New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Sérülés dolog: aki valaha játszott vagy látott ilyen fizikai sportot az tudja, hogy igenis része a játéknak, hogy fizikailag félemlítsd meg az ellenfelet. NEM durvasággal, keménységgel. És ha ezt beleneveled 15 éven át valakibe, azt nem lehet megmásítani. Ha meg elkezded visszafogni magad, akkor meg az edzők üvöltik le a fejed, hogy légy kemény! Néha sajnos be-be csúsznak durvább dolgok de azt gondolom ennek 95%-a nem sérülésokozás miatt van! Azt az 5%-ot kéne kiirtani, pl a Cam kontra denveri védelem az eléggé ilyen volt.
Rule-nak természetesen köszönöm a cikket, tényleg a pats.hu szerkesztőbrigádja előtt megemelem a kalapom, de attól még én ezt a cikket nem hoztam volna le😊
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Most olvastam, hogy Brangelináék válnak ezek után szerintem a fél topik reménykedhet Giselleben is😊
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gizi megbocsájtó lélek és Wes felvette előírás szerint a papucsot. 😊
tomi-tomi
Amit Tom állandóan hord otthon?
Burkus
Jaj, Te! Az egy másik papucs! (Azt lehet, hogy szívesen hordanánk néhányan! 😀 )
Élő ember nem léphet a házukba cipővel. Viszont mindenki UGG papucsot kap a büdös lábára. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Aki nem látta a közvetítésben:
 twitter.com/Patriots/status/777984403829948416

gondolom alkalomadtán beugrik Tom-hoz egy kis nosztalgiára 😊
ZERO_L
Együtt lógtak több napot a múlt héten. TB meghívta vacsorára, Wes leült beszélgetni, TB azonnal szólt neki, hogy pattanjon fel a seggéről, megyünk kifelé dobálni/edzeni. Wes mosolyogva mondta, hogy two minute drilleket kellett csinálnia.
tomi-tomi
Nem volt otthon Gisele, hogy beléphetett a házba? 😀
Solymi
Gizi megbocsájtó lélek és Wes felvette előírás szerint a papucsot. 😊
tomi-tomi
Amit Tom állandóan hord otthon?
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Aki nem látta a közvetítésben:
 twitter.com/Patriots/status/777984403829948416

gondolom alkalomadtán beugrik Tom-hoz egy kis nosztalgiára 😊
ZERO_L
Együtt lógtak több napot a múlt héten. TB meghívta vacsorára, Wes leült beszélgetni, TB azonnal szólt neki, hogy pattanjon fel a seggéről, megyünk kifelé dobálni/edzeni. Wes mosolyogva mondta, hogy two minute drilleket kellett csinálnia.
tomi-tomi
Nem volt otthon Gisele, hogy beléphetett a házba? 😀
Solymi
Gizi megbocsájtó lélek és Wes felvette előírás szerint a papucsot. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
Ès itt menne el a liga vègleg a flag football felè. Èrtem èn, hogy vèdeni kell a jàtèkosokat, de lassan ott tartunk, hogy ha csak rànèzz a vèdő a tàmadóra az rögtön bünti. Igen is büntessenek, ha olyan van, de előfordulnak vèletlenek, ezèrt kizàrni valakit... Inkàbb azon kène elgondolkodni, hogy mièrt nincs következetessèg a meccsek között. Ha egyik meccsen x szerelès 15 yard, legyen a màsik meccsen is az.
FViktor93

pont most írtad le a választ miért nem lehet véletlen meg szándékos között különbséget tenni..pont azért mert az adott bíró(k) ott a helyszínen kell hogy döntsenek, úgy ahogy ők látták és úgy ahogy ők érzik. Másik bíró máshogy látná, máshogy érezné. nem tudod megszabni a határt mi véletlen és mi nem, mert hiába látod hogy az egyik az pl Von Miller sackjénél a helmet to helmet, majd lesz olyan ami megítélés kérdése lesz, és ott helyben lesz aki máshogy látja mint mindenki más..ezért csak egységes szabály lehetne a megoldás, amiben nem létezik egyéni döntés, hanem vagy az volt, vagy nem..nem pedig majd én eldöntöm hát jó közel volt, de nálam még belefér..

