NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 260 — Beware the Slim Reaper!
Az látszott hogy Antal Nimród nagyon szerette az eredeti Predatort és A bolygó neve: halált, mert ez a film a két mozi összegyúrása. TyR
Persze kinek a pap kinek a paplan... de nekem az egyik kedvenc sci-fi-m a Nyolcadik utas meg a Bolygó neve: Halál. Kismilliószor láttam mindkettőt, de az új predator film még csak hasonlót sem váltott ki belőlem.
Sci-fi-akció, sci-fi-horror műfajban szvsz nehéz színészként nagyot alakítani (nem éppen kimunkált, mély karakterek vannak 😊 ), de Sigourney Weaver ezek után a filmek után lett az egyik kedvenc színésznőm. Olyan színésznő meg pláne kevés van aki ezekben a műfajokban kitűnt.
Brody meg Alice Braga teljesítménye ettől jóval elmarad, bár a predator alaptörténet is jóval silányabb szvsz mint az alien (de ez egy régi vita, kár is belekezdeni).
Szóval én a magam részéről nem említeném ezt a filmet egy lapon a fenti két mestermű egyikével sem (A nyolcadik utas egy kicsit persze más műfaj, több horror/thriller elem, kevesebb akció).
Abban egyetértünk, hogy nézhető kategória és dícséretes a visszanyúlás is az elődökhöz, így nem lóg teljesen levegőben a film. Az AvP-nél mindenképp jobb, de ez önmagában nem érdem, mert az a film egy szégyen volt.


több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Feljebb volt szó a Preda-moziról. Na, ma rávettem magam és megnéztem. Általában elég finnyásan állok neki a mozizásnak, nem kevés előítélettel. Előszóban annyit, hogy a Predator az egyik kedvenc akciómozim, a folytatás már annyira nem tetszett, az AvsP iránya pedig nagyon nem.
Na, az új film in medias res kezdésén lehetett volna finomítani, meg néhány történetelem/párbeszéd az elején eléggé gagyinak hangzik. Brody végig a szuperkúl főnököt nyomja, kicsit "betmenes" hörgő hanggal.
Na de a lényeg: a film szerintem az utóbbi idők akciótermésének egy erősebb darabja, hosszabb távon akár kultstátuszt is elérhet. Az látszott hogy Antal Nimród nagyon szerette az eredeti Predatort és A bolygó neve: halált, mert ez a film a két mozi összegyúrása. Tulajdonképp felfogható egy Predator-tributeként (minigunos jelenet, nyúzás, yakuza hátramarad karddal mint anno billy, sárral kenés+tűz, halott katona csapdái-jelenet, gerinces koponyatépés, Long Tall Sally), vagy remake-ként.
Egyedül Fishburne karakterét éreztem feleslegesnek, aki csak arra szolgál hogy helyszínt váltsunk és néhány fontos háttérinfót megtudjunk.
De summázva szerintem abszolut nézhető, és szórakoztató film.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Push (Az Energia)

Nekem tetszett, jó film!
Érdekes, hogy csak most hallottam róla először!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
28 héttel később,másodjára is ütős!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Viasat 3 most, Az ördög ügyvédje

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom, "ez" volt már? Nekem enyhén remegett a szám széle utána....
Five Finger Death Punch - Meet the Monster
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 731 — Saturday Night Lights
Nemrég lett vége a Remény rabjai c. filmnek. Akárki akármit mond, nekem ez a világ legjobb filmje! Nem tudom hányszor láttam már, de mindig megmozgat itt belül.JC6
Nagyon szép film. Nem véletlenül vezet mindenféle top-listán. Én is nagyon szeretem, és kicsit furcsállom, hogy Tim Robbins nem nagyon kapott több ilyen nagyobb filmben szerepet, nem olyan rossz ő.Blitzerkrieg
Tim Robbinst persze nem játszatják szuperprodukciókban, mert elég öntörvényű, de azért nagy mágus, színészként és rendezőként is. Ami alsó hangon kötelező tőle: színészként az Erik, a viking, a Jákob lajtorjája, a Bob Roberts (sz+r), A játékos, a Titokzatos folyó (hatalmas kedvencem), rendezőként pedig a Ments meg, uram! Sean Pennel és Susan Sarandonnal szintén melegen ajánlott.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valamelyik nap néztem az Oher-filmet, nem emlékszem mi a címe, de igencsak tetszett. És külön üdítő volt, hogy a szinkronban irányító a qb, egyedül csak az volt fura, hogy az OL-t védőknek hívták 😊
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 731 — Saturday Night Lights
Ma este A hatodik napon elején focimeccs. negyed fordítása menet (mintha boksz lett volna), QB fordítása középhátvéd. A szinkronos pokolra kerül ezért.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Nemrég lett vége a Remény rabjai c. filmnek. Akárki akármit mond, nekem ez a világ legjobb filmje! Nem tudom hányszor láttam már, de mindig megmozgat itt belül.JC6
Nagyon szép film. Nem véletlenül vezet mindenféle top-listán. Én is nagyon szeretem, és kicsit furcsállom, hogy Tim Robbins nem nagyon kapott több ilyen nagyobb filmben szerepet, nem olyan rossz ő.

