NBA

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Én meg a sporttv-t nem értem, hogy egy Valencia-Eibar helyett tolhatták volna inkább a 7. meccset élőben.
NB2
Már a kezdet kezdetén mondták. Kaptak egy bizoyos meccskeret számot, amit be kell osztaniuk a POra. Ahhoz hogy maradjon a végére pl a döntő minden meccsét közvetíthessék ami lehet hét meccs is, muszáj tartalékolni. Így persze aztán benn ragadhat néhány lehetőség amit közvetíthettek vilna, de ezt nem leget előre pontisan kikalkulálni. Ezért most ez meccs nem fért bele. Én szoktam a legjobban reklamálni ezek miatt, de ezt most megértem. 😊

Inkább az a kérdés innentől James le tudja-e egymaga győzni a Keletet. Érdekes lesz meddig bírja szuflával
dande
Miután jószerével csak az amerikai sportok maradnak a Sport1-en jövőre (pontosabban NFL és NBA), nyugodtan invesztálhattak volna valami nagyobb csomagra amiben jóval több meccs van.
flzoli
Jövőre már a Bundesliga is náluk lesz a La Liga mellé -> nem lesz több major sport.
empty taxi
A Laliga elvileg a Spíleren lesz
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Én meg a sporttv-t nem értem, hogy egy Valencia-Eibar helyett tolhatták volna inkább a 7. meccset élőben.
NB2
Már a kezdet kezdetén mondták. Kaptak egy bizoyos meccskeret számot, amit be kell osztaniuk a POra. Ahhoz hogy maradjon a végére pl a döntő minden meccsét közvetíthessék ami lehet hét meccs is, muszáj tartalékolni. Így persze aztán benn ragadhat néhány lehetőség amit közvetíthettek vilna, de ezt nem leget előre pontisan kikalkulálni. Ezért most ez meccs nem fért bele. Én szoktam a legjobban reklamálni ezek miatt, de ezt most megértem. 😊

Inkább az a kérdés innentől James le tudja-e egymaga győzni a Keletet. Érdekes lesz meddig bírja szuflával
dande
Miután jószerével csak az amerikai sportok maradnak a Sport1-en jövőre (pontosabban NFL és NBA), nyugodtan invesztálhattak volna valami nagyobb csomagra amiben jóval több meccs van.
flzoli
Jövőre már a Bundesliga is náluk lesz a La Liga mellé -> nem lesz több major sport.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Én lassan azt mondom hogy a Jordan-James ki jobb versenyben, Jordan mellett már csak a 6/6 megnyert döntő van. Mondom úgy, hogy nem szeretem LeBront.
braxa88
Én meg rühellem, de ettől függetlenül is MJ a valaha volt legjobb. A legkeményebb érában, a legfontosabb meccseken hozva magát, egy szezont kihagyva, a Bullst szintén egyedül a hátán cipelve (eleinte) lett meg az a 6/6!
♉gaben♉
A jelenlegi Cavs is csak miatta tart és tartott ott ahol tart. De mondhatnám ezt a korábbi Heat-re is. Szerintem mindkét csapat szinte miatta nyerte meg a bajnokságot. Nyert már két csapattal is mindegy kik voltak körülötte, ami szerintem nagy dolog. Kíváncsi leszek nyáron megy-e LA-be és ha igen ott összejön-e neki valami?


több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Én lassan azt mondom hogy a Jordan-James ki jobb versenyben, Jordan mellett már csak a 6/6 megnyert döntő van. Mondom úgy, hogy nem szeretem LeBront.
braxa88
Én meg rühellem, de ettől függetlenül is MJ a valaha volt legjobb. A legkeményebb érában, a legfontosabb meccseken hozva magát, egy szezont kihagyva, a Bullst szintén egyedül a hátán cipelve (eleinte) lett meg az a 6/6!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
Ez a Kelet amugy egy vicc. Nem elmenve James kepessegei es erdemei mellett, de legyen akarmilyen jo jatekos is valaki, az a tobbi csapatra nezve is nagyon gaz, hogy gyakorlatilag egy ember uralja az egesz konferenciat gyakorlatilag egy evtizede.
Duff
Ha nyugaton lenne, azt uralná.
Sobri Jóska
a döntőbeli mérlege ékesen cáfolja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ez a Kelet amugy egy vicc. Nem elmenve James kepessegei es erdemei mellett, de legyen akarmilyen jo jatekos is valaki, az a tobbi csapatra nezve is nagyon gaz, hogy gyakorlatilag egy ember uralja az egesz konferenciat gyakorlatilag egy evtizede.
Duff
Ha nyugaton lenne, azt uralná.
Sobri Jóska
Nem