és egy ilyen szándékos dolgon elmehet egy csapat idénye..lásd tavaly Antonio Brown kiütése és ezáltal nem léphetett pályára a legfontosabb meccsükön..míg a vétkes csapat kb nem kap semmiféle büntit érdemben.
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Aki nem látta a közvetítésben:
 twitter.com/Patriots/status/777984403829948416

gondolom alkalomadtán beugrik Tom-hoz egy kis nosztalgiára 😊
ZERO_L
Együtt lógtak több napot a múlt héten. TB meghívta vacsorára, Wes leült beszélgetni, TB azonnal szólt neki, hogy pattanjon fel a seggéről, megyünk kifelé dobálni/edzeni. Wes mosolyogva mondta, hogy two minute drilleket kellett csinálnia.
tomi-tomi
Nem volt otthon Gisele, hogy beléphetett a házba? 😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
En csak a totalis flagfocira irtam, de vegyuk ugy, hogy nem szotam

több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
Stan! Kapcsold be a melltartomat!
Wyatt
a értem, ha telibe fejelheted szabálytalanul, csak az a férfias sport..
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
Én nem azt mondtam, hogy ne legyenek nagy ütközések, vagy ne lehessen hozzáérni. De ha a helmet to helmet büntetést képtelenség megítélni, hogy szándékos és akár az életét megnyomorító esetről van-e szó, ami csak évekkel később derül ki, valami agyhalott védő miatt, akkor ott nem lehet máshogy elejét venni ennek.

Igenis legyenek kemény védőjátékosok, de ne alattomos módon és a szabályok betartása mellett. Tudomásul kell venni emberek életével játszanak, persze a fotelből nézve egész más ezt megítélni nyilván, hiszen nem mi viseljük a következményt, max egy jót kurjantunk a világba.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Stan! Kapcsold be a melltartomat!
Wyatt
vs Junior Seau 😕

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stan! Kapcsold be a melltartomat!

több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ès itt menne el a liga vègleg a flag football felè. Èrtem èn, hogy vèdeni kell a jàtèkosokat, de lassan ott tartunk, hogy ha csak rànèzz a vèdő a tàmadóra az rögtön bünti. Igen is büntessenek, ha olyan van, de előfordulnak vèletlenek, ezèrt kizàrni valakit... Inkàbb azon kène elgondolkodni, hogy mièrt nincs következetessèg a meccsek között. Ha egyik meccsen x szerelès 15 yard, legyen a màsik meccsen is az.
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
Én amellett vagyok, hogy aki helmet to helmet büntetést kap, annak a meccs annyi volt és minimum 1 meccs eltiltás automatikusan. És erre lehessen chalennget kérni, ha a balfasz bírók elnézik. Ezer % hogy véletlenül sem menne magasan egyik védő sem, nem kockáztatnál meg ezt. A szezonban kiérdemelt 2. helmet to helmet büntetés ugyanazon játékosnál pedig a szezon végét jelentené a delikvensnek, aztán gondolkozhatna, legközelebb hogyan közelít.

Minden durva szabálytalanság ugyanez a kategória. Az ámokfutást meg kell fékezni és drasztikusan lehet csak beavatkozni, ilyen tuityimutyi agyonkombinált szabályokkal nem. Fekete vagy fehér..vagy szabad vagy nem. A védő meg eltudja dönteni megéri-e neki kockáztatni, hogy magasan érkezzen oda..

