Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
badsco Pittsburgh Steelers 317
Én a 6W -el nagyon nem lennék elégedett új QB ide-oda. Minden poszton erősödtünk majdhogy. És Ben nélkül is megvolt a 8-8. A sorsolást nézve a 7-8W szerintem kötelező így is ha nem lesz kórház csapat már az elején.
Razi
Nekem ugyanez jutott eszembe, a Höri által prognosztizált 6-7 w-t a defense is hozni fogja, mint ahogy azt láttuk az elmúlt években. Az offense pedig minden tekintetben előrébb lesz az elmúlt két évben látottakhoz képest, ebben biztos vagyok. Én minimum 9 győzelmet várok, a PO-ra ugyanakkor ebben a brutális AFC-ben nem merek gondolni.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
Egy már ismerten locker room cancert bevinni egy Pickett elé, nem hiszem, hogy optimális megoldás lett volna. A Panthersnél van egy besült Darnold, egy erősenn prospect 2022-es draft (Corall), így alapvetően sokat nincs mit kockáztatni.

Ez nem azt jelenti, hogy feltétlenül bízom a Truby projektben. Azt viszont tavaly megmutatta Allen mögött, hogy egy nagyon hasznos csapattag tud lenni és ez egy Steelers kultúrában elsődleges.
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 344 — Wrath of Khan
A Mayfieldet ennyi pénzért mi is kipróbálhattuk volna
no flacco
Nem vagyok benne biztos, hogy Truby nem tudná ugyanazt nyújtani.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 684
A Mayfieldet ennyi pénzért mi is kipróbálhattuk volna
no flacco
Háddő, valószínűleg ahhoz beszari a Browns, hogy pont nekünk odaadja
több mint 1 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A Mayfieldet ennyi pénzért mi is kipróbálhattuk volna
több mint 1 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 506 — kheanton@gmail.com
Én a 6W -el nagyon nem lennék elégedett új QB ide-oda. Minden poszton erősödtünk majdhogy. És Ben nélkül is megvolt a 8-8. A sorsolást nézve a 7-8W szerintem kötelező így is ha nem lesz kórház csapat már az elején.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
Alapvetően jó összefoglaló. A DL és Alualu lebecsülése Höri szinten belefér. Nomeg az is, ahogy az ábrán a védelmet egy BIG nickelre pakolta össze és nem a hagyományos 3-4 felállásra.

Egyébként ha nekem azt mondják 1 éve, hogy ilyen jellemzést kapunk, simán aláírom.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Steelers szezon beharangozója:
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 512
Egy kis workout video. Green elég fürge a termetéhez képest. Kár, hogy center poziba nem tudott érvényesülni.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Pickett állítólag 4 év 14 milla, teljesen garantált. 5-ik éves opcióval (ez mondjuk kötelező mint első körös)
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 234
Ezt az Ogunjobi igazolást nem értem, legfeljebb akkor, ha nagyon olcsón jön egy prove it deal-lel és ha beválik, akkor kompeznzációs picket szereztünk.
Klemó
Nekem tetszik a deal. Fontos lesz a rotacioban 8 milliót kereshet
Klaci79Alispán
Nekem rohadtul nem tetszik....nem megy át a fizikai teszten, így bukja a macis szerződését, erre adunk neki egy évre 8 millát....úgy, hogy igazából az elmúlt évei kapcsán valljuk be, az elsőn kívül egyik sem volt meghatározó. Alualu baszki 2,5 millát fog keresni idén. Igaz 35 éves, de bőven többet nyújtott ennél a csávónál....
Klemó
Tavaly teljesen jó volt a Bengals védelemben. Meglepő is volt, hogy mennyire jól ment a védelemnek. Nyilván mostanra átment a fizikai felmérőkön. Ott szerintem a macik elbasztak valamit és így sikerült kitáncolni a szerződéséből.
Larry Ogunjobi’s 2021 season:

- 7 sacks (career high)
- 12 TFL (career high)
- 16 QB hits (career high)
- 24 pressures (career high)

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
Ezt az Ogunjobi igazolást nem értem, legfeljebb akkor, ha nagyon olcsón jön egy prove it deal-lel és ha beválik, akkor kompeznzációs picket szereztünk.
Klemó
Nekem tetszik a deal. Fontos lesz a rotacioban 8 milliót kereshet
Klaci79Alispán
Nekem rohadtul nem tetszik....nem megy át a fizikai teszten, így bukja a macis szerződését, erre adunk neki egy évre 8 millát....úgy, hogy igazából az elmúlt évei kapcsán valljuk be, az elsőn kívül egyik sem volt meghatározó. Alualu baszki 2,5 millát fog keresni idén. Igaz 35 éves, de bőven többet nyújtott ennél a csávónál....
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Ezt az Ogunjobi igazolást nem értem, legfeljebb akkor, ha nagyon olcsón jön egy prove it deal-lel és ha beválik, akkor kompeznzációs picket szereztünk.
Klemó
Kellett A DL rotációb ember. Heyward már nem a fiatal játékos prototipusa. Mögötte meg minőségben olyan szakadék van... Tuitt lehetett vona a kettő közt, de ugyebár tudjuk. Meglátjuk a szezonban. Ha odateszi magát akkor kaphat egy jó szerződést és az nekünk is jó lehet hosszabb távon.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 234
Ezt az Ogunjobi igazolást nem értem, legfeljebb akkor, ha nagyon olcsón jön egy prove it deal-lel és ha beválik, akkor kompeznzációs picket szereztünk.
Klemó
Nekem tetszik a deal. Fontos lesz a rotacioban 8 milliót kereshet

