NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én meg a sporttv-t nem értem, hogy egy Valencia-Eibar helyett tolhatták volna inkább a 7. meccset élőben.
NB2
Már a kezdet kezdetén mondták. Kaptak egy bizoyos meccskeret számot, amit be kell osztaniuk a POra. Ahhoz hogy maradjon a végére pl a döntő minden meccsét közvetíthessék ami lehet hét meccs is, muszáj tartalékolni. Így persze aztán benn ragadhat néhány lehetőség amit közvetíthettek vilna, de ezt nem leget előre pontisan kikalkulálni. Ezért most ez meccs nem fért bele. Én szoktam a legjobban reklamálni ezek miatt, de ezt most megértem. 😊

Inkább az a kérdés innentől James le tudja-e egymaga győzni a Keletet. Érdekes lesz meddig bírja szuflával
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
Én meg a sporttv-t nem értem, hogy egy Valencia-Eibar helyett tolhatták volna inkább a 7. meccset élőben.
NB2
sztem szimplán statisztika

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 024 — nabege2@yahoo.com
Én meg a sporttv-t nem értem, hogy egy Valencia-Eibar helyett tolhatták volna inkább a 7. meccset élőben.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
sztem elég sokan érzünk így 😀
de jelen állás szerint továbbmennek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem vagyok elkotelezett senki fele, de nagy hir lenne ha Lebronek egy pofonnal lennenek gazdagabbak.
ZoliMP
Ugyanígy érzek én is.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 943
Nem vagyok elkotelezett senki fele, de nagy hir lenne ha Lebronek egy pofonnal lennenek gazdagabbak.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
nemtom mennyire lehet építeni a Teague-Wiggins hátvédpárosra, ahol Towns a center

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 062 — Lucas Scott
vége a szezonnak. alapvetően pozitív főleg Butler sérülése miatt a PO is kb siker h meglett. alapvetően ha Butler végigjátssza a szezont akkor a 4-6. hely környékén lettünk volna és lehet még egy kör belefér, de ez ellen a Houston ellen esélyünk sem volt. legjobb matchup voltunk nekik, és igazából Thibs védelmi sémája is nekik fekszik a legjobban.

Thibs jó csapatot rakott össze, és vszeg ez döntőesélyes gárda lehetne olyan 10 évvel korábban. az akkori kosárlabdát játsszuk mind támadó mind védőoldalon. nincs igazán veszve semmi, a jövő év ott van, finomhangolni kell pár posztot pl. Dieng-Bjelica kettős. előbbit felesleges megtartani ennyi pénzért ilyen szerepkörért, jó lenne cserélni. utóbbi pedig nagyobb szerepet kaphatna, mert alapvetően pozitív volt a szezonban. idei offszezonban tovább kell lépni vagy hármat az építkezésben, mert ki tudja, hogy Butler aláír-e. marad egy évünk, ahol olyan csapatot kell létrehozni, ami felveszi a nagyokkal is a versenyt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 062 — Lucas Scott
legalább nincs söprés nálunk!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Mellesleg a PO első hete elég jóféle. Jó lenne, ha továbbiakban se laposodna el.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Amúgy a DX megszűnésével tudtok vmi jófajta draft prospectekkel foglalkozó oldalt? Szövegelés mellett a DX-hez hasonló játékos adatbázisra lennék kíváncsi, ahol standing reach, wingspan és társait is lehetne böngészni. Számomra ez volt a DX legnagyobb vonzereje. 😕
dawyd728
 www.nbadraft.net/
Maka
Köszi. Őket ismerem, habár pont amire inkább kíváncsi vagyok, az náluk sincs a legtöbb prospect esetében.
BTW TheStepien.com-ról mi a véleményed? Nekem Ode-to-Oden podcastot ajánlották. Zwicker és Derenthal, akik általában a házigazdái azok meg a fent említett oldalon publikálnak.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Amúgy a DX megszűnésével tudtok vmi jófajta draft prospectekkel foglalkozó oldalt? Szövegelés mellett a DX-hez hasonló játékos adatbázisra lennék kíváncsi, ahol standing reach, wingspan és társait is lehetne böngészni. Számomra ez volt a DX legnagyobb vonzereje. 😕
dawyd728
 www.nbadraft.net/
Maka
Na mit szólt Maka a "semmi esélyt nem adok az Indianának"-hoz? 😊 Párharcilag persze még így is kevesebb, de azért tegnap megmutatták Oladipóék.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Amúgy a DX megszűnésével tudtok vmi jófajta draft prospectekkel foglalkozó oldalt? Szövegelés mellett a DX-hez hasonló játékos adatbázisra lennék kíváncsi, ahol standing reach, wingspan és társait is lehetne böngészni. Számomra ez volt a DX legnagyobb vonzereje. 😕
dawyd728
 www.nbadraft.net/

