NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/HolderStephen/status/1047571549568610308?s=19
Komoly baszki, a roster negyede harmada serult kb 😀...csak eljek tul valahogy az esti meccset a tobbiek.
Castonzo jo lenne ha jatszana, mert jelenleg egy db Tackleunk van, Clark...
Good nem jatszik, ahogy varhato volt. Remelem kap segitseget h feldolgozza a tortenteket :/

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Leonard játszik?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
A hos Manning lovag, aki legyozte a birodalmat, Eli nevre hallgat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
"A football egy olyan játék, amit huszonketten játszanak, és mindig a New England Patriots nyer."
N.F.Lineker

(ez a fórum ezzel be is zár, mindnyájan átmegyünk az egyedül megmaradóba)

Szerkesztette: wmitty

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha lenne Leonard, Hilton meg Doyle, es nem esett volna ki a teljes CB-sorunk az elozo heten, illetve Autry is aktiv lenne, akkor viccen kivul azt mondom, hogy siman meglephettuk volna a Patset, annyira underdogok vagyunk, a vedelmuk pedig igen sebezheto, mig a mienk oriasi pozitiv meglepetes volt eddig.

De igy, hogy tenyleg a kezdonk fele inaktiv lesz, igy oriasi szopast varok. Es mivel az en szotaramban nem letezik a tevedes szo, igy jol tudjuk...
Stez
Az mind szép és jó, hogy sebezhető, de ezzel mikor tudtatok élni? És mikor tartott ki a védelmetek?

Mondjuk a két idegenbeli meccsen mutatott védekezés alapján tényleg ez vonható le, de a két hazai meccsünkön konkrétan a Houston és a Miami is össze lett csomagolva, előbbi csak a végén kozmetikázott, utóbbi is, de az még annak sem nevezhető, szóval nehogy az legyen, hogy a két szar meccs után újra felpörgő védelem meglepje a szuper támadósort.

Ilyenkor persze jön az, hogy hoz a védelmünk egy teljesen vállalhatatlan szintet, de ha csak úgy játszunk, ahogy a hétvégén, akkor én nem a saját védelmünk miatt aggódnék
Wyatt
Reges regen valahol a messzi messzi galaxysban, volt egy gonosz csapat aki mindig superbowlt tudott nyerni. Es ez a csapat uralma ala vonta szinte az egesz nfl ligat azzal, hogy majdnem minden evben sb jatszottak es szinte mindig nyertek.

Erre egy ifju titan, alias lesajnalt mar mar idosodo, de mindig a gonosz birodalom arnyekaban elo manning nevezetu qb. Akit a gonosz birodalom, a gyengebb vedelme miatt mindig jol porul jaratta. Nem is gondolt ra ezekutan senki, hogy kozelebe erhet a birodalmi lepegeto, avagy first downokat csinalo bradynek. Avagy a birodalmat a maga kezebe kaparinto es el nem akarni engedo emperor avagy bill.

De aztan ezt, meg az orokos arnyekot megunva elorelepett luke, akarom mondani payton manning a rajatszasban es egy elore ki nem szamithato (csak egyszer gyozzek legyszi legyszi) tervvel visszahozta a mar letudott szinte lefutott meccset. Es legyozte a gonosz birodalmat. Aki uralta az egesz galaxyst. Akarom mondani ligat. Es fenyt hozott az ejszakaban. Es akkor az ifjunak nem mondhato titan megtorte a gonosz birodalom rea vetitett es felrevezeto arnyekat.

Szoval nem surun, de van ra pelda. : ) Haha.

Payton Manning. A Colts story. Lol.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha lenne Leonard, Hilton meg Doyle, es nem esett volna ki a teljes CB-sorunk az elozo heten, illetve Autry is aktiv lenne, akkor viccen kivul azt mondom, hogy siman meglephettuk volna a Patset, annyira underdogok vagyunk, a vedelmuk pedig igen sebezheto, mig a mienk oriasi pozitiv meglepetes volt eddig.

