Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
MP most éppen egy atomlaggos liveot tol a Sándor Palota előtt. Ez egy L (amiből W lesz?)Fidesz biztos úgy ment el, hogy megváltoztatta a wifi kódot!
zacknorb
1 hónapja
Sztem ez qrva nagy 🤣
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
kontroll.hu"A Kontroll információi szerint a mai napon közérdekű bejelentést tett a Legfőbb Ügyészségen Szántó Georgina, Sulyok Tamás köztársasági elnök volt kommunikációs igazgatója. A bejelentése minden bizonnyal kapcsolatban áll a mai Facebook-bejegyzésével, amiben Szántó Georgina arról írt, hogy korábban személyesen tájékoztatta Sulyok Tamást arról, hogy milyen problémák vannak az államfőt és más kormányzati tisztviselőket is rendszeresen szállító honvédségi repülőgépek biztonságos működésével. Szántó Georgina ugyanis beszélt két pilótával, akik jelenleg is a Magyar Honvédségben szolgálnak. Elmondásuk szerint a kormánygépként is használt honvédségi repülőknél súlyos hiányosságok vannak a szabályzatkezelés, az elméleti oktatás és összességében a repülésbiztonság terén, ami szerintük akár emberéleteket is veszélyeztethet. A két tapasztalt katonai repülőgéppilóta azt is elmondta, hogy korábban hiába jelezték a biztonsági protokollok megsértését a HM felé, a jelentéseikre nem kaptak választ. Ugyanígy járt Szántó Georgina is a Sándor-palotában: a Magyar Honvédség főparancsnokának számító Sulyok Tamás a volt kommunikációs igazgató szerint hivatalosan nem intézkedett, arra hivatkozott, hogy nem akar szembemenni a honvédelmi miniszterrel.
"Felvetettem neki, hogy szerintem ez nem szembe menés, hanem intézkedés a hatásköre szerint, s hogy arra gondolt-e, hogy adott esetben 20-30-40 ember ül még mögötte azon a gépen, nem csak ő utazik. S hogy ő, birtokában egy ilyen információnak – feltéve, hogy fedi a valóságot a pilóták állítása – nem csupán a saját biztonságáért felel, hanem mindenki máséért is, akik azokon a gépeken utaznak. Azt felelte erre az elnök, hogy ez más repülőkön is így van szerinte, de hogy amúgy meg ne izguljak, mert megbízta a főigazgatót – aki korábban a Honvédelmi Minisztériumban dolgozott -, hogy bizalmasan kezelve az ügyet, minden alkalommal, minden utazás előtt jelezze, hogy kizárólag ezzel a két pilótával akar utazni, őket osszák be az ő útjaira. Megkérdeztem tőle, mi lesz azokkal, akiknek nincsen ilyen kiváltságuk? A katonákkal, a személyzettel? (...) Azt felelte, hogy mindenre neki sincsen ráhatása, mindennel neki sincsen ideje és kedve foglalkozni…" - emlékezett vissza a történtekre a Facebookon Szántó Georgina, aki hangsúlyozta, hogy a pilóták nem másokat akartak támadni, hanem rendszerhibákról beszéltek.
"Hogy a pilóták szakmai aggályai és ebből fakadó félelme megalapozott volt-e, nem tudom. Azt viszont tudom, hogy ezek az aggályok eljutottak a Magyar Honvédség főparancsnokához. És tudomásom szerint nem történt olyan vizsgálat, amely kizárhatta volna őket" - zárta bejegyzését Szántó Georgina, aki nem sokkal az eset után benyújtotta a felmondását Sulyok Tamásnak, de a posztjáról végül csak az után bocsátotta el az államfő, hogy a Karmelitából is jelzéseket kapott róla."
Na azért ez aztán hátaztán...
1 hónapja
MP most éppen egy atomlaggos liveot tol a Sándor Palota előtt. Ez egy L (amiből W lesz?)
Poloska vagyok.
1 hónapja
Még el se indult nyomozásoknál? Kizárt. 8-10 a jogerős ítélet.Mivel neked az az állításod, hogy jogerős letöltendőt nem kap senki, erre jó eséllyel 4 év alatt nem fogunk választ kapni.Első fokon, jogerő nélkül se?
gabokocka
Őszentsége Sobri Jóska
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
Az következik az egyikből a másikra nézve, hogy tulajdonképpen egyik "fogadásnak" sincs értelme.Választás volt, mert nem mert Orbán allint tolni.De hát mivel választás se volt, miért lenne elszámoltatás 😊Nem lesz érdemi elszámoltatás.Dőlnek a dominók. a vajon lesz vádalalkú? Vagy Ő amolyan kishal.Sobri, Te mondd, hogy nem lesz elszámoltatás, a Te hangod mélyebb. 😊
telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
KB23
somoskovig
Írj 10 főgeci nevet, abból egy se kerül sittre.