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Ez a Kelet amugy egy vicc. Nem elmenve James kepessegei es erdemei mellett, de legyen akarmilyen jo jatekos is valaki, az a tobbi csapatra nezve is nagyon gaz, hogy gyakorlatilag egy ember uralja az egesz konferenciat gyakorlatilag egy evtizede.
Duff
Ha nyugaton lenne, azt uralná.

több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Ez a Kelet amugy egy vicc. Nem elmenve James kepessegei es erdemei mellett, de legyen akarmilyen jo jatekos is valaki, az a tobbi csapatra nezve is nagyon gaz, hogy gyakorlatilag egy ember uralja az egesz konferenciat gyakorlatilag egy evtizede.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Simmonsnak meg kell tanulnia dobni, mert így nem lesz topjátékos
 pbs.twimg.com/media/DcVE8MTUQAEiwGb.jpg:large

Én lassan azt mondom hogy a Jordan-James ki jobb versenyben, Jordan mellett már csak a 6/6 megnyert döntő van. Mondom úgy, hogy nem szeretem LeBront.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Néztem a Celtics-76ers meccset hajnalban, hát ez a leolvadás amit a 76ers csinált a második negyed végénél, nagyon kemény volt látni, hogy semmi nem jön nekik össze, a Celticsnek meg minden, valami 25+ pontot dobtak kb. 5 perc alatt.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Macska az egérrel, avagy James & Co harca a Raptors-szal. Lassan már nekem fáj mennyire zsebre vannak téve. Pedig az idei Cavs minden, csak nem félelmetes.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Értelek, de a szolgáltatók adatai nem hivatalosak se a csatornák, se a reklámügynökségek felé, valamint nem is végezhetnek ilyen mérést a hatályos adatvédelmi törvények miatt.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
Már mondtam, tematikus csatornánál, mivel nem mérhető pontosan a nézettség (minden adat hibahatáron belüli 1-2%), ezért annak vélelmezett alakulása semmilyen döntést nem befolyásol.
Sobri Jóska
kábel tv, settopboxok világában elég pontos adatokat lehet szerezni
(más kérdés hogy a Telekom odaadhatja-e a csatornának a pontos adatokat)
de az 1-2%s hibahatár is bőven olyan hogy ha 10%nézi a spanyol meccset 2% meg az nba-t akkor nincs miről beszélni
Negritis
Hivatalos mérést csak az AGB Nielsen végez.
Az 1-2% az a tematikus csatornák nézettsége, a hibahatár az ilyen méréseknél 5%.
Ezért nem releváns maga a nézettség.
A SportTv-nél se a nézettség a fontos, hanem a marketingelhető brand, vagyis, hogy egy adott műsorsávhoz passzítható legyen konkrét reklám, minél magasabb értéken.
Sobri Jóska
a telekom tudja hogy milyen csatorna megy 1-1 settopbox-n
más kérdés hogy ezt nyilvánossá teheti vagy sem
(és sztem a digi, upc ... is)
és a "brand marketingelhetősége" összefügg azzal hogy mennyien nézik
nyílván nem csak attól függ, de összefügg vele

nyilván egy spanyol bajnoki közbe van értelme tolni egy utazási irodát míg nb2 esetében nyugtató kell

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
10%-ot nagyon kevés sportesemény tud.
Érdemes megnézni pl. ezt:

