Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 telex.hu/sport/2022/06/05/princzinger-peter-magyar-kerekparos-szovetseg-elnok-interju-giro-d-italia-hatasa-tour-de-france-johet
nagir
Nem irok mar ide egy picit pihentetem a bringat, identol nem dolgozok vele igy par evadot kihagyok, de csodalkoznek ha valtozott volna a hozzaallas.

Egy TDF-re azert sokkal kisebb az esely. A Giro eladja az indulast, hogy az otthoni szegenyebb es jobb szakaszokat ne kelljen a penz reszerol nezniuk. A TDF-en ez nem problema helyben is verseny van erte es nekik nem gond a "rosszabb" szakasz mert igy is ugy is a legnagyobb verseny lesz es kesz. Nekik kell egy plusz motivacio amit szerintem MO nem tud adni jelenleg es ez rogton megneheziti a dolgot. A tavolsag nagyon bele tud szolni hisz a koltoztetes egy problema es ez altalaban a szunnapot is jelent ami 3 nap utan nem lesz egy TDF-en ( csak valami oriasi plusz miatt, amirol en nem tudok hogy mi tudnank adni, a penz magaban nem is feltetlenul eleg, bar biztos van az az osszeg az meg valoszinuleg az orszagnak nem erne meg )

Ettol az is igaz hogy azert mert a Giro eladja azert nem csak a penzen mulik, de alap.
no
Előbb lehetne itt mondjuk VB-t esetleg Eb-t rendezni mint Tour szakaszt idehozni. Előbbinek amúgy több értelme lenne

több mint 1 éve
Nomac New England Patriots 2 630 — balazs.t85@gmail.com
több mint 1 éve
no Baltimore Ravens 6 622
 telex.hu/sport/2022/06/05/princzinger-peter-magyar-kerekparos-szovetseg-elnok-interju-giro-d-italia-hatasa-tour-de-france-johet
nagir
Nem irok mar ide egy picit pihentetem a bringat, identol nem dolgozok vele igy par evadot kihagyok, de csodalkoznek ha valtozott volna a hozzaallas.

Egy TDF-re azert sokkal kisebb az esely. A Giro eladja az indulast, hogy az otthoni szegenyebb es jobb szakaszokat ne kelljen a penz reszerol nezniuk. A TDF-en ez nem problema helyben is verseny van erte es nekik nem gond a "rosszabb" szakasz mert igy is ugy is a legnagyobb verseny lesz es kesz. Nekik kell egy plusz motivacio amit szerintem MO nem tud adni jelenleg es ez rogton megneheziti a dolgot. A tavolsag nagyon bele tud szolni hisz a koltoztetes egy problema es ez altalaban a szunnapot is jelent ami 3 nap utan nem lesz egy TDF-en ( csak valami oriasi plusz miatt, amirol en nem tudok hogy mi tudnank adni, a penz magaban nem is feltetlenul eleg, bar biztos van az az osszeg az meg valoszinuleg az orszagnak nem erne meg )

Ettol az is igaz hogy azert mert a Giro eladja azert nem csak a penzen mulik, de alap.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
 telex.hu/sport/2022/06/05/princzinger-peter-magyar-kerekparos-szovetseg-elnok-interju-giro-d-italia-hatasa-tour-de-france-johet



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Van bárki amúgy aki már a Giro elején nem Carapazt látta a legnagyobb esélyesnek?
Carapaz is erős, INEOS is erős, szerintem nem kétség, hogy be fogja húzni (ha csak nem lesz valami váratlan esés/gond)
tenorx
Ki szólhat még bele Carapaz győzelmébe?
tenorx
Hindley. 😛

több mint 1 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó volt ez a Giro, de azért a szlovénok és Bernal nélkül ez eléggé B liga volt.
A Bora győzelemnek örülök, nincs azzal baj, ha az Ineos nem nyer meg mindent.

