. Browns 77.7 (117 pressure, 6 meccs)
7. Rams 76.9 (134 pressure, 6 meccs)
8. Jets 76.1 (94 pressure, 5 meccs)
9. Eagles 74.9 (90 pressure, 6 meccs)
10. Chargers 74.5 (96 pressure, 6 meccs)
...
23. Colts 68.0 (87 pressure, 6 meccs)
24. Broncos 66.1 (91 pressure, 6 meccs)
25. Titans 65.5 (116 pressure, 6 meccs)
26. Giants 64.1 (84 pressure, 6 meccs)
27. Buccaneers 64.0 (127 pressure, 6 meccs)
28. Bengals 63.7 (102 pressure, 6 meccs)
29. Patriots 61.8 (93 pressure, 6 meccs)
30. Falcons 61.1 (66 pressure, 5 meccs)
31. Sains 59.6 (87 pressure, 5 meccs)
32. Chiefs 59.5 (99 pressure, 6 meccs)
empty taxi
Köszi. Kb szemre is pont ennyire tűnt a helyzet hulladéknak..
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha már Watson-trade, a Houston elvileg Tua-t nem akarja belevonni a bizniszbe, úgyh a Miami-nak a trade előtt kellene elboltolnia Tua-t, és nyilván mi is feljöttünk, mint potenciális célállomás. Amit persze Klis barátunk rögtön cáfolt is.

Bevallom én már nem örülnék semmilyen mozgolódásnak. Nincs Tua-val bajom, de reményeim szerint januárban új edzői kar jön, válasszák ki ők kivel akarnak továbbmenni, ne úgy hozzuk őket, hogy a legfontosabb poszt már kvázi el van döntve. Remélem Paton már inkább a potenciális HCkon töri a fejét.
roberto23
én nem akarom Tua-t itt látni
Negritis
hát neki tényleg derékba törte a karrierjét a súlyos sérülése. azt nem tudjuk mi lett volna, ha az nincs, de most olyan 90%, hogy bust. sérülékeny game manager.
gedam
Bridgewater 2.0

Igazából már hulla mindegy, hogy 5 év alatt 12 vagy 13 kezdő QBnk lesz, mindenhogy siralmas...

Nagyrészt ezért se kommenteltem eddig idén, alapvetően nem Bridgewater-el van bajom, csak az egész szarakodással, senkinek nincs töke kiállni a döntése mellett, mióta PM elment...

Most már akkor maradjunk legalább mellette idén, Lock-nak se tenne már jót közben bedobni, meg ő már mindenhogy kuka Fangio szemében, a szezon meg pláne kuka megint...
StormST
Pont azt akartam írni, hogy a jellemzése egy az egyben megegyezik a most hozott emberetekkel. Rodgers vagy Wilson lesz itt szerintem a megoldás

Szerkesztette: Wyatt

több mint 2 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Ha már Watson-trade, a Houston elvileg Tua-t nem akarja belevonni a bizniszbe, úgyh a Miami-nak a trade előtt kellene elboltolnia Tua-t, és nyilván mi is feljöttünk, mint potenciális célállomás. Amit persze Klis barátunk rögtön cáfolt is.

Bevallom én már nem örülnék semmilyen mozgolódásnak. Nincs Tua-val bajom, de reményeim szerint januárban új edzői kar jön, válasszák ki ők kivel akarnak továbbmenni, ne úgy hozzuk őket, hogy a legfontosabb poszt már kvázi el van döntve. Remélem Paton már inkább a potenciális HCkon töri a fejét.
roberto23
én nem akarom Tua-t itt látni
Negritis
hát neki tényleg derékba törte a karrierjét a súlyos sérülése. azt nem tudjuk mi lett volna, ha az nincs, de most olyan 90%, hogy bust. sérülékeny game manager.
gedam
Bridgewater 2.0

Igazából már hulla mindegy, hogy 5 év alatt 12 vagy 13 kezdő QBnk lesz, mindenhogy siralmas...

Nagyrészt ezért se kommenteltem eddig idén, alapvetően nem Bridgewater-el van bajom, csak az egész szarakodással, senkinek nincs töke kiállni a döntése mellett, mióta PM elment...

Most már akkor maradjunk legalább mellette idén, Lock-nak se tenne már jót közben bedobni, meg ő már mindenhogy kuka Fangio szemében, a szezon meg pláne kuka megint...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 2 éve
gedam 5 695
Ha már Watson-trade, a Houston elvileg Tua-t nem akarja belevonni a bizniszbe, úgyh a Miami-nak a trade előtt kellene elboltolnia Tua-t, és nyilván mi is feljöttünk, mint potenciális célállomás. Amit persze Klis barátunk rögtön cáfolt is.