 brandtrend.hu/media/2018/04/RATINGS_2018_w16.pdf

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Már mondtam, tematikus csatornánál, mivel nem mérhető pontosan a nézettség (minden adat hibahatáron belüli 1-2%), ezért annak vélelmezett alakulása semmilyen döntést nem befolyásol.
Sobri Jóska
kábel tv, settopboxok világában elég pontos adatokat lehet szerezni
(más kérdés hogy a Telekom odaadhatja-e a csatornának a pontos adatokat)
de az 1-2%s hibahatár is bőven olyan hogy ha 10%nézi a spanyol meccset 2% meg az nba-t akkor nincs miről beszélni
Negritis
Hivatalos mérést csak az AGB Nielsen végez.
Az 1-2% az a tematikus csatornák nézettsége, a hibahatár az ilyen méréseknél 5%.
Ezért nem releváns maga a nézettség.
A SportTv-nél se a nézettség a fontos, hanem a marketingelhető brand, vagyis, hogy egy adott műsorsávhoz passzítható legyen konkrét reklám, minél magasabb értéken.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
Már mondtam, tematikus csatornánál, mivel nem mérhető pontosan a nézettség (minden adat hibahatáron belüli 1-2%), ezért annak vélelmezett alakulása semmilyen döntést nem befolyásol.
Sobri Jóska
kábel tv, settopboxok világában elég pontos adatokat lehet szerezni
(más kérdés hogy a Telekom odaadhatja-e a csatornának a pontos adatokat)
de az 1-2%s hibahatár is bőven olyan hogy ha 10%nézi a spanyol meccset 2% meg az nba-t akkor nincs miről beszélni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
Már mondtam, tematikus csatornánál, mivel nem mérhető pontosan a nézettség (minden adat hibahatáron belüli 1-2%), ezért annak vélelmezett alakulása semmilyen döntést nem befolyásol.

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Amúgy Szaniszló múltkor mondta, bíznak benne, h vasárnap este fél 10-re 7. meccs jön össze. Nem azt mondta, h vasárnapra, hanem pontos idősávot mondott. Ebből azt veszem ki, h vagy az NBA a pecs, amiért rugalmatlan és a 19 óriási meccsre nem engedte, h elcseréljék a fél 10-est. Másrészt lehet a sport tv és a la liga közötti szerződés miatt kellett a spanyol focit adni, esetleg egyik sem, hanem a sport tv nézettségi adatai alapján inkább adtak egy Valencia-Eibar meccset, ahol így is nagyobb nézettségre számíthattak, mint egy esetleges utolsó alkalommal Cavs-ben játszó Jamest.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 943
Persze, pénz, értem én, de mint néző úgy érzem nincs meg a tökéletes kiszolgálás. Alapszakaszban van egy héten 30+ meccs, abból látunk 2-t. Még ezt benyelem, mert egy 82 meccses alapszakasz rákészülés a PO-ra. Gyakorlatilag a rivalry meccsek amik fontosak, meg a végén a PO-ba kerülés miatti hajtás. De a PO az más kávéház, ott már minden meccs fontos, ott azért a heti 3 meccs sem valami sok.
Egy biztos, hogy aki igazán szereti az NBA-t az nem a sporttv-n nézi és egyébként engem sem igazán érdekel, csak megjegyeztem 😊
NB2
az a baj h anno egy nb2es meccsnek is nagyobb nézettsége volt mint egy nba-nek
Negritis
Es ez a nehezen hiheto pedig igaz. Belso infobol tudom en is, hogy a magyar foci ut mindent...az a fajo pont nem a la liga.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
Persze, pénz, értem én, de mint néző úgy érzem nincs meg a tökéletes kiszolgálás. Alapszakaszban van egy héten 30+ meccs, abból látunk 2-t. Még ezt benyelem, mert egy 82 meccses alapszakasz rákészülés a PO-ra. Gyakorlatilag a rivalry meccsek amik fontosak, meg a végén a PO-ba kerülés miatti hajtás. De a PO az más kávéház, ott már minden meccs fontos, ott azért a heti 3 meccs sem valami sok.
Egy biztos, hogy aki igazán szereti az NBA-t az nem a sporttv-n nézi és egyébként engem sem igazán érdekel, csak megjegyeztem 😊
NB2
az a baj h anno egy nb2es meccsnek is nagyobb nézettsége volt mint egy nba-nek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 025 — nabege2@yahoo.com
Persze, pénz, értem én, de mint néző úgy érzem nincs meg a tökéletes kiszolgálás. Alapszakaszban van egy héten 30+ meccs, abból látunk 2-t. Még ezt benyelem, mert egy 82 meccses alapszakasz rákészülés a PO-ra. Gyakorlatilag a rivalry meccsek amik fontosak, meg a végén a PO-ba kerülés miatti hajtás. De a PO az más kávéház, ott már minden meccs fontos, ott azért a heti 3 meccs sem valami sok.
Egy biztos, hogy aki igazán szereti az NBA-t az nem a sporttv-n nézi és egyébként engem sem igazán érdekel, csak megjegyeztem 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
Szaniszló anno jópárszor elmondta, hogy nem olyan egyszerű ez

