NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
deleted account 1 758
3. Az NFL (legalábbis a tulajok köre és a business decision makerek köre) nagyon zárt világ. 32 tagja vana felső körnek és kb évtizedek alatt alig változtak a szereplők. JMD ezek után stigmatizálva van, bottal sem fognak hozzá nyúlni szerintem, így ha megszívja a Patsnél, akkor bukott edzőként ilyen pedigrével mehet max college-ba, ha egyáltalán kell oda.
undisputedly
Ami kb 100%, mármint a megszívás, gyakorlatilag ha belegondolok úgy a sportba en bloc, akkor nagy edzők után mindig szívás volt az élet, Sir Alex Ferguson, Kemény Dénes, Phil Jackson, ami így hirtelen eszembe jut - ellenpélda viszont egy se.
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Bocsi, nem akarok beleszólni a nagyok dolgába, de a nagy SB őrületben senki sem olvasta azokat a híreket Reis, Schefter, Hannable tollából hétvégén, hogy egyáltalán nem biztos a JMD Colts házasság? Hogy igazából ezt Ballarad szeretné jobban, s JMD még mindig kéreti magát, mert nem biztos a dolgában?
Értem én, hogy most mindenki JMD vérét venné, de nem lehet, hogy a Colts jelentette be ezt az edzősdit túl korán?
Ha megegyeztek a felek, volt kézfogás, akkor egyértelmű, hogy JMD sara és etikátlan döntés..Úgy gondolom, hogy nem igazán kell HC állást keresnie a jövőben a Pats-en kívűl.
De mi van, ha ezt a Colts és Ballard kapkodta el? Főleg úgy, hogy fenti nagy amerikánus NFL szakik ezt rebesgették a hétvégén?
kyobalu
A teljes stáb aláírt... Szerinted Ballard kapkodta el?

több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Bocsi, nem akarok beleszólni a nagyok dolgába, de a nagy SB őrületben senki sem olvasta azokat a híreket Reis, Schefter, Hannable tollából hétvégén, hogy egyáltalán nem biztos a JMD Colts házasság? Hogy igazából ezt Ballarad szeretné jobban, s JMD még mindig kéreti magát, mert nem biztos a dolgában?
Értem én, hogy most mindenki JMD vérét venné, de nem lehet, hogy a Colts jelentette be ezt az edzősdit túl korán?
Ha megegyeztek a felek, volt kézfogás, akkor egyértelmű, hogy JMD sara és etikátlan döntés..Úgy gondolom, hogy nem igazán kell HC állást keresnie a jövőben a Pats-en kívűl.
De mi van, ha ezt a Colts és Ballard kapkodta el? Főleg úgy, hogy fenti nagy amerikánus NFL szakik ezt rebesgették a hétvégén?

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Mert a Coltsnál nem nulláról kell építkezni, mert van egy LuckStez
Van? Illetve van, de lesz is? Ha tényleg műteni kell megint, egyre erősebb bennem a kérdőjel azt illetően, hogy lesz-e még belőle játékos valaha.

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Legalább nekünk nem volt ekkora faszfej OC-nk 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Dehogynem. A HC-tek.