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
Ezt az Ogunjobi igazolást nem értem, legfeljebb akkor, ha nagyon olcsón jön egy prove it deal-lel és ha beválik, akkor kompeznzációs picket szereztünk.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 234
Utolsó elsőkörösként Pickett is aláírta a szerződését!
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Jaylon Ferguson 26 évesen elment közben....szomorú ilyeneket olvasni....RIP!
Klemó
Mi lehetett a baj? Mert sehol nem láttam, csak, hogy hirtelen elhunyt 😕 RIP
polamalu
Nem tudni. Ha jól olvastam otthonában találtak rá, de nem volt nyoma traumatikus sérülésnek. Most átszállították boncolásra, az derítik majd ki, hogy mi történt. Külön megemlítették, hogy a túladagolás sem zárják ki, néhány napon belül kiderül. Szörnyű 😢
Klaci79Alispán
Közben olvastam. Az idegenkezűséget kizárták 😕 3 gyerek maradt utána félárván 😕
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 234
Jaylon Ferguson 26 évesen elment közben....szomorú ilyeneket olvasni....RIP!
Klemó
Mi lehetett a baj? Mert sehol nem láttam, csak, hogy hirtelen elhunyt 😕 RIP
polamalu
Nem tudni. Ha jól olvastam otthonában találtak rá, de nem volt nyoma traumatikus sérülésnek. Most átszállították boncolásra, az derítik majd ki, hogy mi történt. Külön megemlítették, hogy a túladagolás sem zárják ki, néhány napon belül kiderül. Szörnyű 😢

Szerkesztette: Klaci79
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Jaylon Ferguson 26 évesen elment közben....szomorú ilyeneket olvasni....RIP!
Klemó
Mi lehetett a baj? Mert sehol nem láttam, csak, hogy hirtelen elhunyt 😕 RIP
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
Jaylon Ferguson 26 évesen elment közben....szomorú ilyeneket olvasni....RIP!
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 234
Larry Ogunjobi vizitál nálunk.
Spy
Szerintem jó döntés volt...hasznos játékos és erősebb rotáció. Kiváncsi vagyok mennyi lesz az annyi, de Tuitt után elég mély szakadék így kicsit kisebb lett.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Larry Ogunjobi vizitál nálunk.
Spy
Alá is írt.


Mason Rudolph biztos tárt karokkal várja.


Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Larry Ogunjobi vizitál nálunk.
több mint 1 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mai nagyotmondó rovatunk--) 🥴



steelwolf
Mit mondjon? Kb a 42. legjobb elkapó vagyok? Uborkaszezon van, nem hiszem, hogy az egója lenne a legnagyobb probléma. Ha sokat mondja magáról, hátha elhiszi és jobb lesz idén, bár tavaly azért Ben is mindent megtett, hogy visszaessen.
Klaci79
Semmit Laci. Egy ilyen szezon után, mint amit produkált, kussban vagyok és dolgozom. De, mint tudjuk ezek a srácok nem a "ki mit tud"-on indulnak, nem az értelmi képességeikben van az erejük..... 😀

Egyébként az OTA-n szerintem látta kik kerültek be újoncként és remélem ezzel is spannolja magát.
Klemó
Ha egy mikrofont dugnak az orrod alá, mondani kell valamit...amúgy azt tudtuk, hogy nem az eszéért szeretjük Claypoolt, ez már a tavalyi verekedésekor kiderült.
Klaci79
vágóistvánt mégse pakóhattyuk be


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 234
Mai nagyotmondó rovatunk--) 🥴



steelwolf
Mit mondjon? Kb a 42. legjobb elkapó vagyok? Uborkaszezon van, nem hiszem, hogy az egója lenne a legnagyobb probléma. Ha sokat mondja magáról, hátha elhiszi és jobb lesz idén, bár tavaly azért Ben is mindent megtett, hogy visszaessen.
Klaci79
Semmit Laci. Egy ilyen szezon után, mint amit produkált, kussban vagyok és dolgozom. De, mint tudjuk ezek a srácok nem a "ki mit tud"-on indulnak, nem az értelmi képességeikben van az erejük..... 😀

Egyébként az OTA-n szerintem látta kik kerültek be újoncként és remélem ezzel is spannolja magát.
Klemó
Ha egy mikrofont dugnak az orrod alá, mondani kell valamit...amúgy azt tudtuk, hogy nem az eszéért szeretjük Claypoolt, ez már a tavalyi verekedésekor kiderült.