NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
HB Air Jordan!

En meg lattam sokat a tv-ben jatszani azóta nem nagyon van ertelme nezni masokat...
Janek
Én tegnap is láttam. A Space Jamben 😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Zion megsérült (kettészakadt a cipő a lábán). Mondjuk ettől függetlenül ehhez a 2 méteres magassághoz a 130 kiló nem biztos hogy jó lesz biztos, hogy nem lesz jó hoszútávon.
Hendrix
*jav
slowmotion
Ezek egész konkrétan Julius Peppers méretei.
empty taxi
lehet azon rugózni, hogy mennyivel másabb jellegű terhelést kapnak a tojáslabdások meg a kosarasok, de Zionnak meccsenként rengetegszer kell majd lepattanóért ugrania, vagy zsákolás, dobás után földet érnie.

leginkább genetika kérdése, de a térdeknek nem tesz jót, ha birkózónak felhízlalva ugrálsz.
slowmotion
Nincs köztünk vita.
Inkább arra próbáltam célozni h tényleg túlzott ez a tömeg az ízületeinek. Főleg ha azt veszed h Peppers NFL-szinten is freaknek számított, Lovie Smith pl. 1x azt mondta h egyetlen igazi freak van a ligában és az Julius Peppers.
empty taxi
ja ok. aszittem, Peppers-t pro hoztad fel és nem kontra.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Zion megsérült (kettészakadt a cipő a lábán). Mondjuk ettől függetlenül ehhez a 2 méteres magassághoz a 130 kiló nem biztos hogy jó lesz biztos, hogy nem lesz jó hoszútávon.
Hendrix
*jav
slowmotion
Ezek egész konkrétan Julius Peppers méretei.
empty taxi
lehet azon rugózni, hogy mennyivel másabb jellegű terhelést kapnak a tojáslabdások meg a kosarasok, de Zionnak meccsenként rengetegszer kell majd lepattanóért ugrania, vagy zsákolás, dobás után földet érnie.

leginkább genetika kérdése, de a térdeknek nem tesz jót, ha birkózónak felhízlalva ugrálsz.
slowmotion
Nincs köztünk vita.
Inkább arra próbáltam célozni h tényleg túlzott ez a tömeg az ízületeinek. Főleg ha azt veszed h Peppers NFL-szinten is freaknek számított, Lovie Smith pl. 1x azt mondta h egyetlen igazi freak van a ligában és az Julius Peppers.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Zion megsérült (kettészakadt a cipő a lábán). Mondjuk ettől függetlenül ehhez a 2 méteres magassághoz a 130 kiló nem biztos hogy jó lesz biztos, hogy nem lesz jó hoszútávon.
Hendrix
*jav
slowmotion
Ezek egész konkrétan Julius Peppers méretei.
empty taxi
lehet azon rugózni, hogy mennyivel másabb jellegű terhelést kapnak a tojáslabdások meg a kosarasok, de Zionnak meccsenként rengetegszer kell majd lepattanóért ugrania, vagy zsákolás, dobás után földet érnie.

leginkább genetika kérdése, de a térdeknek nem tesz jót, ha birkózónak felhízlalva ugrálsz.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Zion megsérült (kettészakadt a cipő a lábán). Mondjuk ettől függetlenül ehhez a 2 méteres magassághoz a 130 kiló nem biztos hogy jó lesz biztos, hogy nem lesz jó hoszútávon.
Hendrix
*jav
slowmotion
Ezek egész konkrétan Julius Peppers méretei.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Zion megsérült (kettészakadt a cipő a lábán). Mondjuk ettől függetlenül ehhez a 2 méteres magassághoz a 130 kiló nem biztos hogy jó lesz biztos, hogy nem lesz jó hoszútávon.
Hendrix
*jav
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Zion megsérült (kettészakadt a cipő a lábán). Mondjuk ettől függetlenül ehhez a 2 méteres magassághoz a 130 kiló nem biztos hogy jó lesz hoszútávon.
Hendrix
De kurva nagy makja volt, hogy ki birt meg tamasztani a jobb kezevel a vegen. Ha lassitas nelkul osszerogyott volna a foldon, es a szar szogben allo labai fognak fel minden "erot", na akkor lett vna gebasz a szalagokkal. + szerencsere azert nagyjabol termeszetes szogbe hajlottak/alltak a labai mar az eses kozben is (nem tapadt le a talpa, mert szetszakadt a csuka 😀 )

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Zion megsérült (kettészakadt a cipő a lábán). Mondjuk ettől függetlenül ehhez a 2 méteres magassághoz a 130 kiló nem biztos hogy jó lesz hoszútávon.
Hendrix
Allitolag nem sulyos, randult a terde, de nem tord vagy szakadt semmi. Ettol fuggetlenul szerintem a csavot nem engedik fel a palyara tobbet az idenyben, nehogy megseruljon.

több mint 5 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Zion megsérült (kettészakadt a cipő a lábán). Mondjuk ettől függetlenül ehhez a 2 méteres magassághoz a 130 kiló nem biztos hogy jó lesz hoszútávon.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
HB Air Jordan!