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Kemeny volt ez a Giro, az utolso Kluge osszetett hatranya tobb, mint 7 ora 13 perc lett, az combos.
Vrij6
Az igen, általában 4 és fél max 5 óra szokott lenni az utolsó hátránya.
Mikey
Igen, 5 ora felett azert mar felvonom a szemoldokom, most meg tobb, mint 7... 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Kemeny volt ez a Giro, az utolso Kluge osszetett hatranya tobb, mint 7 ora 13 perc lett, az combos.
Vrij6
Az igen, általában 4 és fél max 5 óra szokott lenni az utolsó hátránya.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ineos Bernal nélkül nem sok sót fo enni 3 hetesen.
Toca
Izgi ez, mert ugye Carapaz lett volna az első számú a Giron és a Vueltán, mondván h nyerjen 1 évben 2 GT-t, ez a projekt bukovári, Bernal meg nem hinném h a Tourra formába lendül, lehet én ink őt vinném a Vueltára.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Inkább ide írok, aki ért hozzá, az úgyis látogat erre.
Egy ideje tekerek össze-vissza és rászánnám magam egy rendes országúti kerékpár vásárlására. NYilván határ a csillagos ég, de minek, nem napi 200-at, csak napi 20-40 km-t tekernék, lehet aztán ebből egy heti 100 is, a lényeg, hogy menjen. Pest megyeiként itt van lehetőség, de hátha valaki tud segíteni, hogy mi az, ami mindenképp jó ha van egy ilyen kerékpáron és mi az ami teljesen felesleges. Használtat is vennék, de azt sem tudom pl, hogy egy sima használt országúti mondjuk 150-ért mennyire lehet jó, ha később esetleg jobb féket/váltót/mittudoménmit venne hozzá az ember.
Full amatőr vagyok, egy régi szar biciklivel tekerek most, úgyhogy bármilyen tanácsért hálás vagyok. 😊
Klaci79
 szegedbike.hu/orszaguti-kerekparvalaszto/ nem vagyok szagerto, de egy ideje elkezdtem en is tekerni annyit amennyit csak birok es en is kacerkodom a gondolattal. Ha nem is iden, de jovore lehet veszek en is egyet. A linken szerintem sok jo gondolat szerepel.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Inkább ide írok, aki ért hozzá, az úgyis látogat erre.
Egy ideje tekerek össze-vissza és rászánnám magam egy rendes országúti kerékpár vásárlására. NYilván határ a csillagos ég, de minek, nem napi 200-at, csak napi 20-40 km-t tekernék, lehet aztán ebből egy heti 100 is, a lényeg, hogy menjen. Pest megyeiként itt van lehetőség, de hátha valaki tud segíteni, hogy mi az, ami mindenképp jó ha van egy ilyen kerékpáron és mi az ami teljesen felesleges. Használtat is vennék, de azt sem tudom pl, hogy egy sima használt országúti mondjuk 150-ért mennyire lehet jó, ha később esetleg jobb féket/váltót/mittudoménmit venne hozzá az ember.
Full amatőr vagyok, egy régi szar biciklivel tekerek most, úgyhogy bármilyen tanácsért hálás vagyok. 😊
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Kemeny volt ez a Giro, az utolso Kluge osszetett hatranya tobb, mint 7 ora 13 perc lett, az combos.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 902 — Big Penix Energy
Most tudnám nézni a délutáni szakaszt, erre ES playeren a thumbnailen Hindley vigyorog a trófeára.. ok. Amatőrök

több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Ineos Bernal nélkül nem sok sót fo enni 3 hetesen.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grat Hindley grat magyarok Valter Fetter Peák, grat magyar Giro szervezők. Júli 1 folyt köv Tour 😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 650 — Kinek mit intézett a kormánya
Jó volt ez a több, mint 3 hét.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 650 — Kinek mit intézett a kormánya
Lol Barna


tenorx
Barna Twittere zseniális
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Lol Barna

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Carapazt elnézve hamarabb kellett volna indítani, de nyilván Hindley és a Bora se gondolta, hogy Carapaz ekkora bajban van.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
HINDLEY!!! Nagyon szurkoltam Jainak, és szerencsére nagyon ott is hagyta Carapazt. 😊
több mint 1 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Tegnap Sivakov megrántotta a sort, a Borabol mindenki leszakadt. Ennyit arról, hogy a Bora a legerősebb.
Nincs arra utaló jel, hogy Carapaz megborulna, a Bora ebből max szerintem annyit tud kihozni, hogy Hindley elviszi a szakaszt, s a jovairassal atveszi szűken a vezetést. De ahhoz meg nekik kell ma menni a tempót.
tüsi91
Azért csak megborult a végén 😊

több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
hát ezt benézte Carapaz 😀

Kurvanagyot ment a Bora megint, csapatverseny szoros lesz a Bahreinnel.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 350 — Wrath of Khan
Hát ez kurva kemény, nem gondoltam volna, hogy Carapaz elveszíti.
Másfél percet kapott.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez perces előny Hindleynek 😮
Landa is előbb jött meg mint Carapaz
#LandaAzkatu

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
gyerünk hindley

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz