New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 956
Miért nem lehet kimondani, ha valaki úgy véli, hogy gondok vannak a stábban, és valaki ódzkodik attól, hogy Patricia felel az O-ért? Miért nem lehet kimondani azt, hogy a csapat az elmúlt években atomszarul draftolt, és emiatt kevés a blue chip player a csapatban? Miért lesz ettől valaki hülye, ún. laposföld hívő? Ezzel nem az elmúlt 20 év dinasztiáját kérdőjelezi meg, max a következő 20 évét, mert nem hisz vakon a stábban, és nem feltételezi azt, hogy hiba nélkül dolgoznának.

realcamp
Mert ez nem vélelem kérdése. Elég széles skálán elérhető elemzések vannak erről most már. És én azt nem értem, hogy miért kell a vélt dolgokat traktálni az informálódás helyett.

topin
😳😳😳😳

Hűha. Akkor linkeld már azokat a széles skálán terjedő elemzéseket, vagy mondj valamit, amivel megnyutatod a mezei szurkolót, hogy minden a legnagyobb rendben, az O a lehető legjobb kezekben van a Rakétamérnöknél, szinte nulla O tapasztalattal.

Én ebből nem sokat láttam, Meki az első 3 meccsen szenvedett, Zappe jól nyomta az elvárásokhoz képest 2 gyenge védelem ellen, aztán jött a Bears elleni, amikor is mindkét irányító besült. Széles skálán terjedő elemzések ide vagy oda, szerintem nem ördögtől való erre azt mondani, hogy valaki kételkedik, hogy ez nem biztos, hogy működni fog. Más lenne ha a mérleg 3-4 helyett 7-0 vagy 6-1 lenne, és az O is hasítana. Akkor megérteném hogy hülyének nézel valakit.

És ahogy a QB kérdését kezelték? Abban mi volt a logika? Mindkét irányító játszik? Ez az a liga, ahol ha 2 QB-d van, igazából egy sincs. Erre mi a magyarázat?
realcamp
Fizetős elemzés is van, meg a szakoldalakon, twitteren kivesézett is, meg olyan is amit európai IP-vel nem érsz el. Megtalálod őket, ha nagyon szeretnéd, Ez csak azon múlik mennyi időt, energiát áldozol rá. De persze ha csak a saját kútfő a mankó, akkor értem miért sántikálsz.. Én meg írtam róla már eleget, ahol hivatkozok is konkrét forrásokra. A 2 QB szitura is adott már minden válasz, holnap meg is jelenik az írás erről.

Szerkesztette: topin
több mint 1 éve
realcamp 141
Miért nem lehet kimondani, ha valaki úgy véli, hogy gondok vannak a stábban, és valaki ódzkodik attól, hogy Patricia felel az O-ért? Miért nem lehet kimondani azt, hogy a csapat az elmúlt években atomszarul draftolt, és emiatt kevés a blue chip player a csapatban? Miért lesz ettől valaki hülye, ún. laposföld hívő? Ezzel nem az elmúlt 20 év dinasztiáját kérdőjelezi meg, max a következő 20 évét, mert nem hisz vakon a stábban, és nem feltételezi azt, hogy hiba nélkül dolgoznának.

realcamp
Mert ez nem vélelem kérdése. Elég széles skálán elérhető elemzések vannak erről most már. És én azt nem értem, hogy miért kell a vélt dolgokat traktálni az informálódás helyett.

topin
😳😳😳😳

Hűha. Akkor linkeld már azokat a széles skálán terjedő elemzéseket, vagy mondj valamit, amivel megnyutatod a mezei szurkolót, hogy minden a legnagyobb rendben, az O a lehető legjobb kezekben van a Rakétamérnöknél, szinte nulla O tapasztalattal.

Én ebből nem sokat láttam, Meki az első 3 meccsen szenvedett, Zappe jól nyomta az elvárásokhoz képest 2 gyenge védelem ellen, aztán jött a Bears elleni, amikor is mindkét irányító besült. Széles skálán terjedő elemzések ide vagy oda, szerintem nem ördögtől való erre azt mondani, hogy valaki kételkedik, hogy ez nem biztos, hogy működni fog. Más lenne ha a mérleg 3-4 helyett 7-0 vagy 6-1 lenne, és az O is hasítana. Akkor megérteném hogy hülyének nézel valakit.

És ahogy a QB kérdését kezelték? Abban mi volt a logika? Mindkét irányító játszik? Ez az a liga, ahol ha 2 QB-d van, igazából egy sincs. Erre mi a magyarázat?
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 956
Miért nem lehet kimondani, ha valaki úgy véli, hogy gondok vannak a stábban, és valaki ódzkodik attól, hogy Patricia felel az O-ért? Miért nem lehet kimondani azt, hogy a csapat az elmúlt években atomszarul draftolt, és emiatt kevés a blue chip player a csapatban? Miért lesz ettől valaki hülye, ún. laposföld hívő? Ezzel nem az elmúlt 20 év dinasztiáját kérdőjelezi meg, max a következő 20 évét, mert nem hisz vakon a stábban, és nem feltételezi azt, hogy hiba nélkül dolgoznának.

realcamp
Mert ez nem vélelem kérdése. Elég széles skálán elérhető elemzések vannak erről most már. És én azt nem értem, hogy miért kell a vélt dolgokat traktálni az informálódás helyett.

A draft pedig természetes ciklikusság minden csapatnál. Ha különböző GM lett volna, akkor van értelme mutogatni, hogy nem tud draftolni, mert a minta ezt igazolja. De ahol 20+ éves a minta, ott ciklikusan lesznek gyenge és erős draftok is.

És a draft napon sírni, hisztizni is full felesleges, mert az a szurkoló alternatív valósága, amit vár. Ettől még le lehet írni, hogy nem tetszik, de inkább szerintem az lesz a kérdés, hogy miért azok jöttek akik. És el kell tudni fogadni, hogy jönnek bustok is, mint minden csapatnál, minden évben.

Amúgy továbbra sem látom, hogy annyira világtalan lenne a draftunk, mint amennyire itt be van állítva. Mert akkor nem tudom ki draftol jól, hiszen majd minden topicban azt olvasni, hogy szarok a draftok, Szóval nálunk is pont ugyanaz van, mint máshol, mert a draft az ilyen.

És persze meg lett magyarázva az idei után is, hogy a mainsteam, meg a konszenzus és ahhoz képest agymenés, aztán valahogy csak bazi jól néznek ki ezek a választások. Pláne ahhoz képest, ahogy még le is hurrogták őket.
több mint 1 éve
realcamp 141
Én meg csak azt nem értem, hogy adott esetben tényleg miért nem lehet kritikát megfogalmazni a stáb, az irányító, az akárki iránt?
Az egy dolog, hogy itt 20 éven át dinasztia volt, de annak vége. Semmi nem garantálja, hogy lesz még egy.

