Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ma nem edzett AB...kíváncsi vagyok mi volt vele, de nagyon remélem, hogy csak valami hivatalos baromság
Klaci79
Pihent.
Sobri Jóska
állítólag valami lábujj sérülés
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Ma nem edzett AB...kíváncsi vagyok mi volt vele, de nagyon remélem, hogy csak valami hivatalos baromság
Klaci79
Pihent.

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ma nem edzett AB...kíváncsi vagyok mi volt vele, de nagyon remélem, hogy csak valami hivatalos baromság
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Haden mellett Mitchell, Shazier, Harrison és McDonald sem edzett. JuJu viszont full edzést tolt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
ez a relatív maximum és minimum és ennek ingadozása igen izgalmas amúgy!
lehet visszamenőleg érdemes lenne kiszámolni hogy milyen eredményeket hozhattak volna mondjuk a régebbi bajnokságok ha ezek alapján számolunk!talán még Lombardi is járhatna érte visszamenőleg!
de az idei relatív Lombardi az már most a Steelerset illeti !😉

Szerkesztette: yooker
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
A Pats meccs az ígeretek szerint mar nezhető a Dezsőbsn. Mindenki írja be a naptarba!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Steelers-Pats közös meccsnézés?
Már nincsenek ilyen közös meccsnézések vagy csak nekem nem szól senki? 😊
Sobri Jóska
Jelenleg a hely ahova járni szoktunk átalakítás vagy mi alatt van. Úgyhogy most pár meccset ki kellett hagyni, bár a folyamatos éjszakák miatt, úgyis csak pár ember menne. Remélem hamarosan megoldódik és akkor még a közös meccsnézés is mehet.
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 895
Steelers-Pats közös meccsnézés?
Már nincsenek ilyen közös meccsnézések vagy csak nekem nem szól senki? 😊
Sobri Jóska
en ugyan a fel szememre suket vagyok, de a stadionok kozel tele vannak, szoval megkockaztatom hogy: vannak. 😊
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 895
ui.: Amit pedig a maximumról gondoltam, azt tartom. A jelentése annyi, hogy sztem a Steelers maximuma van a legmagasabb ponton, nem más csapaté. Másnak persze lehet erről más a véleménye. Elfogadom, ez elég szubjektív, de én így látom.
Soldados
Nincs olyan, hogy maximum, csak relatív maximum van. 😊 Más a maximum a Ravens ellen és más a Pats ellen, mert más a matchup. Nekted a Bengals jó matchup, a Colts nyaminyami, a Pats viszont rossz. Ezért a maximum is lejjebb van. Ne legyen igazam (egy Steelers-Pats meccsen mindenképpen nektek szurkolnék), de olyan ordas underdogok vagytok még otthon is, mint a huzat. Foxboroughban meg ... well... 😊
peterk2005
Ebben mindenképpen van igazság, sőt maga az alapgondolat teljesen helyénvaló. Abban is egyetértünk, hogy alapesetben underdogok leszünk a párharcban. De reménytelennek nem érzem. Sokkal inkább azt gondolom, hogy azt a mentális gátat kell levetkőzni a sikerhez, ami az előző évek sorozatos kudarcai miatt kialakult, ami igenis ott van, hogy mi vagyunk a kisöcsi ebben a párharcban. Ha egyszer végre hittel mennénk fel a pályára, akkor bármi lehet. Ez Tomlin idei nagy feladata a szememben, hogy végre elhiggyük, hogy nemcsak 30 csapatot tudunk megverni, hanem mind a 31-et.

Amúgy pont ezért tartom jó üzenetnek Tomlin mostani nyilatkozatát, mert ez igenis azt sugallta, hogy elsősorban nem a Bengals-t, nem Ravenst kell megvernünk, hanem a Patset, mert az vezet a végcélhoz. A 2 csoportrangadó pedig "csak" az út része. Mindezt számomra úgy sugallta, hogy nem rugaszkodott el a talajtól, nem nézett le közben senkit, hanem felvállalta, hogy az lesz az AFC-csúcsderbije, amiről amúgy is mindenki így gondolkodik, csak egyszerűen nem szokás két héttel előtte ezt kijelenteni.
Soldados
Tomlin kimondta a nyilvanvalot ( az elso Bengals meccs elott irtam, hogy nem a PO-t kell szamolgatni, hanem keszulni kell a Pats ellenire a PO-ban), persze nem szokas. A Pats mentalis elonye jelenleg mindenkivel fent all. Ugy mennek ki, hogy ok meg tudjak oldani akarmi lesz (O reszrol), volt ilyen a vasasnak is a D oldalarol. Ettol nem nyernek meg mindent, de ez segit ( teniszben azt mondanank hogy tobbszor kell ellenuk megnyerni a pontot).
A vasas relativ maximuma es minimuma nagyon nagy kilengeseket produkal, amit a matchup-ok nem magyaraznak. Az emlegetett bengals, ravens, colts mint ellenfeleknel hangsulyosabb, hogy kulonbozo okok miatt de rosszak, mint csapat, kit erdekel a matchup ( az ellen jol tamadja a fonakot, ami a gyengem, tehat rossz m-up, de osszesegeben ki fogom szervalni- hamar Edberg meccseket nezek 😊 ). Ha a vasas O-t nezem keretileg en nem latom a rossz matchup-ot ellenuk, dominalniuk kellene, persze szamit a m-up is es ad kulonbseget, hogy kit mennyivel kellene elverni.
Tomlinek legnagyobb hibaja hogy az O nem tud egy eros-konzisztens jatekot hozni ( evek ota), aminek "nincs" magyarazata. A Pats-tol tudod mit fogsz kapni megbizhatoan es az kilengesuk alja is magasabban van mint az AFC 90%-nak a relativ maximuma, mig a Vasas le tud sullyedni "kozenk".