Ennek a csókának most hallom a nevét először, intézett egy tóthgabi állást valakinek. Ha szerinted ez a NER főbűne és számodra az a várva várt elszámoltatás, hogy egy ilyen piti, mindennapos urambátyámkodás kiderül a több ezerből, illetve ennyivel megelégszel, akkor számodra lesz elszámoltatás.
Őszentsége Sobri Jóska
gabokocka
De abból, hogy Orbán mit nem mert megtenni, mi következik arra nézve, hogy MP mit fog tenni?
Miből következik, hogy lesz elszámoltatás a politikai kommunikációban elhangzó bullshiteken kívül?
Én örülnék egy valódi elszámoltatásnak, győzz meg, hogy erre valódi esély mutatkozik, és nem annyi az érved, hogy "mert Orbán nem merte elhalasztani a választást".
Őszentsége Sobri Jóska
Mert bármi is lesz a vége, meg lesz magyarázható. Te azzal indoklod meg, hogy lett választás, hogy Orbán nem mert allint tolni. Tényként. Miközben ezer oka lehetett. Mondjuk az, hogy végig azt hitte, hogy nyerni fog.
Ha mondok 10 főgecit most, és a végén egyik se kerül rács mögé, akkor majd megindoklom azzal, hogy ezek szerint mind a tíz csak politikailag volt geci, jogilag nem. És politikailag megkapták az elszámolást, el lettek zavarva **csába. Vagyis valahol igazam volt.
Nem egyszerűbb csak simán leírni a véleményünket és kész? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
Én azért látok esélyt jogilag is véghez vihető, úgymond elszámoltatásra, mert szerintem Magyar Pétert - ellenben a 2010-es Orbán Viktorral - nagyon fűti a személyes bosszúvágy. Amilyen szinten őt ütötte-vágta a kormányzati propaganda a Partizános kiugró interjú óta, az szerintem kellően megágyazott annak, hogy ő ennek utána menjen, amennyire lehetséges.Illetve az eddigi megnyilvánulásaiból nekem kifejezetten az idealista és nagy igazságérzettel rendelkező személyiségtípus jön le róla, aki az eddigi országjárása során nagyjából levetkőzte magáról (de legalábbis kordában tartja) a korábbi hübriszt.
szaba
Azért amennyi és amilyen emberekkel találkozott az országjárása során az bőven adhatott pofonokat az egójának és az eddigi buroknak amiben élt.
Nameg az elmondott beszédei se arra utalnak, hogy ők itt a fasza gyerekek akik mindent tudnak, a népnek meg kuss, mert tudja, hogy ez nem egy homogén bázis és pikk-pakk repülhet az éléről, hisz ha az alapszervezet rendben van, akkor akár belülről, de akár kívülről tudnak keríteni egy új miniszterelnököt.
Továbbá a nép pontosan azt várja, hogy ne kisvadak legyenek elkapva, hanem nagyvadak elszámoltatva és ha kell, akkor hazahozva.
1 hónapja
Én azért látok esélyt jogilag is véghez vihető, úgymond elszámoltatásra, mert szerintem Magyar Pétert - ellenben a 2010-es Orbán Viktorral - nagyon fűti a személyes bosszúvágy. Amilyen szinten őt ütötte-vágta a kormányzati propaganda a Partizános kiugró interjú óta, az szerintem kellően megágyazott annak, hogy ő ennek utána menjen, amennyire lehetséges.
1 hónapja
MP bekezdett 😀19:30-kor kiadott egy levelet az ügyvezető fideszeseknek, hogy akkor 22-ig küldjék meg, hogy május 9 16:00 után milyen döntéseket hoztak és milyen kötelezettségeket vállaltak.
1 hónapja
Még ezt se gondolom.Valószínű sajna, de akkor max 4 év múlva olyan simán repülnek, h sanszuk nem lesz a választáson.Engem nem érdekel hogy mivel ültetik le a fideszest, kamuállás, tilosban parkolás, tescos legolopásVágom, de én ezt se gondolom.
csak üljön minél több
atapapa
Tényleg ismer mindenki mindenkit.