Miért nem lehet kimondani, ha valaki úgy véli, hogy gondok vannak a stábban, és valaki ódzkodik attól, hogy Patricia felel az O-ért? Miért nem lehet kimondani azt, hogy a csapat az elmúlt években atomszarul draftolt, és emiatt kevés a blue chip player a csapatban? Miért lesz ettől valaki hülye, ún. laposföld hívő? Ezzel nem az elmúlt 20 év dinasztiáját kérdőjelezi meg, max a következő 20 évét, mert nem hisz vakon a stábban, és nem feltételezi azt, hogy hiba nélkül dolgoznának.

Tényleg felmerül a kérdés, hogy akkor miről is írjon az ember egy szurkolói fórumba. "BB jobban tudja, úgyse látunk bele a folyamatokba." Legyen akkor ez és semmi más. És igen, ez is pont olyan érv, mint a "Mert csak." Semmivel se különb. Csak van valaki, aki ezt alkalmazza, és önmagát piedesztálra helyezi, a többit lehülyézi. Tessék megnézni Willie Parker hozzászólását, topin kolega szvsz tőle messze áll szakmai felkészültség terén, legalábbis topintol még nem láttam ilyet ebben a topicban. Mégis állítása szerint van ő és esetleg a vele épp egyetértők, meg van a többi, a laposföld hívők... Abszurd.
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem (NEM!!!!) laposföldhívők vitáznak egy szakemberrel.
peterk2005 udvari bolond
Szóval a laposföld hívő vs átlagos agyi kapacitású tájékozott ember vitája a föld geometriai formájának meghatározásáról az minimum földrajz tanári végzettséget igényel. Értem.

Tehát nem kijelenthető egy laposföld hívőről, hogy vakon van. Értem.

Csak azt nem értem, hogy vajon a nem laposföld hívők miért hagyják el ezt "a bolygót" egy idő után? Mondjuk, akinek van esze, az nem vesződik vele. Nekem kevés van a jelek szerint.
topin
Nézd, ez - hirtelen nincs rá jobb hasonlatom - "brüsszelezés" / "migránsozás". Az, amikor előrángat valamelyik homály radikális média outlet migrást, aki megerőszakolt egy nőt és rá mutogatva szdják általánosítva "a" migránst.

A valódi laposföld hívőket úgy küldöd el, ahogy akarod. Persze nem árt, ha közérthető, értelmes módon, érvelve teszed, de ez másodlagos. Ami nem másodlagos, az az, hogy a vitáid jelentős részét nem laposföld hívőkkel folytatod / folytattad. Emiatt tulajdonképpen irreleváns is, hogy mit csinálsz a hülyékkel. Amit akarsz. Csak ne általánosítsd ezt rá az összes vitára.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Tény, de ahogy írtam, nem azt mondom, hogy topinnak vagy X embernek van igaza, csak azért, mert X időt beleölt valamibe, aminek a végkimenetele lehet hibás, hisz az adott információ mögött nincs meg a csapat által ismert tudás, de ez amúgy máskor is ki lett emelve.
És nem is arról van szó, hogy kinek van igaza, hanem arról, hogy egy vitában ne az legyen már az érvelés vagy az érvelés mögötti indok, hogy mert csak.
Lúdas Solymi
Ez amúgy azért vicces, mert a legtöbbször mindig oda lyukadnak ki a viták, hogy “azt hiszed jobban tudod Belichicknél?” meg “ez a terv része”.

Ami mind szép és jó, csak megint nem lehet vele mit kezdeni, ez ugyan olyan “mert csak” válasz.

Lemehetünk erre a szintre csak akkor nem tudom miért van a fórum. Ahogy már milliószor írtam, írjuk ki, hogy “don’t fos, majd BB megoldja tudása legjavát beleadva” aztán viszont látásra.

Én meg azt látom, hogy már semmilyen fajta kritikát nem lehet megfogalmazni, mert minden úgy van kivonatolva mintha hülyének (meg le) lenne nézve az egész edzői stáb.

Szóval ha nem minden kritikát személyes sértésnek venne, akkor lehet nem alakulna ki ez a szélmalomharc érzet. Én elhiszem hogy lehet meredek véleményeket olvasni (túl optimista oldalról is teszem hozzá), de ez sajnos ilyen mert a pats drukkerek sokaságából adódik, hogy hülyéket/sarkos véleményeket többet talál az ember. De nem kell mindenre reagálni/komolyan venni, ahogy gondolom az életben sem áll meg minden “laposföldest” felvilágosítani. Kéne, de kinek van arra ideje?/



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nem csak erre a konkrét esetre mondom,de 50 év élettapasztalatával a hátam mögött állítom,hogy általánosságban véve is akinek meg van a kellő tárgyi tudása egy adott témában,az szokott a legritkább esetben a felkészültségére hivatkozni ( mert egész egyszerűen nincs szüksége rá,a tettei,produktuma,mondandója önmagáért beszél ).
A témát magam részéről szintén lezártam,mert megint szétoffoljuk a topikot.
Amúgy az a vicc,hogy mi vagyunk az egyetlen topic a 32 csapat közül,ahol ez egyáltalán visszatérő téma lehet,vhogy a többi csapat szurkolóinál ez mégsem jelent problémát annak ellenére,hogy ott is vannak szurkolói attitűd különbségek,de mégse kritizálják egymás “szakértelmét”,aminek már a felvetése is nonszensz az én szememben egy szurkolói fórumon.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 956
Nem (NEM!!!!) laposföldhívők vitáznak egy szakemberrel.
peterk2005 udvari bolond
Szóval a laposföld hívő vs átlagos agyi kapacitású tájékozott ember vitája a föld geometriai formájának meghatározásáról az minimum földrajz tanári végzettséget igényel. Értem.

Tehát nem kijelenthető egy laposföld hívőről, hogy vakon van. Értem.

Csak azt nem értem, hogy vajon a nem laposföld hívők miért hagyják el ezt "a bolygót" egy idő után? Mondjuk, akinek van esze, az nem vesződik vele. Nekem kevés van a jelek szerint.
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amúgy meg elismeri, hogyha valamelyik állítása később tévesnek bizonyult, csak éppen azt nem veszitek észre. Mert amíg ő tesz ezek mögé információt meg munkát, addig ahogy te írod, a mezei szurkoló csak odadobja, hogy mert én ezt láttam és kész, jogom van bármit mondani, mégha hülyeség is.Lúdas Solymi
Khmmm, khmm. 😊

Megjegyzem ebben a mondatban kevésbé lényeges, hogy - fogalmazzunk így - topin azért erősen megválogatja, hogy mikor ismeri el, ha tévedett. 😊 Már csak azért is, mert nincs rá szükség. Nem elvárható, hogy topin megtegye. Ha megteszi akkor megteszi, ha nem akkor nem, teljes mértékben az ő dolga. A tévedés nem attól válik tévedéssé, hogy a tévedő illető tördeli-e a kezét vagy sem, hanem a tényektől.