UI: tobbszor nem irom le hogy relativ, mindenki tudja ugy is. 😊
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Steelers-Pats közös meccsnézés?
Már nincsenek ilyen közös meccsnézések vagy csak nekem nem szól senki? 😊

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hadenről levették a gipszet, de a héten még nem edz. A verebek azt csiripelik, hogy a Bengals mellett a Ravens elleni csoportrangadót is kihagyja, és a Pats-meccsre tervezzük a visszatérését.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetértek sok gondolattal. Azzal is, hogy én mindig tartok kicsit a Ravenstől, de ezt sosem titkolom 😀

Soldi: remélem, igazad lesz, és tényleg egy felülteljesítő védelmet látunk eddig a Baltimore-tól, de én valahogy úgy vagyok vele, hogy fontos, nagy meccsen lehetőség szerint kerüljük el a Ravenst, a Jetset és ne menjünk Denverbe (a Giants úgy tűnik, elintézte magát az idényre, de a New York-iakat sem szeretem feltétlenül 😀), és sokkal inkább jöjjön velünk szembe a náluk amúgy erősebb Steelers, mert az a meccs valahogy jobban fekszik nekünk, és kicsit tényleg olyan az érzés, mintha a Pittsburgh is kicsit így állna hozzá a meccsekhez.

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ui.: Amit pedig a maximumról gondoltam, azt tartom. A jelentése annyi, hogy sztem a Steelers maximuma van a legmagasabb ponton, nem más csapaté. Másnak persze lehet erről más a véleménye. Elfogadom, ez elég szubjektív, de én így látom.
Soldados
Nincs olyan, hogy maximum, csak relatív maximum van. 😊 Más a maximum a Ravens ellen és más a Pats ellen, mert más a matchup. Nekted a Bengals jó matchup, a Colts nyaminyami, a Pats viszont rossz. Ezért a maximum is lejjebb van. Ne legyen igazam (egy Steelers-Pats meccsen mindenképpen nektek szurkolnék), de olyan ordas underdogok vagytok még otthon is, mint a huzat. Foxboroughban meg ... well... 😊
peterk2005
Ebben mindenképpen van igazság, sőt maga az alapgondolat teljesen helyénvaló. Abban is egyetértünk, hogy alapesetben underdogok leszünk a párharcban. De reménytelennek nem érzem. Sokkal inkább azt gondolom, hogy azt a mentális gátat kell levetkőzni a sikerhez, ami az előző évek sorozatos kudarcai miatt kialakult, ami igenis ott van, hogy mi vagyunk a kisöcsi ebben a párharcban. Ha egyszer végre hittel mennénk fel a pályára, akkor bármi lehet. Ez Tomlin idei nagy feladata a szememben, hogy végre elhiggyük, hogy nemcsak 30 csapatot tudunk megverni, hanem mind a 31-et.

Amúgy pont ezért tartom jó üzenetnek Tomlin mostani nyilatkozatát, mert ez igenis azt sugallta, hogy elsősorban nem a Bengals-t, nem Ravenst kell megvernünk, hanem a Patset, mert az vezet a végcélhoz. A 2 csoportrangadó pedig "csak" az út része. Mindezt számomra úgy sugallta, hogy nem rugaszkodott el a talajtól, nem nézett le közben senkit, hanem felvállalta, hogy az lesz az AFC-csúcsderbije, amiről amúgy is mindenki így gondolkodik, csak egyszerűen nem szokás két héttel előtte ezt kijelenteni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
ui.: Amit pedig a maximumról gondoltam, azt tartom. A jelentése annyi, hogy sztem a Steelers maximuma van a legmagasabb ponton, nem más csapaté. Másnak persze lehet erről más a véleménye. Elfogadom, ez elég szubjektív, de én így látom.
Soldados
Nincs olyan, hogy maximum, csak relatív maximum van. 😊 Más a maximum a Ravens ellen és más a Pats ellen, mert más a matchup. Nekted a Bengals jó matchup, a Colts nyaminyami, a Pats viszont rossz. Ezért a maximum is lejjebb van. Ne legyen igazam (egy Steelers-Pats meccsen mindenképpen nektek szurkolnék), de olyan ordas underdogok vagytok még otthon is, mint a huzat. Foxboroughban meg ... well... 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Marad SNF a jövő heti Ravens elleni derbi, így sorozatban negyedszer játszunk majd Prime Time-meccset.
Soldados
Kár, hogy nem Baltimore-ban lesz, kb fix lenne a Ravens-siker 😀 | (szigorúan statisztikai alapon, 12–1 prime time-ban a Ravens Harbaugh alatt otthon, és igen, a tietek az az 1 😊 ) |
Bár így jobb is, üssétek csak el a Ravenst a PO-tól 😊)
Wyatt
Nem olvastam el a spoilert és rögtön azt akartam beírni, amit te "láthatatlanná" tettél. 😊 Aztán ugye elkezdtem pötyögni a választ és ott megláttam, hogy Te is ezt írtad be, hogy mi azért meg tudtuk őket verni Prime Time-meccsen a saját vackukban. 😊

