Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
...zolika26
Az ingyenélésre (szándékosan ezt a kifejezést
használom) szvsz még mindig a legjobb megoldás a
szociális védőháló csökkentése lenne, érje meg
elmenni dolgozni,
empty taxi
nem lehet ezt sem, csak úgy, mint a halálbüntetést
sem lehet visszaállítani, erre is van nemzetközi
szerződésből eredő kötelezettség (Európai Szociális
Charta), ami elsődleges a hazai jogszabályokhoz
képest. "érje meg elmenni dolgozni" - ahol én lakom
(vidék, megyeszékhely), közmunkásnak is csak
protekcióval lehetett elmenni, pedig ez még bőven nem
az a "megéri dolgozni" kategória. nálunk a második
legalacsonyabb a foglalkoztatás az eu-ban, és ha a
nem kozmetikázott adatokat nézzük, a munkanélküliség
kb. 21,5%-os, szóval előbb kéne a kormánynak
munkahelyeket teremtenie, és ha ez megvan, utána
büntetni az élősködést. de ehelyett azt érik el, hogy
az aktív korú, dolgozni akaró népesség külföldre
menekül, és maradnak az állam által eltartottak,
akkor pedig lehet készülni a Mad Max filmekben látott
állapotokra.deyell
Munkanélküliségben mondjuk én olyat is látok,hogy vidéken nincs munka BPre meg a vidékiek nem akarnak jönni. Emberek nagy része nem látja be hogy mert szerzett egy diplomát még nem kell hogy állást kapjon. Főleg ha olyan helyen szerezte ahol durva túlképzés van.
De pár év múlva lesz kurva jó, mindenkinek 10 évig itt kell majd dolgoznia aki egyetemet végez,de munkahely nem lesz.
Egyre jobban gyűlölöm ezt az országot,de nem csak a politikusokat, hanem azokat a bírkákat akik nem látják be,hogy gáz van és inkább ülnek a seggükön és kussolnak.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Az a baj, hogy a börtönnek semmi elrettentő ereje nincs.
Olyan ellátást kapnak amiről sok dolgozó ember álmodni sem mer.
Egyik haverom az áruszállító a nagyfai börtönbe. Szoktam látni miket kapnak. Mars vagy Snickers ki mit szeret... Mert ugye nekik megfelelő kalóriamennyiséget kell elfogyasztani.Bazzani
nem, Magyarországon a törvényeknek nincs ereje.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 414
...zolika26
Az ingyenélésre (szándékosan ezt a kifejezést
használom) szvsz még mindig a legjobb megoldás a
szociális védőháló csökkentése lenne, érje meg
elmenni dolgozni,
empty taxi
nem lehet ezt sem, csak úgy, mint a halálbüntetést
sem lehet visszaállítani, erre is van nemzetközi
szerződésből eredő kötelezettség (Európai Szociális
Charta), ami elsődleges a hazai jogszabályokhoz
képest. "érje meg elmenni dolgozni" - ahol én lakom
(vidék, megyeszékhely), közmunkásnak is csak
protekcióval lehetett elmenni, pedig ez még bőven nem
az a "megéri dolgozni" kategória. nálunk a második
legalacsonyabb a foglalkoztatás az eu-ban, és ha a
nem kozmetikázott adatokat nézzük, a munkanélküliség
kb. 21,5%-os, szóval előbb kéne a kormánynak
munkahelyeket teremtenie, és ha ez megvan, utána
büntetni az élősködést. de ehelyett azt érik el, hogy
az aktív korú, dolgozni akaró népesség külföldre
menekül, és maradnak az állam által eltartottak,
akkor pedig lehet készülni a Mad Max filmekben látott
állapotokra.