Engem jobban zavar a mondatban az, hogy becsúszott a vitátok egyfajta felkészült, alapos topin vs felkészületlen mezei szurkoló narratívába. Te is ebben a kontextusban említed, és olvastam mástól is. Nem topint akarom ezzel kritizálni, de ez a narratíva hibás. Nem (NEM!!!!) laposföldhívők vitáznak egy szakemberrel.
peterk2005 udvari bolond
Amúgy meg elismeri, hogyha valamelyik állítása később tévesnek bizonyult, csak éppen azt nem veszitek észre. Mert amíg ő tesz ezek mögé információt meg munkát, addig ahogy te írod, a mezei szurkoló csak odadobja, hogy mert én ezt láttam és kész, jogom van bármit mondani, mégha hülyeség is.Lúdas Solymi
Khmmm, khmm. 😊

Megjegyzem ebben a mondatban kevésbé lényeges, hogy - fogalmazzunk így - topin azért erősen megválogatja, hogy mikor ismeri el, ha tévedett. 😊 Már csak azért is, mert nincs rá szükség. Nem elvárható, hogy topin megtegye. Ha megteszi akkor megteszi, ha nem akkor nem, teljes mértékben az ő dolga. A tévedés nem attól válik tévedéssé, hogy a tévedő illető tördeli-e a kezét vagy sem, hanem a tényektől.

Engem jobban zavar a mondatban az, hogy becsúszott a vitátok egyfajta felkészült, alapos topin vs felkészületlen mezei szurkoló narratívába. Te is ebben a kontextusban említed, és olvastam mástól is. Nem topint akarom ezzel kritizálni, de ez a narratíva hibás. Nem (NEM!!!!) laposföldhívők vitáznak egy szakemberrel.
peterk2005 udvari bolond
Ez "laposföld-hívő" kitétel nyilván irónia az érintettek részéről az agresszív és arrogáns, lenéző hozzászólásokra reagálva. Én legalábbis nem gondolom, hogy topin kolléga olyan felkészült lenne, ahogy ő magáról gondolja. A fórumon többeket ismerek-olvasok, akiket én személy szerint sokkal felkészültebbnek tartok és akik úgy tudnak írni, hogy leesik az írástól az ember álla, ennek ellenére nem kioktató és nagyképű. (Helmuth Zimmer pld.) Topinnak néha mosolyogtató leírásai vannak logikai önellentmondásokkal, csak az ember a flame kerülése végett nem is reagál rá. De sok mindenben igaza is szokott lenni, de az állandó ledorongolás miatt sokszor azt sincs kedvem kimazsolázni.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Amúgy meg elismeri, hogyha valamelyik állítása később tévesnek bizonyult, csak éppen azt nem veszitek észre. Mert amíg ő tesz ezek mögé információt meg munkát, addig ahogy te írod, a mezei szurkoló csak odadobja, hogy mert én ezt láttam és kész, jogom van bármit mondani, mégha hülyeség is.Lúdas Solymi
Khmmm, khmm. 😊

Megjegyzem ebben a mondatban kevésbé lényeges, hogy - fogalmazzunk így - topin azért erősen megválogatja, hogy mikor ismeri el, ha tévedett. 😊 Már csak azért is, mert nincs rá szükség. Ha valaki téved, akkor téved, ha elismeri utána, ha nem. Tök mindegy.

Engem jobban zavar a mondatban az, hogy becsúszott a vitátok egyfajta felkészült, alapos topin vs felkészületlen mezei szurkoló narratívába. Te is ebben a kontextusban említed, és olvastam mástól is. Nem topint akarom ezzel kritizálni, de ez a narratíva hibás. Nem (NEM!!!!) laposföldhívők vitáznak egy szakemberrel.
peterk2005 udvari bolond
Tény, de ahogy írtam, nem azt mondom, hogy topinnak vagy X embernek van igaza, csak azért, mert X időt beleölt valamibe, aminek a végkimenetele lehet hibás, hisz az adott információ mögött nincs meg a csapat által ismert tudás, de ez amúgy máskor is ki lett emelve.
És nem is arról van szó, hogy kinek van igaza, hanem arról, hogy egy vitában ne az legyen már az érvelés vagy az érvelés mögötti indok, hogy mert csak.

De ha meg ez van, akkor ne várja el a másik fél, hogy lesz valamiféle szakmai, félszakmai vagy bármilyen párbeszéd.
Abban meg topin a hibás, hogy ezeknek felül és belelovalja magát olyan kijelentésekbe amikkel én se értek egyet, mert a saját belefektetett energiáját, mondanivalóját, renoméját erodálja és éri el azt, hogy még ha validak a felvetései, süket fülekre talál és a következmény meg annyi lesz, hogy megint triggerelik egymást és ugyanide jutunk, mint nemegyszer. Legutóbb a draftkor volt ilyen.

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
A gond az topin, hogy tényleg arrogáns vagy. Lelaposföldhívőzöl mindenkit, aki nem a Te vakonhiszekamesterben szemüvegeden keresztül látja a dolgokat. Aztán meg elegánsan átlépsz azokon az apró tévedéseken, mint pölö tavaly, amikor biztosan nyerünk a Bills ellen hiszen már megvertük őket, vagy hogy McGrone/Perkins a titkos fegyverünk.
Én csak azért sajnálom, mert személy szerint én egész sok dologban egyetértek veled, olykor laposföldhívőként is. De ez a szellemi fogyatékos vagy ha nem nekem hiszel, hanem a szemednek, eléggé WTF időnként.
Fotelszurkolóként én is azt láttam, amit kolok1972, hogy zavar van a rendszerben. Sok a szabálytalanság, a dekoncentráltság és mintha a Mester is ilyen lenne. Ez pedig merőben szokatlan.
Boston
BB-én és a stábon kívül senki sem tudhatja biztosan mi a terv. Sokszor még a játékosok sem, lásd a legutóbbi QB csereberét.
Ezek után egymást le-laposföldhívőzni, azaz gyakorlatilag a másik véleményét agyament baromságnak titulálni, a sajátot pedig ezzel együtt a tény kategóriába emelni, hát, nem éppen a konstruktív vita kerete.
Úgy gondolom, itt már mindannyiunk ilyen olyan véleményéről derült ki, hogy bizony téves volt. Még BB egyik másik döntéséről is derült ki hasonló, pedig ő valóban szakértő, ellentétben az itt beszélgető foteldrukkerekkel. Itt nincsenek sem szakemberek, sem szakértők sem laposföldhívők. Mezei szurkolók vannak, maximum eltérő olvasottsággal a témában. Saját bolgokon nem tudom mi van, mik a szabályok, nem is érdekel. De ide ezt nem kellene behozni, mert megöli a normális hangvételű szurkolói beszélgetést.
goboston
Nem topint védve, mert én is leírtam neki korábban, hogy azzal nem segít, ha ilyen a stílusa, mert amiatt elveszik a mondandója.

