NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
És már van game winning driveja is Jonesnak.
Irány a PO.
Sobri Jóska
Elég a hit. Jonesban hinni fog a csapat, hogy menni fog és meg fognak érte szakadni a pályán, ezzel pedig minden egység javul majd
Wyatt
fogadunk?
Szesze
Én fogadtam már Sobrival és a beten is, ennyi legyen elég 😊
Különben is, hogyan látod, hogy ki nyer? Ha minden csapatrészben van fejlődés de mondjuk L van, akkor azt minek vesszük? 😊

De én most érzem, hogy a hétvégén meglesz a W
Wyatt
Papírforma volt
Wyatt
Jó, ez igaz.
De olyan szépen befutott a végén.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És már van game winning driveja is Jonesnak.
Irány a PO.
Sobri Jóska
Elég a hit. Jonesban hinni fog a csapat, hogy menni fog és meg fognak érte szakadni a pályán, ezzel pedig minden egység javul majd
Wyatt
fogadunk?
Szesze
Én fogadtam már Sobrival és a beten is, ennyi legyen elég 😊
Különben is, hogyan látod, hogy ki nyer? Ha minden csapatrészben van fejlődés de mondjuk L van, akkor azt minek vesszük? 😊

De én most érzem, hogy a hétvégén meglesz a W
Wyatt
Papírforma volt

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
És már van game winning driveja is Jonesnak.
Irány a PO.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Én is ezt a meccset nézem, kimondottan jó debütálás Jonestól
Jó, magabiztos a srác.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jones 250 yard+, 2 TD+, a többi mindegy, mert ez lesz a lényeg
Wyatt
Jó, ez túl könnyű volt, a kövi meccsre kitalálok valami nehezítést^^

több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Ennél a védelemnél még az is sokkal jobb lenne hogy ha folyamatosan onside kicket rugdosnánk. Biztosan jobb lenne a hatékonyságunk, mert így minden támadás pontokatér ellenünk. Úgy ha nem is jönne be, legalább nem kell sokáig néznünk ezt a kínszenvedés.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 972 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gettleman megpróbált feltradelni a drafton Josh Allenért, de öreg spanja Coughlin visszadobta az ajánlatot.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1175791037765292033

Ha már Coughlin szóba került, ő meg Eli váltott pár sms-t a hlten.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1175416639040495617
Szerencsére idén már kidobta az ablakon a szokásos 5. köröst Josh Dobbsért, meg Minshew is jól játszik, szóval csak nem akar érte tradelni.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jones 250 yard+, 2 TD+, a többi mindegy, mert ez lesz a lényeg
Wyatt
Meglepődöm, hogy mennyien érdeklődnek/kíváncsiak Jones első meccsére más csapatok szurkolói közül is.

Mai napi jelszóm: Show them kid, all the critics were wrong!
GiantsMLBhunter
Én önző vagyok, 3/1-re draftoltam GM-ben, de amit a PS-ben művelt, az minimum fasza

több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Jones 250 yard+, 2 TD+, a többi mindegy, mert ez lesz a lényeg
Wyatt
Meglepődöm, hogy mennyien érdeklődnek/kíváncsiak Jones első meccsére más csapatok szurkolói közül is.

Mai napi jelszóm: Show them kid, all the critics were wrong!

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 337
Én sajnos nem várok nagy változást. 28-10 oda, Jones 200 yard, 1TD, 1Int és egy fumble.
Remélem, azért nem lesz igazam.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jones 250 yard+, 2 TD+, a többi mindegy, mert ez lesz a lényeg

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Ki mer konkret eredmenyt tippelni?
yooker
Mára???
24-21W
nagir
27-17 oda

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Ki mer konkret eredmenyt tippelni?
yooker
Mára???
24-21W



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ebben az ergya csoportban a Giants PO valószínű realitás.

Sobri Jóska
Ebből az ergya csoportból csak az Eagles meg a Cowboys fog rájátszásba jutni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2005 óta nyomom a Giants szurkolást, hááát elég sokba került az a 2 culáger SB win
vittore
És akkor mit szóljon egy Lioms drukker?
Megkérdezzük Bazzanit?
akdestroyer
Ugyan már a Detroit szurkerek véleménye lassan már szállóige a major sportokban:
"Only women wear rings."-Lions Fan.
nagir
OFF
Ez csak a Lionsra igaz.
A Red Wings és a Pistons okozott már efféle örömöket.
ON

Remélem Jones-al türelmesek lesznek a vezetők és nem kezdődik el egy össze-vissza cserélgetés hetek múlva.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Maximálisan egyet kell értsek Wyatt-el, a hit hegyeket tud megmozgatni.
Ebben az ergya csoportban a Giants PO valószínű realitás.
És mondom ezt úgy, hogy a Giants összes idei meccsét (beleértve a preseasont) egyaránt nem láttam, így semmi se zavar meg a véleményem kialakításában, se a vaksi szemem, se a tompa agyam, de még a torz, elfogult benyomásaim, emócióim se. Vajon ezt mindenki elmondhatja itt magáról? Kötve hiszem...
Nyilvánvaló, hogy jönnek a W-k. No question.
Sobri Jóska
Cuki vagy.
De ez olyan, mint ha egy 140 kg-os hízó koca könyvtáros biztonsági őrrel akarnál maratont nyeretni vagy egy 45 kg-os tini-vel Mr Olimpiát.

