NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967

iktriad
Azért ez várható volt, főleg Key esetében, de én azt hittem TC-t megvárják a dologgal. Furcsa az időzítés...ha tudták a rengeteg játékos leigazolásakor, hogy ennek a két embernek esélytelen rosterre kerülni, miért nem engedték el őket akkor, talán könnyebben találtak volna új helyet.
Ha eddig megtartották őket, miért nem tartják meg TC-re őket, főleg Hurst-öt, aki azért mutatott NFL szintű játékot az utóbbi években.

Így is van bőven DL ember, így se kell igazából egy darab NT-n kívül senki darabra, de még az is lehet, hogy van komolyabb draft célpontjuk és neki(k) csináltak ezzel helyet...
Rolni
Hurst mondjuk érdekes döntés és megtartottam volna, mert voltak szép pillanatai. Gondolom valami hozzáállás issue volt.

Key a sosem teljesítő örök ígéret kategória volt. Nem kár érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan

iktriad
Azért ez várható volt, főleg Key esetében, de én azt hittem TC-t megvárják a dologgal. Furcsa az időzítés...ha tudták a rengeteg játékos leigazolásakor, hogy ennek a két embernek esélytelen rosterre kerülni, miért nem engedték el őket akkor, talán könnyebben találtak volna új helyet.
Ha eddig megtartották őket, miért nem tartják meg TC-re őket, főleg Hurst-öt, aki azért mutatott NFL szintű játékot az utóbbi években.

Így is van bőven DL ember, így se kell igazából egy darab NT-n kívül senki darabra, de még az is lehet, hogy van komolyabb draft célpontjuk és neki(k) csináltak ezzel helyet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Hurst-öt sajnálom 😕
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Dane Brugler 7 körös mockjának Raider része:

Las Vegas Raiders

RD. PICK PLAYER
1
17
Christian Darrisaw, OT, Virginia Tech
2
48
Levi Onwuzurike, DT, Washington
3
79
Andre Cisco, FS, Syracuse
3
80
Baron Browning, LB, Ohio State
4
121
Keith Taylor, CB, Washington
5
162
Josh Palmer, WR, Tennessee
5
167
Shaka Toney, edge, Penn State
6
200
Tedarrell Slaton, DT, Florida


Aláírnám!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Csináltam egy cserélős mock draftot a pff-en (3 körös):

több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Tape don't lie-os srácok pont Abramról és Cable OL draft history-járól értekeznek a friss videojukban 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
 www.youtube.com/watch?v=cL6EaQLWzF4

Egyértelműen COV1/COV3 rendszerben box safety. Bradley, ha megtanítja fegyelmezetten zónázni, akkor egy Adams poszton megleszünk vele. Nagy kérdés az lesz, hogy Bradley milyen tanár és az Arnette-Abram-KoJo-Mullen garnitúrát, hogy tudja betanítani. Mert az alapanyag jó.
Amadeus
Én fordítva látom kicsit. Mármint Bradley és Milus bizonyítottan jó tanárok és értenek a secondary-hoz.
Most kiderül mennyire jó az alapanyag!

Abram papíron remek fit ebbe a rendszerbe SS posztra. Van jó sebessége, szeret és tud ütközni, mérete is van, egészen a LOS-hoz fel lehet küldeni és blitz terén is veszély forrás, bár ugye Bradley blitzelni nem igen fog vele. Ahogy írtad a legnagyobb kérdés a cover és a fegyelmezettség ezen belül, mert azt azért láttuk, hogy tud értelmesen is védekezni és sebessége miatt komolyabb méretű területet be tud játszani, de tavaly szénné égett a fegyelmezetlensége miatt. Vicces, de még ebben a HL videóban is, ha Cam Newton meg tudja dobni mögé a laszdit a 86-os emberének, akkor brutál yard jön és akár TD is, mert Abram simán elengedte. Itt bejött neki, de lehetett volna ez is szerintem Chiefs elleni bődület égés is coverben.

Joseph kapcsán elég sok scouting reportot is visszaolvastam és van bennük bőven ellentétes megállapítás (PFF szerint mindenre jó csak single high FS-nek nem, míg a Mayock-Jeremiah páros pont erre a posztra látta legalkalmasabbnak és ET neve is ugye felmerült). Amit tudunk eddigi NFL karrierjéből szerintem az az, hogy megfelelő sebessége van a FS poszthoz, olyat üt Ő is, mint egy barom és nem tud mérete miatt emberezni TE-ken. Kíváncsi leszek, de jelenleg az várható, hogy Ő lesz Abram mellett a FS és végre kiderül miért lett első körös pick, első/második körös S prospect anno.

