Filmek
39 feliratkozó
több mint 13 éve
I saw the devil: Aki nem látta, nézze meg. Kell hozzá egy kicsit erősebb idegrendszer, de a sorozatgyilkost játszó színész valami zseniális.Abszolút igaz, komoly katarzis a film.
füligjimmy

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Megnéztem a feláldozhatók kettőt, és kérem vissza az életemből erre a szarkupacra szánt, készülődéssel, sorbanállással eltöltött három és fél órát az életemből. A pénzem megtarthatják. Az időm egyre értékesebb, én se leszek fiatalabb. Akciófilmnek is szar, paródiának is szar. És nekem ne mondja senki, hogy ettől zseniális. Négy pocsék poéntól, és fél tucat übergagyi akciójelenettől nem lesz valami önironikus, és B-kategóriát piedesztálra emelő, meg ilyen baromságok. Ami szar, az nem lesz zseniális csak azért, mert szar. De nem az én izlésem finomodott. Néztem pár ázsiai akciófilmet, na azok parádésak a maguk nemében.
The man from nowhere: egy csávó életét múltbéli tragédia árnyékolja be, de mikor elrabolják a szomszéd kislányt, egy hámozókéssel felszámolja az egész alvilágot. Na ez akciófilm!!
I saw the devil: Aki nem látta, nézze meg. Kell hozzá egy kicsit erősebb idegrendszer, de a sorozatgyilkost játszó színész valami zseniális.
The Raid: 20 kommandós, 30 emelet terror, vagy valami ilyesmi. 15 perc vekengés (terhes feleség, meg korpa közé keveredő állampolgár) után elindul a zúzás. És végre egy tisztességes írói húzás, hogy a rosszfiú miért nem lövi egyből fejbe a jófiút.
Merantau: ugyanaz a rendező. 30 perc vekengés, utána egy silat mester egymaga felszámol egy emberkereskedő bandát.
És bámulod a megkoreografált akicójeleneteket, nem tudod, hogy ki marad életben, ki nem, utolsó percig mi a fene?
The Good, The Bad, The Weird: egy kalandfilmnek, és paródiának is kiváló, telejsen meglepő stílusú film.
Ázsiáig kell menni jó filmekért, a szereplőket fél órán keresztül meg se tudom különböztetni.
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 13 éve
Az új Bourne: tetszett!JC6

😀
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az új Bourne: tetszett!
több mint 13 éve
Utolsó műszak: Brutálisan jó, kézi kamerás filmeket amúgy is csípem de itt különösen jól működik, ennél jobban film még nem adta vissza milyen lehet amerikai rendőrnek lenni. Jake Gylenhalnál jobbat meg keresve sem találtak volna a szerepre. JayBna akkor erre sort kerítek, többen is mondták már, hogy faszányos film lett.
amúgy ha ez bejött, akkor a Southland sorozatot csekkold, az is ilyen (LA-i rendőrök, kézikamerás stílus), és hát elég realistán van megcsinálva (főleg, mert a nagy része meg is történt)

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 13 éve
Utolsó műszak: Brutálisan jó, kézi kamerás filmeket amúgy is csípem de itt különösen jól működik, ennél jobban film még nem adta vissza milyen lehet amerikai rendőrnek lenni. Jake Gylenhalnál jobbat meg keresve sem találtak volna a szerepre. JayBNekem kicsit hatásvadász volt a kamerahasználat, pl. több jelenetben is úgy ment a kézikamera, hogy igazából "senki" nem vette, szóval valamilyen misztikus "harmadik" fél kezében volt. Csak azért kézikamerázni, mert menő, még nem szentesíti a megvalósítást, na mindegy, amúgy fasza volt. Az egy mondatra jutó fuck-ok számával most biztos világelsők (hol van már tony montana... 😀 )

több mint 13 éve
A Színek kultuszfilm.Utolsó műszak: Brutálisan jó, kézi kamerás filmeket amúgy is csípem de itt különösen jól működik, ennél jobban film még nem adta vissza milyen lehet amerikai rendőrnek lenni. Jake Gylenhalnál jobbat meg keresve sem találtak volna a szerepre. JayBÉn is méltattam a filmet nem rég. Nem szeretem JG-t, de itt tényleg rohadt jót játszik. Ajánlom még a Színek c. filmet, Robert Duvall és Sean Penn (amennyiben nem láttad még). Az is hasonló téma, de ott főleg a fekete bandákon van a hangsúly (Crips & Bloods), nem annyira a latinókon. 1980as évek végi a film.Darksun3