Amúgy meg elismeri, hogyha valamelyik állítása később tévesnek bizonyult, csak éppen azt nem veszitek észre. Mert amíg ő tesz ezek mögé információt meg munkát, addig ahogy te írod, a mezei szurkoló csak odadobja, hogy mert én ezt láttam és kész, jogom van bármit mondani, mégha hülyeség is.
És ez így van itt ezen a fórumon, csak akkor ha ezek a valid érvek egy vitában, akkor mitől várjuk el a konstruktivitást és normális eszmecserét?
Amikor meg kiemeli, hogy úgyis BB-ék látják a dolgokat, miért nem hiszünk annak, akkor is le van hülyézve.

De mivel többeteknek már van múltja, így ahogy korábban is írtam, már akaratlanul is triggerelitek ezekkel, ő meg felül rá.

Nézzétek meg Willie Parker kommentjét, nem tudom, hogy mennyire ért dolgokhoz, de olyat írt le, amit le lehet ellenőrizni és amivel esetlegesen lehet vitatkozni vagy továbbvinni.

Szóval, szerintem nem csak topinnak kell itt magába néznie, hanem másoknak is.


nálad meg 50x jobban értek a sporthoz, ezt elég nagy biztonsággal állítom. Halvány lila fingod sincs az upside szó jelentéséről.
Kókusz8
Ne haragudj, de ezt bizonyítanád is valamivel, mert ilyet, hogy jobban értesz hozzá azért illene alátámasztani, bemondásra én is be tudok mondani bármit. Persze, tudom, látod, hogy Zappe finomabb kezű, mert ilyen területen mozgolódsz a sportban...de ez mégis mit jelent, hol lehet észrevenni, hogy finomabb kezű és hogyan?
Mert ebből én még simán következtethetek arra, hogy talán masszőr, manikűrös vagy vizesfiú vagy...

Meg ilyen alapon a Patspulpit írások és elemzések is használhatatlan infók meg a PFF-é is, hisz azok is csak a monitorok mögött ülnek, nem mozognak ilyen szinten, aktívan a sport közelében.
Lúdas Solymi
Megtennéd ,hogy az általam kivastagitott részre írsz néhány példát,pl idézel ilyen hszt? Bizonyara elkerültek a figyelmem. Nem lesz nehéz keresni,mert ok volt rá bőven.
Érdekes ,mert az általad is említett Willie,vagy az egyébként ide gyakran benezo peterk szakertelmet senki nem kérdőjelezi meg ( meg topin sem) és valahogy az Ő kommentjeikkel soha nem volt gondja senkinek. Talán mert nem azzal kezdik,hogy te egy hozza nem értő segg vagy…
Ez általában szokott javítani egy párbeszéd színvonalán…
Az meg külön vicces,hogy pont Ő teszi szóvá,hogy mennyire esik a fórum színvonala,mikor pont miatta maradnak el egyre többen,mert kb senkinek nincs kedve olvasgatni az olyan hsz-ket oldalakon keresztül mint pl ez is…
Mert ez nem az NFL-rol szól és már kurvara unalmas is!
kolok1972
Ne haragudj, de itt nem fogom visszakeresni, hogy volt-e ilyen, de biztos vagyok benne, hogy volt, az FB csoportban "rendszeresen" van szó ilyenről.

Ugyanúgy szóba került ott is a McGrone/Perkins eset, ami még mindig nem jelenti azt, hogy esetleg később ne lehetne szerepük, pl. McGrone Ps-ben van, Perkins meg IR-en, meglátjuk jövőre mi lesz velük.

De ott van Tavai is, akit pl. nem tartott volna meg topin vagy sokan mások sem, de BB meg azt mondta, hogy fontos szerepe lesz és valóban.

Lehetne még biztos sorolni, de ugyanúgy oda jutunk, hogy X mennyiségű információból dolgozunk, valaki többet tesz bele, hogy kiértékelje az információt, valaki meg kevesebbet vagy semmit.
Mi szurkolók és a szakírók is, ebből tudunk dolgozni.
És itt nem arról van szó, hogy aki többet tesz bele, annak igaza van, hanem arról, hogy erre a fejtegetésre ne az legyen már az ellenérv, hogy faszság, BB meghülyült és különben is, csak Brady miatt lett sikeres, stb.

Ugyanez nagyban a konszenzusos draft sorrend is, ahol mindenki azon őrjöngött, hogy miért ott húztuk ki Strange-t és Thorntont ahol, mikor nem ide voltak értékelve a szakírók által...
Ehhez képest meg több csapat is magasabbra tette őket akár a need vagy a bennük lévő potenciál miatt..

Tény, hogy topin stílusa se nyerő, de ahogy írtam, nem előzmények nélküli és emiatt itt mindenki hibás, mert a konstruktív vita helyett megy az egymás hergelése és a beszólogatás, így persze, hogy nem lehet elvárni normális párbeszédet.

Komolyan, ha kontentet akarok olvasni, át kell mennem másik csapat topicjába vagy más oldalra, mert itt már nagyon nincs semmi.

Ami megy az az, hogy BB kókler, nepotizmus van, Zappet a kezdőbe, nincs OC, nincs DC, fasság az egész, minek ezt draftoltuk, stb., stb.
Ja, mondhatnánk, hogy alap szurkolói hozzáállás, de akkor ne is várjon senki se értelmes dolgot, ha ez is a szint.

Most logikusan végiggondolva, ha a Patriots egy vállalat (mert amúgy az), aminek a vezetője BB, a tulajdonosa meg Kraft (meg a fiai) és akik kb. napi szinten részt vesznek a csapat életében és a döntésekben, szerintetek pont ők hagynák, hogy BB betolja ide a fiait, ha nem lennének biztosak abban, hogy tudják mi a dolguk?
Vagy hagynák, hogy azt mondja a vezető, hogy faszom az egészbe, nincs se OC, se DC, mert én vagyok a király?

Volt már nem egy szcenárió futtatva, hogy miért nincs kinevezett ember egyikre se.

DC oldal:
Amikor Flores irányított, akkor se volt DC, mégse volt ezzel senkinek semmi baja.
Most ott van, hogy Steve B (11 év tapasztalat, mint Judge-nak) a hívja a playeket és edzi az LB-ket, Mayo szintén az LB-ket edzi, Brian B meg a safetyket (7 év) ás emellett van még DL és CB coach, stb.
Nem tudjuk, hogy mi az ok és meddig lesz így, talán pont azért nincs DC, mert akkor elővennék a fiát meg őt is minden egyes rossz meccsnél, ami egy ilyen változásokkal teli időszakban nem biztos, hogy kell még pluszban a csapatnak. Vagy egyszerűen még nincs azon a szinten, hogy minden feladatot egyben átadjon neki, ki tudja, lehet, hogy jövőre ki lesz nevezve valaki.