Mullen kapcsán nem aggódom szerintem Ő ebben a sémában is teljesen rendben lesz egyik szélső poszton. Nem egy AllPro szint egyenlőre, de teljesen vállalható kezdő CB.

Arnette helyzete kicsit érdekesebb már, mert Ő egyetemen nem igen játszott zónát, kérdés mennyire megy majd neki, de lehet ezt kicsit túllihegjük és simán megtanítják Milus-ék majd rá. Sebessége szerintem neki is megvan, ami ugye kérdés volt draft körül.

Szerintem, ha lesz értelmezhető pass rush, akkor még pozitív meglepetés is lehet ebből a secondary-ból és védelemből, de ez baromi nagy HA ugyebár. Ha megint nem lesz rendes pass rush, akkor ez a secondary ugyan úgy szét lesz kapva, mint az elmúlt 20 évben mindegyik kb...




Más téma, de valahol olvastam egy szemezgetést a Cable által valaha draftolt (feltételezzük ugye, hogy nagy beleszólása volt mindenhol az OT húzásokba mindenhol) OT-k kapcsán. A lényegi elem az volt, hogy Cable a magas és hosszú karral rendelkező OT-ket részesíti előnyben. Justin Britt 33,5-es karhosszal a legalacsonyabb az általa hozott OT közül és ugye Ő is bekerült OC-nek végül (először második évében LG-nek), ahol sikeres lett.

Gruden érában nálunk:
Kolton Miller 6-8, 309, 34 feletti karral
Brandon Parker 6-7, 305, 35-ös karral
John Simpson 6-4, 321, 34-es karral, pedig Őt eleve OG-nek húztuk.

Trent Brown 6-8, 36-os karral rendelkezik, szóval a nagy pénzű OT is hosszú karú volt.

Ez alapján érdemes megnézni az idei OT prospecteket:
Sewell épp 33 felett
Slater pont 33
Darrisaw épp 34 felett
Jenkins 33+
Cosmi 33
Ezek a számok alapján ugye, amennyiben ezt valódi kritériumnak vesszük csak Darrisaw jöhet szóba és a sokak által abszolút Raider picknek belengetett Jenkins is kiesik a kalapból...Darrisaw meg ugye egyfelől jó eséllyel benn se lesz, másfelől csak LT tolt eddig, szóval lenne gondja az oldalváltással, ergó neccesen lesz day 1 kezdő.

TOP 5 után már csak akik ezalapján szóba jöhetnek
Smith 35
Forsythe 34+
Brown 34+
Doyle 35+
Ball 35
Moore Jr. 34+
Coleman 35+
Eiland 36+

Ha a magasság kritériumot is mellé tesszük, akkor csak
Forsythe, Brown, Doyle, Ball, Coleman és Eiland marad a zsákban. Az első két srác kapcsán se lennék biztos a day 1 kezdő (vállalható kezdő) megjelölésben, a többiekről már nem is beszélve. Forsythe utóbbi két évben LT volt, előtte összesen 3 meccsen volt RT és a run blockinggal vannak gondjai. Úgy fest marad Spencer Brown, akit ugye deyell korábban már bedobott. Szerintem túl nyers és túlságosan project a srác és jó eséllyel Good vagy Parker kezd, ha Ő érkezik.

Parkertől kiráz a hideg és Good kapcsán meg a gondom az RG poszttal lesz. Persze egy ideális világban Simpson előlép és remekel, Incognito meg simán lehozza egészségesen és remek játékkal a szezont LG poszton és lehet fejleszteni a drafton hozott OL ember(eke)t, de ez kicsit túl idillinek hangzik...Simpson ugye végig LG volt egyetemen csak, hogy mást ne mondjak.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
 www.youtube.com/watch?v=cL6EaQLWzF4

Egyértelműen COV1/COV3 rendszerben box safety. Bradley, ha megtanítja fegyelmezetten zónázni, akkor egy Adams poszton megleszünk vele. Nagy kérdés az lesz, hogy Bradley milyen tanár és az Arnette-Abram-KoJo-Mullen garnitúrát, hogy tudja betanítani. Mert az alapanyag jó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Kint írta egy szellemesebb kolléga, hogy most KoJo akkor csatlakozott-e RunDMC-hez és Asohoz, lévén, hogy kapott 2. Szerződést 1.körös pickként.
Amadeus
Nem, de CWood-hoz csatlakozott, mint korábbi első körös aki másik csapat után ismét hozzánk igazolt
Rolni
nem rossz társaság

