NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Meg van ki segíthetne a Cavsen


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Mondjuk itt az utolsó 5 percben egy érzékenyebb lelkű NFL bírói gárda több sárga zászlót dobott volna be, mint ahány faultot befujtak… 😊

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
Fuhh Draymond (és Curry) ezt megúszta, ritkán látni ennyire üres dobást ilyen helyzetben.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
De szoros lett a vége.
Sixo
mindent megtett mind2 csapat hogy kikapjon itt az utolsó 2 percbe
Foxot elkaptáék
Barnes meg megmutatta hogy miért cserélték le Durantre
Negritis, a vajda
Amikor 42vel a vége előtt 5el ment a Warriors nem gondoltam volna ,hogy itt még dobhat majd a winért a Kings.
Sixo
Curry hozott egy choke jobot, de a végén a védekezése helyen volt.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 482 — LIGHTS OUT!
De szoros lett a vége.
Sixo
mindent megtett mind2 csapat hogy kikapjon itt az utolsó 2 percbe
Foxot elkaptáék
Barnes meg megmutatta hogy miért cserélték le Durantre
Negritis, a vajda
Amikor 42vel a vége előtt 5el ment a Warriors nem gondoltam volna ,hogy itt még dobhat majd a winért a Kings.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
De szoros lett a vége.
Sixo
mindent megtett mind2 csapat hogy kikapjon itt az utolsó 2 percbe
Foxot elkaptáék
Barnes meg megmutatta hogy miért cserélték le Durantre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 482 — LIGHTS OUT!
De szoros lett a vége.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Kerrtől jó döntés volt hogy nem challengelt, ha 5. Curry falt lewtt volna akkor tuti hogy megúzza de 3.ra nincs értleme

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Már tudom milyen érzés, mikor mások csapatait jinxelem meg.. Az első negyed a Clippers B-é.
iktriad
Nah azért helyreálltunk. Elvileg az egész párharcban nem lesz se George se Leonard most azt mondják. De hát ha még tovább is megyünk, mire lesz ez elég a Denver ellen? Kb semmire.
Sixo
Ez a Denver rohadt jó amúgy. Utóbbi két meccsen nem sok csapat győzte volna le a minnyt, nekik viszonylag simán sikerült mindkettő.
csebi
Na jó ezen azért felkacagtam. Bár az utolsó nem láttam csak ossz
Elfoglaló szinten, de azért nem tűnt annyira egetrengetően erősnek ez a Minny…
Toca
Azért amikor a minnyt fikazod vegyük figyelembe h a lakerssel OTt kellett játszani amely most nyerésre all a 2. Kiemelttel.

Pontosan azért nem elég összefoglalózni meg box scorezni mert ez a Denver elképesztően felkészült most a pora (különösen a mennyire is, konkrétan az első meccsen jobban tudtak a minny figurákat mint KAT) és egészségesek is. Az eredmények ellenére a minny rohadt jó volt összességében mindkét meccsen az itt ezerszer leírt Edwards olyan dolgokat mutatott amít a liga történetében ilyen idősen 1-2 játékos és melle mindkét meccsen volt még egy plusz teljesítmény. És ez sem volt elég mert bivaly ez a nuggets. De majd a következő körben megmutathatja mondjuk a lakers h nincs igazam és szar a nuggets is meg a minny is.
csebi
En amúgy Edwardsban nagyot csalódtam, pozitív irányban. Nem mindig megy neki de hihetetlen all-around és ha nem megy valami neki másból tok szépen kiegészíti.

Második meccset láttam nem mondtam hogy rossz volt a Minny, de ez a “nem sok csapat verte volna meg” barokkos túlzás.

Én év elején hittem hogy mehet a twin tower de KAT ehhez nem eleg okos szóval ez a csapat halálra van ítélve. Kat-ot el kell boltolni aztán bízni bennne hogy jön olyan aki Edwardsot kiegészíti.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Már tudom milyen érzés, mikor mások csapatait jinxelem meg.. Az első negyed a Clippers B-é.
iktriad
Nah azért helyreálltunk. Elvileg az egész párharcban nem lesz se George se Leonard most azt mondják. De hát ha még tovább is megyünk, mire lesz ez elég a Denver ellen? Kb semmire.
Sixo
Ez a Denver rohadt jó amúgy. Utóbbi két meccsen nem sok csapat győzte volna le a minnyt, nekik viszonylag simán sikerült mindkettő.
csebi
Na jó ezen azért felkacagtam. Bár az utolsó nem láttam csak ossz
Elfoglaló szinten, de azért nem tűnt annyira egetrengetően erősnek ez a Minny…
Toca
Azért amikor a minnyt fikazod vegyük figyelembe h a lakerssel OTt kellett játszani amely most nyerésre all a 2. Kiemelttel.