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Utolsó műszak: Brutálisan jó, kézi kamerás filmeket amúgy is csípem de itt különösen jól működik, ennél jobban film még nem adta vissza milyen lehet amerikai rendőrnek lenni. Jake Gylenhalnál jobbat meg keresve sem találtak volna a szerepre. JayBÉn is méltattam a filmet nem rég. Nem szeretem JG-t, de itt tényleg rohadt jót játszik. Ajánlom még a Színek c. filmet, Robert Duvall és Sean Penn (amennyiben nem láttad még). Az is hasonló téma, de ott főleg a fekete bandákon van a hangsúly (Crips & Bloods), nem annyira a latinókon. 1980as évek végi a film.
DS!
http://jenkikhaza.blogspot.hu/
If you don't know where you are going, you might wind up someplace else./Yogi Berra/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, amiket ajánlottatok, szemezgettem.Egy kosaras naplója: jól indult, aztán kicsit ellaposodott. Számomra.
Csodálatos elme: nagyon tetszett.
A zongorista: megfogott.
A boldogság nyomában: óriási alkotás.
Tűzszekerek: a világ egyik legjobb filmje.
Hotel Ruanda: huh, ütött...
Utolsó skót király: volt benne kakaó meg feszkó, de nem az igazi.
The Fighter: elaludtam rajta 😀 A Warrior - végső menet sokkal jobb 😛
------------------------------------------
Batman DK: egynek elment, nem nagy durranás. A 2008-as műalkotást semmi sem űberli 😊
Van Tom Hardy-nak egy új filmje, Fékezhetetlen a címe. Ez sem tetszett. Nem tudom mi van velem. Reménykedtem egy jó kis gengszteres filmben, erre se füle - se farka (megint csak számomra).
Aztán..szólhattak volna, hogy a Merida a bátort ne várjam annyira (nagy skót fan vagyok, William Wallace forever 😀), mert ez lesz a Mackótesó episode III.
Kertvárosi kommandó: förtelem.
Margin call: ez meg alapmű számomra. (2008-as GVV)
Ben Stiller újabb csodálatos alkotása még arra sem méltó, hogy véleményezzem.
Na ennyit az egyhetes filmélményeimről 😀
több mint 13 éve
Utolsó műszak: Brutálisan jó, kézi kamerás filmeket amúgy is csípem de itt különösen jól működik, ennél jobban film még nem adta vissza milyen lehet amerikai rendőrnek lenni. Jake Gylenhalnál jobbat meg keresve sem találtak volna a szerepre.
több mint 13 éve
már elérhetőek a HD minőségűek, tegnap néztem, nagyon tetszett 😊ohh bakker :S na mindegy, addig kibírom valahogy. köszi 😊Double BValaki nem tudja, hogy virágboltokban elérhető-é a DK Rises? én még nem láttam sehol.Double BDecember 4.-én lesz a DVD release. 😉 Jughead
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Tegnap megkukkantottam az 1990-es Schwarzenegger főszereplésével készült "Az emlékmás" film adaptációját. Én személy szerint szeretem az osztrák filmjeit, ha néha bugyuták is. Ez is az egyik kedvencem tőle, láttam vagy tízszer. Mit mondjak nekem az eredeti sokkal jobban bejött. A forgatókönyvet jól összekuszálták. De persze ua. nem lehet leadni. Az eredetiben jobban fel volt építve a történet. Persze a három mellű nő nem maradhatott ki, de valahogy nem jó volt beépítve a történetbe. Olyan rendszeridegen volt számomra. Az eredeti filmben - úgymond - adott volt, mert egy kurvatanya is + a tagjai is valamennyire fontos részét képezték a történetnek. Itt valahogy nem illet a képbe.
De az Obamás pénzköteg az mindent vitt. 😊
Amúgy látványilag király volt, nekem főleg a lázadók rejtekhelyének poszt-apokaliptikus látványa fogott meg. Csak az a baj abból nem sokat mutattak.