OC oldal:
Itt is felmerült már többször, lehet olyan embert akarnak majd oda, aki hosszútávon marad.
De az is lehet, hogy nem találtak megfelelő embert aki az adott rendszert futtatná, amit BB szeretne.
Vagy az volt, hogy valóban megfuttatta a pozit Judge és Patricia között, mert amúgy bízik az edzői képességeikben.
Volt egyébként vhol infó arról is, hogy állítólag azért nem lett Patricia OC-nak kinevezve, mert így kap még fizetést a Lionstól.

több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy meg elismeri, hogyha valamelyik állítása később tévesnek bizonyult, csak éppen azt nem veszitek észre. Mert amíg ő tesz ezek mögé információt meg munkát, addig ahogy te írod, a mezei szurkoló csak odadobja, hogy mert én ezt láttam és kész, jogom van bármit mondani, mégha hülyeség is.Lúdas Solymi
Khmmm, khmm. 😊

Megjegyzem ebben a mondatban kevésbé lényeges, hogy - fogalmazzunk így - topin azért erősen megválogatja, hogy mikor ismeri el, ha tévedett. 😊 Már csak azért is, mert nincs rá szükség. Nem elvárható, hogy topin megtegye. Ha megteszi akkor megteszi, ha nem akkor nem, teljes mértékben az ő dolga. A tévedés nem attól válik tévedéssé, hogy a tévedő illető tördeli-e a kezét vagy sem, hanem a tényektől.

Engem jobban zavar a mondatban az, hogy becsúszott a vitátok egyfajta felkészült, alapos topin vs felkészületlen mezei szurkoló narratívába. Te is ebben a kontextusban említed, és olvastam mástól is. Nem topint akarom ezzel kritizálni, de ez a narratíva hibás. Nem (NEM!!!!) laposföldhívők vitáznak egy szakemberrel.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
La Canfora és Bige László között annyi a különbség, hogy mindkettő kavarja a szart, de ebből csak az utóbbi esetében lesz trágya.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 956
A gond az topin, hogy tényleg arrogáns vagy. Lelaposföldhívőzöl mindenkit, aki nem a Te vakonhiszekamesterben szemüvegeden keresztül látja a dolgokat. Aztán meg elegánsan átlépsz azokon az apró tévedéseken, mint pölö tavaly, amikor biztosan nyerünk a Bills ellen hiszen már megvertük őket, vagy hogy McGrone/Perkins a titkos fegyverünk.
Én csak azért sajnálom, mert személy szerint én egész sok dologban egyetértek veled, olykor laposföldhívőként is. De ez a szellemi fogyatékos vagy ha nem nekem hiszel, hanem a szemednek, eléggé WTF időnként.
Fotelszurkolóként én is azt láttam, amit kolok1972, hogy zavar van a rendszerben. Sok a szabálytalanság, a dekoncentráltság és mintha a Mester is ilyen lenne. Ez pedig merőben szokatlan.
Boston
Ezt kb. kéthavonta egyszer kifejti topinnak valaki. Aztán minden marad a régiben.
Burkus
Mert a laposföldtől nem bírtok elmozdulni.

Most is mi megy itt? Puhakezű, meg trade, meg BB se tudja és ezek alá toljátok a konteókat.

Jones sérült volt, ilyen faszul hozták vissza. Ha azon morfondíroztatok volna, hogy vajon miért így lett kivitelezve, még feljött volna pár megoldás véletlenül, aminek több értelme lett volna, mint kijelentgetni az agymenéseket tényként.

De mind meghalunk, 5G, Bill Gates, farkasemberek, kb ilyen szinten van ez itt a hangadóknál. Azoknál akik ezeket összehordták az oltással kapcsolatban, ugyanúgy vérig sértődtek, mikor meg lett mondva nekik, hogy ez a vélemény hülyeség. De mivel aki állitja sem virológus, meg az se, aki lehülyézi, így akkor egál, mert mindenkinek lehet véleménye.

Willie-re vajon miért nem reagál senki? Mert nem konteót hozott, amit lehet dagasztani agyhalállal..
topin
A "konteó" La Canforatól származik, aki nem olyan felkészült, jól értesült insider az NFL berkekben mint te.
"If you think those questions are premature, they pale in comparison to the opinion of one NFL general manager, who apparently told Audacy's Jason La Canfora he believes the Patriots could look to trade Jones next offseason."I talked to a GM this morning," La Canfora said on his "In The Huddle" podcast. "He was pretty adamant that, ‘I think Mac Jones will be available by the (NFL) Combine one way or the other, whether Bailey Zappe looks like he’s the answer or whether Bailey Zappe doesn’t.'"

A konteóval tele van az amerikai sajtó - amit gondolom, rendszeresen olvasol, követsz 😉 - és a megjegyzés csak arra vonatkozott, hogy egy ilyen (amúgy feltehetően alaptalan) pletyka biztos nem segít a csapatnak. Nem arra, hogy trade is lesz.

Ezt innen laposföldről így gondolják.
Burkus
A csapat szerinted foglalkozik vele? Ugyan.. meg van az a clickbait amit a hasonszoruek atvesznek es szepen megfuttatjak a kis csatornajukat..
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A gond az topin, hogy tényleg arrogáns vagy. Lelaposföldhívőzöl mindenkit, aki nem a Te vakonhiszekamesterben szemüvegeden keresztül látja a dolgokat. Aztán meg elegánsan átlépsz azokon az apró tévedéseken, mint pölö tavaly, amikor biztosan nyerünk a Bills ellen hiszen már megvertük őket, vagy hogy McGrone/Perkins a titkos fegyverünk.
Én csak azért sajnálom, mert személy szerint én egész sok dologban egyetértek veled, olykor laposföldhívőként is. De ez a szellemi fogyatékos vagy ha nem nekem hiszel, hanem a szemednek, eléggé WTF időnként.
Fotelszurkolóként én is azt láttam, amit kolok1972, hogy zavar van a rendszerben. Sok a szabálytalanság, a dekoncentráltság és mintha a Mester is ilyen lenne. Ez pedig merőben szokatlan.
Boston
Ezt kb. kéthavonta egyszer kifejti topinnak valaki. Aztán minden marad a régiben.
Burkus
Mert a laposföldtől nem bírtok elmozdulni.

Most is mi megy itt? Puhakezű, meg trade, meg BB se tudja és ezek alá toljátok a konteókat.

Jones sérült volt, ilyen faszul hozták vissza. Ha azon morfondíroztatok volna, hogy vajon miért így lett kivitelezve, még feljött volna pár megoldás véletlenül, aminek több értelme lett volna, mint kijelentgetni az agymenéseket tényként.