Fideszes ismerősöm, aki egy ponton államtitkárságig vitte, azt mondta a jelenlegi kormányból több embernek van a telószáma a telefonjában, mint az előzőekből.
Ezzel arra utalok, hogy ez nem egy teljesen új garnitúra, nem a semmiből jöttek, és a korábbit nem lehet úgy robbantani, hogy a jelenlegi ne sérüljön.
Biztos lesznek olyan piti ügyek amiknek lesz felelőse, büntetése, de ezek se a nagykutyákat fogják érinteni, nem az ország, minisztériumok, a párt vezetőit, nem az ismert neveket, nem Orbánt, Lázárt, Németh Szilárdot, Kubatovot, Kocsist, stb. Legfeljebb a klientúra néhány tagját.
És így azért lesz hiányérzet.
Ja, és azt kívánom, hogy ne legyen igazam.
Őszentsége Sobri Jóska
Pep71
Ha élhetően elműködtetik az országot (és hatalomtechnikailag hozzák az alapot), akkor 2030-ban nem ez lesz az emberek prioritása, mondhatni ez szépen elsikkad, ahogy 2014-ben se bukott a Fidesz mert igéreteik ellenére le se szarták Gyurcsányék elszámoltatását, pedig 2010 előtt ez volt az egyik legnépszerűbb kampányígéretük, de a konjunktúra ezt simán és nagyon felülírta.
1 hónapja
Csak a cimeket neztem meg. Jo, hat nekik talan nehezebb lesz. 😀Ha egy Bayer, Bencsik, Stefka át tudta menteni magát, akkor én se gondolom, hogy ezek a noname fiatalok ne tudnák. Nem idén, vagy jövőre, de idővel biztosan. Addig meg ha mindenképpen írni akarnak, majd írnak a Blikkbe kolbaszfesztiválokról vagy filmekről, vagy az atv.hu-ra az üzbég választásokról, ahova van kapcsolatuk.
De szerintem nekik is van/lesz hova menniuk. Lattunk mar durvabb palfordulasokat es atrendezoseket, ki hova kezd el hirtelen besimulni.
Stez
1 hónapja
Valószínű sajna, de akkor max 4 év múlva olyan simán repülnek, h sanszuk nem lesz a választáson.Engem nem érdekel hogy mivel ültetik le a fideszest, kamuállás, tilosban parkolás, tescos legolopásVágom, de én ezt se gondolom.
csak üljön minél több
atapapa
Tényleg ismer mindenki mindenkit.
Fideszes ismerősöm, aki egy ponton államtitkárságig vitte, azt mondta a jelenlegi kormányból több embernek van a telószáma a telefonjában, mint az előzőekből.
Ezzel arra utalok, hogy ez nem egy teljesen új garnitúra, nem a semmiből jöttek, és a korábbit nem lehet úgy robbantani, hogy a jelenlegi ne sérüljön.
Biztos lesznek olyan piti ügyek amiknek lesz felelőse, büntetése, de ezek se a nagykutyákat fogják érinteni, nem az ország, minisztériumok, a párt vezetőit, nem az ismert neveket, nem Orbánt, Lázárt, Németh Szilárdot, Kubatovot, Kocsist, stb. Legfeljebb a klientúra néhány tagját.
És így azért lesz hiányérzet.
Ja, és azt kívánom, hogy ne legyen igazam.
Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
Engem nem érdekel hogy mivel ültetik le a fideszest, kamuállás, tilosban parkolás, tescos legolopásVágom, de én ezt se gondolom.
csak üljön minél több
atapapa
Tényleg ismer mindenki mindenkit.
Fideszes ismerősöm, aki egy ponton államtitkárságig vitte, azt mondta a jelenlegi kormányból több embernek van a telószáma a telefonjában, mint az előzőekből.
Ezzel arra utalok, hogy ez nem egy teljesen új garnitúra, nem a semmiből jöttek, és a korábbit nem lehet úgy robbantani, hogy a jelenlegi ne sérüljön.
Biztos lesznek olyan piti ügyek amiknek lesz felelőse, büntetése, de ezek se a nagykutyákat fogják érinteni, nem az ország, minisztériumok, a párt vezetőit, nem az ismert neveket, nem Orbánt, Lázárt, Németh Szilárdot, Kubatovot, Kocsist, stb. Legfeljebb a klientúra néhány tagját.