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Kint írta egy szellemesebb kolléga, hogy most KoJo akkor csatlakozott-e RunDMC-hez és Asohoz, lévén, hogy kapott 2. Szerződést 1.körös pickként.
Amadeus
Nem, de CWood-hoz csatlakozott, mint korábbi első körös aki másik csapat után ismét hozzánk igazolt

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
Kint írta egy szellemesebb kolléga, hogy most KoJo akkor csatlakozott-e RunDMC-hez és Asohoz, lévén, hogy kapott 2. Szerződést 1.körös pickként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
KoJo is Back in da House...Championship baby!!
Rolni
tavaly a Brownsban elég szar szezonja volt, 7 TD-t szereztek róla.
deyell
Nem ezt kell nézni most deyell 😊

Szemcsó fel!
 www.youtube.com/watch?v=A1P-kg0gXIs

 www.youtube.com/watch?v=D4MJZ0nUa0k

 www.youtube.com/watch?v=3OCxerqrK3I

 www.youtube.com/watch?v=HjMAodxncKo

 www.youtube.com/watch?v=i9ZCi7vxAmA

Abram lesz Bam Bam, Joseph meg ET aztán kész!!
Rolni
Azért az dúrva, hogy egy szezont leszámítva milyen szarul használtuk. PG egy fasz, puha fasz. Első pillanattól bírtam KJt, utàltam h elküldtük és most csak remélni tudom, hogy megtalaljuk a helyét és normálisan fogjuk használni.
Surda
nem tudom van-e játékos a védelemben, akit PG jól használt.
Amadeus
Burfict-ot max.
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
KoJo is Back in da House...Championship baby!!
Rolni
tavaly a Brownsban elég szar szezonja volt, 7 TD-t szereztek róla.
deyell
Nem ezt kell nézni most deyell 😊

Szemcsó fel!
 www.youtube.com/watch?v=A1P-kg0gXIs

 www.youtube.com/watch?v=D4MJZ0nUa0k

 www.youtube.com/watch?v=3OCxerqrK3I

 www.youtube.com/watch?v=HjMAodxncKo

 www.youtube.com/watch?v=i9ZCi7vxAmA

Abram lesz Bam Bam, Joseph meg ET aztán kész!!
Rolni
Azért az dúrva, hogy egy szezont leszámítva milyen szarul használtuk. PG egy fasz, puha fasz. Első pillanattól bírtam KJt, utàltam h elküldtük és most csak remélni tudom, hogy megtalaljuk a helyét és normálisan fogjuk használni.
Surda
nem tudom van-e játékos a védelemben, akit PG jól használt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
KoJo is Back in da House...Championship baby!!
Rolni
tavaly a Brownsban elég szar szezonja volt, 7 TD-t szereztek róla.
deyell
Nem ezt kell nézni most deyell 😊

Szemcsó fel!
 www.youtube.com/watch?v=A1P-kg0gXIs

 www.youtube.com/watch?v=D4MJZ0nUa0k

 www.youtube.com/watch?v=3OCxerqrK3I

 www.youtube.com/watch?v=HjMAodxncKo

 www.youtube.com/watch?v=i9ZCi7vxAmA

Abram lesz Bam Bam, Joseph meg ET aztán kész!!
Rolni
Azért az dúrva, hogy egy szezont leszámítva milyen szarul használtuk. PG egy fasz, puha fasz. Első pillanattól bírtam KJt, utàltam h elküldtük és most csak remélni tudom, hogy megtalaljuk a helyét és normálisan fogjuk használni.
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
KoJo is Back in da House...Championship baby!!
Rolni
tavaly a Brownsban elég szar szezonja volt, 7 TD-t szereztek róla.
deyell
Nem ezt kell nézni most deyell 😊

Szemcsó fel!








 www.youtube.com/watch?v=i9ZCi7vxAmA

Abram lesz Bam Bam, Joseph meg ET aztán kész!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 470
KoJo is Back in da House...Championship baby!!
Rolni
tavaly a Brownsban elég szar szezonja volt, 7 TD-t szereztek róla.

choose life
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
KoJo is Back in da House...Championship baby!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
ezen gondolkodtam én is, hogy KoJo nem is lenne olyan hülye ötlet HFS-be. Tempója mindig volt, a playbook egyszerűbb lett, man coverbe nem kell mennie. Nyilván nem tartós megoldás, de a semminél több.
Amadeus
Jaja. Ha Bradley úgy gondolja megfelelő stop gap én nem vitatkozom, mondjuk 16 meccses szezont nem igen bírja végig, szóval kell a draft pick mögé és korai, mert kevés prospect illik a sémába. Grant és talán Moerig aztán vége...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
FS kell, ráadásul single high. Ez azért nem megy minden FS-nek se.