Amúgy meg szép dolog a történelem, de ez nem az a Ravens, amelyiktől nektek tartanotok kell. Nekünk is csak max azért, mert ellenünk mindig felszívják magukat és a legjobbjukat hozzák, de amúgy ez egy nagyon gyenguska csapat. Meg már korántsem képviseli azt a fizikai attitűdöt, amivel a Pats-nek annyiszor meggyűlt a baja. A védelem jó számokat hoz, de nem olyan rettegett és fizikális, mint néhány éve.

Én speciel a Bengals-tól sokkal jobban tartok most idegenben, mint a Ravenstől otthon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Marad SNF a jövő heti Ravens elleni derbi, így sorozatban negyedszer játszunk majd Prime Time-meccset.
Soldados
Kár, hogy nem Baltimore-ban lesz, kb fix lenne a Ravens-siker 😀 | (szigorúan statisztikai alapon, 12–1 prime time-ban a Ravens Harbaugh alatt otthon, és igen, a tietek az az 1 😊 ) |
Bár így jobb is, üssétek csak el a Ravenst a PO-tól 😊)
Wyatt
Nem kell fosnotok attól hogy PO-ban a rókalyukba kell menni, ha bejutunk kiverjük a Hazafiakat.
Láttjátok már most fosnak attól hogy bekerülünk a PO-ba, pedig nekünk még hosszú az utunk oda:
😀
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Marad SNF a jövő heti Ravens elleni derbi, így sorozatban negyedszer játszunk majd Prime Time-meccset.
Soldados
Kár, hogy nem Baltimore-ban lesz, kb fix lenne a Ravens-siker 😀 | (szigorúan statisztikai alapon, 12–1 prime time-ban a Ravens Harbaugh alatt otthon, és igen, a tietek az az 1 😊 ) |
Bár így jobb is, üssétek csak el a Ravenst a PO-tól 😊)

több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Heyward lett a hét védője az AFC-ben.
Soldados
ha tudja hozni a formáját akkor simán pro bowler lesz, még annak ellenére is, hogy nincs elismerve annyira mint a teljesítménye mutatná néha...
sőt tovább megyek All pro is lesz
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Marad SNF a jövő heti Ravens elleni derbi, így sorozatban negyedszer játszunk majd Prime Time-meccset.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Heyward lett a hét védője az AFC-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként megszakadt egy nagy sorozatunk. 27 meccs után kaptunk TD-t az első drive-ból.

Tomlin beleállt ebbe a Pats-témába, ezért (is) becsülöm, ez legalább nem közhelyes kikerülése a kérdésnek. Ráadásul még így sem mondott semmi újat, csak kimondta, amit mindenki tud: nagy meccs lesz és remélhetőleg csak az első felvonása lesz a nagy meccsnek, ami meghatározhatja, hol lesz a második. És ezen speciel az sem változtatna, ha kikapnánk hétfőn a dzsungelben.

Nem hinném, hogy emiatt, ő most már a Pats-re gondolna, vagy ellene készülne. Ezen a héten biztos vagyok benne, hogy kizárólag a Bengals a téma. Egyszerűen annyi történt, hogy Dungy rákérdezett az AFC mindenki által várt csúcsderbijére és ő nem kerülte ki a kérdést. Ez szokatlan, de nem mondott semmit, csak kimondta, amit mindenki gondol a meccsről. De ettől még most a Bengals elleni csoportrangadóra készül.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Antonio Brown has 10 touchdowns in his last four regular season primetime games. Ten!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 242
 www.steelers.com/news/press-conference-reaction/article-4/Tomlin-expects-Bengals-best/0dd2285f-ac55-4b46-b40d-419eb191e032
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nagyon remélem, hogy nem fogunk rábaszni arra, hogy ilyen tökösen beleáll Tomlin a Pecc témába. Ha nagyon előretekintünk, akkor csúnyán elpi..áz minket a Bengals hétfő este, úgyhogy jobb lenne szerényen csak a következő meccsel foglalkozni.