Hidd el, ügyvédként dolgozom, a szektoromban nemzetközi mértékkel nézve piacvezetőkkel, és van olyan, hogy gentlemen's agreement egy ilyen ligában. Hagyjuk a jogászkodást, hogy mi bír jogi kötőerővel vagy mi nem. Teljes mértékben etikátlan, unfair és elítélendő amit tett, nem csak a Colts frencsájzzal, de azokkal is akik az ő döntésének a tudatában felmondtak/eljöttek a korábbi munkaadójuktól.
undisputedly
Ügyvédként illene tudnod, hogy elöbb van a tárgyalás, adatismertetés, bizonyítási eljárások, mérlegelések - vagyis a valóság, a súlyosbító és enyhítő körülmények megismerése, és csak utána az ítélet.
Még jó, hogy ügyvéd vagy, nem bíró. 😊
Sobri Jóska
Ne keverd már az eljárásjogot (büntetőjogi? - súlyosbító) egy kvázi tranzakcióval 😀 Ha már kontárkodsz, legálabb csináld pontosan.
undisputedly
Sima tranzakciónál akkor áll el a fél, amikor csak akar. És viseli a következményeit.
És majd a bíróság szétválogatja, hogy ezek pontosan mik, ha perre kerül a sor.
Te anélkül mondasz ítéletet, hogy ismernéd a körülményeket, vagy legalább megtettél volna minden tőled telhetőt a megismerésükre.
Jogilag nem kategória a "szerintem" vagy az "úgy érzem".
Sobri Jóska
Azért zavarsz össze, mert büntetőjogi terminológiát próbálsz meg használni egy megbízási/employment contract jelleggel vegyített (?) szerződéses jogviszony keletkezésére. De persze oktass ki a szakmámról, tudjuk, te mindenhez IS jobban értesz.

Summázom, hogy mi itt a baj, mielőtt elmegy abba az irányba, hogy a Colts drukkerek szájába adjátok, hogy szerződésszegést kiáltanak és ezt sérelmezik.

1. Az NFL szabályai szerint vannak limitjei, hogy mikor jelentheted be hivatalosan egy edző szerződtetését. Ezek a limitek nincsenek úgy kikommunikálva, mint a CBa vagy az NFL rulebook, de egy negyed órás google kereséssel elérhető némi official anyag, amit 2017-ben a competition bizottság kapott meg, amelyben szabályváltoztatásokat kezdeményeznek, és ebben az anyagban van indítvány a HC tamperingre (ha valaki megtalálja a hatályos NFL Anti-Tampering Rule-t akkor linkelje be, meglátjuk elfogadták-e a language-t), ami többek között így szól:

"Signing Restrictions/Timing.

Upon a club’s second interview with
a head coach candidate (as described in (3)(ii)d. above), the club is
permitted to negotiate terms of a contract with the candidate (and/or
his representative) and to reach an agreement to execute a contract.
However, no contract shall be executed and no agreement to execute
a contract, or an announcement of a contract or of an agreement for
employment, shall be permitted until after the conclusion of the
employer club’s playing season
."

Forrás:  nflcommunications.com/Documents/2017%20Offseason/Rules%20Change%20Proposals.pdf

Aka nem írhattak alá amíg JMD szezonjának vége nem lett, tehát a szerződés aláírásának elmaradása nem azt jelenti, hogy voltak még nyitott kérdések amit tisztáznia kellett a feleknek.

2. A teljes nfl community felháborodása annak szól, hogy legutoljára ekkora gerinctelenséget Bill Belichick csinált (surprisesurprise), az meg volt vagy 20 éve, azóta mindenki (évente vagy 5-6 HC, azaz 20 év alatt kb 100+ HC) tiszteletben tartotta a szóbeli megállapodását. Ismétlem amit sokan elmondtak már itt, a probléma az, hogy a a sajtótájékoztató és az assistant coachok leigazolása erősen abba az irányba tolja az ügyet, hogy JMD nem fogalmazott meg kételyeket vagy exit klauzulát a Cotls felé, azaz elhitette a Colts-cal, hogy jönni fog. Más különben nem szerződtetsz le aláfekvő szakmai stábot. És ez a féreg dolog benne, hogy leadta a listát, megebszélték ki kell neki, a Colts kidolgozta a szerződéseket, anyagilag és szakmailag is komittálta magát, erre felrúgva minden íratlan szabályt és gentlemen's agreementet, kihátrált az ürge. Ezért mondja rengeteg nfl fan, hogy gerinctelen és szánalmas amit csinált.