Draft classban Richie Grant lehet szerintem jó célpont, bár kérdés, hogy második körben elérhető lesz-e. Több draft szakinál is Ő a S#1 már Moerig előtt...

Karl Joseph amúgy szerintem tudna elfogadható szintet hozni, neki coverben mindig is a nagy TE-k ellen volt komoly gondja, sebessége viszont elvileg megvan ahhoz, hogy hátul dolgozzon, ha nem is All Pro szinten...

Amúgy érdekes, hogy ment pár hete a mindenki utálja a csapatot és örül, ha lelép, azóta visszaigazolt ugye Richie, Good, most pedig olyan ember tér vissza, akit simán elengedtek és máshol játszott tavaly...

Van elég sok jó OL prospect, szóval esetleg lehet hátrafelé mozogni, ahogy Bruce mondod, de azért van benne rizikó. Több olyan OT prospect van, aki lehet "csak" OG lesz NFL szinten, szóval van némi kockázat a hátra cserében, lehet nem lesz már benn olyan, aki day 1 RT lehet, márpedig Parker-t nem szeretném nézni...

deyell nekem annyi gondom van a Spencer pick-el, hogy baromi nyers a srác és gyakorlatilag padoznia kéne 21-ben, ami viszont azt jelenti, hogy Parker-t nézhetjük jó eséllyel...ahogy áll a cap, nem igen jöhet már RT stop gap, ha még FS is jön. Az megvan, hogy Kolton Miller hosszabbítása úgy lett kialakítva, hogy idénre nőtt a cap terhe...érthetetlen

Amúgy mivel ordít a RT, FS need, viszont a többi poszton van elég sok emberünk, tehát lehet inkább maradnék helyben a 17. pick-kel és az egyik harmadik körös pick-kel besegítve mennék a másodikban fel az FS-ért...
Rolni
ezen gondolkodtam én is, hogy KoJo nem is lenne olyan hülye ötlet HFS-be. Tempója mindig volt, a playbook egyszerűbb lett, man coverbe nem kell mennie. Nyilván nem tartós megoldás, de a semminél több.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
FS kell, ráadásul single high. Ez azért nem megy minden FS-nek se.

Draft classban Richie Grant lehet szerintem jó célpont, bár kérdés, hogy második körben elérhető lesz-e. Több draft szakinál is Ő a S#1 már Moerig előtt...

Karl Joseph amúgy szerintem tudna elfogadható szintet hozni, neki coverben mindig is a nagy TE-k ellen volt komoly gondja, sebessége viszont elvileg megvan ahhoz, hogy hátul dolgozzon, ha nem is All Pro szinten...

Amúgy érdekes, hogy ment pár hete a mindenki utálja a csapatot és örül, ha lelép, azóta visszaigazolt ugye Richie, Good, most pedig olyan ember tér vissza, akit simán elengedtek és máshol játszott tavaly...

Van elég sok jó OL prospect, szóval esetleg lehet hátrafelé mozogni, ahogy Bruce mondod, de azért van benne rizikó. Több olyan OT prospect van, aki lehet "csak" OG lesz NFL szinten, szóval van némi kockázat a hátra cserében, lehet nem lesz már benn olyan, aki day 1 RT lehet, márpedig Parker-t nem szeretném nézni...

deyell nekem annyi gondom van a Spencer pick-el, hogy baromi nyers a srác és gyakorlatilag padoznia kéne 21-ben, ami viszont azt jelenti, hogy Parker-t nézhetjük jó eséllyel...ahogy áll a cap, nem igen jöhet már RT stop gap, ha még FS is jön. Az megvan, hogy Kolton Miller hosszabbítása úgy lett kialakítva, hogy idénre nőtt a cap terhe...érthetetlen

Amúgy mivel ordít a RT, FS need, viszont a többi poszton van elég sok emberünk, tehát lehet inkább maradnék helyben a 17. pick-kel és az egyik harmadik körös pick-kel besegítve mennék a másodikban fel az FS-ért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/04/08/karl-joseph-visiting-raiders/
több mint 3 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
KJ- ről mennek a hírek, hogy vissza hozzuk-e. Nekem bejönne!
SZomoú tény, hogy azon a napon küldtük el, mikor megkaptam a mezét.
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 470
az új Kolton Millert be kellene húzni a drafton. 2. vagy 3. kör.


choose life
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Bradley rendszerébe single high safety kéne, annak egyértelműen frankót meg kb. nem is látok a classban.
empty taxi
Meg hát a jó öreg Gruden kijelentette hogy a fasza kivan az első körös sec játékosokkal már.