New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Multkor kiemeltem Allent, most is ki kell. Zsenialis volt

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Hát erre is megérte felkelni. 😊

A Texans O eddig elég jónak tűnt, aztán jöttünk mi és 0 pont. Brissettre meg gyönyörűen rászabta JMD a playbook-ot, egy fikarcnyival se kértek tőle többet mint amire jelenleg képes. Persze ehhez kellett a brutálisan jó D is, amit a Miami ellen az első másfél negyedben láttunk azt sikerült ezúttal egész meccsre állandósítani. BB kb. már most elnyerte az év edzője címet.

Az ST is fantasztikus volt, nagyon kedvező nekünk a szabályváltozás. 😊

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
Feribali New England Patriots 48
Fantasztikus ez a csapat! 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
<3

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
WORD

 twitter.com/michaelirvin88/status/778669339184508928



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az sem rossz. Ehhez képest szép kontraszt a 10.2-es passzonkénti átlag 😊

Last week, Patriots QB Jacoby Brissett recorded an average depth of target of 1.1 yards. The next lowest for a quarterback this season is 6.6.

When Brissett entered the game last week, the Patriots had a large lead, and they never asked the rookie QB to try any difficult throws. Instead, they allowed him to attempt very short passes and let the receivers do the work after the catch. If the Patriots are going to execute their normal game plan on Thursday, Brissett will need to attempt some intermediate and deep passes, giving us a glimpse into what the former NC State standout can do on the pro stage.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/Bowlhu/status/779045528726298629

Na, nem mi vagyunk a legrasszistább csapat 😕

Amúgy a legkomolyabb az az év volt, amikor még a futó is fehér volt az offense-ben, all-white team 😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Juliannek legyen egy sikeres passzkísérlete azért 😀
Wyatt
ha nem baj 😊
ZERO_L
Azt hittem, ez axióma 😊 | ha geci akarnék lenni, azt mondanám, hogy felesleges szócséplés lett volna, a kerékpáros elé sem kell mindig kiírni, hogy doppingoló 😀 |

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Juliannek legyen egy sikeres passzkísérlete azért 😀
Wyatt
ha nem baj 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Juliannek legyen egy passzkísérlete azért 😀

több mint 7 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Brissett kezd és Garoppolo a backup. Szerintem behuzzuk... 😛

Szerkesztette: Proxi

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem BB úgy briefeli a támadókat, hogy élvezzék a játékot, lepjék meg a Houstont. Veszítenivaló nagyon nincs.
vpi
Nem hinném, hogy kiejtene olyat a száján, hogy nincs veszteni való. Mindig mantrázzák "next man step up", legyél készen, amikor a számodat mondják. Még olyat se hallottam, hogy utólag a sérülésekre fogta volna a vereséget, hát még előre.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Nah, kíváncsi vagyok mi lesz "ma". Gondolom marad az, hogy Brissett kezd, viszont érdekes lesz a 2. opció mögötte. Már csak azért is, mert ha nem lesz semmi normális alternatíva (egy mondjuk 60%-os Garoppolo), akkor nem nagyon fogják beküldeni Brissettet a "darálóba", le lesz tiltva a QB futásokról, túl sok hosszú passzt sem fognak dobatni vele, távol tartják a Watt-Clowney duótól, inkább futunk majd. Eredményes lehet, de kevésbé izgalmas 😊 Aztán persze mivel nem vagyok BB, lehet hogy teljesen más lesz a sztori.
winston
Szerintem BB úgy briefeli a támadókat, hogy élvezzék a játékot, lepjék meg a Houstont. Veszítenivaló nagyon nincs.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nah, kíváncsi vagyok mi lesz "ma". Gondolom marad az, hogy Brissett kezd, viszont érdekes lesz a 2. opció mögötte. Már csak azért is, mert ha nem lesz semmi normális alternatíva (egy mondjuk 60%-os Garoppolo), akkor nem nagyon fogják beküldeni Brissettet a "darálóba", le lesz tiltva a QB futásokról, túl sok hosszú passzt sem fognak dobatni vele, távol tartják a Watt-Clowney duótól, inkább futunk majd. Eredményes lehet, de kevésbé izgalmas 😊 Aztán persze mivel nem vagyok BB, lehet hogy teljesen más lesz a sztori.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 twitter.com/RapSheet/status/778588313129193472

😊
winston
Ez maximum zs terv lehet. Ha ,mindkét QB kiesne a meccsen. Ezt mondta ma Belichick:
"We'll do what's best for the football team," Belichick said, before a follow-up asked if the slot receiver could do the job. "I don't know. He hasn't played it in this league. He played it in college."