3. Az NFL (legalábbis a tulajok köre és a business decision makerek köre) nagyon zárt világ. 32 tagja vana felső körnek és kb évtizedek alatt alig változtak a szereplők. JMD ezek után stigmatizálva van, bottal sem fognak hozzá nyúlni szerintem, így ha megszívja a Patsnél, akkor bukott edzőként ilyen pedigrével mehet max college-ba, ha egyáltalán kell oda.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, akkor. Szóval. Lássuk.

Tényleg nem értem ezt a szintű rinyálást. Oké, arról a részről JMD-től ez undorító és féreg húzás volt, hogy a Colts tényleg bejelentette, bár most egyébként megtanulja minden egyes csapat, hogy így verje a faszát szóbeli megegyezéssel és ígéretekkel. Ez a visszamondás köcsögség, féregség, szemét húzás, etikátlan, de nem volt aláírt szerződés, ilyenformán ez van, így jártunk.

Most a sarat dobálni, attól nem lesz jobb. Én akkor sem gondolom, hogy JMD egy pöcs. Szerintem megvan az oka, de ez a Luck-sérülés, meg a család, ez mind-mind bullshit. De egyébként nem érdekel, miért mondta vissza. Teljes mértékig hidegen hagy.

Az egészben sokkalta inkább látom az egésznek a hátterét, amit valószínűleg Kraft testesít meg, aki vélhetően tényleg szart kavart, de ennek az oka egyrészt lehetett az, hogy Patricia után nem akarta elveszíteni a teljes legénységét, másrészt nem akarta, hogy egy ilyen koponya az egyik legnagyobb riválishoz kerüljön.

Kraft sem hülye, tisztában van vele, hogy Brady lassan leköszön, tudja, hogy BB is így tesz, ha meg egyébként bármi is igaz az ESPN sztorijából, miszerint itt kezdenek összecsapni a hullámok BB és Kraft szerelme fölött, akkor Kraft úgymond meghozta a döntést, ezzel a lépéssel McDanielsbe helyezte a jövőt.

Az rohadtul nem látom indoknak JMD-nél, hogy a Patriots állása jelenleg álommeló. Sőt, a Patriots állása szerintem jelenleg az egyik legszopatósabb meló. Mert tudod, hogy itt a nyolcvan éves irányítód, aki vélhetően pont akkor vonul vissza, amikor te HC leszel. Sokkal nagyobb fosban lesz a New England, mint a Colts. Mert a Coltsnál nem nulláról kell építkezni, mert van egy Luck, a Patriotsnál ellenben az NFL történetének talán legjobbja helyén megüresedő űrt, és az NFL történetének legjobb edzőjét kell pótolnod.

Szóval ez könnyű? Ennél nehezebb meló nem létezik szerintem.

A háttérben itt más lehet megítélésem szerint. Valami mélyebb. De tényleg, most mit fröcsögjek, amikor sosem fogjuk megtudni a valódi okát? Tippelgetni lehet, de az pont annyit is ér.

Szerintem JMD azért nem jön, mert utálja a feketéket, Brissett pedig néger. Na puff.

Ez van. Köcsög lépés volt, így jártunk, de azzal nem leszünk előrébb, ha telesírjuk a világot.

A szopás nem JMD húzása, hanem az, hogy a koordinátorokat, illetve a stábját tulajdonképpen már elhoztuk, ez pedig óriási blama lesz így. Jön valami arc HC-nak, aki dolgozhat olyan stábbal, amihez hozzászagolni nem tud, totális fejetlenség lesz, nulla összeszokottság, összhang, káosz.

Most belegondolok egyébként szerencsétlen emberünk helyzetébe, aki feladott mindent, eljött ide JMD miatt, aki elfelejtett megérkezni, emberünk meg „kívülállóként” elkezdhet itt ügyeskedni a stábban, amely aztán egyébként kb. rajta fogja levezetni a gyűlöletét azért, amiért a „fönőke” átbaszta őket és megszegte a szavát.

A Colts a következő évét kidobhatja a kukába, mert most jön valami HC, aki idegen stábbal dolgozik, aki vészmegoldás lesz, a semmiből. A JMD által idehozott stábból szerintem azok, aki a Patstől eljöttek, jövőre mennek is vissza, Eberflusra merném mondani, hogy marad.