Amúgy Alonso szereléséből ezer van egy idényben, most pont megsérült JG..pech..De Burfict féle mészárosok, vagy a broncos amit művelt annak elejét kellene venni, különben nevetség tárgya lesz ez a sok hülye szabály meg erőlködés a nevetséges pénzbüntikkel az eltiltások helyett. Abszolút nincs következetesség.
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
A mi oldalunkon is volt ilyen, de mikor eldonta Tannehil, akkor mar nem akarta agyon vagni es csak arrebb lokte.
Tuti, hog zavarta oket a nagy kulonbseg es az edzok is uvoltoztek veluk ey emiatt jobban fel voltak spanolva a kelletenel.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 pats.hu/sarga-zaszlo--a-jimmy-garoppoloval-szembeni-utkozes
ilyen cikkek után ne várjuk, hogy szeressenek...
ez egy baromi szerencsétlen ütközés volt, a sérülés benne van a játékban, ezért sárgát dobni röhej kategória lett volna
NB2
Elnézést kérek, ha nem ment át a lényeg. Nem azzal van a gondom, h repül-e a zászló vagy sem. (az ESPN-es cikket író Seifert is tudomásul vette, h nem ítélték szabálytalannak)
Szerintem a legnagyobb gond a szabályokkal van.
Az NFL védeni akarja a QB-kat (meg minden második játékost, minden X. szituációban - csak bírja megjegyezni az ember, h most éppen kivel mit nem lehet tenni...).
Évről évre kiegészítgetik emiatt a szabálykönyvet...ami gyakorlatilag betarthatatlan. (elvárni egy sprintelő, 100 kg-os védőtől, h kitalálja a zsebből kiforgó QB kapcsán, h most védtelen játékos-e vagy sem, h le kell-e lassítania komolytalan).
Nekem a problémám az volt, h az NFL deklarál egy célt, elmismásolja a megoldását és hoz egy olyan szabályt, amit nem lehet betartani(betartatni) a gyakorlatban.
Vagy mondják ki, h ez egy full kontakt sport, srácok, számoljatok vele, h ez van, lesérül a franchise QB-tok VAGY mondják ki, h a QB egy aranytojást tojó tyúk, rá sem szabad nézni.
Ha valaki mégis ránéz csúnyán, akkor automatikusan kizárják, eltiltják 2 meccsre még és a Lamborghinijét is vissza kell adnia, nem csak neki, hanem az edzőjének is, sőt a franchise CEO-ja is utána 3 hétig távolsági busszal közelítheti meg a pályát.

Azt is mondhatják, h nyugodtan zúzzák le a QB-t, nyugodtan támadják a sisak tetejével az épp passzt elkapó WR-t, nyugodtan csináljanak brutál veszélyes chop blockot a LB-en...hiszen ezért kapják a pénzüket(az összes profi küzdősportban egymást fejét ütik- vágják az ellenfelek, nem olyan rendszeridegen dolog ez...nem kell az ókori gladiátorokig visszamenni, h ilyet lásson az ember).
De az, h papíron védik őket, a gyakorlatban meg évről évre nem változik semmi, az nem megoldás.

Személyes vélemény egyébként meg az, h a targeting miatt automatikus kizárást az NFL-ben is be kellene vezetni és játékhelyzettől és pozíciótól függetlenül objektivizálni, h milyen blokkot nem szabad nyomni (pl. sisak a sisak elleni ütközések)
Rule
Jó volt a cikk, semmi baj vele. A konklúzióddal is egyetért mindenki: erre nem lehetett/kellett zászlót dobni, Alonso a keretek között büntetett, szabályos volt.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 pats.hu/sarga-zaszlo--a-jimmy-garoppoloval-szembeni-utkozes
ilyen cikkek után ne várjuk, hogy szeressenek...
ez egy baromi szerencsétlen ütközés volt, a sérülés benne van a játékban, ezért sárgát dobni röhej kategória lett volna
NB2
Elnézést kérek, ha nem ment át a lényeg. Nem azzal van a gondom, h repül-e a zászló vagy
...
szabad nyomni (pl. sisak a sisak elleni ütközések)
Rule
Szerintem a helyzet rohadtul egyszerű. Miután a labda elhagyta az irányító kezét (ti. eldobta azt), a védő semmit sem tett, hogy csillapítsa az ütést, vagy hogy ne essen teljes súlyával a QB-re, szerintem illett volna sárga zászlót dobni és roughing the passer-t hívni.

Különös tekintettel arra, hogy alig három play-jel korábban Abdul-Quddus elkövetett egy teljesen értelmetlen szabálytalanságot a földön fekvő Edelman ellen. Szerintem a Dolphins védői idegesek voltak és büntetni akartak.
Kollega
Szerintem semmi szándékosság nem volt benne, tette a dolgát. Lehet, hogy lassítva úgy tűnt tehetne bármit Alonso, hogy ne vigye le Garoppolot, de szerintem nem volt esélye megállni, végigvitte a begyakorolt mozdulatot. Szvsz szép védői megmozdulás volt, ha ugyan ezt Collins csinálja akkor tapsoltam volna, még ha nem is volt eredményes. A sérülésért persze kár, Tannehillnek sem kívántam volna ugyanezt ilyen esetben.
winston
A lassításon látszik, hogy sisakkal előre ment, ami nem a legpraktikusabb módja a dobás megakadályozásának abból a szögből. Meg sem próbált homorítani. Azért is tehetett volna, hogy ne essen rá. Sérülést talán nem akart okozni, de büntetni akart. Ebben biztos vagyok.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 pats.hu/sarga-zaszlo--a-jimmy-garoppoloval-szembeni-utkozes
ilyen cikkek után ne várjuk, hogy szeressenek...
ez egy baromi szerencsétlen ütközés volt, a sérülés benne van a játékban, ezért sárgát dobni röhej kategória lett volna
NB2
Elnézést kérek, ha nem ment át a lényeg. Nem azzal van a gondom, h repül-e a zászló vagy
...
szabad nyomni (pl. sisak a sisak elleni ütközések)
Rule
Szerintem a helyzet rohadtul egyszerű. Miután a labda elhagyta az irányító kezét (ti. eldobta azt), a védő semmit sem tett, hogy csillapítsa az ütést, vagy hogy ne essen teljes súlyával a QB-re, szerintem illett volna sárga zászlót dobni és roughing the passer-t hívni.