Én kurva nagy Daniel Jones fan vagyok. Hiszek benne, hogy pozitívan fel fogja forgatni a csapatot. De 0-2-ről egy PO run-ra annyira alkalmas a keret, mint a fent leírt két példám.
GiantsMLBhunter
Tényleg a jövőről ütköztetnél érveket?

több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Maximálisan egyet kell értsek Wyatt-el, a hit hegyeket tud megmozgatni.
Ebben az ergya csoportban a Giants PO valószínű realitás.
És mondom ezt úgy, hogy a Giants összes idei meccsét (beleértve a preseasont) egyaránt nem láttam, így semmi se zavar meg a véleményem kialakításában, se a vaksi szemem, se a tompa agyam, de még a torz, elfogult benyomásaim, emócióim se. Vajon ezt mindenki elmondhatja itt magáról? Kötve hiszem...
Nyilvánvaló, hogy jönnek a W-k. No question.
Sobri Jóska
Cuki vagy.
De ez olyan, mint ha egy 140 kg-os hízó koca könyvtáros biztonsági őrrel akarnál maratont nyeretni vagy egy 45 kg-os tini-vel Mr Olimpiát.

Én kurva nagy Daniel Jones fan vagyok. Hiszek benne, hogy pozitívan fel fogja forgatni a csapatot. De 0-2-ről egy PO run-ra annyira alkalmas a keret, mint a fent leírt két példám.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Maximálisan egyet kell értsek Wyatt-el, a hit hegyeket tud megmozgatni.
Ebben az ergya csoportban a Giants PO valószínű realitás.
És mondom ezt úgy, hogy a Giants összes idei meccsét (beleértve a preseasont) egyaránt nem láttam, így semmi se zavar meg a véleményem kialakításában, se a vaksi szemem, se a tompa agyam, de még a torz, elfogult benyomásaim, emócióim se. Vajon ezt mindenki elmondhatja itt magáról? Kötve hiszem...
Nyilvánvaló, hogy jönnek a W-k. No question.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elég a hit. Jonesban hinni fog a csapat, hogy menni fog és meg fognak érte szakadni a pályán, ezzel pedig minden egység javul majd
Wyatt
fogadunk?
Szesze
Én fogadtam már Sobrival és a beten is, ennyi legyen elég 😊
Különben is, hogyan látod, hogy ki nyer? Ha minden csapatrészben van fejlődés de mondjuk L van, akkor azt minek vesszük? 😊

De én most érzem, hogy a hétvégén meglesz a W
Wyatt
nem lesz markáns változás, semmi sem indokolja
Szesze
Az edző/irányítócserében rejlő „na majd most” azért elég sokszor fel tud támasztani tetszhalottakat és lényegesen jobban festenek majd, mint korábban. Jones eddigi Giantsben mutatott dolgai pedig számomra meglepően jók, persze leszámítva azt, hogy azt a szennyes desznajbőrt az istenért sem akarja magához ragadni rendesen, amikor mozogni kezd. Ha ezen tudna javítani, szerintem már az első évében nagyon szép dolgokat tudna mutatni, még egy limitáltabb csapattársakkal is

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Elég a hit. Jonesban hinni fog a csapat, hogy menni fog és meg fognak érte szakadni a pályán, ezzel pedig minden egység javul majd
Wyatt
fogadunk?
Szesze
Én fogadtam már Sobrival és a beten is, ennyi legyen elég 😊
Különben is, hogyan látod, hogy ki nyer? Ha minden csapatrészben van fejlődés de mondjuk L van, akkor azt minek vesszük? 😊

De én most érzem, hogy a hétvégén meglesz a W
Wyatt
nem lesz markáns változás, semmi sem indokolja
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elég a hit. Jonesban hinni fog a csapat, hogy menni fog és meg fognak érte szakadni a pályán, ezzel pedig minden egység javul majd
Wyatt
fogadunk?
Szesze
Én fogadtam már Sobrival és a beten is, ennyi legyen elég 😊
Különben is, hogyan látod, hogy ki nyer? Ha minden csapatrészben van fejlődés de mondjuk L van, akkor azt minek vesszük? 😊

De én most érzem, hogy a hétvégén meglesz a W

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
Elég a hit. Jonesban hinni fog a csapat, hogy menni fog és meg fognak érte szakadni a pályán, ezzel pedig minden egység javul majd
Wyatt
fogadunk?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elég a hit. Jonesban hinni fog a csapat, hogy menni fog és meg fognak érte szakadni a pályán, ezzel pedig minden egység javul majd

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 012 — Lucas Scott
26-szoros pénz van a playoffotokra. Még most pakoljátok ti is gyorsan, mert a hétvégén már lemegy 15 körülre!
Wyatt
Jinxelsz Wyatt, Bills előtti meccsre is azt mondtad nyerünk...szóval köszi 😀 😛
Rodaron
Hát azt is vártam, az nem jött be, de Jonesban bízni kell, hátha meghozza a változást 😊
Wyatt
Pass rushban is be vetjük? Ott kellene igazi változás. Playmakerek nélkül és normális play call nélkül továbbra sem lehet többet várni támadásban sztem, és hiába hoznak többet ha a védelem ilyen marad

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 949 — Giants fan
26-szoros pénz van a playoffotokra. Még most pakoljátok ti is gyorsan, mert a hétvégén már lemegy 15 körülre!
Wyatt
Jinxelsz Wyatt, Bills előtti meccsre is azt mondtad nyerünk...szóval köszi 😀 😛
Rodaron
Hát azt is vártam, az nem jött be, de Jonesban bízni kell, hátha meghozza a változást 😊
Wyatt
Bocs, de ti látjátok is a meccseinket? Ha igen, akkor elég nagy gond van a realitásérzéketekkel..