Ballard helyében egyébként lehet, hogy megpróbálnám megfűzni akár Manninget, vagy meggyőzni Arianst, hogy ne vonuljon vissza. Jobb megoldást perpillanat nem igazán látok. Vagy ha van vér a pucájában, akkor tényleg megkeresi BB-t, hogy ezzel megpróbáljon odabaszni a Patsnek.

Az nem kérdés, hogy most ez a franchise rival a két csapat között csak nőtt, itt ez már színtiszta gyűlölködés lesz, és szerintem Kraft és Irsay között ezzel konkrétan háború fog elkezdődni. A két csapat ott akar majd kibaszni a másikkal, ahol csak lehet, szarkavarások lesznek oda-vissza, etc. Nem látom, hogy JMD húzása megállna ott, hogy a kurva anyját, de lépjünk tovább és kakáljuk telibe a történteket.

Viszont, megmondom őszintén, engem az sem lepne meg, hogyha itt BB lenne az, aki megunná az egészet és egyszerűen lelépne. Nem, nem a Coltshoz.

Ja, és hát természetesen: ha Ballardnak van esze, akkor megkeres engem.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
kösz, majd egyszer elmeséled miért voltam akkora bunkó, egy számomra idegesítően paraszt hozzászólásra reagáltam és ami hiba volt az illető válaszára újra beleestem a csapdába,
komolyan érdekelne hogy mi volt olyan sértő a hozzászólásomban /főképpen a másik fél stílusa mellett/
Cuchulain82
Lássuk csak:
Idegen tollakkal ékeskedsz -hiszen semmi közöd a Pecc sikereihez, másokat faragsz a csapatuk relatív sikertelensége miatt, amire ugyanúgy 0 ráhatásuk van.
Szurkálód a többieket, Kicsit fogyatékosnak is tartod őket...
Kb ennyi.

Hozzáteszem én nem hiszek a"tipikus pecces mentalitásban", mert ilyen nincs, ezért is nem kap AK like-ot.
Én az egyéni magatartásban hiszek. Az okait nem tudom, meg nem az én dolgom. Tanácsokat nem adok kéretlenül.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 581 — Jedi Master
Igazából ezzel azért elég szarul járt sokmindenki...
1. Kurva gáz, hogy már JMD stábtagot/tagokat is "igazoltatott"...emberi életekkel, költözéssel, családos emberekkel ilyet bmeg...
2. Ez nyilván nem tegnap este lett eldöntve. Etikátlan kibaszás egy másik csapattal, az másik kérdés, hogy emberileg jól járt a Colts, mert ilyen edzőt kösz nem...pláne, hogy semmi nem garantálta a sikerét sem szakmailag, egyszer már bukott is.
3. A Pats fanok is szívhatják a fogukat, ugyanis lehet még sokan nem gondoltak bele, de Kraft és JMD ezzel a húzással jó időre intézményesítette a Pats elleni ellenszenvet. Én is, mint sokan mások tisztelik Bradyt, sikereket elismerjük, stb...a Patsnál fejétől bűzlik a hal (Kraft, botrányok) és ha JMD lesz a HC Bill bá után, akkor előre elintézte, hogy utálják, ami elég sajnálatos, és csak sajnálom miatta a Pats drukkereket is.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
kösz, majd egyszer elmeséled miért voltam akkora bunkó, egy számomra idegesítően paraszt hozzászólásra reagáltam és ami hiba volt az illető válaszára újra beleestem a csapdába,
komolyan érdekelne hogy mi volt olyan sértő a hozzászólásomban /főképpen a másik fél stílusa mellett/
Cuchulain82
parasztságra parasztságot reagálni ugyanúgy parasztság - sokan szokták felmentésnek tekinteni, "de hogy a másik is", de attól még neked nem kell lemenni oda, ahol a másik van, ha te nem vagy olyan, ennyire egyszerű 😊
coltman
oké, ebben igazad van 😉
Mea culpa