Különös tekintettel arra, hogy alig három play-jel korábban Abdul-Quddus elkövetett egy teljesen értelmetlen szabálytalanságot a földön fekvő Edelman ellen. Szerintem a Dolphins védői idegesek voltak és büntetni akartak.
Kollega
Szerintem semmi szándékosság nem volt benne, tette a dolgát. Lehet, hogy lassítva úgy tűnt tehetne bármit Alonso, hogy ne vigye le Garoppolot, de szerintem nem volt esélye megállni, végigvitte a begyakorolt mozdulatot. Szvsz szép védői megmozdulás volt, ha ugyan ezt Collins csinálja akkor tapsoltam volna, még ha nem is volt eredményes. A sérülésért persze kár, Tannehillnek sem kívántam volna ugyanezt ilyen esetben.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 pats.hu/sarga-zaszlo--a-jimmy-garoppoloval-szembeni-utkozes
ilyen cikkek után ne várjuk, hogy szeressenek...
ez egy baromi szerencsétlen ütközés volt, a sérülés benne van a játékban, ezért sárgát dobni röhej kategória lett volna
NB2
Elnézést kérek, ha nem ment át a lényeg. Nem azzal van a gondom, h repül-e a zászló vagy
...
szabad nyomni (pl. sisak a sisak elleni ütközések)
Rule
Szerintem a helyzet rohadtul egyszerű. Miután a labda elhagyta az irányító kezét (ti. eldobta azt), a védő semmit sem tett, hogy csillapítsa az ütést, vagy hogy ne essen teljes súlyával a QB-re, szerintem illett volna sárga zászlót dobni és roughing the passer-t hívni.

Különös tekintettel arra, hogy alig három play-jel korábban Abdul-Quddus elkövetett egy teljesen értelmetlen szabálytalanságot a földön fekvő Edelman ellen. Szerintem a Dolphins védői idegesek voltak és büntetni akartak.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
 pats.hu/sarga-zaszlo--a-jimmy-garoppoloval-szembeni-utkozes
ilyen cikkek után ne várjuk, hogy szeressenek...
ez egy baromi szerencsétlen ütközés volt, a sérülés benne van a játékban, ezért sárgát dobni röhej kategória lett volna
NB2
Vagy mondják ki, h ez egy full kontakt sport, srácok, számoljatok vele, h ez van, lesérül a franchise QB-tok
Rule
Ez a lényeg, ez egy ilyen sport!
Túl lett bonyolítva és sajnos nincs következetesség. Bár ugye baromi nehéz a bíróknak is, mert felgyorsult a játék. Vasárnap Edelmann elleni helmet to helmet pl elsőre annak látszott, de lassítva már az ember vakarta a fejét, hogy bizony a mi 11-esünk egy picit lehajolt így az ellenfél sisakja bizony elkapta Edelmannét.
A másik, hogy azt veszem észre, hogy a játékosok egyre jobban kezdenek rájátszani a dolgokra.
Pl rinya a qb-knál a late hitre, vagy a DPI kiügyeskedése.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én kicsit azért irigylem 😀
winston
Akkor feküdj Te Watt alá... 😊))))))))
Burkus
Nem akarok más zsebében turkálni, de az NFL-ben idén a minimálbér kb. 125millió forint egy évre. Ha beleszámítom, hogy mennyi közös fotót és autógrammot lehet kérni, beleszámítom a pénzt, szerintem simán bevállalja 😊
(Kérdés, hogy Watt akarja-e 😊 )
Kollega
Jól értem h te Winstonból kurwátt akarsz csinálni?
empty taxi
Épp akartam írni, hogy ingyen is vállalnám, de így már főleg