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Amúgy a DX megszűnésével tudtok vmi jófajta draft prospectekkel foglalkozó oldalt? Szövegelés mellett a DX-hez hasonló játékos adatbázisra lennék kíváncsi, ahol standing reach, wingspan és társait is lehetne böngészni. Számomra ez volt a DX legnagyobb vonzereje. 😕
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Mindenesetre, ha lesz akkora mázlink, mint Murray alkalmával és leesik hozzánk Miles Bridges, ha mindent nem, de sok mindent meg tudnék bocsátani. Nálam már tavaly is favorit volt, a kit látnék legszívesebben a csapatban játékosok között, csak ugye akkor visszament még egyetemre. Idén bármi van muszáj akár feltrade árán is megszerezni. A fiatal hármas magon kívül bármit oda kell adni a #14 mellé. Kérdés egy Lydon, Lyles, Hernangomez, Beasley kvartett közül bárkiben lát-e vki a 10. helyezettek körül fantáziát. Knox nekem nem kell. Mikal Bridges talán-talán, de ő sokkal inkább SG-nek tűnik, akinek a hossza meglehet ugyan SF-re is. Tavalyi nyár után nehéz bizakodni, főleg idén, amikor rengeteg megkerülhetetlen teendő lesz viszonylag szűk mozgástér mellett, amikor nem opció, h kivárunk, mert azzal javítani ugyan nem tudunk, de rosszabbat se teszünk a csapatnak.
dawyd728
Miles Bridges egy SF-PF atletikus tweener, dobás nélkül; aki egyre lejjebb és lejjebb csúszik minden mockban. Egy kevésbé intelligens Justice Winslow, MKG kissebb hypeppal.
Ezzel szemben Mikal Bridges, egy nagyon ígéretes periméter játékosnak tűnik, még nem tudni, hogy SF-SG lesz-e, mindenesetre a sebessége megvan, és nagyon szépen dob.
Ez a draft sajnos nem bővelkedik jó kiscsatárokban, Porter nagyon nyers, többiek role playereknek tűnnek, vagy hosszútávú projekt. Szóval a draft közepe egy üres lyuk SF szempontból. 😊
sapka
Pont ez a sf-pf tweenersége kecsegtető. Lyles, Hernangomez és Lydon is sf-pf, csak ők fordítva. Kb ellentétes erősség és gyengesége van velük szemben Bridgesnek. Támadásban mellettük simán játszhat négyest, míg védekezésben hármast. Egyedül a dobása az, ami kérdőjeleket ébreszt. Viszont a Nuggets rá szerintem támadásban elsősorban nem, mint perimeter játékosra tekintene. Idővel remélhetőleg spot up triplát azért kifejleszt.
dawyd728
Tul.képpen igazad van, mert Jokic is nagyon sokat van kinn a perméteren, lehet hogy meg tudna élni a befutás, elzárás-leválásból. TR-ben pedig komoly lesz.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Mindenesetre, ha lesz akkora mázlink, mint Murray alkalmával és leesik hozzánk Miles Bridges, ha mindent nem, de sok mindent meg tudnék bocsátani. Nálam már tavaly is favorit volt, a kit látnék legszívesebben a csapatban játékosok között, csak ugye akkor visszament még egyetemre. Idén bármi van muszáj akár feltrade árán is megszerezni. A fiatal hármas magon kívül bármit oda kell adni a #14 mellé. Kérdés egy Lydon, Lyles, Hernangomez, Beasley kvartett közül bárkiben lát-e vki a 10. helyezettek körül fantáziát. Knox nekem nem kell. Mikal Bridges talán-talán, de ő sokkal inkább SG-nek tűnik, akinek a hossza meglehet ugyan SF-re is. Tavalyi nyár után nehéz bizakodni, főleg idén, amikor rengeteg megkerülhetetlen teendő lesz viszonylag szűk mozgástér mellett, amikor nem opció, h kivárunk, mert azzal javítani ugyan nem tudunk, de rosszabbat se teszünk a csapatnak.