En meg lattam sokat a tv-ben jatszani azóta nem nagyon van ertelme nezni masokat...
Janek
Szintén így vagyok ezzel 😊 Azóta max 5-10 olyan játékos volt, aki miatt mondjuk leültem nézni NBA-t. Persze így azóta is elég sokat néztem, de már nem az a szint.
Chargers LT
Ha nem is az a szint, de utána se Kobe, se most LeBron azért nincs annyira lemaradva.
Sőt, James szerintem Jordan szint, csak más lett az egész kosárlabda azóta.
De az tény, hogy Jordan-Rodman-Kukoc szint egyszerre igencsak ritka.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Fura ezt olvasni, mert számomra éppen ez a pace and space era az, ami sokkal jobban tetszik. Az nem jó, h sok csapat kezd átmenni troll üzemmódba és 40 tripla felett hánynak rá és azokat sem kidolgozott helyzetből. Merem állítani, ha Doncic vagy Jokic hamarabb jön NBA-be, max átlagos játékosok lehetnének, mert atletikus hiányosságaik. miatt 10-20 éve nem igen lehettek volna ennyire meghatározók. Ez szerintem csak jó, h a fizikum helyett a BBIQ többet nyom manapság a latba. Én azt sajnálom, h ezt a korszakot a Durant igazolás ennyire unalomba fulasztja. Ha valaki nem csak a végső győztes kiléte miatt nézi az nba-t, az nagyon jól tud manapság is szórakozni.
dawyd728
Kb. mint Pats meccsen.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Fura ezt olvasni, mert számomra éppen ez a pace and space era az, ami sokkal jobban tetszik. Az nem jó, h sok csapat kezd átmenni troll üzemmódba és 40 tripla felett hánynak rá és azokat sem kidolgozott helyzetből. Merem állítani, ha Doncic vagy Jokic hamarabb jön NBA-be, max átlagos játékosok lehetnének, mert atletikus hiányosságaik. miatt 10-20 éve nem igen lehettek volna ennyire meghatározók. Ez szerintem csak jó, h a fizikum helyett a BBIQ többet nyom manapság a latba. Én azt sajnálom, h ezt a korszakot a Durant igazolás ennyire unalomba fulasztja. Ha valaki nem csak a végső győztes kiléte miatt nézi az nba-t, az nagyon jól tud manapság is szórakozni.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
HB Air Jordan!

En meg lattam sokat a tv-ben jatszani azóta nem nagyon van ertelme nezni masokat...
Janek
Szintén így vagyok ezzel 😊 Azóta max 5-10 olyan játékos volt, aki miatt mondjuk leültem nézni NBA-t. Persze így azóta is elég sokat néztem, de már nem az a szint.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 252
 twitter.com/NBA/status/1097316247350534144
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
HB Air Jordan!

En meg lattam sokat a tv-ben jatszani azóta nem nagyon van ertelme nezni masokat...

több mint 5 éve
dawyd728 3 695
 twitter.com/TimBontemps/status/1096802063315546112?s=19