De mind meghalunk, 5G, Bill Gates, farkasemberek, kb ilyen szinten van ez itt a hangadóknál. Azoknál akik ezeket összehordták az oltással kapcsolatban, ugyanúgy vérig sértődtek, mikor meg lett mondva nekik, hogy ez a vélemény hülyeség. De mivel aki állitja sem virológus, meg az se, aki lehülyézi, így akkor egál, mert mindenkinek lehet véleménye.

Willie-re vajon miért nem reagál senki? Mert nem konteót hozott, amit lehet dagasztani agyhalállal..
topin
A "konteó" La Canforatól származik, aki nem olyan felkészült, jól értesült insider az NFL berkekben mint te.
"If you think those questions are premature, they pale in comparison to the opinion of one NFL general manager, who apparently told Audacy's Jason La Canfora he believes the Patriots could look to trade Jones next offseason."I talked to a GM this morning," La Canfora said on his "In The Huddle" podcast. "He was pretty adamant that, ‘I think Mac Jones will be available by the (NFL) Combine one way or the other, whether Bailey Zappe looks like he’s the answer or whether Bailey Zappe doesn’t.'"

A konteóval tele van az amerikai sajtó - amit gondolom, rendszeresen olvasol, követsz 😉 - és a megjegyzés csak arra vonatkozott, hogy egy ilyen (amúgy feltehetően alaptalan) pletyka biztos nem segít a csapatnak. Nem arra, hogy trade is lesz.

Ezt innen laposföldről így gondolják.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 956
A gond az topin, hogy tényleg arrogáns vagy. Lelaposföldhívőzöl mindenkit, aki nem a Te vakonhiszekamesterben szemüvegeden keresztül látja a dolgokat. Aztán meg elegánsan átlépsz azokon az apró tévedéseken, mint pölö tavaly, amikor biztosan nyerünk a Bills ellen hiszen már megvertük őket, vagy hogy McGrone/Perkins a titkos fegyverünk.
Én csak azért sajnálom, mert személy szerint én egész sok dologban egyetértek veled, olykor laposföldhívőként is. De ez a szellemi fogyatékos vagy ha nem nekem hiszel, hanem a szemednek, eléggé WTF időnként.
Fotelszurkolóként én is azt láttam, amit kolok1972, hogy zavar van a rendszerben. Sok a szabálytalanság, a dekoncentráltság és mintha a Mester is ilyen lenne. Ez pedig merőben szokatlan.
Boston
BB-én és a stábon kívül senki sem tudhatja biztosan mi a terv. Sokszor még a játékosok sem, lásd a legutóbbi QB csereberét.
Ezek után egymást le-laposföldhívőzni, azaz gyakorlatilag a másik véleményét agyament baromságnak titulálni, a sajátot pedig ezzel együtt a tény kategóriába emelni, hát, nem éppen a konstruktív vita kerete.
Úgy gondolom, itt már mindannyiunk ilyen olyan véleményéről derült ki, hogy bizony téves volt. Még BB egyik másik döntéséről is derült ki hasonló, pedig ő valóban szakértő, ellentétben az itt beszélgető foteldrukkerekkel. Itt nincsenek sem szakemberek, sem szakértők sem laposföldhívők. Mezei szurkolók vannak, maximum eltérő olvasottsággal a témában. Saját bolgokon nem tudom mi van, mik a szabályok, nem is érdekel. De ide ezt nem kellene behozni, mert megöli a normális hangvételű szurkolói beszélgetést.
goboston
Nem topint védve, mert én is leírtam neki korábban, hogy azzal nem segít, ha ilyen a stílusa, mert amiatt elveszik a mondandója.

Amúgy meg elismeri, hogyha valamelyik állítása később tévesnek bizonyult, csak éppen azt nem veszitek észre. Mert amíg ő tesz ezek mögé információt meg munkát, addig ahogy te írod, a mezei szurkoló csak odadobja, hogy mert én ezt láttam és kész, jogom van bármit mondani, mégha hülyeség is.
És ez így van itt ezen a fórumon, csak akkor ha ezek a valid érvek egy vitában, akkor mitől várjuk el a konstruktivitást és normális eszmecserét?
Amikor meg kiemeli, hogy úgyis BB-ék látják a dolgokat, miért nem hiszünk annak, akkor is le van hülyézve.

De mivel többeteknek már van múltja, így ahogy korábban is írtam, már akaratlanul is triggerelitek ezekkel, ő meg felül rá.

Nézzétek meg Willie Parker kommentjét, nem tudom, hogy mennyire ért dolgokhoz, de olyat írt le, amit le lehet ellenőrizni és amivel esetlegesen lehet vitatkozni vagy továbbvinni.

Szóval, szerintem nem csak topinnak kell itt magába néznie, hanem másoknak is.


nálad meg 50x jobban értek a sporthoz, ezt elég nagy biztonsággal állítom. Halvány lila fingod sincs az upside szó jelentéséről.
Kókusz8
Ne haragudj, de ezt bizonyítanád is valamivel, mert ilyet, hogy jobban értesz hozzá azért illene alátámasztani, bemondásra én is be tudok mondani bármit. Persze, tudom, látod, hogy Zappe finomabb kezű, mert ilyen területen mozgolódsz a sportban...de ez mégis mit jelent, hol lehet észrevenni, hogy finomabb kezű és hogyan?
Mert ebből én még simán következtethetek arra, hogy talán masszőr, manikűrös vagy vizesfiú vagy...

Meg ilyen alapon a Patspulpit írások és elemzések is használhatatlan infók meg a PFF-é is, hisz azok is csak a monitorok mögött ülnek, nem mozognak ilyen szinten, aktívan a sport közelében.
Lúdas Solymi
Megtennéd ,hogy az általam kivastagitott részre írsz néhány példát,pl idézel ilyen hszt? Bizonyara elkerültek a figyelmem. Nem lesz nehéz keresni,mert ok volt rá bőven.
Érdekes ,mert az általad is említett Willie,vagy az egyébként ide gyakran benezo peterk szakertelmet senki nem kérdőjelezi meg ( meg topin sem) és valahogy az Ő kommentjeikkel soha nem volt gondja senkinek. Talán mert nem azzal kezdik,hogy te egy hozza nem értő segg vagy…
Ez általában szokott javítani egy párbeszéd színvonalán…
Az meg külön vicces,hogy pont Ő teszi szóvá,hogy mennyire esik a fórum színvonala,mikor pont miatta maradnak el egyre többen,mert kb senkinek nincs kedve olvasgatni az olyan hsz-ket oldalakon keresztül mint pl ez is…
Mert ez nem az NFL-rol szól és már kurvara unalmas is!
kolok1972
Az hogy lehet, hogy akik elmaradtak, azok velem máshol beszélgetnek, ha egyszer miattam mentek el?

Jó fordítva ülni a lovon?