choose life
több mint 11 éve
deee 290
Halkan jegyzem meg tőlünk keletre jobbra fel még elég sok hely van, egy két elhagyatott gulág telep kihasználható lenne.... tisztelet a kivételnek sajnos én is így látom tapasztalom és ebben az a szomorú, hogy ezt pontosan tudják látják ők is de változtatni nehéz azon ami sokszor biz belülről fakad. El kellene fogadni, önmaguknak is, hogy ők vándorló lelkek ha pedig le akarnak telepedni (ilyen létszámban már nem is lehet mást) alkalmazkodni kell(ene) vagy keresni olyan helyet ahol valóban nem zavarnak másokat és úgy teszik tönkre és pusztítják el magukat rabolják ki egymást ahogyan akarják. Akiben van szándék segíteni kell lehet de sajna nem ez a jellemző
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Én azt nem értem hogy ha itt van ez a gyűlölködő topic, akkor miért nem lehet
itt gyűlölködni, miért van az hogy jön VALAKI és meg akarja változtatni a
többiek nézetét meg nyomja az erkölcsi szöveget. Hadd gyűlölködjünk már
nyugodtan 😊
Egyébként Kanadából is simán visszaküldik a romákat, csak sajnos mi már nem
tudjuk őket továbbküldeni.Rataxes
Gyűlöllek mert nem offolhatjuk szét a topicot. Most jobb ? 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mamám (egész életében becsületesen dolgozott) nyugdíja cirka 50000, egy rab napi ellátmánya 9000.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Én azt nem értem hogy ha itt van ez a gyűlölködő topic, akkor miért nem lehet
itt gyűlölködni, miért van az hogy jön VALAKI és meg akarja változtatni a
többiek nézetét meg nyomja az erkölcsi szöveget. Hadd gyűlölködjünk már
nyugodtan 😊
Egyébként Kanadából is simán visszaküldik a romákat, csak sajnos mi már nem
tudjuk őket továbbküldeni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
amúgy a minap olvastam hogy az államnak egy rab 10
vagy 20-szorosába (nem emlékszem melyik volt az
pontosan) kerül mint egy egyetemista. Erről ennyit

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
...zolika26
Csak ugye
ha ezt meglépné
vmeik kormány az
garantáltan
veszítene 1 millió
szavazót a következő
választásokra.
empty taxi
Egyébként az mennyire szép lenne, hogy az szavazhat aki
dolgozik/tanul/csinál valamit aki meg segélyen él az meg
örüljön hogy van valami. Számomra annyira abszurd ez a
rendszer.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
Bálint javában dolgozik a beígért dolgok megoldásán, kijavításán, szóval kis
türelem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
nem tudom miért
tördelte ennyire
szét valszeg ez is a
fórum béta
verziójának a
következménye


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez valami vers, h
ilyen formában
írtad? 😀

szerk: nem. 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
...zolika26
Ezzel én személy
szerint tisztában
vagyok de ettől
mégvan egy ilyen
képviselői
indítvány, személy
szerint is ellenzem
a halálbüntetést,
egyrészt posztumusz
derülhet fény az
ártatlanságra,
másrészt lehet
nagyobb szenvedés
életed hátralevő
részét ugyanott
rácsok mögött
leélni.
A börtönökről meg
annyit h 5-féle
menüből
választhatnak a
rabok, nem egy
étteremben nincs
ennyi, ennyit
költeni az
adófizetők pénzéből
egy a társadalom
számára nem
kívánatos rétegre
szvsz luxus.
Az ingyenélésre
(szándékosan ezt a
kifejezést
használom) szvsz még
mindig a legjobb
megoldás a szociális
védőháló csökkentése
lenne, érje meg
elmenni dolgozni, ha
meg az eddigi életét
akarja fenn tartani
azt tegye egy másik
országban. Csak ugye
ha ezt meglépné
vmeik kormány az
garantáltan
veszítene 1 millió
szavazót a következő
választásokra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 417 — TODDHERREMANS79
fasza ez az "EU tagjai vagyunk " duma. Azokból az országokból könnyen beszélnek ahol nem él etnikum. Sarkozy anno szépen meg is mondta a frankót valamelyik (asszem luxemburgi) öregasszonynak. Meg is van a megoldás. Vigyük őket oda ahol megtűrik és nem olyan köcsög rasszisták mint mi magyarok. Kíváncsi lennék mit szólnának egyes nyugat-európai országokban ha megfognánk az összeset és odatelepítenénk 😉Egyébként is Mekkora agyhalott a jobbik hogy nem tűri hogy lassan a fejünkre szarnak. Dehát agyhalottak, szó se róla hiszen SobriJóska márpedig azt mondta. Meg van ez érvelve kérem.


