Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Andy Reid 2025-ben is HC lenne itt 😏
dande2
Szvsz, amíg ez így lesz, addig elég egyértelmű lesz a szitu az AFC-ben. AFC Westet hagyjuk is.
Amadeus the Young
Hát, ti lehet, hogy hagyjátok, de a Bolts meg mi éppen kezdünk biztatóbbá válni.
Assurbanapli
teljesen más szint a Chiefs jelenleg.
Amadeus the Young
Még mindig lebecsülitek Jim Harbaugh-t, ennek örülök.
szaba
lényegében dominánsabb a Chiefs, mint a prime Patriots. 6 év alatt 5 SB, 2 megnyerve. Konkrétan Madden stat. És nem nagyon van, aki megállítaná őket.

Majd akkor Herbert, mert Jim Harbaugh.

A 9ersben ott volt Vernon Davis, Frank Gore, Crabtree, Kaepernick, Aldon Smith, Justin Smith, Patrick Willis, Bowman, Whitner.

Sok minden csak nem romhalmaz.
több mint 1 éve
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
Ez igaz, de a 9-ers 4 év alatt sem. Voltak szép részeredmények.
Helmut Zimmer
Abban a “turbulens” közegben, az akkori Jim temperamentummal szerintem egész jó eredményt hozott. Ott is egy romhalmaz csapatot vett át és vitt el rövid idő alatt 3 NFCCG-ig, amiből egy SB is lett, kis híján megnyerve azt.
szaba
az a 49ers a keret állapotát tekintve sokminden volt, csak romhalmaz nem. tehetségtelen játékosokkal a szentlélek sem visz egy csapatot főcsoport döntőig. ennyivel rosszabb jelenleg pont az elsőéves chargers az akkori frisconál

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Ez igaz, de a 9-ers 4 év alatt sem. Voltak szép részeredmények.
Helmut Zimmer
Abban a “turbulens” közegben, az akkori Jim temperamentummal szerintem egész jó eredményt hozott. Ott is egy romhalmaz csapatot vett át és vitt el rövid idő alatt 3 NFCCG-ig, amiből egy SB is lett, kis híján megnyerve azt.
több mint 1 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Még mindig lebecsülitek Jim Harbaugh-t, ennek örülök.
szaba
Nincs ebben semmi lebecsülés, a Chiefs ment egy 15-2t, megvert két csoportelsőt és SB-t játszik, a Chargers meg a Broncos meg kiesett egyből elég simán lol
ThySoul
Mit ért el Reid az első évében a Chiefs-szel? Roma sem egy nap alatt épült.
szaba
Ez igaz, de a 9-ers 4 év alatt sem. Volak szép részeredmények.
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Új ellenzékre van szükség.
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Még mindig lebecsülitek Jim Harbaugh-t, ennek örülök.
szaba
Nincs ebben semmi lebecsülés, a Chiefs ment egy 15-2t, megvert két csoportelsőt és SB-t játszik, a Chargers meg a Broncos meg kiesett egyből elég simán lol
ThySoul
Mit ért el Reid az első évében a Chiefs-szel? Roma sem egy nap alatt épült.
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Andy Reid 2025-ben is HC lenne itt 😏
dande2
Szvsz, amíg ez így lesz, addig elég egyértelmű lesz a szitu az AFC-ben. AFC Westet hagyjuk is.
Amadeus the Young
Hát, ti lehet, hogy hagyjátok, de a Bolts meg mi éppen kezdünk biztatóbbá válni.
Assurbanapli
teljesen más szint a Chiefs jelenleg.
Amadeus the Young
Még mindig lebecsülitek Jim Harbaugh-t, ennek örülök.
szaba
Nincs ebben semmi lebecsülés, a Chiefs ment egy 15-2t, megvert két csoportelsőt és SB-t játszik, a Chargers meg a Broncos meg kiesett egyből elég simán lol
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Andy Reid 2025-ben is HC lenne itt 😏
dande2
Szvsz, amíg ez így lesz, addig elég egyértelmű lesz a szitu az AFC-ben. AFC Westet hagyjuk is.
Amadeus the Young
Hát, ti lehet, hogy hagyjátok, de a Bolts meg mi éppen kezdünk biztatóbbá válni.
Assurbanapli
teljesen más szint a Chiefs jelenleg.
Amadeus the Young
Még mindig lebecsülitek Jim Harbaugh-t, ennek örülök.
több mint 1 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Bocs srácok de ezt nem hagyhattam ki 🤣

