Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az agyam eldobom, mennyire elszálltak a virágküldési árak...jjncaa
A bonbon is elég lesz, nem kell virág, köszi... 😀 😀
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Minek nem szálltak el az árai a luxuscikkeken kívül?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Az agyam eldobom, mennyire elszálltak a virágküldési árak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Még mindig ott laknak tesódék?szaba
yep

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Még mindig ott laknak tesódék?
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kezd végérvényesen ki lenni a faszom az egész k*rva családommal...

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RGIII cigány?szaba
Ja, így már értem. Nem a színes bőrűeket kell gyűlölni a rasszizmushoz, elég csak a cigányokat. Akkor RGIII maradhat. apeszos
A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel.szaba
Én is olvastam a wiki-t, bár elég régen, és elismertem, hogy rasszista vagyok. Függetlenül attól, hogy jó pár cigány származású barátom, és ismerősöm akad. De ezek csak megerősítenek. 😊
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
RGIII cigány?szaba
Ja, így már értem. Nem a színes bőrűeket kell gyűlölni a rasszizmushoz, elég csak a cigányokat. Akkor RGIII maradhat. apeszos
A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az én ablakom alatt éppen arról értekeznek, hogy mennyire szar most, hogy ilyen sok rendőr cirkál Pécs utcáin.(Mondjuk én nem nagyon veszem észre..) "Mégis miből fogok megélni? Persze hogy bűnözök... 13.000-ből nem tudok megélni.." A munka mint olyan, kizáró ok.apeszos
Rasszista vagy.
Nincsen cigánybűnözés.
Megélhetési célból amúgy sem bűn.
Bazzani
Hát, ha ennyien mondják, akkor rasszista vagyok. Már csak az avataromat kell lecserélnem...apeszos
RGIII cigány?szaba
Ja, így már értem. Nem a színes bőrűeket kell gyűlölni a rasszizmushoz, elég csak a cigányokat. Akkor RGIII maradhat.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az én ablakom alatt éppen arról értekeznek, hogy mennyire szar most, hogy ilyen sok rendőr cirkál Pécs utcáin.(Mondjuk én nem nagyon veszem észre..) "Mégis miből fogok megélni? Persze hogy bűnözök... 13.000-ből nem tudok megélni.." A munka mint olyan, kizáró ok.apeszos
Rasszista vagy.
Nincsen cigánybűnözés.
Megélhetési célból amúgy sem bűn.
Bazzani
Hát, ha ennyien mondják, akkor rasszista vagyok. Már csak az avataromat kell lecserélnem...apeszos
RGIII cigány?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az én ablakom alatt éppen arról értekeznek, hogy mennyire szar most, hogy ilyen sok rendőr cirkál Pécs utcáin.(Mondjuk én nem nagyon veszem észre..) "Mégis miből fogok megélni? Persze hogy bűnözök... 13.000-ből nem tudok megélni.." A munka mint olyan, kizáró ok.apeszos
Rasszista vagy.
Nincsen cigánybűnözés.
Megélhetési célból amúgy sem bűn.
Bazzani
Hát, ha ennyien mondják, akkor rasszista vagyok. Már csak az avataromat kell lecserélnem...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az én ablakom alatt éppen arról értekeznek, hogy mennyire szar most, hogy ilyen sok rendőr cirkál Pécs utcáin.(Mondjuk én nem nagyon veszem észre..) "Mégis miből fogok megélni? Persze hogy bűnözök... 13.000-ből nem tudok megélni.." A munka mint olyan, kizáró ok.apeszos
Rasszista vagy.
Nincsen cigánybűnözés.
Megélhetési célból amúgy sem bűn.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az én ablakom alatt éppen arról értekeznek, hogy mennyire szar most, hogy ilyen sok rendőr cirkál Pécs utcáin.(Mondjuk én nem nagyon veszem észre..) "Mégis miből fogok megélni? Persze hogy bűnözök... 13.000-ből nem tudok megélni.." A munka mint olyan, kizáró ok.
több mint 11 éve
catattack 3 520
Basszus! Most érdeklődött nálam egy roma hölgy karján egy kb. 8 hónapos babával, hogy Bócsára megy-e még busz? Hát nem megy!
Agyatlan állatok!
több mint 11 éve
catattack 3 520
Öcsém egyik cimborája az utcánkba költözik. 4 házzal lejjebb! Így a Bálvány utcát átkereszteljük: White Power street!
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Na mégegyszer, mert látom itt nagy libsi lettem: "Az állam felelős a rend, a közrend fenntartásáért. Pont." Az összes felhozott példára a válasz, jaaaa, hogy ezt semelyik kormány nem fogja meglépni, nehogy szavazókat veszítsen, sajnálom.