Simply the BEST!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nemrég lett vége a Remény rabjai c. filmnek. Akárki akármit mond, nekem ez a világ legjobb filmje! Nem tudom hányszor láttam már, de mindig megmozgat itt belül.
több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Beültünk a skacokkal a moziba az Eredetre. Marhajó film, látványát, zenéjét, hangjait tekintve, és a színészeket is jól összeválogatták. És úgy hihetetlen, hogy hihető 😊. 8.5 a 10-ből ... de nálam 10-es nem létezik 😊.Blitzerkrieg
Nekem az Eredet óriási csalódás volt. Persze, mondják a nézőnek, hidd el, hogy rádkötnek egy csomó drótot, benyomnak egy gombot és álomjáró leszel + az akciójelenetek dögunalmasak voltak, főleg, hogy senki nem hal meg, csak felébred, ez az álomban lassabban telik az idő meg... Miért is?? De a legnagyobb gondom az volt, hogy sztem nem volt tétje a sztorinak. Azért megyünk be a tudatalattiba, hogy a milliárdos fiúcska üzleti terveit megváltoztassuk? Legalább valami nagyobb szabásút kitaláltak volna, világbéke stb. 😊

Nolan kétszer egymás után képtelen jó filmet csinálni: Memento jó, Sötét lovag szar. A tökéletes trükk tökéletes, ez meg...

DE: ma este asszem a tv2-n Az ember gyermeke lesz, az egyik leghatásosabb antiutópia, amit valaha láttam.Dzsokijuing
Szerintem nagyon is kellemes, hogy egy igenis reális célt (vállalat feldarabolása) kevertek egy irreális (vagy épp szürreális) megvalósítással. Ráadásul ha azt az alapvetést igaznak veszed, hogy márpedig álmodhatsz közösen másokkal, úgy a többi is hihető lesz, és logikusan levezethető. Nekem nagyon tetszik a film, és a Sötét Lovag is 😊. A Mementó viszont tényleg zseniális. És az Ember Gyermekére is megy a +1.

Simply the BEST!
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 592 — Érdekvédelmi terület
huhh, Capote
kevés film hozza meg a kedvet egy könyv elolvasásához...
(szabának mondjuk nem ajánlom 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
The bad lieutenant-

Érdeks film volt. Jobbra számítottam azért, megmondom őszintén-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 826
Comedy üövegtigris 2, megunhatatlan :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
MacGruber – totál elmebeteg film, lehet előbb tájékozódnom kellett volna, mielőtt megnézem...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 731 — Saturday Night Lights
Beültünk a skacokkal a moziba az Eredetre. Marhajó film, látványát, zenéjét, hangjait tekintve, és a színészeket is jól összeválogatták. És úgy hihetetlen, hogy hihető 😊. 8.5 a 10-ből ... de nálam 10-es nem létezik 😊.Blitzerkrieg
Nekem az Eredet óriási csalódás volt. Persze, mondják a nézőnek, hidd el, hogy rádkötnek egy csomó drótot, benyomnak egy gombot és álomjáró leszel + az akciójelenetek dögunalmasak voltak, főleg, hogy senki nem hal meg, csak felébred, ez az álomban lassabban telik az idő meg... Miért is?? De a legnagyobb gondom az volt, hogy sztem nem volt tétje a sztorinak. Azért megyünk be a tudatalattiba, hogy a milliárdos fiúcska üzleti terveit megváltoztassuk? Legalább valami nagyobb szabásút kitaláltak volna, világbéke stb. 😊

Nolan kétszer egymás után képtelen jó filmet csinálni: Memento jó, Sötét lovag szar. A tökéletes trükk tökéletes, ez meg...

DE: ma este asszem a tv2-n Az ember gyermeke lesz, az egyik leghatásosabb antiutópia, amit valaha láttam.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
megnéztem a Kick-Asst

beteg film, de király 😀 Hit-Girlt nem lehet nem szeretni 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Coolon Én, a robot, nekem bejövős

több mint 13 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Beültünk a skacokkal a moziba az Eredetre. Marhajó film, látványát, zenéjét, hangjait tekintve, és a színészeket is jól összeválogatták. És úgy hihetetlen, hogy hihető 😊. 8.5 a 10-ből ... de nálam 10-es nem létezik 😊.

Simply the BEST!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki tudja mikor jön ki?

http://www.youtube.com/watch?v=ZL4zXE-pAzs&feature=fvwJC6
Oda volt írva, hogy jövő nyáron, úgyhogy türelem. 😉

Ez viszont még mindig nagyon tré, valaki látta már? 😀

http://www.youtube.com/watch?v=NdMO51GaTMs&feature=channelStez
Ja bocs 😀 Lehet akkor kortyoltam a teámból, amikor kiírták 😀

A Piranha meg egy JOKE 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki tudja mikor jön ki?

http://www.youtube.com/watch?v=ZL4zXE-pAzs&feature=fvwJC6
Oda volt írva, hogy jövő nyáron, úgyhogy türelem. 😉

Ez viszont még mindig nagyon tré, valaki látta már? 😀

http://www.youtube.com/watch?v=NdMO51GaTMs&feature=channel

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valaki tudja mikor jön ki?

http://www.youtube.com/watch?v=ZL4zXE-pAzs&feature=fvw
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 826
A törvénytisztelő polgár első fele hihetetlenül elit kategória a második fele viszont nagyon gyenge, kár volt Butler karakterét így elcseszni, ha továbbvitték volna a sztorit egy kevésbé terrorista állat Butlerrel sokkal jobb film lenne.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
rip tony curtis 😕

http://www.origo.hu/filmklub/blog/halal/20100930-meghalt-tony-curtis-minden-leben-ket-kanal-van-aki.html

ami nem hajlik, az törik!