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.71878-15/476233110_642084678241441_8766213246061260394_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=100&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0xJUFMuYmVzdF9pbWFnZV91cmxnZW4uQzMifQ%3D%3D&_nc_ohc=dQ4zKVXZMh4Q7kNvwHLWA-e&_nc_oc=Ado6eYOYR8RbPhG8Z6C6IVJ26zH7hMRF45U_9diw7hHbKPx8vWvSwK_JuAUu8i6DzlY&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=CRUalLosb42fUXSyjdwB3g&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af_KPT23xYPgjl5aMOjdPLGUHzqHfEdvWkgkQmzJeZk3hQ&oe=6A396114
Landon Ashworth on Instagram: "Follow @landonashworthdirects and @gigieats and tag a football lover . . . . . . #taylorswiftedit #taylorswiftfootball #landonashworth #nfl #footballcomedy #superbowl #taylorswiftchiefs #kansascitychiefs #sketchcomedy #comedysketch #funny"
208K likes, 2,076 comments - landonashworthdirects on February 4, 2025: "Follow @landonashworthdirects and @gigieats and tag a football lover . . . . . . #taylorswiftedit #taylorswiftfootball #landonashworth #nfl #footballcomedy #superbowl #taylorswiftchiefs #kansascitychiefs #sketchcomedy #comedysketch #funny".

több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Andy Reid 2025-ben is HC lenne itt 😏
dande2
Szvsz, amíg ez így lesz, addig elég egyértelmű lesz a szitu az AFC-ben. AFC Westet hagyjuk is.
Amadeus the Young
Hát, ti lehet, hogy hagyjátok, de a Bolts meg mi éppen kezdünk biztatóbbá válni.
Assurbanapli
teljesen más szint a Chiefs jelenleg.
Amadeus the Young
A Chiefs ot eve mas szint. De attol meg egy meccsen barki verheto, ugyhogy egyertelmu sosem lesz a szitu. Foleg, hogy minden top csapat egy serulesre van a kozepmezonytol, vagy akar a bottom5-tol. Es egy edzo is befasulhat, Reidet 2012-ben peldaul mar szo szerint kiuldoztek Philadelphiabol. Legalabb harom csapat evek ota ott lohol a KC nyakaban az AFC-bol, a Denver, a Chargers es a Texans meg most lepett ra egy olyan utra, amit ha jol folytatnak a GM-ek epitkezest illetoen, akar ket ev alatt contenderek lehetnek. Szoval sosem tudhatod.

több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Andy Reid 2025-ben is HC lenne itt 😏
dande2
Szvsz, amíg ez így lesz, addig elég egyértelmű lesz a szitu az AFC-ben. AFC Westet hagyjuk is.
Amadeus the Young
Hát, ti lehet, hogy hagyjátok, de a Bolts meg mi éppen kezdünk biztatóbbá válni.
Assurbanapli
teljesen más szint a Chiefs jelenleg.
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Szép kihívás lesz nektek.
A rozmár pedig marad nálunk.
😊
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Andy Reid 2025-ben is HC lenne itt 😏
dande2
Szvsz, amíg ez így lesz, addig elég egyértelmű lesz a szitu az AFC-ben. AFC Westet hagyjuk is.
Amadeus the Young
Hát, ti lehet, hogy hagyjátok, de a Bolts meg mi éppen kezdünk biztatóbbá válni.
több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Andy Reid 2025-ben is HC lenne itt 😏
dande2
Szvsz, amíg ez így lesz, addig elég egyértelmű lesz a szitu az AFC-ben. AFC Westet hagyjuk is.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Andy Reid 2025-ben is HC lenne itt 😏
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a lènyeg Ulpi ès a többi KC fan 😉

több mint 1 éve
Salty Kansas City Chiefs Texas Longhorns 33
Sokaknak azzal van tele,hogy az esetek nagy %-ban mindig akkor jön a tévedés a részetekre amikor be kell rúgni a döglödő O-t vagy D-t.... Visszanézve ez elmúlt évek PO meccseit mennyi "segítség" érkezett pont akkor amikor nagyon kellett.....
Ebben bele lehet látni szándékosságot meg 1000 meg egy dolgot....
PO-ban Mahomes sem verhetetlen amit Brady és Burrow már bizonyított....
ThundersNFL a Paraszt
 youtu.be/UVIp-N6LhI4?si=PvL8xHkvzxhjePbD

És még van számtalan másik eset, tuck rule, RTP a falcons ellen, jets touchback incidens, Jesse James incomplete pass call és a maréknyi eset amikor Brady a védő játékosokat egy sack után hátulról megrúgja, lehet recency bias miatt most az a trend hogy a Chiefset rugdossák, de nektek ezerszer több megkérdőjelezhető callotok volt ráadásul több éven keresztül, és akkor még nem is beszéltünk sem a labdák leeresztéséről meg a Bengals sideline levideózásáról
több mint 1 éve
fake.id 1 936 — sixseveeeeeen
bitch don't kill my vibe vagy money trees. csak fogalmam sincs hol kéne ezeket elvágni, mert mindkettő 5-6 perces szám. a swimming pools ideális utolsó előtti zene lenne

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Hagyjuk a témát.