Tisztában vagyok azzal, hogy rengeteg bűncselekményt követnek el cigányok, nagyon sokat ismerek én is, olyan iskolába jártam, ahol sokan voltak, édesapám (többek között) szintén tanított nagyon sokat. Ismerek jó és rossz példákat is. Épp ezért maradok azon az állásponton, amit korábban kimásoltam a blogról. Félre értés ne essék, nem védem őket, de nagyon sokszor érzem azt, hogy embereknek csak egy ellenségkép kell ahhoz, hogy jobban érezzük magukat, mert szarul élnek.


több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Lehetne egyszer úgy vitázni, hogy az egyik oldal a másikat ne rögtön a lehető legszélsőségesebb érvekkel próbálja "meggyőzni"?jjncaa
Amíg érzelmek mentén folyik a diskurzus, addig nem.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehetne egyszer úgy vitázni, hogy az egyik oldal a másikat ne rögtön a lehető legszélsőségesebb érvekkel próbálja "meggyőzni"?jjncaa
Biztos.tenorx
Bocs, én nem tudok, mint mondtam, elfogult vagyok. De ezzel be is fejeztem. Inkább visszadugom én is a fejem a homokba.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Valóban érdekes dolog ez a gyűlölet. Gondolom a világ sok-sok más országában is... Mondj egy olyan országot ahová ha beteszik a lábukat, ne gyűlölnék meg őket. India, Pakisztán nem ér... Én is gyűlölöm ezt a népcsoportot, annak ellenére, hogy van pár barátom közöttük. Az a gáz, hogy ők is gyűlölik a saját fajtájukat. Ez sem úgy alakult ki, hogy egyszer csak mindenki gyűlölni kezdte őket. Vastagon tettek róla, hogy így legyen. És ez szerinted miért nem illik a "cigány bűnözésbe"? Erőszakos bűncselekmény volt a gyengébb sérelmére, kifosztással súlyosbítva. Ja, hogy halállal végződött? Bocs. Lassan a bíróságon enyhítő körülménynek számít ha cigány az elkövető, és csak azért vádolják mert rasszisták a vádlók. Szóval nem kéne az álszent megélhetési liberális duma. Én személyesen is ismertem a kislányt, a lányommal egykorú, a barátnője volt. Ezért nem éreztem jogosnak, hogy megszólaljak az ügyben, mert minden irányban elfogult vagyok. De ez már kicsit sok volt nekem... apeszos
Tudod mi egy kisváros vagyunk, ahol az erőszakos bűncselekményeket a gyengébb sérelmére cigány is meg magyar is csinálja. Hirtelen két gyilkossággal végződő eset jut az eszembe (az egyik nemi erőszakkal párosult) és azt pont két magyar ember tette. Viszont a drogokat a cigányok árulják, a feketemunkásokból a 100 milliókat a cigányok fölözik le, és a lányokat is ők futtatják. A kocsmai verekedések, biciklilopások és egyéb bűncselekmények elég vegyes képet mutatnak. Az viszont, hogy a magyar igazságszolgáltatás szinte sokszor inkább védi mint vádolja őket (lásd Cozma gyilkosság) kurva nagy bűn magától az államtól, de a hozzászólásom nem is a cigányság és a cigánybűnözés szociológiai és egyéb hátteréről szólt. Nem is értek hozzá. kittli
Sok mindenben egyetértek veled. De az a rész, amit kiemeltél bizony illik a "cigány bűnözésre", hirtelen csak az pár ezer forintért agyonvert idősek jutnak eszembe, vagy nem is pénzért, csak úgy szórakozásból. Mint a kis purdék a villanyóra játszadozásból csináltak gyilkosságot, saját bevallásuk szerint azért, mert jó móka volt. Fő felelősnek én is az államot tartom, hiszen leginkább a hatalom, az igazságszolgáltatás végzi a legnagyobb megkülönböztetést.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Èn nem félek kimenni az utcára. Megtanultam, hogy merre nem kell menni, hol nem kell szórakozni.
Ellenben a majd 90 éves nagymamám nem mer, mert az utcájukba telepítettek vagy 10 cigánycsaládot (ingyen kaptak egy házat) akik ahelyett, hogy dolgoznának vagy földet művelnének végigrabolták az utcát. Éjszaka támadnak a kisöregekre, besurrannak amíg az utcabéliek kimennek az ebédszállító kocsihoz, ellopják az állatokat learatják a terméseket. Az addig nyugodt utcában naponta van kinn a rendőrség. Nem mellesleg az ingyen kapott házakat alig egy év alatt tönkretették.
Most mondjam a mamimnak, hogy legyen nyugodt mert vannak becsületes cigányok, meghogy sok a magyar elkövető is?

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Lehetne egyszer úgy vitázni, hogy az egyik oldal a másikat ne rögtön a lehető legszélsőségesebb érvekkel próbálja "meggyőzni"?jjncaa
Biztos.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
Lehetne egyszer úgy vitázni, hogy az egyik oldal a másikat ne rögtön a lehető legszélsőségesebb érvekkel próbálja "meggyőzni"?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 orulunkvincent.blog.hu/2012/07/17/bandykata
Komment nélkülzolika26
Pont most akartam linkelni.