[/off]
több mint 7 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Mondjuk kíváncsi lennék egy olyan helyzetre, ha az NFL-ben bevezetésre kerülne olyan büntetési kategória, hogy a ténylegesen balesetveszélyes és egyébként csak sárga zászlóval vagy pénzbüntivel büntetett szabálytalanságok helyett kiállítás mondjuk arra a drive-ra és onnantól azt a drive-ot a büntetett csapatnak tíz emberrel kell lejátszania.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Én kicsit azért irigylem 😀
winston
Akkor feküdj Te Watt alá... 😊))))))))
Burkus
Nem akarok más zsebében turkálni, de az NFL-ben idén a minimálbér kb. 125millió forint egy évre. Ha beleszámítom, hogy mennyi közös fotót és autógrammot lehet kérni, beleszámítom a pénzt, szerintem simán bevállalja 😊
(Kérdés, hogy Watt akarja-e 😊 )
Kollega
Jól értem h te Winstonból kurwátt akarsz csinálni?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
 pats.hu/sarga-zaszlo--a-jimmy-garoppoloval-szembeni-utkozes
ilyen cikkek után ne várjuk, hogy szeressenek...
ez egy baromi szerencsétlen ütközés volt, a sérülés benne van a játékban, ezért sárgát dobni röhej kategória lett volna
NB2
Elnézést kérek, ha nem ment át a lényeg. Nem azzal van a gondom, h repül-e a zászló vagy sem. (az ESPN-es cikket író Seifert is tudomásul vette, h nem ítélték szabálytalannak)
Szerintem a legnagyobb gond a szabályokkal van.
Az NFL védeni akarja a QB-kat (meg minden második játékost, minden X. szituációban - csak bírja megjegyezni az ember, h most éppen kivel mit nem lehet tenni...).
Évről évre kiegészítgetik emiatt a szabálykönyvet...ami gyakorlatilag betarthatatlan. (elvárni egy sprintelő, 100 kg-os védőtől, h kitalálja a zsebből kiforgó QB kapcsán, h most védtelen játékos-e vagy sem, h le kell-e lassítania komolytalan).
Nekem a problémám az volt, h az NFL deklarál egy célt, elmismásolja a megoldását és hoz egy olyan szabályt, amit nem lehet betartani(betartatni) a gyakorlatban.
Vagy mondják ki, h ez egy full kontakt sport, srácok, számoljatok vele, h ez van, lesérül a franchise QB-tok VAGY mondják ki, h a QB egy aranytojást tojó tyúk, rá sem szabad nézni.
Ha valaki mégis ránéz csúnyán, akkor automatikusan kizárják, eltiltják 2 meccsre még és a Lamborghinijét is vissza kell adnia, nem csak neki, hanem az edzőjének is, sőt a franchise CEO-ja is utána 3 hétig távolsági busszal közelítheti meg a pályát.

Azt is mondhatják, h nyugodtan zúzzák le a QB-t, nyugodtan támadják a sisak tetejével az épp passzt elkapó WR-t, nyugodtan csináljanak brutál veszélyes chop blockot a LB-en...hiszen ezért kapják a pénzüket(az összes profi küzdősportban egymást fejét ütik- vágják az ellenfelek, nem olyan rendszeridegen dolog ez...nem kell az ókori gladiátorokig visszamenni, h ilyet lásson az ember).
De az, h papíron védik őket, a gyakorlatban meg évről évre nem változik semmi, az nem megoldás.

Személyes vélemény egyébként meg az, h a targeting miatt automatikus kizárást az NFL-ben is be kellene vezetni és játékhelyzettől és pozíciótól függetlenül objektivizálni, h milyen blokkot nem szabad nyomni (pl. sisak a sisak elleni ütközések)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én kicsit azért irigylem 😀
winston
Akkor feküdj Te Watt alá... 😊))))))))
Burkus
Nem akarok más zsebében turkálni, de az NFL-ben idén a minimálbér kb. 125millió forint egy évre. Ha beleszámítom, hogy mennyi közös fotót és autógrammot lehet kérni, beleszámítom a pénzt, szerintem simán bevállalja 😊
(Kérdés, hogy Watt akarja-e 😊 )
Kollega
Nagy duzzogva ki lehet bírni azért annyiból egy évre még itthon is