u.i:bocs hogy offoltam a topikot
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Csak engem foglalkoztat az offseasonünk során, hogy Vinatieri ittmarad-e még egy évre? 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
kösz, majd egyszer elmeséled miért voltam akkora bunkó, egy számomra idegesítően paraszt hozzászólásra reagáltam és ami hiba volt az illető válaszára újra beleestem a csapdába,
komolyan érdekelne hogy mi volt olyan sértő a hozzászólásomban /főképpen a másik fél stílusa mellett/
Cuchulain82
parasztságra parasztságot reagálni ugyanúgy parasztság - sokan szokták felmentésnek tekinteni, "de hogy a másik is", de attól még neked nem kell lemenni oda, ahol a másik van, ha te nem vagy olyan, ennyire egyszerű 😊
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
kösz, majd egyszer elmeséled miért voltam akkora bunkó, egy számomra idegesítően paraszt hozzászólásra reagáltam és ami hiba volt az illető válaszára újra beleestem a csapdába,
komolyan érdekelne hogy mi volt olyan sértő a hozzászólásomban /főképpen a másik fél stílusa mellett/
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Ennyi hisztit, atyaég. Visszaolvastam, egyetlen értelmes hozzászólás van – baggio: a végén még steznek lesz igaza.

<3 8-D
Stez
Ugyanmár, ezt régóra tudjuk, és peterk is megmondta : „Neked mindig igazad van” 😀
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Ennyi hisztit, atyaég. Visszaolvastam, egyetlen értelmes hozzászólás van – baggio: a végén még steznek lesz igaza.

<3 8-D
Stez
ne offold már szét a topicot 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyi hisztit, atyaég. Visszaolvastam, egyetlen értelmes hozzászólás van – baggio: a végén még steznek lesz igaza.

<3 8-D

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
tudom csak egy szezon volt, és a legutóbbi 10 szezonból 4ben is bejutottatok a POba /kétszer SBt is nyertetek ez valóban szép arány/ remélem a kövi 10 évetek is hoz 4 POt
ha hinnék istenben esküszöm imádkoznék hogy legyetek olyan hülyék és kihúzzátok 1/2n Barkleyt 😉
a kulcsjátékosokkal kapcsolatban mondhatnám hogy nézd meg a mi IR listánkat de nem hiszem hogy lenne értelme

u.i: a mi OC egy barom, nem is vitatom; te legyél csak büszke a kis hajókázó primadonnádra
Cuchulain82
Ez annyira "pecces" hozzászólás volt...
Isten ne lássa a lelkem, én elismerem és tisztelem a BB, TB, meg társaik által elért eredményeket, a sikereket nem kell magyarázni, hatalmas sportemberek mind. Pl Gronkot külön imádom mint ember, meg játékos, mert megérdemli.
Fel tudtam dolgozni az SBn történteket is, mégmielőtt...

Az amiért mégis végtelen ellenszenvet érzek, az a hozzád hasonló seggfej kommentelők, válogatott bunkó hozzászólásai miatt van.
És ezért nagyon sajnálom mind a csapat játékosait, mind a normális szurkolókat kommentelőket, (lásd pl Wyatt), mert ők kurvára nem érdemelnék meg ezt az ellenszenvet, ami a csapatot éri.

Csak jelezném hogy az eredménykövetőben mostmár rendszeresen jelentkező ellenséges közeg, a rengeteg ahogy ti nevezitek "hater" egy tünet, aminek OKA van.
És ezek nem a sikerek, meg az irigység, amire szokás hivatkozni, hanem a fentebb idézett beképzelt kioktató igénytelen hányinger kommentek tömkelege.
Nyugodtan mondhatod rám is, hogy hater, leszarom.