Ez a rész kifejezetten tetszik (bűnöző-cigány elválása), hogy Bazzaninak se kellejen félnie kimenni az utcára:
"Ha már egyszer meghaladtuk a középkort és a kollektív bűnösség elvét, mindenki csak a saját tettéért vállalja a felelősséget, nem a bőre színéért, nem a hovatartozásáért, a származásáért vagy a nézetéért. Azért feleljen, amit tett, és csakis azért. Máskülönben az akció reakciót szül, az igazságtalanság megtorlást, a megtorlás pedig bosszút. Az állam felelős a rend, a közrend fenntartásáért. Pont."pc_x
Tehát a hiba Bazzani (és pár millió ember) készülékében van. Az emlegetett "kisebbség" teljesen ártatlan a kialakult helyzetben. Mi van olyankor, ha az állam nem kellőképpen őriz és véd? apeszos
Pár millió ember? Végig kérdeztél pár millió embert?zolika26
Rendben, megfogtál. Őrületes paranoia pár ember részéről az egész, kizárólag rasszista indíttatásból vádoljuk, illetve bocsánat csak említjük meg őket a bűncselekmények kapcsán. Ők, szegény kisebbség csak rettegnek az indokolatlan erőszaktól ami nap mint nap éri őket ezektől az aljas parasztoktól. Már a segílykét sem meri az utcán követelni a postástól, mert az a rasszista Posta megköveteli a szabályszerű kézbesítést. Mivé lesz a világ...
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Valóban érdekes dolog ez a gyűlölet. Gondolom a világ sok-sok más országában is... Mondj egy olyan országot ahová ha beteszik a lábukat, ne gyűlölnék meg őket. India, Pakisztán nem ér... Én is gyűlölöm ezt a népcsoportot, annak ellenére, hogy van pár barátom közöttük. Az a gáz, hogy ők is gyűlölik a saját fajtájukat. Ez sem úgy alakult ki, hogy egyszer csak mindenki gyűlölni kezdte őket. Vastagon tettek róla, hogy így legyen. És ez szerinted miért nem illik a "cigány bűnözésbe"? Erőszakos bűncselekmény volt a gyengébb sérelmére, kifosztással súlyosbítva. Ja, hogy halállal végződött? Bocs. Lassan a bíróságon enyhítő körülménynek számít ha cigány az elkövető, és csak azért vádolják mert rasszisták a vádlók. Szóval nem kéne az álszent megélhetési liberális duma. Én személyesen is ismertem a kislányt, a lányommal egykorú, a barátnője volt. Ezért nem éreztem jogosnak, hogy megszólaljak az ügyben, mert minden irányban elfogult vagyok. De ez már kicsit sok volt nekem... apeszos
Tudod mi egy kisváros vagyunk, ahol az erőszakos bűncselekményeket a gyengébb sérelmére cigány is meg magyar is csinálja. Hirtelen két gyilkossággal végződő eset jut az eszembe (az egyik nemi erőszakkal párosult) és azt pont két magyar ember tette. Viszont a drogokat a cigányok árulják, a feketemunkásokból a 100 milliókat a cigányok fölözik le, és a lányokat is ők futtatják. A kocsmai verekedések, biciklilopások és egyéb bűncselekmények elég vegyes képet mutatnak. Az viszont, hogy a magyar igazságszolgáltatás szinte sokszor inkább védi mint vádolja őket (lásd Cozma gyilkosság) kurva nagy bűn magától az államtól, de a hozzászólásom nem is a cigányság és a cigánybűnözés szociológiai és egyéb hátteréről szólt. Nem is értek hozzá.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
De pár év múlva lesz kurva jó, mindenkinek 10 évig itt kell majd dolgoznia aki egyetemet végez,de munkahely nem lesz. Toca
ilyen nem lesz, ezt az Alkotmánybíróság elmeszelte.deyell
Azon kívül is mehettél volna bárhová, csak akkor vissza kellett volna fizetni azt, h az állam a saját pénzén okított ki téged, h aztán azt a tudást más ország szolgálatába állítsd. /*más ország GDP-jét növeld*/
Ebben szerintem teljesen igaza van az államnak, ha máshova mész dolgozni add meg a tandíjt. Szinte mindenhol máshol fizetni kell a felsőoktatásért, csak nekünk van ilyen kurva jó dolgunk, és szomorú, h ezt pont a diákok nem veszik észre...Black_Adder
Ez mind szep es jo es az elvvel totalisan egyetertek. Egy ezzel a gondom, az emberek nagytobbsege nem azert megy el kulfoldre mert hu de jo, hanem mert nem tud megelni az orszagban. SPeciel en az infos tudasommal valszeg talalok majd munkat , de hogy ahelyett hogy munkahelyet es elheto kozeget teremtenenek ezzel is csak a penzt akarjak kivenni az emberek zsebebol.
Szvsz amugy pont az ellentetjet fogja ez kihozni, aki teheti meg egyetem elott elmegy vagy inkabb nem megy egyetemre.