1-1 párharc első 4 meccsére könnyű tervezni, még 5. esetleg 6. meccset is be lehet tervezni
viszont a 7. meccs már necces szóval oda extra kell

és biztos hogy van extra, de vajon egy első körös párharc 7. meccsét szeredni vagy egy conf döntőét?
számomra nem kérdés + 2018-ban ne legyen már ez gond

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 943
Én meg a sporttv-t nem értem, hogy egy Valencia-Eibar helyett tolhatták volna inkább a 7. meccset élőben.
NB2
Már a kezdet kezdetén mondták. Kaptak egy bizoyos meccskeret számot, amit be kell osztaniuk a POra. Ahhoz hogy maradjon a végére pl a döntő minden meccsét közvetíthessék ami lehet hét meccs is, muszáj tartalékolni. Így persze aztán benn ragadhat néhány lehetőség amit közvetíthettek vilna, de ezt nem leget előre pontisan kikalkulálni. Ezért most ez meccs nem fért bele. Én szoktam a legjobban reklamálni ezek miatt, de ezt most megértem. 😊

Inkább az a kérdés innentől James le tudja-e egymaga győzni a Keletet. Érdekes lesz meddig bírja szuflával
dande
Ezt megértem, csak éppen fél10-től Houston-Utah első meccs volt. Tehát a meccs adott volt, csak éppen másik kellett volna 😊
(másik fórumon beszéljük, hogy a Spíler sem tökéletes, de azért az NHL-el egy picit máshogy bánnak)
NB2
ebbe nem latunk bele.itt szerzodesek vannak.Sztem te sem gondolod komolyan h szivesebben adtak az elso meccset mint a 7. eldontot?
Az nhl is mas ceg mas kavehaz mas szerzodes mas csomag.itt minden penzrol szol.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 025 — nabege2@yahoo.com
Én meg a sporttv-t nem értem, hogy egy Valencia-Eibar helyett tolhatták volna inkább a 7. meccset élőben.
NB2
Már a kezdet kezdetén mondták. Kaptak egy bizoyos meccskeret számot, amit be kell osztaniuk a POra. Ahhoz hogy maradjon a végére pl a döntő minden meccsét közvetíthessék ami lehet hét meccs is, muszáj tartalékolni. Így persze aztán benn ragadhat néhány lehetőség amit közvetíthettek vilna, de ezt nem leget előre pontisan kikalkulálni. Ezért most ez meccs nem fért bele. Én szoktam a legjobban reklamálni ezek miatt, de ezt most megértem. 😊

Inkább az a kérdés innentől James le tudja-e egymaga győzni a Keletet. Érdekes lesz meddig bírja szuflával
dande
Ezt megértem, csak éppen fél10-től Houston-Utah első meccs volt. Tehát a meccs adott volt, csak éppen másik kellett volna 😊
(másik fórumon beszéljük, hogy a Spíler sem tökéletes, de azért az NHL-el egy picit máshogy bánnak)
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én meg a sporttv-t nem értem, hogy egy Valencia-Eibar helyett tolhatták volna inkább a 7. meccset élőben.
NB2
Már a kezdet kezdetén mondták. Kaptak egy bizoyos meccskeret számot, amit be kell osztaniuk a POra. Ahhoz hogy maradjon a végére pl a döntő minden meccsét közvetíthessék ami lehet hét meccs is, muszáj tartalékolni. Így persze aztán benn ragadhat néhány lehetőség amit közvetíthettek vilna, de ezt nem leget előre pontisan kikalkulálni. Ezért most ez meccs nem fért bele. Én szoktam a legjobban reklamálni ezek miatt, de ezt most megértem. 😊

Inkább az a kérdés innentől James le tudja-e egymaga győzni a Keletet. Érdekes lesz meddig bírja szuflával
dande
Miután jószerével csak az amerikai sportok maradnak a Sport1-en jövőre (pontosabban NFL és NBA), nyugodtan invesztálhattak volna valami nagyobb csomagra amiben jóval több meccs van.