Örülök, hogy ezen a fórumon még többségben vannak a normális peccesek és az ilyen ötös műhold féle ámokfutásokat ők maguk tudják elkussoltatni, pedig ez a legnehezebb tudom. Respect és kitartás srácok, egyszer kiürül majd az a bandwagon...
akdestroyer
Tökéletesen megfogalmaztad... Ahogy olvasom sajna Giants részről is lett egy újabb gyökér 😕


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
tudom csak egy szezon volt, és a legutóbbi 10 szezonból 4ben is bejutottatok a POba /kétszer SBt is nyertetek ez valóban szép arány/ remélem a kövi 10 évetek is hoz 4 POt
ha hinnék istenben esküszöm imádkoznék hogy legyetek olyan hülyék és kihúzzátok 1/2n Barkleyt 😉
a kulcsjátékosokkal kapcsolatban mondhatnám hogy nézd meg a mi IR listánkat de nem hiszem hogy lenne értelme

u.i: a mi OC egy barom, nem is vitatom; te legyél csak büszke a kis hajókázó primadonnádra
Cuchulain82
Ez annyira "pecces" hozzászólás volt...
Isten ne lássa a lelkem, én elismerem és tisztelem a BB, TB, meg társaik által elért eredményeket, a sikereket nem kell magyarázni, hatalmas sportemberek mind. Pl Gronkot külön imádom mint ember, meg játékos, mert megérdemli.
Fel tudtam dolgozni az SBn történteket is, mégmielőtt...

Az amiért mégis végtelen ellenszenvet érzek, az a hozzád hasonló seggfej kommentelők, válogatott bunkó hozzászólásai miatt van.
És ezért nagyon sajnálom mind a csapat játékosait, mind a normális szurkolókat kommentelőket, (lásd pl Wyatt), mert ők kurvára nem érdemelnék meg ezt az ellenszenvet, ami a csapatot éri.

Csak jelezném hogy az eredménykövetőben mostmár rendszeresen jelentkező ellenséges közeg, a rengeteg ahogy ti nevezitek "hater" egy tünet, aminek OKA van.
És ezek nem a sikerek, meg az irigység, amire szokás hivatkozni, hanem a fentebb idézett beképzelt kioktató igénytelen hányinger kommentek tömkelege.
Nyugodtan mondhatod rám is, hogy hater, leszarom.

Örülök, hogy ezen a fórumon még többségben vannak a normális peccesek és az ilyen ötös műhold féle ámokfutásokat ők maguk tudják elkussoltatni, pedig ez a legnehezebb tudom. Respect és kitartás srácok, egyszer kiürül majd az a bandwagon...

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 581 — Jedi Master
Ha pedig a PATRIOTS szó betűit rendezzük át, kijön az, hogy PROTISTA (egysejtű, véglény) Véletlen lenne? Aligha!
Farky
Ezen kinyúltam 😀 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Azért remélem, hogy estére eljutunk odáig a topickban, hogy a COLTS a BUZI
Farky
Azért az elgondolkodtató, hogy ha a COLTS betűket átrendezzük, akkor csak egy O-t kell A-ra cserélni, hogy kijöjjön a CSALT szó.
Véletlen? Aligha.
Sobri Jóska
Ha pedig a PATRIOTS szó betűit rendezzük át, kijön az, hogy PROTISTA (egysejtű, véglény) Véletlen lenne? Aligha!

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Luck sérülésére hivatkozni is elég vicces, a DC je már múlt hét óta dolgozik nálunk, lezsíroztak mindent Ballardékkal, majd pár órával később visszavonja.
Azt ne mondjátok, hogy pont most kapta meg Luckról az orvosi szakvéleményt, a 2 HC interjú meg a ki tudja hány telefont, mail,etc után, amikor az emberei konkrétan az épületben vannak, akkor jön rá hogy hát ez így túl rizikós.

Szerintem ez a liga pont nem arról híres, hogy nem adnak az adott szóra, nagyon ritka amikor beleszrnak a másik tenyerébe.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Legalább nekünk nem volt ekkora faszfej OC-nk 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Dehogynem. A HC-tek.