Élhetsz ebben a hitben, hogy ez miattam van és nem pont amiatt a 10-12 ember miatt, aki itt 2-3 éve átvette a stafétát és azt hiszi hogy a véleménye ugyanannyira kompetens.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 956
A gond az topin, hogy tényleg arrogáns vagy. Lelaposföldhívőzöl mindenkit, aki nem a Te vakonhiszekamesterben szemüvegeden keresztül látja a dolgokat. Aztán meg elegánsan átlépsz azokon az apró tévedéseken, mint pölö tavaly, amikor biztosan nyerünk a Bills ellen hiszen már megvertük őket, vagy hogy McGrone/Perkins a titkos fegyverünk.
Én csak azért sajnálom, mert személy szerint én egész sok dologban egyetértek veled, olykor laposföldhívőként is. De ez a szellemi fogyatékos vagy ha nem nekem hiszel, hanem a szemednek, eléggé WTF időnként.
Fotelszurkolóként én is azt láttam, amit kolok1972, hogy zavar van a rendszerben. Sok a szabálytalanság, a dekoncentráltság és mintha a Mester is ilyen lenne. Ez pedig merőben szokatlan.
Boston
Ezt kb. kéthavonta egyszer kifejti topinnak valaki. Aztán minden marad a régiben.
Burkus
Mert a laposföldtől nem bírtok elmozdulni.

Most is mi megy itt? Puhakezű, meg trade, meg BB se tudja és ezek alá toljátok a konteókat.

Jones sérült volt, ilyen faszul hozták vissza. Ha azon morfondíroztatok volna, hogy vajon miért így lett kivitelezve, még feljött volna pár megoldás véletlenül, aminek több értelme lett volna, mint kijelentgetni az agymenéseket tényként.

De mind meghalunk, 5G, Bill Gates, farkasemberek, kb ilyen szinten van ez itt a hangadóknál. Azoknál akik ezeket összehordták az oltással kapcsolatban, ugyanúgy vérig sértődtek, mikor meg lett mondva nekik, hogy ez a vélemény hülyeség. De mivel aki állitja sem virológus, meg az se, aki lehülyézi, így akkor egál, mert mindenkinek lehet véleménye.

Willie-re vajon miért nem reagál senki? Mert nem konteót hozott, amit lehet dagasztani agyhalállal..
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
A gond az topin, hogy tényleg arrogáns vagy. Lelaposföldhívőzöl mindenkit, aki nem a Te vakonhiszekamesterben szemüvegeden keresztül látja a dolgokat. Aztán meg elegánsan átlépsz azokon az apró tévedéseken, mint pölö tavaly, amikor biztosan nyerünk a Bills ellen hiszen már megvertük őket, vagy hogy McGrone/Perkins a titkos fegyverünk.
Én csak azért sajnálom, mert személy szerint én egész sok dologban egyetértek veled, olykor laposföldhívőként is. De ez a szellemi fogyatékos vagy ha nem nekem hiszel, hanem a szemednek, eléggé WTF időnként.
Fotelszurkolóként én is azt láttam, amit kolok1972, hogy zavar van a rendszerben. Sok a szabálytalanság, a dekoncentráltság és mintha a Mester is ilyen lenne. Ez pedig merőben szokatlan.
Boston
BB-én és a stábon kívül senki sem tudhatja biztosan mi a terv. Sokszor még a játékosok sem, lásd a legutóbbi QB csereberét.
Ezek után egymást le-laposföldhívőzni, azaz gyakorlatilag a másik véleményét agyament baromságnak titulálni, a sajátot pedig ezzel együtt a tény kategóriába emelni, hát, nem éppen a konstruktív vita kerete.
Úgy gondolom, itt már mindannyiunk ilyen olyan véleményéről derült ki, hogy bizony téves volt. Még BB egyik másik döntéséről is derült ki hasonló, pedig ő valóban szakértő, ellentétben az itt beszélgető foteldrukkerekkel. Itt nincsenek sem szakemberek, sem szakértők sem laposföldhívők. Mezei szurkolók vannak, maximum eltérő olvasottsággal a témában. Saját bolgokon nem tudom mi van, mik a szabályok, nem is érdekel. De ide ezt nem kellene behozni, mert megöli a normális hangvételű szurkolói beszélgetést.
goboston
Nem topint védve, mert én is leírtam neki korábban, hogy azzal nem segít, ha ilyen a stílusa, mert amiatt elveszik a mondandója.

Amúgy meg elismeri, hogyha valamelyik állítása később tévesnek bizonyult, csak éppen azt nem veszitek észre. Mert amíg ő tesz ezek mögé információt meg munkát, addig ahogy te írod, a mezei szurkoló csak odadobja, hogy mert én ezt láttam és kész, jogom van bármit mondani, mégha hülyeség is.
És ez így van itt ezen a fórumon, csak akkor ha ezek a valid érvek egy vitában, akkor mitől várjuk el a konstruktivitást és normális eszmecserét?
Amikor meg kiemeli, hogy úgyis BB-ék látják a dolgokat, miért nem hiszünk annak, akkor is le van hülyézve.

De mivel többeteknek már van múltja, így ahogy korábban is írtam, már akaratlanul is triggerelitek ezekkel, ő meg felül rá.

Nézzétek meg Willie Parker kommentjét, nem tudom, hogy mennyire ért dolgokhoz, de olyat írt le, amit le lehet ellenőrizni és amivel esetlegesen lehet vitatkozni vagy továbbvinni.

Szóval, szerintem nem csak topinnak kell itt magába néznie, hanem másoknak is.


nálad meg 50x jobban értek a sporthoz, ezt elég nagy biztonsággal állítom. Halvány lila fingod sincs az upside szó jelentéséről.
Kókusz8
Ne haragudj, de ezt bizonyítanád is valamivel, mert ilyet, hogy jobban értesz hozzá azért illene alátámasztani, bemondásra én is be tudok mondani bármit. Persze, tudom, látod, hogy Zappe finomabb kezű, mert ilyen területen mozgolódsz a sportban...de ez mégis mit jelent, hol lehet észrevenni, hogy finomabb kezű és hogyan?
Mert ebből én még simán következtethetek arra, hogy talán masszőr, manikűrös vagy vizesfiú vagy...