dawyd728
Miles Bridges egy SF-PF atletikus tweener, dobás nélkül; aki egyre lejjebb és lejjebb csúszik minden mockban. Egy kevésbé intelligens Justice Winslow, MKG kissebb hypeppal.
Ezzel szemben Mikal Bridges, egy nagyon ígéretes periméter játékosnak tűnik, még nem tudni, hogy SF-SG lesz-e, mindenesetre a sebessége megvan, és nagyon szépen dob.
Ez a draft sajnos nem bővelkedik jó kiscsatárokban, Porter nagyon nyers, többiek role playereknek tűnnek, vagy hosszútávú projekt. Szóval a draft közepe egy üres lyuk SF szempontból. 😊
sapka
Pont ez a sf-pf tweenersége kecsegtető. Lyles, Hernangomez és Lydon is sf-pf, csak ők fordítva. Kb ellentétes erősség és gyengesége van velük szemben Bridgesnek. Támadásban mellettük simán játszhat négyest, míg védekezésben hármast. Egyedül a dobása az, ami kérdőjeleket ébreszt. Viszont a Nuggets rá szerintem támadásban elsősorban nem, mint perimeter játékosra tekintene. Idővel remélhetőleg spot up triplát azért kifejleszt.
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Mindenesetre, ha lesz akkora mázlink, mint Murray alkalmával és leesik hozzánk Miles Bridges, ha mindent nem, de sok mindent meg tudnék bocsátani. Nálam már tavaly is favorit volt, a kit látnék legszívesebben a csapatban játékosok között, csak ugye akkor visszament még egyetemre. Idén bármi van muszáj akár feltrade árán is megszerezni. A fiatal hármas magon kívül bármit oda kell adni a #14 mellé. Kérdés egy Lydon, Lyles, Hernangomez, Beasley kvartett közül bárkiben lát-e vki a 10. helyezettek körül fantáziát. Knox nekem nem kell. Mikal Bridges talán-talán, de ő sokkal inkább SG-nek tűnik, akinek a hossza meglehet ugyan SF-re is. Tavalyi nyár után nehéz bizakodni, főleg idén, amikor rengeteg megkerülhetetlen teendő lesz viszonylag szűk mozgástér mellett, amikor nem opció, h kivárunk, mert azzal javítani ugyan nem tudunk, de rosszabbat se teszünk a csapatnak.
dawyd728
Miles Bridges egy SF-PF atletikus tweener, dobás nélkül; aki egyre lejjebb és lejjebb csúszik minden mockban. Egy kevésbé intelligens Justice Winslow, MKG kissebb hypeppal.
Ezzel szemben Mikal Bridges, egy nagyon ígéretes periméter játékosnak tűnik, még nem tudni, hogy SF-SG lesz-e, mindenesetre a sebessége megvan, és nagyon szépen dob.
Ez a draft sajnos nem bővelkedik jó kiscsatárokban, Porter nagyon nyers, többiek role playereknek tűnnek, vagy hosszútávú projekt. Szóval a draft közepe egy üres lyuk SF szempontból. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Én is tippeltem. 😊