Pontosan azért nem elég összefoglalózni meg box scorezni mert ez a Denver elképesztően felkészült most a pora (különösen a mennyire is, konkrétan az első meccsen jobban tudtak a minny figurákat mint KAT) és egészségesek is. Az eredmények ellenére a minny rohadt jó volt összességében mindkét meccsen az itt ezerszer leírt Edwards olyan dolgokat mutatott amít a liga történetében ilyen idősen 1-2 játékos és melle mindkét meccsen volt még egy plusz teljesítmény. És ez sem volt elég mert bivaly ez a nuggets. De majd a következő körben megmutathatja mondjuk a lakers h nincs igazam és szar a nuggets is meg a minny is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 459 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Most nézem hogy Brooks is mogyorozott

 youtu.be/-w3TJoakGtk
Negritis, a vajda
Brooks mindig is Greene-i magasságokban járt aljasságból, igazi véglény, mint a másik...
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 902 — Deion Sanders for president!
Most nézem hogy Brooks is mogyorozott

 youtu.be/-w3TJoakGtk
Negritis, a vajda
hát most mindenki megbuzult?
ő legalább eltalálta
slowmotion
De, hogy ezek tán minek fetreng mindegyik percekig???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Most nézem hogy Brooks is mogyorozott

 youtu.be/-w3TJoakGtk
Negritis, a vajda
hát most mindenki megbuzult?
ő legalább eltalálta
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Most nézem hogy Brooks is mogyorozott


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Érdekes ez a Bucks-Heat párharc, agyonverik meccsenként felváltva egymást.
zavi27
ezzel a butlerrel nehéz bármit is kezdeni, Jani nélkül meg off
Negritis, a vajda
Ja, csak előtte meg Jani nélkül nyert simán a Bucks.
zavi27
igen csak az nem ez a butler volt
ez volt a lényeg

amúgy meglepett hogy robinson megint a semmiből nézett ki hasznosnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Már tudom milyen érzés, mikor mások csapatait jinxelem meg.. Az első negyed a Clippers B-é.
iktriad
Nah azért helyreálltunk. Elvileg az egész párharcban nem lesz se George se Leonard most azt mondják. De hát ha még tovább is megyünk, mire lesz ez elég a Denver ellen? Kb semmire.
Sixo
Ez a Denver rohadt jó amúgy. Utóbbi két meccsen nem sok csapat győzte volna le a minnyt, nekik viszonylag simán sikerült mindkettő.
csebi
Na jó ezen azért felkacagtam. Bár az utolsó nem láttam csak ossz
Elfoglaló szinten, de azért nem tűnt annyira egetrengetően erősnek ez a Minny…
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Érdekes ez a Bucks-Heat párharc, agyonverik meccsenként felváltva egymást.
zavi27
ezzel a butlerrel nehéz bármit is kezdeni, Jani nélkül meg off
Negritis, a vajda
Ja, csak előtte meg Jani nélkül nyert simán a Bucks.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Érdekes ez a Bucks-Heat párharc, agyonverik meccsenként felváltva egymást.
zavi27
ezzel a butlerrel nehéz bármit is kezdeni, Jani nélkül meg off

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Érdekes ez a Bucks-Heat párharc, agyonverik meccsenként felváltva egymást.
több mint 1 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Sima volt, de valamit ki kell találni JM (főleg távoli) dobásaira. Amit a 4.negyedben csinált az nem megengedhető, vagy fogjuk már arra, hogy ekkora vezetésnél kisebb volt a koncentráció?
Stoki
Kevés jobb dolog történhet Lakers szempontból, mint hogy Morant jól dobta a triplákat. Hagyni kell csinálja a következő meccsen is, még egyszer úgyse dob így.
Jughead
Brooks anyira megerdemelte, ami tortent.
Meg ugy is szivesen lattam ezt, hogy a Lakers ellen szurkok 😊

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
Sima volt, de valamit ki kell találni JM (főleg távoli) dobásaira. Amit a 4.negyedben csinált az nem megengedhető, vagy fogjuk már arra, hogy ekkora vezetésnél kisebb volt a koncentráció?
Stoki
Kevés jobb dolog történhet Lakers szempontból, mint hogy Morant jól dobta a triplákat. Hagyni kell csinálja a következő meccsen is, még egyszer úgyse dob így.

Szerkesztette: Jughead
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Már tudom milyen érzés, mikor mások csapatait jinxelem meg.. Az első negyed a Clippers B-é.
iktriad
Nah azért helyreálltunk. Elvileg az egész párharcban nem lesz se George se Leonard most azt mondják. De hát ha még tovább is megyünk, mire lesz ez elég a Denver ellen? Kb semmire.
Sixo
Ez a Denver rohadt jó amúgy. Utóbbi két meccsen nem sok csapat győzte volna le a minnyt, nekik viszonylag simán sikerült mindkettő.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 459 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Sima volt, de valamit ki kell találni JM (főleg távoli) dobásaira. Amit a 4.negyedben csinált az nem megengedhető, vagy fogjuk már arra, hogy ekkora vezetésnél kisebb volt a koncentráció?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Rui új szerződést akar 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt a Suns kezdőtől ez a 2. félidő.

Szerkesztette: iktriad