NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
dawyd728 3 707
Ez a nem megyünk a fehér házba, nem is hívtalak benneteket történet annyira, de annyira unalmas, h arra szavakat se találok. Mindenki mondja a saját igazát, a saját maga körüli kis/nagy buborékban. Szép új világ..
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Kobenál számít a szám is 😉
Negritis
ha Champion éra, akkor 8-as, nem?
slowmotion
A 24-es már az addidasos volt?
Cowboykarcsi90
úgy nézem, igen.
ugye '96-ban még Champion volt az egyedüli mezszállító a ligában, '97-től jött a Nike és a Starter, 2006-tól pedig az Adidas lett a kizárólagos.
és ugye 2006 őszén váltott KB 8-ról 24-re.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kobenál számít a szám is 😉
Negritis
ha Champion éra, akkor 8-as, nem?
slowmotion
A 24-es már az addidasos volt?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Kobenál számít a szám is 😉
Negritis
ha Champion éra, akkor 8-as, nem?
Off lesz..vannak kosarmezeim (a champion erabol)
Lebron - Cavs - piros
Iverson - Sixers - feher
Kobe - Lakers - Sarga
Kobe - USA - Kek

effektive popec allapotban vannak, hol tudok utananezni, hogy mennyiert tudnam meghirdetni oket eladasra?
ZoliMP
aztán orlandói Shaq mezed-e van-e?

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
Off lesz..vannak kosarmezeim (a champion erabol)
Lebron - Cavs - piros
Iverson - Sixers - feher
Kobe - Lakers - Sarga
Kobe - USA - Kek

effektive popec allapotban vannak, hol tudok utananezni, hogy mennyiert tudnam meghirdetni oket eladasra?
ZoliMP
Kobenál számít a szám is 😉

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Off lesz..vannak kosarmezeim (a champion erabol)
Lebron - Cavs - piros
Iverson - Sixers - feher
Kobe - Lakers - Sarga
Kobe - USA - Kek

effektive popec allapotban vannak, hol tudok utananezni, hogy mennyiert tudnam meghirdetni oket eladasra?
ZoliMP
Az internetet javaslom.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 980
Off lesz..vannak kosarmezeim (a champion erabol)
Lebron - Cavs - piros
Iverson - Sixers - feher
Kobe - Lakers - Sarga
Kobe - USA - Kek

effektive popec allapotban vannak, hol tudok utananezni, hogy mennyiert tudnam meghirdetni oket eladasra?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
NBA jartas embereket kerdem, mitol lenne eros a kelet ujra?
Miert van az hogy a nyugat enniyre dominans?
Nem vagyok napra kes, de mindehol azt olvasom vagy hallom hogy a nyugati 7. siman bejutna keleten...
ZoliMP
A nyugati 7. Nyugaton is bejutott a PO-ba.
A döntőbe meg max akkor jutna, ha James nem keleten lenne.

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 903 — Deion Sanders for president!
Idén nem jól vásárolt a kiskirály!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
ha nem vagy napra kés, legyél estére villa

mindenestre kelet erősödik, ha James marad keleten ÉS nem megy a phillybe akkor lehet 3 legit csapat + raptors

de James valszeg megy nyugatra (hou, lal ...)
és ez a gond, a sztárok mennek nyugatra mert úgy érzik onnan esélyesebb nyerni mert erősebbek a csapatok "alapjai"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 980
NBA jartas embereket kerdem, mitol lenne eros a kelet ujra?
Miert van az hogy a nyugat enniyre dominans?
Nem vagyok napra kes, de mindehol azt olvasom vagy hallom hogy a nyugati 7. siman bejutna keleten...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
 twitter.com/Kantrowitz/status/1003461683010867200