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Houston - Minnesota 4-1
Golden State - San Antonio 4-0
Portland - New Orleans 4-2
OKC - Utah 4-3

Toronto - Washington 4-2
Boston - Milwaukee 4-3
Philadelphia - Miami 4-1
Cleveland - Indiana 4-1


Houston - OKC 4-2
Golden State - Portland 4-1

Toronto - Cleveland 2-4
Boston - Philadelphia 2-4


Houston - Golden State 2-4
Philadelphia - Cleveland 2-4


Golden State - Cleveland 4-0

EDIT:
Tavalyi posvány után egy fokkal jobb lesz. A győzelemért lesz egy "szoros" párharc május második felében, azon kívül "outsider" csapatok egymás közt eljátszadoznak helyenként körömrágós párharcokban, de a WCF-et leszámítva valódi feszültség a győztes kilétét illetően továbbra sem lesz. Ez is több, mint tavaly..

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
A kifakadásom után elég rendesen összeszedte magát a csapat. A meccset természetesen sikerült elveszteni. Pedig Jokic az utolsó percekig ördögien tolta. Legalább nem jött totális összecsuklás. Mondjuk nem tudom ennek mennyire örüljek, mert így marad nagy valószínűséggel mindenki a helyén, ami lényegében egy helyben toporgást jelent.
Mindenesetre a farkasok hete szerencsére kárpótolt a gurulós fociban. 😊
dawyd728
ha edző kuka, ami azért simán mehet mer a keret megvolt a PO-ra akkor már jó volt ez a szezon
Negritis
Kroenke egy smucig tulaj. Nem fog két edzőt fizetni. Ahogy anno Ujirinek se volt hajlandó még átlag GM fizetést se kínálni, erre Torontoban szarból várat épít. Ugyanez a helyzet Connelly-vel. A csávó tavalyig jól draftolt, de minden másban below average. Erre a tavalyi draftot totálisan elszúrta. Mellette egy árva cseréje nem jött be. Sőt sikerült a zseniális cseréivel két monster franchiset "felépítenie" a divízión belül. Mindemellett a padon rohadnak meg a Fariedok. Barton is lejár nyáron. Esélyünk sincs megtartani, mert sikerült haszontalan játékosokkal kimaxolni a sapkát. SF poszton semmi depth nincs Chandler mögött. Plusz legyszívesebben padról néztem volna már idén is. 14. helyen valószínű azonnali kezdőt nem szerzünk. Főleg olyat nem, aki védő oldalon vastag pluszt jelen.
Szóval vannak biztatóbb jelek, mint Murray&Garris&Jokic, de simán azon a pályán vagyunk, h 3-4 évig megrekedünk 45-50 győzelem között, majd újra újjáépíthetünk..
dawyd728
Ott a csapatban egy Jokic, Murray, Harris, Millsap négyes és elégedetlen vagy? Alig várom, hogy a Warriors szurkolók elkezdjenek háborogni, mert idén nem lett meg a 60 győzelem...

Blama, hogy nem lett meg a PO ez tény, de ez az edző hibája, aki Jokicot jegeli, holott a srác már most top 15 játékos és még hol a vége... Murray közben, ha nem másodéves lenne mehetne a MIP címért, Harris bebizonyította, hogy megérdemli a nagy szerződést, Millsap meg még mindig elit játékos.

Azt se látom, hogy hol sikerült elrontani a tavalyi draftot... Szerzett a csapat egy Trey Lyles-t meg egy Lydont a drafton. Ha Mitchell-t hiányolod rá a csapatnak semmi szüksége nem volt és nincs is, szóval hiba lett volna kihúzni.

Való igaz, hogy Fariedet valahogy el kéne boltolni, csak az a baj, hogy a kutyának nem kell, de hátha Plumlee trademill szerződésével sikerül.

Barton mehet Isten hírével, egy felettébb overrated játékos, amit ő hoz Beasley is tudja majd. A 14. pickkel pedig bőven lehet még húzni jó játékost, pl. egy Miles Bridges-szel bele se merek gondolni milyen jó lenne a Nuggets, de ebben amúgy se kell félteni őket a scouting valószínűleg a legjobb a ligában.
Jughead
Millsap jelenleg nem elit játékos, ha csak nem 100 db elit van a ligában. Jövőre valószínű jobb lesz ez tény. Idén a sérülés és az összeszokás miatt nem jött ki belőle a max. Viszont egyre idősebb lesz. 2 év múlva már nem számítok az ideinél jobb Millsapre. Plusz Jokic mellé fontos a fürge lábú, jól védekező 4-es, amiből fog leginkább Millsap veszteni.