De igy, hogy tenyleg a kezdonk fele inaktiv lesz, igy oriasi szopast varok. Es mivel az en szotaramban nem letezik a tevedes szo, igy jol tudjuk...
Stez
Az mind szép és jó, hogy sebezhető, de ezzel mikor tudtatok élni? És mikor tartott ki a védelmetek?

Mondjuk a két idegenbeli meccsen mutatott védekezés alapján tényleg ez vonható le, de a két hazai meccsünkön konkrétan a Houston és a Miami is össze lett csomagolva, előbbi csak a végén kozmetikázott, utóbbi is, de az még annak sem nevezhető, szóval nehogy az legyen, hogy a két szar meccs után újra felpörgő védelem meglepje a szuper támadósort.

Ilyenkor persze jön az, hogy hoz a védelmünk egy teljesen vállalhatatlan szintet, de ha csak úgy játszunk, ahogy a hétvégén, akkor én nem a saját védelmünk miatt aggódnék
Wyatt
gyakorold a pucsitast, mert meg lesztek b*szva pentek hajnalban XD

több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
aki IDP-s ligaban jatszik, az sztem tegye be Trey Flowerst ellenunk, mert Braden Smith-t irjak, mint lehetseges kezdo RT...😀
Borbinho
Köszi! Nálam van, egyelőre kispadon...

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
benne van, hogy a ket nagyon fajo, szoros vereseg utan beleszaladunk egy pofonba. de alapvetoen Foxboroughba szopni jar kb a liga 90%-a, honaptol fuggetlenul. nekunk meg raadasul alapbol mumusunk a Pats, kb mindig bucira vernek minket miota Bandi van.

ettol fuggetlenul az is benne van, hogy csodat teszunk es nyerunk, mert hogy a csapatban egyre inkabb dolgozik a bizonyitasi vagy az 1-3 miatt, az fix. nem mondom h megerdemelnenk a 3-1et (v 4-0t ugye a Doyle fumble a Cincy ellen 😀), mert nagyon fiatal a csapat, igy sajnos varhato, hogy donto helyzetekben meg meginognak, hibaznak. de sztem boven jobb ez a csapat, mint sokan vartak, vartuk.

a hianyzok kozul tobb fajo pont is van nalunk, de mindenhol vannak serulesek, azoknak kell nyerni, akik tudnak jatszani. ez meg az edzo es a GM felelossege. nyilvan Luck nelkul mas volt...

aki IDP-s ligaban jatszik, az sztem tegye be Trey Flowerst ellenunk, mert Braden Smith-t irjak, mint lehetseges kezdo RT...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha lenne Leonard, Hilton meg Doyle, es nem esett volna ki a teljes CB-sorunk az elozo heten, illetve Autry is aktiv lenne, akkor viccen kivul azt mondom, hogy siman meglephettuk volna a Patset, annyira underdogok vagyunk, a vedelmuk pedig igen sebezheto, mig a mienk oriasi pozitiv meglepetes volt eddig.

De igy, hogy tenyleg a kezdonk fele inaktiv lesz, igy oriasi szopast varok. Es mivel az en szotaramban nem letezik a tevedes szo, igy jol tudjuk...
Stez
Az mind szép és jó, hogy sebezhető, de ezzel mikor tudtatok élni? És mikor tartott ki a védelmetek?

Mondjuk a két idegenbeli meccsen mutatott védekezés alapján tényleg ez vonható le, de a két hazai meccsünkön konkrétan a Houston és a Miami is össze lett csomagolva, előbbi csak a végén kozmetikázott, utóbbi is, de az még annak sem nevezhető, szóval nehogy az legyen, hogy a két szar meccs után újra felpörgő védelem meglepje a szuper támadósort.