Kate Beckinsale és Jessica Biel szerintem illetek ehhez a filmhez. Meg persze látványra sem utolsó a két hölgy. 😊
Mindenesetre nézhető.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
nemtudom jó helyen van itt e a kérdés, de torrentről lehet e lekölcsönözni 3D-s filmeket? ha nem akkor milyen egyéb 5let van?peachLehet. Én be is szívtam egy filmmel, nem figyeltem oda, hogy 3D és nem értettem, hogy miért nem látom a képet rendesen, hanem két félbe vágva😀 Erre felhomályosított az oldalbordám, hogy bakker, nem látod a címében h 3D
😀😀
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Pénteken a Corvin mozi 90. születésnapja alkalmából ismét moziéjszaka volt, 3300 forintból néztem 5 filmet, ráadásul harcolnom se kellett a helyekért, mivel alig voltak. Próbálok spoilermentesen fogalmazni 😊Felhőatlasz: Egy nagyon érdekes katyvaszból egy gyönyörűen felépített történet kerekedik ki, a végén minden a helyére kerül, talán picit giccses lett az utolsó pár perc szerintem. A lélekvándorlásról szól a film, és hát a mögöttünk ülő pár 13 éves hülyegyerek nem igazán értette, hogy miafasz van, ki is mentek fél óra után 😀 Nekem nagyon tetszett, moziban mindenképpen megéri, mert nagyon szépen van fényképezve, a színészek is kurvajók, és a sminkes/jelmezes Oscar-díjat már most odaadnám. 😊 9/10
Jackpot: Norvég vígjáték, az alapfelállás annyi, hogy a rendőrök egy csávót találnak egy sztriptízbárban, körülötte 8 hulla, a zsebében pedig egy nyertes totószelvény (több millió korona értékű). Nagyon morbid poénok vannak benne, akinek bejön a fekete humor, mindenképpen ajánlom, Végig lehet agyalni azon, hogy végül ki kit ölt meg, plusz még halálra is röhögöd magad. 9/10
Expendables 2: Ezt nem sikerült nyáron megnézni, ezért nagyon örültem, hogy adják az este alatt. Nem csalódtam benne, szép kis 100 perces hentelés volt az egész, jó beszólásokkal, meg jó szereplőkkel 😊 A repteres jelenetek Willis-szel, Sly-jal meg Schwarzi-val egyszerűen földön fetrengősek voltak 😊 A történet persze, nem egy nagy vaszizdasz, de nem is azért ültem be rá. 9/10
Ted: Már láttam egyszer, de nem volt más nagyon, ezért beültem rá. Akinek bejön a Family Guy, annak biztos tetszik, nekem is nagyon bejött, néhány poén mondjuk már nagyon erőltetett. Időnként majd meg lehet nézni, de nem az év vígjátéka. 8/10
Skyfall: Nem vagyok egy nagy Bond rajongó, a Casino Royal nagyon tetszett anno, a Kvantum csendje teljesen átlagos volt, de ezt meg annyira istenítették, hogy "muszáj" volt megnézni. A csavarok kiszámíthatóak voltak, picit el is aludtam rajta (04:15-kor kezdődött a film). Javier Bardem mondjuk zseniális volt benne, meg persze Judy Dench is, Daniel Craig meg a szokásos. Voltak benne jó jelenetek, de nekem teljesen átlagos film. 6/10
Ennyi volt a moziéjszaka, aztán nővérem szerzett ingyenjegyeket az Argo-akcióra, azt tegnap sikerült meglesni.
A film valós eseményeken alapul, szóval gondoltam nagy fordulatok nem lesznek, de Ben Affleck olyan jól teremtette meg a feszültséget, hogy az utolsó 15 percben nem nagyon vettem levegőt. Remek színészek játszanak a filmben (Bryan Cranston, John Goodman, Alan Arkin, Ben Affleck), jó a kösztüm, jó a rendezés, jó minden. Még legalább egyszer megnézem moziban 😊 9,5/10