Mitchell már most jobb védő, mint Murray, de még talán Harrisnél is. Jokic mellé nagyon fontos, h minél jobban védekező hátvédek legyenek, h a lehető legkevesebb kettő-kettőt kelljen elváltani. Ezenkívül 3db 30+ perces játékos hátvéd poszton simán kell. Mellesleg tudva lévő volt, h Barton nehezen lesz megtartható, illetve kezdő pozíciót szeretne. Illetve Mudiay már tavaly látszott, h egy halott projekt. Van most egy Malik Beasley is a csapatban, akiből azért még bármi lehet, hiszen fiatalabb, mint Mitchell, de ő kizárólag SG, nem combo guard, a handlingje posztjához képest átlag alatti. Azért Barton e tekintetben mérföldekkel előtte van. Nem igazán kedvelem Bartont én sem, legszívesebben cseréltem volna februárban, csak annak milyen üzenete van a fiatalok felé.. Nem egy okos játékos. Gyakran képzeli magát Kobenak, amivel többet tud ártani, ha nem megy neki, mint használ akkor, amikor megy neki. Ebben köztünk nincs vita, h feltehetőleg 15 milliót nem fog érni, mint amit kapni fog, ennek valamelyest örülhetünk, de ez 4 év távlatában fog csak vigasztalni. Mindenesetre rövidtávon Beasley visszaesés lesz mindenképpen.
Egy ezeréves Devin Harris lett hozva tűzoltásnak az év közben, mert Jokic nélkül lehalt a játék és kellett vki a csapatba Murray mellé | , ugye mert Mudiay tapodtat nem fejlődött 3,5 év alatt | , aki tudja valamennyire szervezni a játékot.
Magyarán jelenleg van 3 db guard a csapatban. Devin Harris és Will Barton UFA. Lenne helye Mitchellnek..

Lydon egyelőre semmit nem mutatott. Plusz ugyanazok az erősségei elvileg, mint Lyles&Hernangomez párosnak. Nettó hülyeség volt az a pick. Ha a csere során Mitchell helyett képes lett volna Connelly egy OG Anunoby-t behúzni Lyles mellé egy 13. választási lehetőség segítségével, akkor meg lenne bocsátva neki minden. Még, ha 13. helyen kihúzta volna OG-t, én még azt is elfogadtam volna. Volnavolnavolna... Tetejében Chandler mellett nincs wing depth. Semmi. Jefferson pedig podcastoljon inkább és a pályát kerülje el, amúgy ő is UFA. Mondjuk Chandler is lehet még FA, ha nem hívja le a játékos opcióját, ami még szebbé tenné a nyarunkat. Mondjuk kb 12 milliónál többet nem kapna sehol, de mondjuk bajnoki cím reményében lehet már olcsóbban is aláírna vmi contenderbe. Ha ez bekövetkezne 1-től 3-ig írd és mondd 3 db igazolt játékosunk lenne. 😀😀😀 Ja és ami a legszebb a csapatnak jövőre is (!) 6 db (!) PF-je (!) lesz rosteren, ha csak nem lesz vmi csere, kivásárlás etc!!! 😀😀😀 Mondj még egy csapatot a ligában, aki ennyire barom módon épít csapatot. Ja és van egy Plumlee, aki kb 20. számú | kezdő | center pénzt kap Jokic mögött. Sírni tudnék. Ja és van egy db 14. pick a csapat kezében. Ha senkit nem hozunk vissza FA-ról, illetve Chandler is kilép a szerződéséből, akkor is 100M-n van a csapat, amivel FA nem jön, csak MLE-ért.. Ja és Jokic esetében hosszabbítani kell, szóval jövőre a helyzet tovább bonyolódik. Tetejében olyan GM-je van a csapatnak, aki a McDermott4Harris+Nurkic cserén kívül az összes cseréje nettó ráfizetés. Ellenfelet erősíti (Jazz és Blazers esetében ha lehet mondani közvetlen ellenfeleket), de még hogy, addig a saját csapata max stagnál tőle, de jobb nem lesz. Ja és az egészben ott van Malone, aki 3 év alatt sem érti mitől megy helyenként és mitől nem a csapatnak. clown