Ilyenkor persze jön az, hogy hoz a védelmünk egy teljesen vállalhatatlan szintet, de ha csak úgy játszunk, ahogy a hétvégén, akkor én nem a saját védelmünk miatt aggódnék

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
A Legjobb az lenne, ha csütörtök este ott várnák a teli stadionban a csapatot, de Ballard odaszólna, hogy bocsi, mégse megyünk. 😀
Tony Adams
Aztan helyette elmegyunk jatszani vmeik bye weekes csapattal 😀
Borbinho
Vagy befekszenek egy bostoni sürgősségi osztályra. 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Legjobb az lenne, ha csütörtök este ott várnák a teli stadionban a csapatot, de Ballard odaszólna, hogy bocsi, mégse megyünk. 😀
Tony Adams
Aztan helyette elmegyunk jatszani vmeik bye weekes csapattal 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
A Legjobb az lenne, ha csütörtök este ott várnák a teli stadionban a csapatot, de Ballard odaszólna, hogy bocsi, mégse megyünk. 😀
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Amugy nyerunk, 28-0s felido utan forditunk Luck 6 TD-jevel meg Leonard picksixevel 49-28ra. Sima
Borbinho
Ennél lehetnénk egy kicsit optimistábbak és kreatívabbak!
Arra gondolok, hogy 28-0-ás félidő után fordítunk 49-27-re... 😉 Sokkal izgisebb.

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
En csak azt remelem h Luck majd vmeik oldalra "kidobott" lasztijaval pofanbassza Mekkdenielszt. Vagy majd puntnal a gunner lezuzza mint a bizti ort vmeik hetvegi meccsen 😀
Amugy nyerunk, 28-0s felido utan forditunk Luck 6 TD-jevel meg Leonard picksixevel 49-28ra. Sima

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha lenne Leonard, Hilton meg Doyle, es nem esett volna ki a teljes CB-sorunk az elozo heten, illetve Autry is aktiv lenne, akkor viccen kivul azt mondom, hogy siman meglephettuk volna a Patset, annyira underdogok vagyunk, a vedelmuk pedig igen sebezheto, mig a mienk oriasi pozitiv meglepetes volt eddig.

De igy, hogy tenyleg a kezdonk fele inaktiv lesz, igy oriasi szopast varok. Es mivel az en szotaramban nem letezik a tevedes szo, igy jol tudjuk...

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Érdekes megoldást választ a Colts a csütörtöki, Patriots elleni meccse előtt: egyetlen edzést sem tartanak a héten a meccsre készülve. Hétfőn csak videózás volt, kedden walkthrough, ahogy ma is, utána meg már utazás. Frank Reich szerint sokat nyomott a latban a vasárnapi hosszabbítás is. - 120yard

hmmm, ha beválik, akkor akár divatot is teremthet 😀
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
A kedvencem mégis Jonas Grey aki ellenünk futott 4 TD 201 yardot,
bobi0092
Amúgy az 1. körös Michel lesz valszeg megint az első számú futó, neki a Dolphins ellen már jól ment, 112 yardig jutott
Wyatt
tehát még komolyan is veszitek a rivalry meccset 😊 (150yd+3TD incoming)
JSanyo
Kenjon Barner 190 yards, 3TD várható ... 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A kedvencem mégis Jonas Grey aki ellenünk futott 4 TD 201 yardot,
bobi0092
Amúgy az 1. körös Michel lesz valszeg megint az első számú futó, neki a Dolphins ellen már jól ment, 112 yardig jutott
Wyatt
tehát még komolyan is veszitek a rivalry meccset 😊 (150yd+3TD incoming)

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
New England -16,5-re 2.60-at fizet, szerintem érdemes lesz idén benevezni. A Patriots ellen a Luck-eraban 44,6 pontot kapunk átlagban... 😀

A kedvencem mégis Jonas Grey aki ellenünk futott 4 TD 201 yardot, a teljes karrierje alatt (Coltson kívüli meccsen) 387 yard 1 TD. Lassan nézegetem a Patriots rosterét, hogy melyik noname fog ellenünk nagyot alkotni.
bobi0092
Szerintem nem lesz -16. Azt mondom 10be beférünk, onnan meg bármi lehet.

Amúgy meg ebben a kontextusban inkább azonosítanám Pagano érának, mint Lucknak.
dugo93
Hát, ha az offense tud 30+ pontot pakolni, akkor lehet 10be beférünk... esetleg garbage time miatt.