Beszéljünk normális témákról.

Taylor Swift?
mirdal
Akkor már miért nem a lényegről?
Mi lesz Kendrick nyitódala a half time showban? (Mindenki a Not like us-t akarja kb)
zacknorb
Szerintem


I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Ha moderátor lennék, bezárnám ezt a csapat fórumot, és legközelebb akkor nyitnám ki, ha egy Chiefs egy meccse a bírókon megy el.
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
Hagyjuk a témát.

Beszéljünk normális témákról.

Taylor Swift?
mirdal
Akkor már miért nem a lényegről?
Mi lesz Kendrick nyitódala a half time showban? (Mindenki a Not like us-t akarja kb)
zacknorb
Én nem lennék meglepődve ha Taylor Swift csatlakozna egy dalra van is neki egy Kendrickkel a Bad Blood 1,6 milliárdos nézetséggel. Én most direkt meghallgattam, én el tudom képzelni ezt búcsúdalnak. SZA lesz Kendrick mellett szóval az All the Stars az lesz. Én nyitódalnak a Swimming Poolst tippelem.
KeyG
Pont erre akartam rákérdezni, ugyanis nemcsak te nem lennél meglepődve, hanem pletykalapokban ez a forgatókönyv már megjelent (igaz, kis valószínűséggel), pl.
 perezhilton.com/taylor-swift-surprise-cameo-super-bowl-halftime-show-kendrick-lamar-post-malone/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0uXDh399b2mKOuwc6omoio6CzeKR77z97fEcqyS6c26jR59GYT9NrVmdA_aem_9MMG7w5HwxymqweuCdCGcw

Szóval igazán nyilatkozhatna most már erről a mindennél fontosabb kérdésről a KC topic lakossága a sérelmi politizálás helyett.
több mint 1 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 233
Sokaknak azzal van tele,hogy az esetek nagy %-ban mindig akkor jön a tévedés a részetekre amikor be kell rúgni a döglödő O-t vagy D-t.... Visszanézve ez elmúlt évek PO meccseit mennyi "segítség" érkezett pont akkor amikor nagyon kellett.....
Ebben bele lehet látni szándékosságot meg 1000 meg egy dolgot....
PO-ban Mahomes sem verhetetlen amit Brady és Burrow már bizonyított....
ThundersNFL a Paraszt
Csak nem hagyja abba a hulyegyerek
ehh
😅🤣🤭
mirdal
Pont egy Pats drukker dumál , Tuck Rule meg ilyenekről már el is felejtkezik. Más szemében a szálkát, magáéba a gerendát se.
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Sokaknak azzal van tele,hogy az esetek nagy %-ban mindig akkor jön a tévedés a részetekre amikor be kell rúgni a döglödő O-t vagy D-t.... Visszanézve ez elmúlt évek PO meccseit mennyi "segítség" érkezett pont akkor amikor nagyon kellett.....
Ebben bele lehet látni szándékosságot meg 1000 meg egy dolgot....
PO-ban Mahomes sem verhetetlen amit Brady és Burrow már bizonyított....
ThundersNFL a Paraszt
Csak nem hagyja abba a hulyegyerek
ehh
😅🤣🤭
több mint 1 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 973 — Chiefs fan
Sokaknak azzal van tele,hogy az esetek nagy %-ban mindig akkor jön a tévedés a részetekre amikor be kell rúgni a döglödő O-t vagy D-t.... Visszanézve ez elmúlt évek PO meccseit mennyi "segítség" érkezett pont akkor amikor nagyon kellett.....
Ebben bele lehet látni szándékosságot meg 1000 meg egy dolgot....
PO-ban Mahomes sem verhetetlen amit Brady és Burrow már bizonyított....
ThundersNFL a Paraszt
Csak nem hagyja abba a hulyegyerek
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 255 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Sokaknak azzal van tele,hogy az esetek nagy %-ban mindig akkor jön a tévedés a részetekre amikor be kell rúgni a döglödő O-t vagy D-t.... Visszanézve ez elmúlt évek PO meccseit mennyi "segítség" érkezett pont akkor amikor nagyon kellett.....
Ebben bele lehet látni szándékosságot meg 1000 meg egy dolgot....
PO-ban Mahomes sem verhetetlen amit Brady és Burrow már bizonyított....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018