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
 twitter.com/RapSheet/status/778588313129193472

😊
winston
Minitron.. Talán falember nem volt még a csapatban.. A Patriots szíve-lelke ez a srác.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor ezért nem csörgött az én telefonom 😕

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 twitter.com/RapSheet/status/778588313129193472

😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ha a térd alatti szerelési kísérleteket betiltják, akkor be kellene a cut blokkokat is a támadóknál. Kb. ugyanaz a 2. Innentől fogva meg egy RB kb. esélytelen blokkolni bárkit passznál.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Belichickizmusok:
"It will be dependent on what's best for the football team," Belichick declared, though the questions continued. "It's based on what's in the best interest of the football team. The player's health always comes first. That always comes first. That's not a football decision, that's a medical decision. The football decision will be based on what's best for the football team. That's what we've always done around here. It's what we'll always do as long as I'm here. We'll always do what's best for the football team."
"I'm a football coach, not a doctor. I coach the team. The medical people handle the injuries. They don't call plays. I don't do surgery. We have a great deal there. It works out good."
"Let me put it a different way. I'm the coach. I do what's best for the football team. I don't know why you can't understand that."

JG sérülése kapcsán ezeket bírta mondani az újságírók kérdéseire.

A Texanst felmagasztalta. Bár azt is elmondta, hogy neki semmilyen különbséget sem jelent, hogy a volt kollégái ott dolgoznak, akik természetesen mind kiváló szakemberek.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Szerintem 2 dologról beszélünk. Továbbra is tartom, hogy lehet fizikális focit játszani, anélkül, hogy sérülést okozzak valakinek. De aki tényleg a "kiütésre" megy, az ellen fel kéne lépni, mert pl a pats is szívott egy Gronk kiesés miatt.
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Sérülés dolog: aki valaha játszott vagy látott ilyen fizikai sportot az tudja, hogy igenis része a játéknak, hogy fizikailag félemlítsd meg az ellenfelet.
NB2
Most ugye arról beszélsz, hogy nyugodtan okozz olyan sérülést ami elősegíti, hogy belehaljon a sportba? Mert itt erről van szó. Nem arról hogy eltörik valami, mert keményen odatetted magad és véletlenül félrement. Itt amikor sisakkal telibe vered szándékosan, akkor erről van szó. Ha valaki így akar megfélemlíteni bárkit is, hogy a hátralévő életét veszélyezteti, az szerintem nem való sportpályára. De oké, legyen véletlen. Ezért kap egy meccset és aznapra befejezte. Ha még egyszer előfordul, akkor meg fura hogy pont vele esik meg állandóan, nem? Tehát nincs helye ott, amíg nem tanul meg szabályosan szerepelni. Elveszti az éves fizuját, a bonusait a köv szerződésnél is ott lesz a feje felett, hogy nem biztos lehet vele számolni 16 meccsre. Senki nem röpködne 2 méter magasságban sisakkal előre az tuti..

Amiről Te beszélsz, az JG esete Alonsoval. Odatette magát keményen, talán büntetni is akart, talán véleményes, talán nem. Lehet így is látni, meg úgy is. A bíró eldönti dobja a sárgát vagy sem. Szvsz nem kell erre sárga, pech hogy megsérült, úgy ment a védő ahogy kellett mennie. Kemény volt, biztosan megérezte volna JG akkor is, ha épp nem sérül bele. Ez belefér, a játék része. Főleg az amcsifocié. De a fejre odazúzok sisakkal, az már nem az. Az volt, de már szabály van rá, hogy nem szabad. A 15 yardos bünti nevetséges érte, ezért írtam amit írtam. mert megéri beszedni a 15 yard büntit, ha csak egy kis eséllyel is kiütheted az ellenfél franchise playerét a meccsre, a protokoll miatt akár többre, ami jól jöhet a playoffért/kiemelésért vívott harcban..vagy akár egész évre, megszüntetve azon csapat esélyeit akinél franchise playert sikerül kifejelni. Az utóbbi években volt precedens szándékosnak látszó durvaságra skill playerek ellen. Szóval elég sokat nyerhet vele akinek sikerül, elég sokat bukhat aki elszenvedi (csapat és játékos egyaránt, nem csak egészségügyileg..sőt egy perrel akár a liga is) mindezért jön egy 15 yardos bünti. A Browns meccsen láttátok mire dobtak sárgát taunting címén? na most akkor vessük össze azt meg egy 15 yardos szándékos durvaságot, ami befolyásolhat akár egy szezont is. Röhej.
topin