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 980
amúgy Lue legalább akkora barom volt h nem kért időt
Negritis
Kb 1,5 másodpercnél kérhetett volna. Miután JR leszedte és kijátszotta volna a tök üresen a palánkkal szemben a triplán álló Jamesnek, annál jobb dobóhelyzetet nem lehetett volna könnyebben felrajzolni. Persze hibázott, h 1,5-nél nem kért időt, amikor lejöhetett már neki is, h JR azt se tudja milyen rendezvényen van. Azért JR szintjére nem tenném.
dawyd728
lebrob mutogatta h ido ..a birok ignoraltak vagy nem tudom😊
több mint 5 éve
dawyd728 3 707
amúgy Lue legalább akkora barom volt h nem kért időt
Negritis
Kb 1,5 másodpercnél kérhetett volna. Miután JR leszedte és kijátszotta volna a tök üresen a palánkkal szemben a triplán álló Jamesnek, annál jobb dobóhelyzetet nem lehetett volna könnyebben felrajzolni. Persze hibázott, h 1,5-nél nem kért időt, amikor lejöhetett már neki is, h JR azt se tudja milyen rendezvényen van. Azért JR szintjére nem tenném.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
amúgy Lue legalább akkora barom volt h nem kért időt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/29785425_826113294264532_1045422192629645312_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=CvaUB-l-stUQ7kNvgFH3AqR&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYCxcqXzFpajG8eRe4SRO5Fwwt8YR-ugCxgDfLAgDZNMCQ&oe=664E5D2E
JR CHALLENGE | Where is he going!?! 😂 #JRSmithChallenge | By Samuel GrubbsFacebook
Where is he going!?! 😂 #JRSmithChallenge


JR Smith challenge 😀

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gyertek már át FK-ra, ne két helyre kelljen írni 😊
több mint 5 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Az azert komoly, hogy igy az utolso percekben alkalmazzak a hack-a-capelat...nezhetetlen ez most igy...


több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
akkor megint cavs-gsw 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 928 — Cowboys fan
Szamomra raadasul a jelenlegi rivalizalasok a kozeleben sincsenek annak, amikor anno egy Bulls es egy Lakers, vagy mondjuk egy Bulls es egy Utah osszecsapott. Na ott ment a gyilok.

De ez nonsense vita, pontosan ugyanolyan, mint hogy Puskas vagy CR jobb-e. Szeretem Jamest, de nalam akkor sem lesz #1, hogyha meg nyer ket vagy harom gyurut.
Stez
Vagy a Barkley féle Phoenix, vagy Clyde Drexler féle Portland. Azok felejthetetlen párharcok voltak.
gyurczi
persze, meg a Kemp-Payton fémjelezte Sonics, meg a Knickset a hátán cipelő Ewing...
az a helyzet, hogy mindenki arról nosztalgiázik, amin felnőtt. apám például a múltkor a régi Celticset emlegette valami kapcsán (szerintem Auerbach csapatát, ami végigalázta a ligát a hatvanas években), mert ő meg őket látta fiatalon. nekem már a Dream Team tagjai voltak a legendák, meg A játékosok (mínusz Bird, mert ő amikor nem alkalmazgatta a trademark dobását, akkor állandóan a kispad mellett hasalt a dereka miatt).

nyilván azért, mert mindenki arra akar fiatalon hasonlítani, azt heroizálja, aki akkor a legnagyobb sztár. én is látom a mostani legjobbakat, és tényleg a fülükön pörgetve be tudnák dobni a labdát, de hát a liga játékosainak túlnyomó része is 5-15 évvel fiatalabb nálam, nekem ők már nem lesznek, nem lehetnek hősök, az ő küzdelmüket már nem fogom eposzinak látni.
több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Szamomra raadasul a jelenlegi rivalizalasok a kozeleben sincsenek annak, amikor anno egy Bulls es egy Lakers, vagy mondjuk egy Bulls es egy Utah osszecsapott. Na ott ment a gyilok.

