Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
ti csak akkor vesztek virágot, ha meg akartok dugni valakit? 😛 végülis jogos, bár nem tudom ez honnan jött lejjncaa
1) Ha valamit meg szeretnél köszönni, akkor nem nézegetnél ilyet, simán írnál egy emailt vagy ilyesmi, esetleg bon-bon.
2) Női rokonoknak inkább veszel egy szál valamit, és személyesen adod át.
3) Ha céges okból kéne, nem szaroznál az árral.

Egyébként meg minek küldenél virágot? 😀

De tényleg: küldj facebookon valamit, az max. 10$, ha valami fizetőset nézel 😀

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
hát nem fogok 50 szálas királyliliom kosarat küldeni, úgy tűnik... 😊jjncaa
A szándék a fontos. 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
ti csak akkor vesztek virágot, ha meg akartok dugni valakit? 😛 végülis jogos, bár nem tudom ez honnan jött lejjncaa
Ja, meg ha valaki fel akarok szedni. (tulajdonképp egyenlő azzal amit mondasz)
Miért te mi okból kifolyólag küldenéd most a virágot a hölgynek?Amadeus91
nem éppen prózai: csupán érdekelt, hogy itthon mennyibe fájna az ilyen 😊
azért volt muszáj aztán beírnom ide is, mert megdöbbentem az ár/érték arányonjjncaa
Nagyjából a nemzetközi árak vannak itthon is, ahogy látom:
 www.mestervirag.hu/12-szalas-rozsacsokrok-voros-feher-sarga-rozsaszin-narancs-szinekben/
 www.1stinflowers.com/rose01.html

Nyilván másabb fizetés, meg ilyenek, meg számomra is rohadt drágának tűnik, de mindenhol ennyi.Schleck
hát nem fogok 50 szálas királyliliom kosarat küldeni, úgy tűnik... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ti csak akkor vesztek virágot, ha meg akartok dugni valakit? 😛 végülis jogos, bár nem tudom ez honnan jött lejjncaa
Ja, meg ha valaki fel akarok szedni. (tulajdonképp egyenlő azzal amit mondasz)
Miért te mi okból kifolyólag küldenéd most a virágot a hölgynek?Amadeus91
nem éppen prózai: csupán érdekelt, hogy itthon mennyibe fájna az ilyen 😊
azért volt muszáj aztán beírnom ide is, mert megdöbbentem az ár/érték arányonjjncaa
Nagyjából a nemzetközi árak vannak itthon is, ahogy látom:
 www.mestervirag.hu/12-szalas-rozsacsokrok-voros-feher-sarga-rozsaszin-narancs-szinekben/
 www.1stinflowers.com/rose01.html

Nyilván másabb fizetés, meg ilyenek, meg számomra is rohadt drágának tűnik, de mindenhol ennyi.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
ti csak akkor vesztek virágot, ha meg akartok dugni valakit? 😛 végülis jogos, bár nem tudom ez honnan jött lejjncaa
Ja, meg ha valaki fel akarok szedni. (tulajdonképp egyenlő azzal amit mondasz)
Miért te mi okból kifolyólag küldenéd most a virágot a hölgynek?Amadeus91
nem éppen prózai: csupán érdekelt, hogy itthon mennyibe fájna az ilyen 😊
azért volt muszáj aztán beírnom ide is, mert megdöbbentem az ár/érték arányon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Minek nem szálltak el az árai a luxuscikkeken kívül?GRAFI
mondjuk 30-40e ft egy "normális" csokorért azért elég merész
10 ezerért meg olyanok vannak, aminél én jobbat szedek össze az út széléről...jjncaa
Ne küldj virágot. Vidd el egy hosszú hétvégére. Egy normális csokor áráért már találsz szállást. Egy kellemes séta közben még virágot is szedhetsz és kész a romantika.. kittli
köszönöm a nagyszerű tippet, érdekes módon ezek szerint minden "gyűlölködéshez" automatikusan jár valami tanács is, legyen jó cigányozásról vagy az elszállt virágárakról 😀jjncaa
Próbálok minden témában segítséget nyújtani. :-P
És nem, nem csak akkor veszek virágot, sőt olyankor már nem is veszek mert egyből nyilvánvalóvá váltak a szándékaim. 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
ti csak akkor vesztek virágot, ha meg akartok dugni valakit? 😛 végülis jogos, bár nem tudom ez honnan jött lejjncaa
Ja, meg ha valaki fel akarok szedni. (tulajdonképp egyenlő azzal amit mondasz)
Miért te mi okból kifolyólag küldenéd most a virágot a hölgynek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
ti csak akkor vesztek virágot, ha meg akartok dugni valakit? 😛 végülis jogos, bár nem tudom ez honnan jött le


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
Minek nem szálltak el az árai a luxuscikkeken kívül?GRAFI
mondjuk 30-40e ft egy "normális" csokorért azért elég merész
10 ezerért meg olyanok vannak, aminél én jobbat szedek össze az út széléről...jjncaa
vegyél 1 szál rózsát valami öregasszonytól oszt'jónapot. Még romantikusabb is, mintha egy erdőt küldenél.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Minek nem szálltak el az árai a luxuscikkeken kívül?GRAFI
mondjuk 30-40e ft egy "normális" csokorért azért elég merész
10 ezerért meg olyanok vannak, aminél én jobbat szedek össze az út széléről...jjncaa
Ne küldj virágot. Vidd el egy hosszú hétvégére. Egy normális csokor áráért már találsz szállást. Egy kellemes séta közben még virágot is szedhetsz és kész a romantika.. kittli
köszönöm a nagyszerű tippet, érdekes módon ezek szerint minden "gyűlölködéshez" automatikusan jár valami tanács is, legyen jó cigányozásról vagy az elszállt virágárakról 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Minek nem szálltak el az árai a luxuscikkeken kívül?GRAFI
mondjuk 30-40e ft egy "normális" csokorért azért elég merész
10 ezerért meg olyanok vannak, aminél én jobbat szedek össze az út széléről...jjncaa
Ne küldj virágot. Vidd el egy hosszú hétvégére. Egy normális csokor áráért már találsz szállást. Egy kellemes séta közben még virágot is szedhetsz és kész a romantika..
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 index.hu/kulfold/2012/07/20/meszarlas_az_uj_batman-film_vetitesen/
Egyre több az ilyen elmebeteg idióta sajnos...

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Minek nem szálltak el az árai a luxuscikkeken kívül?GRAFI
mondjuk 30-40e ft egy "normális" csokorért azért elég merész
10 ezerért meg olyanok vannak, aminél én jobbat szedek össze az út széléről...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az agyam eldobom, mennyire elszálltak a virágküldési árak...jjncaa
A bonbon is elég lesz, nem kell virág, köszi... 😀 😀
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Minek nem szálltak el az árai a luxuscikkeken kívül?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Az agyam eldobom, mennyire elszálltak a virágküldési árak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Még mindig ott laknak tesódék?szaba
yep

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Még mindig ott laknak tesódék?
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kezd végérvényesen ki lenni a faszom az egész k*rva családommal...

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
RGIII cigány?szaba
Ja, így már értem. Nem a színes bőrűeket kell gyűlölni a rasszizmushoz, elég csak a cigányokat. Akkor RGIII maradhat. apeszos
A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel.szaba
Én is olvastam a wiki-t, bár elég régen, és elismertem, hogy rasszista vagyok. Függetlenül attól, hogy jó pár cigány származású barátom, és ismerősöm akad. De ezek csak megerősítenek. 😊
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
RGIII cigány?szaba
Ja, így már értem. Nem a színes bőrűeket kell gyűlölni a rasszizmushoz, elég csak a cigányokat. Akkor RGIII maradhat. apeszos
A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az én ablakom alatt éppen arról értekeznek, hogy mennyire szar most, hogy ilyen sok rendőr cirkál Pécs utcáin.(Mondjuk én nem nagyon veszem észre..) "Mégis miből fogok megélni? Persze hogy bűnözök... 13.000-ből nem tudok megélni.." A munka mint olyan, kizáró ok.apeszos
Rasszista vagy.
Nincsen cigánybűnözés.
Megélhetési célból amúgy sem bűn.
Bazzani
Hát, ha ennyien mondják, akkor rasszista vagyok. Már csak az avataromat kell lecserélnem...apeszos
RGIII cigány?szaba
Ja, így már értem. Nem a színes bőrűeket kell gyűlölni a rasszizmushoz, elég csak a cigányokat. Akkor RGIII maradhat.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az én ablakom alatt éppen arról értekeznek, hogy mennyire szar most, hogy ilyen sok rendőr cirkál Pécs utcáin.(Mondjuk én nem nagyon veszem észre..) "Mégis miből fogok megélni? Persze hogy bűnözök... 13.000-ből nem tudok megélni.." A munka mint olyan, kizáró ok.apeszos
Rasszista vagy.
Nincsen cigánybűnözés.
Megélhetési célból amúgy sem bűn.
Bazzani
Hát, ha ennyien mondják, akkor rasszista vagyok. Már csak az avataromat kell lecserélnem...apeszos
RGIII cigány?
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az én ablakom alatt éppen arról értekeznek, hogy mennyire szar most, hogy ilyen sok rendőr cirkál Pécs utcáin.(Mondjuk én nem nagyon veszem észre..) "Mégis miből fogok megélni? Persze hogy bűnözök... 13.000-ből nem tudok megélni.." A munka mint olyan, kizáró ok.apeszos
Rasszista vagy.
Nincsen cigánybűnözés.
Megélhetési célból amúgy sem bűn.
Bazzani
Hát, ha ennyien mondják, akkor rasszista vagyok. Már csak az avataromat kell lecserélnem...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az én ablakom alatt éppen arról értekeznek, hogy mennyire szar most, hogy ilyen sok rendőr cirkál Pécs utcáin.(Mondjuk én nem nagyon veszem észre..) "Mégis miből fogok megélni? Persze hogy bűnözök... 13.000-ből nem tudok megélni.." A munka mint olyan, kizáró ok.apeszos
Rasszista vagy.
Nincsen cigánybűnözés.
Megélhetési célból amúgy sem bűn.