A Colts védelem ellen mindig kitalálnak valamit BB + McDaniels (mondjuk nem nehéz...)

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
New England -16,5-re 2.60-at fizet, szerintem érdemes lesz idén benevezni. A Patriots ellen a Luck-eraban 44,6 pontot kapunk átlagban... 😀

A kedvencem mégis Jonas Grey aki ellenünk futott 4 TD 201 yardot, a teljes karrierje alatt (Coltson kívüli meccsen) 387 yard 1 TD. Lassan nézegetem a Patriots rosterét, hogy melyik noname fog ellenünk nagyot alkotni.
bobi0092
Szerintem nem lesz -16. Azt mondom 10be beférünk, onnan meg bármi lehet.

Amúgy meg ebben a kontextusban inkább azonosítanám Pagano érának, mint Lucknak.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
New England -16,5-re 2.60-at fizet, szerintem érdemes lesz idén benevezni. A Patriots ellen a Luck-eraban 44,6 pontot kapunk átlagban... 😀

A kedvencem mégis Jonas Grey aki ellenünk futott 4 TD 201 yardot, a teljes karrierje alatt (Coltson kívüli meccsen) 387 yard 1 TD. Lassan nézegetem a Patriots rosterét, hogy melyik noname fog ellenünk nagyot alkotni.
bobi0092
Az előszezonhoz képest javult a futás elleni védekezés, nem?

Amúgy az 1. körös Michel lesz valszeg megint az első számú futó, neki a Dolphins ellen már jól ment, 112 yardig jutott

Nekem a 4.5 pontos 1.40 szimpatikusabb volt, még a félidei vezetésnél is 😊

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
New England -16,5-re 2.60-at fizet, szerintem érdemes lesz idén benevezni. A Patriots ellen a Luck-eraban 44,6 pontot kapunk átlagban... 😀

A kedvencem mégis Jonas Grey aki ellenünk futott 4 TD 201 yardot, a teljes karrierje alatt (Coltson kívüli meccsen) 387 yard 1 TD. Lassan nézegetem a Patriots rosterét, hogy melyik noname fog ellenünk nagyot alkotni.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.1070thefan.com/blogs/kevins-corner/colts-coverage/frank-reich-ty-hilton-will-not-play-against-patriots

TY out holnapra, nem meglepo (mai report utan lehet biztosra tudni, de valszeg AC, Doyle is out lesz. Walkerrol + Leonardrol egyelore azt olvastam inkabb valoszinu h jatszanak, mint h nem. Mack gondolom megint nem fog beoltozni. + Autry nevet lattam mint h tuti out, de azon meglepodnek, sztem csak nem frissitettek mult het ota 😀 )

Belichick odakat zengett Vinarol + Moore-rol. Persze nem szokas szarozni az ellenfelet (foleg nem olyat aki volt nalad is).

 www.1070thefan.com/blogs/kevins-corner/colts-coverage/chris-ballard-recaps-first-quarter-colts-2018-season

itt meg Ballardot kerdeztek a szezonstartrol, erdemes elolvasni.


TJ Green kozben alairt a Seahawkshoz...😀 majd faszan beugrik FS-be, aztan megmutatja h Thomas csak a rendszer termeke, es tol egy 10 INT-es all pro szezont 😀 persze valoszinubb h mire ezt a kommentet elkuldom, mar cutoljak is 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A full feher mezunkben lepunk palyara, kvazi color rush meccsen.
Borbinho
Ennek nem örülök, akkor valszeg mi meg a full kékben
Wyatt
 twitter.com/Patriots/status/1047238743369773056

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat igen. Good egy fos jatekos, fikazzuk is rendesen, de ez tragikus, senki sem erdemli ezt. RIP!

Mondjuk szerintem ott lesz a palyan, talan erte is kuzdenek majd a nudlik Colts-mezben. Ha ez megtortenik, akkor szamomra az eredmeny nem is fontos. Luck ota igazabol minden Pats elleni meccs alap zako, meg ha nem is miatta.