Mindenesetre, ha lesz akkora mázlink, mint Murray alkalmával és leesik hozzánk Miles Bridges, ha mindent nem, de sok mindent meg tudnék bocsátani. Nálam már tavaly is favorit volt, a kit látnék legszívesebben a csapatban játékosok között, csak ugye akkor visszament még egyetemre. Idén bármi van muszáj akár feltrade árán is megszerezni. A fiatal hármas magon kívül bármit oda kell adni a #14 mellé. Kérdés egy Lydon, Lyles, Hernangomez, Beasley kvartett közül bárkiben lát-e vki a 10. helyezettek körül fantáziát. Knox nekem nem kell. Mikal Bridges talán-talán, de ő sokkal inkább SG-nek tűnik, akinek a hossza meglehet ugyan SF-re is. Tavalyi nyár után nehéz bizakodni, főleg idén, amikor rengeteg megkerülhetetlen teendő lesz viszonylag szűk mozgástér mellett, amikor nem opció, h kivárunk, mert azzal javítani ugyan nem tudunk, de rosszabbat se teszünk a csapatnak.
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 227
A kifakadásom után elég rendesen összeszedte magát a csapat. A meccset természetesen sikerült elveszteni. Pedig Jokic az utolsó percekig ördögien tolta. Legalább nem jött totális összecsuklás. Mondjuk nem tudom ennek mennyire örüljek, mert így marad nagy valószínűséggel mindenki a helyén, ami lényegében egy helyben toporgást jelent.
Mindenesetre a farkasok hete szerencsére kárpótolt a gurulós fociban. 😊
dawyd728
ha edző kuka, ami azért simán mehet mer a keret megvolt a PO-ra akkor már jó volt ez a szezon
Negritis
Kroenke egy smucig tulaj. Nem fog két edzőt fizetni. Ahogy anno Ujirinek se volt hajlandó még átlag GM fizetést se kínálni, erre Torontoban szarból várat épít. Ugyanez a helyzet Connelly-vel. A csávó tavalyig jól draftolt, de minden másban below average. Erre a tavalyi draftot totálisan elszúrta. Mellette egy árva cseréje nem jött be. Sőt sikerült a zseniális cseréivel két monster franchiset "felépítenie" a divízión belül. Mindemellett a padon rohadnak meg a Fariedok. Barton is lejár nyáron. Esélyünk sincs megtartani, mert sikerült haszontalan játékosokkal kimaxolni a sapkát. SF poszton semmi depth nincs Chandler mögött. Plusz legyszívesebben padról néztem volna már idén is. 14. helyen valószínű azonnali kezdőt nem szerzünk. Főleg olyat nem, aki védő oldalon vastag pluszt jelen.
Szóval vannak biztatóbb jelek, mint Murray&Garris&Jokic, de simán azon a pályán vagyunk, h 3-4 évig megrekedünk 45-50 győzelem között, majd újra újjáépíthetünk..
dawyd728
Ott a csapatban egy Jokic, Murray, Harris, Millsap négyes és elégedetlen vagy? Alig várom, hogy a Warriors szurkolók elkezdjenek háborogni, mert idén nem lett meg a 60 győzelem...

Blama, hogy nem lett meg a PO ez tény, de ez az edző hibája, aki Jokicot jegeli, holott a srác már most top 15 játékos és még hol a vége... Murray közben, ha nem másodéves lenne mehetne a MIP címért, Harris bebizonyította, hogy megérdemli a nagy szerződést, Millsap meg még mindig elit játékos.

Azt se látom, hogy hol sikerült elrontani a tavalyi draftot... Szerzett a csapat egy Trey Lyles-t meg egy Lydont a drafton. Ha Mitchell-t hiányolod rá a csapatnak semmi szüksége nem volt és nincs is, szóval hiba lett volna kihúzni.