Bevallom én már nem örülnék semmilyen mozgolódásnak. Nincs Tua-val bajom, de reményeim szerint januárban új edzői kar jön, válasszák ki ők kivel akarnak továbbmenni, ne úgy hozzuk őket, hogy a legfontosabb poszt már kvázi el van döntve. Remélem Paton már inkább a potenciális HCkon töri a fejét.
roberto23
én nem akarom Tua-t itt látni
Negritis
hát neki tényleg derékba törte a karrierjét a súlyos sérülése. azt nem tudjuk mi lett volna, ha az nincs, de most olyan 90%, hogy bust. sérülékeny game manager.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ha már Watson-trade, a Houston elvileg Tua-t nem akarja belevonni a bizniszbe, úgyh a Miami-nak a trade előtt kellene elboltolnia Tua-t, és nyilván mi is feljöttünk, mint potenciális célállomás. Amit persze Klis barátunk rögtön cáfolt is.

Bevallom én már nem örülnék semmilyen mozgolódásnak. Nincs Tua-val bajom, de reményeim szerint januárban új edzői kar jön, válasszák ki ők kivel akarnak továbbmenni, ne úgy hozzuk őket, hogy a legfontosabb poszt már kvázi el van döntve. Remélem Paton már inkább a potenciális HCkon töri a fejét.
roberto23
én nem akarom Tua-t itt látni
Negritis
olyan lenne mint a szarnak pofon

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 060 — The Mathematician
Ha már Watson-trade, a Houston elvileg Tua-t nem akarja belevonni a bizniszbe, úgyh a Miami-nak a trade előtt kellene elboltolnia Tua-t, és nyilván mi is feljöttünk, mint potenciális célállomás. Amit persze Klis barátunk rögtön cáfolt is.

Bevallom én már nem örülnék semmilyen mozgolódásnak. Nincs Tua-val bajom, de reményeim szerint januárban új edzői kar jön, válasszák ki ők kivel akarnak továbbmenni, ne úgy hozzuk őket, hogy a legfontosabb poszt már kvázi el van döntve. Remélem Paton már inkább a potenciális HCkon töri a fejét.
roberto23
én nem akarom Tua-t itt látni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ha már Watson-trade, a Houston elvileg Tua-t nem akarja belevonni a bizniszbe, úgyh a Miami-nak a trade előtt kellene elboltolnia Tua-t, és nyilván mi is feljöttünk, mint potenciális célállomás. Amit persze Klis barátunk rögtön cáfolt is.

Bevallom én már nem örülnék semmilyen mozgolódásnak. Nincs Tua-val bajom, de reményeim szerint januárban új edzői kar jön, válasszák ki ők kivel akarnak továbbmenni, ne úgy hozzuk őket, hogy a legfontosabb poszt már kvázi el van döntve. Remélem Paton már inkább a potenciális HCkon töri a fejét.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
más: pass rush statokat tud valaki? összevetésben érdekelne a liga többi csapatával. szerintem baromi ciki, hogy a raiders ligautolsó fala ellen nem tudtunk odaérni Carrhoz, de egész szezonban kifejezetten rossznak érzem eddig őket. ami azért vicces, mert a Steelers, Raiders és most a Browns ellen is úgy hivatkoznak rá nagyon sok helyen, hogy ez döntheti el a meccset a javunkra. lol
Cruyffista
A PFF csapat pass rush rating rangsor:
1. Raiders 84.5 (134 pressure 6 meccs alatt)
2. Washington 83.2 (123 pressure, 6 meccs)
3. Cardinals 79.6 (104 pressure, 6 meccs)
4. Steelers 79.3 (89 pressure, 6 meccs)
5. Vikings 77.9 (110 pressure, 6 meccs)
6. Browns 77.7 (117 pressure, 6 meccs)
7. Rams 76.9 (134 pressure, 6 meccs)
8. Jets 76.1 (94 pressure, 5 meccs)
9. Eagles 74.9 (90 pressure, 6 meccs)
10. Chargers 74.5 (96 pressure, 6 meccs)
...
23. Colts 68.0 (87 pressure, 6 meccs)
24. Broncos 66.1 (91 pressure, 6 meccs)
25. Titans 65.5 (116 pressure, 6 meccs)
26. Giants 64.1 (84 pressure, 6 meccs)
27. Buccaneers 64.0 (127 pressure, 6 meccs)
28. Bengals 63.7 (102 pressure, 6 meccs)
29. Patriots 61.8 (93 pressure, 6 meccs)
30. Falcons 61.1 (66 pressure, 5 meccs)
31. Sains 59.6 (87 pressure, 5 meccs)
32. Chiefs 59.5 (99 pressure, 6 meccs)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 261
ez a lista egyebkent rendesen hányingerkeltően néz ki a Bills DC-jétől eltekintve. bár sokat elmond a kínálatról, hogy a hétvégi Browns-Cards után olvastam egy olyat valamelyik Schefter-Rapsheet félétől, hogy..: "Vance Joseph, the leading candidate for HC interviews in January is 1-0 as an interim HC."
 www.milehighreport.com/2021/10/14/22726325/will-george-paton-hire-the-right-coach-if-the-broncos-fire-vic-fangio
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 060 — The Mathematician
más: pass rush statokat tud valaki? összevetésben érdekelne a liga többi csapatával. szerintem baromi ciki, hogy a raiders ligautolsó fala ellen nem tudtunk odaérni Carrhoz, de egész szezonban kifejezetten rossznak érzem eddig őket. ami azért vicces, mert a Steelers, Raiders és most a Browns ellen is úgy hivatkoznak rá nagyon sok helyen, hogy ez döntheti el a meccset a javunkra. lol
Cruyffista
ugyanolyan szar a séma mint az elmúlt 2 évben bármikor