De ez nonsense vita, pontosan ugyanolyan, mint hogy Puskas vagy CR jobb-e. Szeretem Jamest, de nalam akkor sem lesz #1, hogyha meg nyer ket vagy harom gyurut.
Stez
Vagy a Barkley féle Phoenix, vagy Clyde Drexler féle Portland. Azok felejthetetlen párharcok voltak.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
egyébként ugyanúgy ahogy az ISO korszak játékát nehezen viselnék a mai játékosok
Jordanék meghalnának ma a pályán mert nem bírnák levegővel annyit változott a játék

ha pedig valaki jön azzal, hogy de alkalmazkodna, akkor megint ott van h jah, csak akkor meg a mostaniakra is igaz

szal a korszakokat önmagukban kell kezelni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Talán a 6/6-os döntő mérleg miatt, de nálam Jordan körül van egy olyan "legyőzhetetlen" aura, ami Jamesnek már sosem lesz meg. Viszont ez az amerikai sportmédia által az utóbbi hetekben már nagyon látványosan erőltetett vita, hogy "James jobb-e mint Jordan volt?" végtelenül unalmas és sehova sem vezető.
Kampman
Nem csak a 6/6 miatt van ez, de szvsz nalam sem lesz sosem kerdes. Jordan>all.
Es azert szamomra azt a korszakot sem lehet osszehasonlitani a mostanival. Akkor utottek-vagtak, es abszolut nem vagyok biztos benne, hogy az akkori stilust rengeteg jelenlegi sztar nem birna. A sporik is mashogy fujtak, gyakrabban hagytak a kemeny jatekot.

Meg en amondo vagyok, az akkori sztarok szamomra etalonok, akkor is, ha gyuloltem peldaul Bryantet, a Lakerst, de Malone-t es Stocktont is, tiszta szivbol. Jordan pedig egy nagypofaju pocs volt, de o a palyan megmondta, hogy most hulyere fog venni es megcsinalta, pont. Es nem hibazott, amikor kellett, akkor sosem.

Szamomra raadasul a jelenlegi rivalizalasok a kozeleben sincsenek annak, amikor anno egy Bulls es egy Lakers, vagy mondjuk egy Bulls es egy Utah osszecsapott. Na ott ment a gyilok.

De ez nonsense vita, pontosan ugyanolyan, mint hogy Puskas vagy CR jobb-e. Szeretem Jamest, de nalam akkor sem lesz #1, hogyha meg nyer ket vagy harom gyurut.
Stez
Mellesleg jóval erősebb volt a mezőny. Azért James amilyen keleten húzta be az összes döntőjét az vicc.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Talán a 6/6-os döntő mérleg miatt, de nálam Jordan körül van egy olyan "legyőzhetetlen" aura, ami Jamesnek már sosem lesz meg. Viszont ez az amerikai sportmédia által az utóbbi hetekben már nagyon látványosan erőltetett vita, hogy "James jobb-e mint Jordan volt?" végtelenül unalmas és sehova sem vezető.
Kampman
Nem csak a 6/6 miatt van ez, de szvsz nalam sem lesz sosem kerdes. Jordan>all.
Es azert szamomra azt a korszakot sem lehet osszehasonlitani a mostanival. Akkor utottek-vagtak, es abszolut nem vagyok biztos benne, hogy az akkori stilust rengeteg jelenlegi sztar nem birna. A sporik is mashogy fujtak, gyakrabban hagytak a kemeny jatekot.

Meg en amondo vagyok, az akkori sztarok szamomra etalonok, akkor is, ha gyuloltem peldaul Bryantet, a Lakerst, de Malone-t es Stocktont is, tiszta szivbol. Jordan pedig egy nagypofaju pocs volt, de o a palyan megmondta, hogy most hulyere fog venni es megcsinalta, pont. Es nem hibazott, amikor kellett, akkor sosem.

Szamomra raadasul a jelenlegi rivalizalasok a kozeleben sincsenek annak, amikor anno egy Bulls es egy Lakers, vagy mondjuk egy Bulls es egy Utah osszecsapott. Na ott ment a gyilok.

De ez nonsense vita, pontosan ugyanolyan, mint hogy Puskas vagy CR jobb-e. Szeretem Jamest, de nalam akkor sem lesz #1, hogyha meg nyer ket vagy harom gyurut.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
amúgy lehet szidni Jamest, nekem sem a szívem csücske, de megint megcsinálta a döntőt. ráadásul védekezéssel verték meg a bostont, ami elképesztő.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.