Meg ilyen alapon a Patspulpit írások és elemzések is használhatatlan infók meg a PFF-é is, hisz azok is csak a monitorok mögött ülnek, nem mozognak ilyen szinten, aktívan a sport közelében.
Lúdas Solymi
Megtennéd ,hogy az általam kivastagitott részre írsz néhány példát,pl idézel ilyen hszt? Bizonyara elkerültek a figyelmem. Nem lesz nehéz keresni,mert ok volt rá bőven.
Érdekes ,mert az általad is említett Willie,vagy az egyébként ide gyakran benezo peterk szakertelmet senki nem kérdőjelezi meg ( meg topin sem) és valahogy az Ő kommentjeikkel soha nem volt gondja senkinek. Talán mert nem azzal kezdik,hogy te egy hozza nem értő segg vagy…
Ez általában szokott javítani egy párbeszéd színvonalán…
Az meg külön vicces,hogy pont Ő teszi szóvá,hogy mennyire esik a fórum színvonala,mikor pont miatta maradnak el egyre többen,mert kb senkinek nincs kedve olvasgatni az olyan hsz-ket oldalakon keresztül mint pl ez is…
Mert ez nem az NFL-rol szól és már kurvara unalmas is!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 956
Semmi sem hiányzott jobban ebben a mostani helyzetben, mint a MacJones trade-re vonatkozó pletyka (mely szerint az offseasonben cserélnék el).
Burkus
Mielőtt belelovaljátok magatokat a hülyeségekbe, meg hogy BB se tudja mi a helyzet:

Some breaking #Patriots news:

According to ESPN's @FieldYates, Mac Jones will start on Sunday vs. the #Jets after taking roughly 90% of first teams reps in practice on Wednesday.

QB controversy seemingly over in New England.
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Semmi sem hiányzott jobban ebben a mostani helyzetben, mint a MacJones trade-re vonatkozó pletyka (mely szerint az offseasonben cserélnék el).
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
A gond az topin, hogy tényleg arrogáns vagy. Lelaposföldhívőzöl mindenkit, aki nem a Te vakonhiszekamesterben szemüvegeden keresztül látja a dolgokat. Aztán meg elegánsan átlépsz azokon az apró tévedéseken, mint pölö tavaly, amikor biztosan nyerünk a Bills ellen hiszen már megvertük őket, vagy hogy McGrone/Perkins a titkos fegyverünk.
Én csak azért sajnálom, mert személy szerint én egész sok dologban egyetértek veled, olykor laposföldhívőként is. De ez a szellemi fogyatékos vagy ha nem nekem hiszel, hanem a szemednek, eléggé WTF időnként.
Fotelszurkolóként én is azt láttam, amit kolok1972, hogy zavar van a rendszerben. Sok a szabálytalanság, a dekoncentráltság és mintha a Mester is ilyen lenne. Ez pedig merőben szokatlan.
Boston
BB-én és a stábon kívül senki sem tudhatja biztosan mi a terv. Sokszor még a játékosok sem, lásd a legutóbbi QB csereberét.
Ezek után egymást le-laposföldhívőzni, azaz gyakorlatilag a másik véleményét agyament baromságnak titulálni, a sajátot pedig ezzel együtt a tény kategóriába emelni, hát, nem éppen a konstruktív vita kerete.
Úgy gondolom, itt már mindannyiunk ilyen olyan véleményéről derült ki, hogy bizony téves volt. Még BB egyik másik döntéséről is derült ki hasonló, pedig ő valóban szakértő, ellentétben az itt beszélgető foteldrukkerekkel. Itt nincsenek sem szakemberek, sem szakértők sem laposföldhívők. Mezei szurkolók vannak, maximum eltérő olvasottsággal a témában. Saját bolgokon nem tudom mi van, mik a szabályok, nem is érdekel. De ide ezt nem kellene behozni, mert megöli a normális hangvételű szurkolói beszélgetést.
goboston
Nem topint védve, mert én is leírtam neki korábban, hogy azzal nem segít, ha ilyen a stílusa, mert amiatt elveszik a mondandója.

Amúgy meg elismeri, hogyha valamelyik állítása később tévesnek bizonyult, csak éppen azt nem veszitek észre. Mert amíg ő tesz ezek mögé információt meg munkát, addig ahogy te írod, a mezei szurkoló csak odadobja, hogy mert én ezt láttam és kész, jogom van bármit mondani, mégha hülyeség is.
És ez így van itt ezen a fórumon, csak akkor ha ezek a valid érvek egy vitában, akkor mitől várjuk el a konstruktivitást és normális eszmecserét?
Amikor meg kiemeli, hogy úgyis BB-ék látják a dolgokat, miért nem hiszünk annak, akkor is le van hülyézve.

De mivel többeteknek már van múltja, így ahogy korábban is írtam, már akaratlanul is triggerelitek ezekkel, ő meg felül rá.

Nézzétek meg Willie Parker kommentjét, nem tudom, hogy mennyire ért dolgokhoz, de olyat írt le, amit le lehet ellenőrizni és amivel esetlegesen lehet vitatkozni vagy továbbvinni.

Szóval, szerintem nem csak topinnak kell itt magába néznie, hanem másoknak is.


nálad meg 50x jobban értek a sporthoz, ezt elég nagy biztonsággal állítom. Halvány lila fingod sincs az upside szó jelentéséről.
Kókusz8
Ne haragudj, de ezt bizonyítanád is valamivel, mert ilyet, hogy jobban értesz hozzá azért illene alátámasztani, bemondásra én is be tudok mondani bármit. Persze, tudom, látod, hogy Zappe finomabb kezű, mert ilyen területen mozgolódsz a sportban...de ez mégis mit jelent, hol lehet észrevenni, hogy finomabb kezű és hogyan?
Mert ebből én még simán következtethetek arra, hogy talán masszőr, manikűrös vagy vizesfiú vagy...

Meg ilyen alapon a Patspulpit írások és elemzések is használhatatlan infók meg a PFF-é is, hisz azok is csak a monitorok mögött ülnek, nem mozognak ilyen szinten, aktívan a sport közelében.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A gond az topin, hogy tényleg arrogáns vagy. Lelaposföldhívőzöl mindenkit, aki nem a Te vakonhiszekamesterben szemüvegeden keresztül látja a dolgokat. Aztán meg elegánsan átlépsz azokon az apró tévedéseken, mint pölö tavaly, amikor biztosan nyerünk a Bills ellen hiszen már megvertük őket, vagy hogy McGrone/Perkins a titkos fegyverünk.
Én csak azért sajnálom, mert személy szerint én egész sok dologban egyetértek veled, olykor laposföldhívőként is. De ez a szellemi fogyatékos vagy ha nem nekem hiszel, hanem a szemednek, eléggé WTF időnként.
Fotelszurkolóként én is azt láttam, amit kolok1972, hogy zavar van a rendszerben. Sok a szabálytalanság, a dekoncentráltság és mintha a Mester is ilyen lenne. Ez pedig merőben szokatlan.
Boston
Ezt kb. kéthavonta egyszer kifejti topinnak valaki. Aztán minden marad a régiben.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Beszarsz...🤣


ZERO_L
Ha TD lett volna, akkor már menne a WireGate 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Pats.hu-n láttam. Most azt mondom sima alapszakasz meg oké, de azért ha ilyen lenne egy SB-n, biztos, hogy szétcseszne az ideg. (feltételezve, hogy tényleg hatással volt a labda útjára)
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Beszarsz...🤣




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/