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 261
mondjuk a browns listáról több játékosnál probable-t írnak roton. meglátjuk. nálunk bolles és teddy lehet nem játszanak. ha így lesz, én rypient kezdetném. lockot garrett egy nap alatt kivideózza és széttöri

közben watson úgy néz ki még a héten a dolphins játékosa lehet, közel a trade a texansszal. én amíg az ügye van, nem bánom hogy paton úgy döntött, hogy nem megy rá

más: pass rush statokat tud valaki? összevetésben érdekelne a liga többi csapatával. szerintem baromi ciki, hogy a raiders ligautolsó fala ellen nem tudtunk odaérni Carrhoz, de egész szezonban kifejezetten rossznak érzem eddig őket. ami azért vicces, mert a Steelers, Raiders és most a Browns ellen is úgy hivatkoznak rá nagyon sok helyen, hogy ez döntheti el a meccset a javunkra. lol
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 060 — The Mathematician
Milyen jó lesz egy HC nélküli csapat után egy backup qb-s csapattól is kikapni. 😀
roberto23
Kell még előny, adnak előnyt.
The Browns could be without these players on TNF:

QB Baker Mayfield
RB Kareem Hunt
RB Nick Chubb
WR Jarvis Landry
WR Odell Beckham Jr (Shoulder)
OT Jack Conklin (Knee)
OT Jedrick Wills (Ankle)
C JC Tretter (Knee)
LB Jeremiah Owusu-Koramoah
iktriad
Sztem sérültek nálunk is akadnak
Negritis
Ez mondjuk egy komplett kezdő támadósor lenne, ami ott azért nem szitokszó 😀
Wyatt
chubb, jewell, aj
hamler, jeudy
albert o, oje, bassey
sterns

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Milyen jó lesz egy HC nélküli csapat után egy backup qb-s csapattól is kikapni. 😀
roberto23
Kell még előny, adnak előnyt.
The Browns could be without these players on TNF:

QB Baker Mayfield
RB Kareem Hunt
RB Nick Chubb
WR Jarvis Landry
WR Odell Beckham Jr (Shoulder)
OT Jack Conklin (Knee)
OT Jedrick Wills (Ankle)
C JC Tretter (Knee)
LB Jeremiah Owusu-Koramoah
iktriad
Ezt mi az egészséges játékosaink tudásával és a vezetőedzőnk felkészültségével kompenzáljuk a fair play jegyében...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen jó lesz egy HC nélküli csapat után egy backup qb-s csapattól is kikapni. 😀
roberto23
Kell még előny, adnak előnyt.
The Browns could be without these players on TNF:

QB Baker Mayfield
RB Kareem Hunt
RB Nick Chubb
WR Jarvis Landry
WR Odell Beckham Jr (Shoulder)
OT Jack Conklin (Knee)
OT Jedrick Wills (Ankle)
C JC Tretter (Knee)
LB Jeremiah Owusu-Koramoah
iktriad
Sztem sérültek nálunk is akadnak
Negritis
Ez mondjuk egy komplett kezdő támadósor lenne, ami ott azért nem szitokszó 😀

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 060 — The Mathematician
Milyen jó lesz egy HC nélküli csapat után egy backup qb-s csapattól is kikapni. 😀
roberto23
Kell még előny, adnak előnyt.
The Browns could be without these players on TNF:

QB Baker Mayfield
RB Kareem Hunt
RB Nick Chubb
WR Jarvis Landry
WR Odell Beckham Jr (Shoulder)
OT Jack Conklin (Knee)
OT Jedrick Wills (Ankle)
C JC Tretter (Knee)
LB Jeremiah Owusu-Koramoah
iktriad
Sztem sérültek nálunk is akadnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen jó lesz egy HC nélküli csapat után egy backup qb-s csapattól is kikapni. 😀
roberto23
Kell még előny, adnak előnyt.
The Browns could be without these players on TNF:

QB Baker Mayfield
RB Kareem Hunt
RB Nick Chubb
WR Jarvis Landry
WR Odell Beckham Jr (Shoulder)
OT Jack Conklin (Knee)
OT Jedrick Wills (Ankle)
C JC Tretter (Knee)
LB Jeremiah Owusu-Koramoah