Való igaz, hogy Fariedet valahogy el kéne boltolni, csak az a baj, hogy a kutyának nem kell, de hátha Plumlee trademill szerződésével sikerül.

Barton mehet Isten hírével, egy felettébb overrated játékos, amit ő hoz Beasley is tudja majd. A 14. pickkel pedig bőven lehet még húzni jó játékost, pl. egy Miles Bridges-szel bele se merek gondolni milyen jó lenne a Nuggets, de ebben amúgy se kell félteni őket a scouting valószínűleg a legjobb a ligában.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 439
Houston - Minnesota 4-1
Golden State - San Antonio 4-1
Portland - New Orleans 4-1
OKC - Utah 4-1

Toronto - Washington 4-2
Boston - Milwaukee 4-3
Philadelphia - Miami 3-4
Cleveland - Indiana 4-1


Houston - OKC 4-2
Golden State - Portland 4-1

Toronto - Cleveland 2-4
Boston - Miami 4-3


Houston - Golden State 3-4
Boston - Cleveland 1-4


Golden State - Cleveland 4-1
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
A kifakadásom után elég rendesen összeszedte magát a csapat. A meccset természetesen sikerült elveszteni. Pedig Jokic az utolsó percekig ördögien tolta. Legalább nem jött totális összecsuklás. Mondjuk nem tudom ennek mennyire örüljek, mert így marad nagy valószínűséggel mindenki a helyén, ami lényegében egy helyben toporgást jelent.
Mindenesetre a farkasok hete szerencsére kárpótolt a gurulós fociban. 😊
dawyd728
ha edző kuka, ami azért simán mehet mer a keret megvolt a PO-ra akkor már jó volt ez a szezon
Negritis
Kroenke egy smucig tulaj. Nem fog két edzőt fizetni. Ahogy anno Ujirinek se volt hajlandó még átlag GM fizetést se kínálni, erre Torontoban szarból várat épít. Ugyanez a helyzet Connelly-vel. A csávó tavalyig jól draftolt, de minden másban below average. Erre a tavalyi draftot totálisan elszúrta. Mellette egy árva cseréje nem jött be. Sőt sikerült a zseniális cseréivel két monster franchiset "felépítenie" a divízión belül. Mindemellett a padon rohadnak meg a Fariedok. Barton is lejár nyáron. Esélyünk sincs megtartani, mert sikerült haszontalan játékosokkal kimaxolni a sapkát. SF poszton semmi depth nincs Chandler mögött. Plusz legyszívesebben padról néztem volna már idén is. 14. helyen valószínű azonnali kezdőt nem szerzünk. Főleg olyat nem, aki védő oldalon vastag pluszt jelen.
Szóval vannak biztatóbb jelek, mint Murray&Garris&Jokic, de simán azon a pályán vagyunk, h 3-4 évig megrekedünk 45-50 győzelem között, majd újra újjáépíthetünk..

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
A kifakadásom után elég rendesen összeszedte magát a csapat. A meccset természetesen sikerült elveszteni. Pedig Jokic az utolsó percekig ördögien tolta. Legalább nem jött totális összecsuklás. Mondjuk nem tudom ennek mennyire örüljek, mert így marad nagy valószínűséggel mindenki a helyén, ami lényegében egy helyben toporgást jelent.
Mindenesetre a farkasok hete szerencsére kárpótolt a gurulós fociban. 😊
dawyd728
ha edző kuka, ami azért simán mehet mer a keret megvolt a PO-ra akkor már jó volt ez a szezon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
A kifakadásom után elég rendesen összeszedte magát a csapat. A meccset természetesen sikerült elveszteni. Pedig Jokic az utolsó percekig ördögien tolta. Legalább nem jött totális összecsuklás. Mondjuk nem tudom ennek mennyire örüljek, mert így marad nagy valószínűséggel mindenki a helyén, ami lényegében egy helyben toporgást jelent.
Mindenesetre a farkasok hete szerencsére kárpótolt a gurulós fociban. 😊