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 13 éve
természetesen illegális volta miatt nem javaslom az ilyet, de több helyen is lehetnek jogsértők... szóval egy becsületes állampolgár véletlenül sem keresné olyan oldalakon, mint az általam sem látogatott nmag, majdnemzipbgkom, vagy hasonló építőipari oldal

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
nemtudom jó helyen van itt e a kérdés, de torrentről lehet e lekölcsönözni 3D-s filmeket? ha nem akkor milyen egyéb 5let van?
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
mképpen, fáradt is voltam, meg hát nagy wtf érzés volt a vége(leginkább azért mert nem akartam elhinni😊)...a lényeg h fasza volt! köszi még1köszi az ajánlást, tényleg durva volt...mondjuk a végére maradt pár kérdésem, h akkor most mi a fasz is van?! 😀Divatajánlom megnézni még 1x! sokkal jobban tudsz figyelni a részletekre ugye!
lehet nekivágok én is legközelebb megint! 😉
mellesleg azt veszem észre mostanában hogy ha az ember kicsit böngészi a Tv-műsort minden héten ki lehet fogni 2-3 nagyon jó filmet itt-ott !
nekem ennél több bele sem férne igazán tehát pont jó!
aztán lehet hogy ez csak nekem újdonság...yooker
|
több mint 13 éve
köszi az ajánlást, tényleg durva volt...mondjuk a végére maradt pár kérdésem, h akkor most mi a fasz is van?! 😀Divatajánlom megnézni még 1x (vagy kérdezz nyugodtan)! sokkal jobban tudsz figyelni a részletekre ugye!
lehet nekivágok én is legközelebb megint! 😉
mellesleg azt veszem észre mostanában hogy ha az ember kicsit böngészi a Tv-műsort minden héten ki lehet fogni 2-3 nagyon jó filmet itt-ott !
nekem ennél több bele sem férne igazán tehát pont jó!
aztán lehet hogy ez csak nekem újdonság...
több mint 13 éve
Látta már valaki a Chasing Mavericks című filmet? Vélemény?
több mint 13 éve
Azért bonyolultnak nem mondanám a filmet, de szívesen segítünk, jöhetnek a kérdések | így | .köszi az ajánlást, tényleg durva volt...mondjuk a végére maradt pár kérdésem, h akkor most mi a fasz is van?! 😀DivatFILM+ 23.05 AngyalszívMostanában elég sokszor adják. Tényleg nagyon jó film. 😊Greengo
Mickey Rourke ( még szteroid mentesen )
+DeNiro
megdöbbentő ,brutál kemény,hátborzongató, thriller !
nekem nagyon tetszett , de eddig csak egyszer láttam!
csak nagyon "felkészülten" érdemes neki menni! 😊
yooker
több mint 13 éve
köszi az ajánlást, tényleg durva volt...mondjuk a végére maradt pár kérdésem, h akkor most mi a fasz is van?! 😀FILM+ 23.05 AngyalszívMostanában elég sokszor adják. Tényleg nagyon jó film. 😊Greengo
Mickey Rourke ( még szteroid mentesen )
+DeNiro
megdöbbentő ,brutál kemény,hátborzongató, thriller !
nekem nagyon tetszett , de eddig csak egyszer láttam!
csak nagyon "felkészülten" érdemes neki menni! 😊
yooker
|
több mint 13 éve
FILM+ 23.05 AngyalszívMostanában elég sokszor adják. Tényleg nagyon jó film. 😊
Mickey Rourke ( még szteroid mentesen )
+DeNiro
megdöbbentő ,brutál kemény,hátborzongató, thriller !
nekem nagyon tetszett , de eddig csak egyszer láttam!
csak nagyon "felkészülten" érdemes neki menni! 😊
yooker

E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
FILM+ 23.05 Angyalszív Mickey Rourke ( még szteroid mentesen )
+DeNiro
megdöbbentő ,brutál kemény,hátborzongató, thriller !
nekem nagyon tetszett , de eddig csak egyszer láttam!
csak nagyon "felkészülten" érdemes neki menni! 😊
több mint 13 éve
Na megnéztem a TDK Rises. Érdekes film, Bale és Hardy hatalmasat alakítottak benne. | csak azt nem vágom, hogy attól, hogy az atombomba felrobbanása után a sugárzás ugyanúgy megöli az embereket. Illetve kíváncsi leszek, hogy Robinnal lesz-e valami terv a későbbiekben, vagy csak úgy beletették. |