 twitter.com/ScottDKushner/status/1096802657145159681?s=19

 twitter.com/AdamMKaufman/status/1096809154658910210?s=09

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
😊
 twitter.com/wojespn/status/1096543232572444672
Cruyffista
Amíg nem cserél, addig nincs gond. Ha contenderré akar válni, akkor ebbe is bele kell tanulni, mert hosszú távon ennyi értéket nem lehet egyben tartani. Plusz nagyon unbalanced a roster is. A múltkor említett guardokon kívül 5-ös, ahol rendben vagyunk, de a 3-4-es posztok még megoldásért kiáltanak. Ha Vanderbilt és Porter bejönne, az óriási lenne, de rajtuk kívül is kellene még depth oda bőven. Szóval a feladat adott, remélem felnő hozzá.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 252
😊
 twitter.com/wojespn/status/1096543232572444672
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
A Pels kibaszta a GM-jét... kíváncsi leszek a miértre. Most nyilván azt találgatják, hogy köze van AD-hez.
Cruyffista
Megérdemelte. Mondjuk már évekkel ezelőtt rászolgált. Kérdés miért pont most? Nem az utolsó 1 hónapban volt szar. Szerintem a franchise arcvesztés nélkül akar kijönni a történetből. Ami szart kapnak, vagyis Demps kapott Lakers közeli média munkásoktól, megmondó emberektől, fanoktól, azt nem akarták, h a franchise-ra égjen hosszú távon. Sőt, ha Demps csak bábu volt az elmúlt hetekben és valójában Bensonék játszottak Magicékkel és ez a kirúgás is tervezett volt, akkor mestermű volt a javából. Demps is elnyerte méltó büntetését és még a sarat is felfogja, mellette a Lakers/Magic/James/Paul/etc is megszivatva.

Vagy másik eshetőség és totál fogalmatlanok Bensonék.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 252
IT visszatért. Malone szép feladatot kapott. Ha Harris is visszatér márciusban, akkor 6 guardnak hogyan fog kellő időt találni, az rejtély. Főleg mert az 5-6. is 20-24 percre bőven jó.
dawyd728
Ez legyen a legnagyobb probléma 😊
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 252
A Pels kibaszta a GM-jét... kíváncsi leszek a miértre. Most nyilván azt találgatják, hogy köze van AD-hez.
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
IT visszatért. Malone szép feladatot kapott. Ha Harris is visszatér márciusban, akkor 6 guardnak hogyan fog kellő időt találni, az rejtély. Főleg mert az 5-6. is 20-24 percre bőven jó.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
GSWutolsó negyedben szépen elszállt.
31-8 vagy ilyesmivel zárta a Blazers végét.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Harden egy teljesen korrekt védő, de ilyen fizikummal ez nem meglepő. A meccsek végén alsó posztokon bárkire ráállíthatod (nem fogja őket levenni, mert nem elit védő, de nem is ezen fog elmenni a meccs), addig meg a magasabb kevésbé mozgékony embereken kell, hogy legyen mert betolni nem lehet, hiszen baszott erős, cserébe nem kell futkároznia egész meccsen, így marad ereje támadni.

Nagyjából ez ugyanaz a taktika, mint amit James-szel játszottak a Cavs-es időkben, csak ő még Hardennél is jobban szart bele a védekezésbe, így még bújtatni se lehetett, nem véletlen volt botrány vele a Cavs védekezése az alapszakaszban (idén amúgy ebben előrelépett és már bújtatható szinten nem érdekli)

Ja amúgy poén, hogy Stez, aki Hardent a védekezése miatt lehordja beteszi azt a Doncicot, aki örülhet, ha valaha lesz olyan jó védő mint Harden.
Jughead
Mi koze van Doncicnak Hardenhez azert, mert beraktam egy videot, hogy elobbi meghuzott elesben egy trukkot, majd dobott egy kosarat? 8D

Mindezt 19 evesen, ujonckent. Nem, nem vagyok profi kosarszaki, de azert nem gondoltam, hogy Doncic kurva jo vedo lenne azert, mert nyomott egy cselt... tamadasban. XD
Stez
Csak viccesnek találtam, hogy pont őt linkelted. 😀
Jughead
Ja nem, semmi koze Hardenhez, nem is jo vedo. Ettol fuggetlenul szamomra megdobbento, hogy a srac ujonckent, 19 evesen mekkora impacttal bir maris a csapataban, milyen huzasai vannak, tenylegesen clutch mar mosr es meccseket nyer a Dallasnak.

Okosan jatszik, van esze a kosarlabdahoz, felelmetesen jo lehet ez a gyerek, ha nem szall el.

Ez a video csak ugye frissen tortent, azert raktam be. Nem ezt szoktam meg egy 19 eves ujoncgyerektol, amit Doncic muvel az elso idenyeben.

több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Na, lesz idén Lakers PO? 😊
somoskovig
sztem nem, kár h 4 évet kapott pedig szivem szerint robbantanám az egész Bron projectet
Negritis
Szerintem már ő is bánja, de ez van meg kell próbálni értelmes társakat szerezni, mert ez nonszensz, lassan túlszárnyalják a Lakerses segítők a tavalyi Cavs-es társak szintjét (oké ha lesz Ball meg Hart az sokat fog segíteni, de akkor is).