És való igaz, ahogy Szobi is mondta, az embert a tettei jellemeznek, nem a hovatartozása. Ettől függetlenül én még egyszer sem haragudtam meg ha lemagyaroztak. 😊
És felháborító, hogy Ha az etnikummal történik véletlenül valami egyből jön a "rasszizmus" szöveg, most meg csúnya dolog kiemelni hogy cigány volt az illető.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Sobri!
A Te véleményed annyit ér nekem, mint a lányom szaros pelenkája amit az előbb a kukába dobtam. Várj, annyit sem.Bazzani
Tudom, hogy a tényekre sosem voltak érveid. Hisz pont ezt írtam le az elöbb kicsit hosszabban.Sobri Jóska
Én egy dolgot remélek. Azt, hogy legközelebb valamelyik nőismerősöd lesz az a bizonyos "random nő".
Amúgy kerestem a hsz-odban a tényeket, de csak baromságokat találtam. Mondhatni a szokásos trollkodást, hogy tönkretedd ezt a fórumot.Bazzani
Kinek kívánod, hogy egy agresszív barom ölje meg? Anyámnak, nagynénémnek, húgomnak, esetleg a lányomnak? Vagy elég egy barátnő, szerető? És miért is pontosan? Mert egy számodra ismeretlen idegen (sőt, amennyit te értesz belőle egy troll) rá próbál világítani, hogy bután általánosítani butaság?
Csak azért kérdem, hogy empatikus és igazságos lelkivilágodról teljesebb képet festhess mindőnk számára, és megértsem, hogy miben vagy különb mint az az agyhalott, aki nem kívángat ilyeneket, hanem őrültebb pillanataiban meg is cselekszi.
Örülök, hogy te egyelőre megállsz a verbális agressziónál. De a lányod már így is, ennyitől is biztos büszke lesz az apjára.
Sobri Jóska
Mondjuk nem értem mitől jobb érvelés az hogy te leírod a véleményed mintha más leírja ?
Tényeket írsz amikor fogalmad sincs a problémával hiszen sosem éltél benne.
Én nem kívánom hogy támadják meg barátod/ismerősöd vagy akárkid, de a szép elefántcsont toronyból könnyű papolni, hogy nincs cigánybűnözés. Riportokban is volt szó róla hogy a környékbeliek félnek mert rossz környék lett.
Miskolcon költözz be a számozott utcákra vagy környékére, érezd milyen az amikor nagyanyád inkább rossz busszra szállt fel mert ki akartál rabolni. Érezd azt, hogy a paraszt cigány felszáll 30 fős családjával a villamosra bömbölteti a zenét, ordibál hogy kussoljá, meg késsel hadonászik mert nem tetszik neki valami és mikor a villamosvezető rászól majdnem megverik. Vagy mikor megállsz az autóval mert kiugrott a labda után a gyerek és igaz csak a labdát ütötted el, de kiszállsz,hogy jól van-e mire 40en akarják szétverni a fejed és 10 rendőrautó kell 2 percen belül hogy ne legyen gond.
Persze nem mind ilyen, de ezt a szaporodási és ingyenélési dolgot meg kell állítani mert egyszer tényleg kissebbségben leszünk saját országunkban...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az a baj, hogy a börtönnek semmi elrettentő ereje nincs.
Olyan ellátást kapnak amiről sok dolgozó ember álmodni sem mer.
Egyik haverom az áruszállító a nagyfai börtönbe. Szoktam látni miket kapnak. Mars vagy Snickers ki mit szeret... Mert ugye nekik megfelelő kalóriamennyiséget kell elfogyasztani.

több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Eléggé szenzációhajhász dolog megemlíteni ezt a hírt ez a rész nélkül:

"...Mert az ilyen bejelentéseket nem is lehet valódi kezdményezésnek tekintetni, a jogi helyzet ugyanis teljesen egyértelmű, és kizárja, hogy Magyarország bevezesse a halálbüntetést. Az Európai Unió 2000 decemberében elfogadott, az Alapvető Jogok Chartája 2. Cikkének 2. pontja leszögezi: „senkit sem szabad halálra ítélni, sem kivégezni."

Magyarország korábban is elkötelezte magát két nemzetközi egyezménnyel arra, hogy tiltja a halálos ítéletek kimondását. Az 1950-ben elfogadott Római Egyezményként ismert, Emberi jogok és alapvető szabadságok védelméről szóló megállapodás, valamint az ENSZ-ben 1989-ben elfogadott Polgári és Politikai Jogok Nemzetközi Egyezségokmánya hatálya is kiterjedt az országra, miután az előbbit 1995-ben, az utóbbit pedig mind a nyolc kiegészítő jegyzőkönyvével együtt az Európa Tanácsba való felvételünk után, 1993-ban ratifikálta az országgyűlés."