Fura módon most meg én értek egyet.. 😉
Ugyanígy gondolom a helmet to helmet és a térdre történő utazást is..Mindkettő dolog aljas és alattomos.
Lehet keményen szerelni combon, csípőn, felsőtesten. Nem lesz puhább, vagy keményebb aki így csinálja..
Persze mindig előjön ilyenkor, hogy futó, nagy méretű játékost csak úgy lehet kiütni, levinni, ha kiviszed alóla a lábát és a futás pillanatában nem biztos, hogy fel tudod mérni azt a 10-15 cm-t, de ez hülyeség..Szerintem simán látszik a mély ütközéseknél, hogy combot, vagy térdet akar ütni, kaszálni. S ugyanígy van a helmet to helmet ütközéseknél.
15 yard vicc érte. Kiütöm az ellen legjobb játékosát, kap a csapatom 15 yard büntit és vigyorgok a padon egy play erejéig. Az öltözőben meg ünneplünk, hogy megcsináltuk a tervet. Ezért meg még plusz pénzt is kapok később..
S vannak csapatok akik erre építik a játékukat. Sajnos..
Ha az első ilyen szándékos cselekmény után leültetnék a "kemény" playát, és nem engednék játszani, akkor nem lenne ennyi szezon ending sérülés, agyrázkódás, szalagszakadás, stb...
Mint mondtam már sokszor: A kemény, brusztolós focit szeretem, de az alattomosat nem..
És igen.. Ward egy paraszt! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
Sérülés dolog: aki valaha játszott vagy látott ilyen fizikai sportot az tudja, hogy igenis része a játéknak, hogy fizikailag félemlítsd meg az ellenfelet.
NB2
Most ugye arról beszélsz, hogy nyugodtan okozz olyan sérülést ami elősegíti, hogy belehaljon a sportba? Mert itt erről van szó. Nem arról hogy eltörik valami, mert keményen odatetted magad és véletlenül félrement. Itt amikor sisakkal telibe vered szándékosan, akkor erről van szó. Ha valaki így akar megfélemlíteni bárkit is, hogy a hátralévő életét veszélyezteti, az szerintem nem való sportpályára. De oké, legyen véletlen. Ezért kap egy meccset és aznapra befejezte. Ha még egyszer előfordul, akkor meg fura hogy pont vele esik meg állandóan, nem? Tehát nincs helye ott, amíg nem tanul meg szabályosan szerepelni. Elveszti az éves fizuját, a bonusait a köv szerződésnél is ott lesz a feje felett, hogy nem biztos lehet vele számolni 16 meccsre. Senki nem röpködne 2 méter magasságban sisakkal előre az tuti..

Amiről Te beszélsz, az JG esete Alonsoval. Odatette magát keményen, talán büntetni is akart, talán véleményes, talán nem. Lehet így is látni, meg úgy is. A bíró eldönti dobja a sárgát vagy sem. Szvsz nem kell erre sárga, pech hogy megsérült, úgy ment a védő ahogy kellett mennie. Kemény volt, biztosan megérezte volna JG akkor is, ha épp nem sérül bele. Ez belefér, a játék része. Főleg az amcsifocié. De a fejre odazúzok sisakkal, az már nem az. Az volt, de már szabály van rá, hogy nem szabad. A 15 yardos bünti nevetséges érte, ezért írtam amit írtam. mert megéri beszedni a 15 yard büntit, ha csak egy kis eséllyel is kiütheted az ellenfél franchise playerét a meccsre, a protokoll miatt akár többre, ami jól jöhet a playoffért/kiemelésért vívott harcban..vagy akár egész évre, megszüntetve azon csapat esélyeit akinél franchise playert sikerül kifejelni. Az utóbbi években volt precedens szándékosnak látszó durvaságra skill playerek ellen. Szóval elég sokat nyerhet vele akinek sikerül, elég sokat bukhat aki elszenvedi (csapat és játékos egyaránt, nem csak egészségügyileg..sőt egy perrel akár a liga is) mindezért jön egy 15 yardos bünti. A Browns meccsen láttátok mire dobtak sárgát taunting címén? na most akkor vessük össze azt meg egy 15 yardos szándékos durvaságot, ami befolyásolhat akár egy szezont is. Röhej.
több mint 7 éve
Csabiii New England Patriots 198
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Aki nem látta a közvetítésben:
 twitter.com/Patriots/status/777984403829948416

gondolom alkalomadtán beugrik Tom-hoz egy kis nosztalgiára 😊
ZERO_L
Együtt lógtak több napot a múlt héten. TB meghívta vacsorára, Wes leült beszélgetni, TB azonnal szólt neki, hogy pattanjon fel a seggéről, megyünk kifelé dobálni/edzeni. Wes mosolyogva mondta, hogy two minute drilleket kellett csinálnia.
tomi-tomi
Nem volt otthon Gisele, hogy beléphetett a házba? 😀
Solymi
Gizi megbocsájtó lélek és Wes felvette előírás szerint a papucsot. 😊
tomi-tomi
Amit Tom állandóan hord otthon?
Burkus
Hát baszki, annyi pénzért, amit kap érte, hordanád Te is éjjel-nappal, ha kell, ha nem. 😊

We are all PATRIOTS!