Hidd el, ügyvédként dolgozom, a szektoromban nemzetközi mértékkel nézve piacvezetőkkel, és van olyan, hogy gentlemen's agreement egy ilyen ligában. Hagyjuk a jogászkodást, hogy mi bír jogi kötőerővel vagy mi nem. Teljes mértékben etikátlan, unfair és elítélendő amit tett, nem csak a Colts frencsájzzal, de azokkal is akik az ő döntésének a tudatában felmondtak/eljöttek a korábbi munkaadójuktól.
undisputedly
Ügyvédként illene tudnod, hogy elöbb van a tárgyalás, adatismertetés, bizonyítási eljárások, mérlegelések - vagyis a valóság, a súlyosbító és enyhítő körülmények megismerése, és csak utána az ítélet.
Még jó, hogy ügyvéd vagy, nem bíró. 😊
Sobri Jóska
Ne keverd már az eljárásjogot (büntetőjogi? - súlyosbító) egy kvázi tranzakcióval 😀 Ha már kontárkodsz, legálabb csináld pontosan.
undisputedly
Sima tranzakciónál akkor áll el a fél, amikor csak akar. És viseli a következményeit.
És majd a bíróság szétválogatja, hogy ezek pontosan mik, ha perre kerül a sor.
Te anélkül mondasz ítéletet, hogy ismernéd a körülményeket, vagy legalább megtettél volna minden tőled telhetőt a megismerésükre.
Jogilag nem kategória a "szerintem" vagy az "úgy érzem".

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Mi folyik itt az indianai Gyöngyösön? 😀 Kissé kikerekedett a szemem...pláne miután a Colts közölte az új edzőt! Azért ez nem épp megszokott ezen a szinten.
Chargers LT
te is mocskos undorító Pats gyűlölő vagy, vedd tudomásul, mert ez teljesen normális, sőőőt, a legkirályabbak így csinálják 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért remélem, hogy estére eljutunk odáig a topickban, hogy a COLTS a BUZI
Farky
A COLTS A BUZI!!!!!!!!!!!!!! JMD A KIRÁLY! 😮 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 581 — Jedi Master
Mi folyik itt az indianai Gyöngyösön? 😀 Kissé kikerekedett a szemem...pláne miután a Colts közölte az új edzőt! Azért ez nem épp megszokott ezen a szinten.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Hogy Kraft a labdaügyért törlesztett (45-7-nél azon múlt, biztos 😊))) ), az lehet, meg is érdemelnék. Szerintem inkább az edzői gárda széthullását akarta megakadályozni.
Burkus
nem kellett volna leengedni.... 😀
Farky
És akkor csodálkoznak a Pats szurkolók, hogy mindig őket utálják...vajh miért...Spygate, labdaleengedés, BB Jets-es húzása, JMD mostanija. Érdekes, hogy az igazán szaros, hányingerkeltő ügyek nagy része mindig Bostonban sűrűsödik össze. Mind1, én elengedtem, ez a mai nap még úgyis troll-lala lesz a topikban, Pats imádók vs értelmes emberek, és a végén mindkét tábor azt hiszi, hogy ő nyert 😛
coltman
Nem csodálkozom. Az irigység közismert motiváció. A saját sikertelenségemet mások sikerének utálatával akarom kompenzálni. Klasszikus eset a pszichiátriában. Nyugodtan vezessétek le a bowl.hu topicjaiban a frusztrációtokat, Nektek jólesik, megkönnyebbültök, a Patriots meg fütyül rá, hogy itt Magyarországon milyen szájkarate zajlik, megy tovább a maga útján (Patriots Way), nekünk, Pats szurkolóknak meg - reményeim szerint - újabb sikerélmények jönnek. Mindenki jól jár, win-win szitu.
Burkus
Fogalmi zavarban vagy 😉 Irigység =/= utálat
Farky
 www.youtube.com/watch?v=iZEyUtFkvZE