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
(Itt jegyzem meg, hogy azért ilyen az országunk államformája, berendezkedése, azért vagyunk az EU tagjai, köztársaság, azért nincs halálbüntetés, statáriális bíráskodás, stb. mert az ország többsége, törvényes keretek között így döntött. Úgy is mondhatnám, hogy így akartad, így akartuk.)

Sobri Jóska
Itt jegyzem meg h épp ma sikerült a Fideszen belüli kisgazda frakciónak kitalálnia h indítványozzák a halálbüntetés visszaállítását.empty taxi
páratlan hatalmat adna egy már így is ellenőrizhetetlen kormány kezébe... azért esküdt, bíró és hóhér ne legyen senki sem egy személyben egy papíron még demokratikus országban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
(Itt jegyzem meg, hogy azért ilyen az országunk államformája, berendezkedése, azért vagyunk az EU tagjai, köztársaság, azért nincs halálbüntetés, statáriális bíráskodás, stb. mert az ország többsége, törvényes keretek között így döntött. Úgy is mondhatnám, hogy így akartad, így akartuk.)

Sobri Jóska
Itt jegyzem meg h épp ma sikerült a Fideszen belüli kisgazda frakciónak kitalálnia h indítványozzák a halálbüntetés visszaállítását.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van ilyen? Hol? Mekkora találmány!Bazzani
rámész a felhasználóra és a kép alatt van egy némítás gomb, azt kell "on"-ra állítanikristof
Köszi. Jobb mint nővel. 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Van ilyen? Hol? Mekkora találmány!Bazzani
rámész a felhasználóra és a kép alatt van egy némítás gomb, azt kell "on"-ra állítani
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 306 — #NoStress
Sobri!
A Te véleményed annyit ér nekem, mint a lányom szaros pelenkája amit az előbb a kukába dobtam. Várj, annyit sem.Bazzani
Tudom, hogy a tényekre sosem voltak érveid. Hisz pont ezt írtam le az elöbb kicsit hosszabban.Sobri Jóska
Én egy dolgot remélek. Azt, hogy legközelebb valamelyik nőismerősöd lesz az a bizonyos "random nő".
Amúgy kerestem a hsz-odban a tényeket, de csak baromságokat találtam. Mondhatni a szokásos trollkodást, hogy tönkretedd ezt a fórumot.Bazzani
Kinek kívánod, hogy egy agresszív barom ölje meg? Anyámnak, nagynénémnek, húgomnak, esetleg a lányomnak? Vagy elég egy barátnő, szerető? És miért is pontosan? Mert egy számodra ismeretlen idegen (sőt, amennyit te értesz belőle egy troll) rá próbál világítani, hogy bután általánosítani butaság?
Csak azért kérdem, hogy empatikus és igazságos lelkivilágodról teljesebb képet festhess mindőnk számára, és megértsem, hogy miben vagy különb mint az az agyhalott, aki nem kívángat ilyeneket, hanem őrültebb pillanataiban meg is cselekszi.
Örülök, hogy te egyelőre megállsz a verbális agressziónál. De a lányod már így is, ennyitől is biztos büszke lesz az apjára.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sobri!
A Te véleményed annyit ér nekem, mint a lányom szaros pelenkája amit az előbb a kukába dobtam. Várj, annyit sem.Bazzani
javaslom a "némítás" funkciót, nekem használ 😊kristof
Sobri!
A Te véleményed annyit ér nekem, mint a lányom szaros pelenkája amit az előbb a kukába dobtam. Várj, annyit sem.Bazzani
javaslom a "némítás" funkciót, nekem használ 😊kristof
Van ilyen? Hol? Mekkora találmány!

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sobri!
A Te véleményed annyit ér nekem, mint a lányom szaros pelenkája amit az előbb a kukába dobtam. Várj, annyit sem.Bazzani
javaslom a "némítás" funkciót, nekem használ 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
sokat gondolkodtam hasznos e a némítás funkció, végre rájöttem! 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!