És így azért lesz hiányérzet.
Ja, és azt kívánom, hogy ne legyen igazam.
1 hónapja
Csak a cimeket neztem meg. Jo, hat nekik talan nehezebb lesz. 😀mandiner.hu/cimke/hoppal_hunorAttol fugg, ki, de szerintem meg eleg sokan talalnak allast. Az ujsagiro szakma annyira nem tag, megannyi ujsagiro volt mar ezen, azon az oldalon is, ez azert nem egy ujdonsag. Ha nem jut el valaki arra a szintre, hogy mar Pesti Sracok vagy Megafon szinten szemelyeskedik es beleszall ebbe-abba, akkor jo esellyel a kapcsolataibol fakadoan tud majd hova menni, akar a masik oldalra is, es nem az lesz, hogy raneznek az elozo munkahelyre, aztan egybol megy is a cv a kukaba. Az ismertsegbol fakadoan valoszinuleg a cv tulsagosan sokaig elo sem fog kerulni egy allasinterjun, mert olyannal fognak leulni, aki ismeros, es mar tudja, mit kap.Megszaporodott a saját elhátorozásból távozók száma 😀 🤡Nagyon sokan közülük félreértik a szitut, ezzel semmi nem változott, mosolyogva leléphetnek, de ha csak a Mekibe beadják az önéletrajzukat, rajta lesz az előző munkahelyük, ezt a szégyent nem fogják tudni kitörölni az életükből.
bogjosi
Tony Adams
De ezt en altalanossagban irom, nem ugy, hogy a ket emlitett csavora mi var, nem ismerem a munkassagukat.
Stez
mandiner.hu/cimke/mona-mark
Tony Adams
De szerintem nekik is van/lesz hova menniuk. Lattunk mar durvabb palfordulasokat es atrendezoseket, ki hova kezd el hirtelen besimulni.
1 hónapja
mandiner.hu/cimke/hoppal_hunorAttol fugg, ki, de szerintem meg eleg sokan talalnak allast. Az ujsagiro szakma annyira nem tag, megannyi ujsagiro volt mar ezen, azon az oldalon is, ez azert nem egy ujdonsag. Ha nem jut el valaki arra a szintre, hogy mar Pesti Sracok vagy Megafon szinten szemelyeskedik es beleszall ebbe-abba, akkor jo esellyel a kapcsolataibol fakadoan tud majd hova menni, akar a masik oldalra is, es nem az lesz, hogy raneznek az elozo munkahelyre, aztan egybol megy is a cv a kukaba. Az ismertsegbol fakadoan valoszinuleg a cv tulsagosan sokaig elo sem fog kerulni egy allasinterjun, mert olyannal fognak leulni, aki ismeros, es mar tudja, mit kap.Megszaporodott a saját elhátorozásból távozók száma 😀 🤡Nagyon sokan közülük félreértik a szitut, ezzel semmi nem változott, mosolyogva leléphetnek, de ha csak a Mekibe beadják az önéletrajzukat, rajta lesz az előző munkahelyük, ezt a szégyent nem fogják tudni kitörölni az életükből.
bogjosi
Tony Adams
De ezt en altalanossagban irom, nem ugy, hogy a ket emlitett csavora mi var, nem ismerem a munkassagukat.
Stez
mandiner.hu/cimke/mona-mark
1 hónapja
Nem lesz érdemi elszámoltatás.Engem nem érdekel hogy mivel ültetik le a fideszest, kamuállás, tilosban parkolás, tescos legolopás
Írj 10 főgeci nevet, abból egy se kerül sittre.
Ennek a csókának most hallom a nevét először, intézett egy tóthgabi állást valakinek. Ha szerinted ez a NER főbűne és számodra az a várva várt elszámoltatás, hogy egy ilyen piti, mindennapos urambátyámkodás kiderül a több ezerből, illetve ennyivel megelégszel, akkor számodra lesz elszámoltatás.
Őszentsége Sobri Jóska
csak üljön minél több
Szerkesztette: atapapa
1 hónapja
Mivel neked az az állításod, hogy jogerős letöltendőt nem kap senki, erre jó eséllyel 4 év alatt nem fogunk választ kapni.Első fokon, jogerő nélkül se?
gabokocka
1 hónapja
Attol fugg, ki, de szerintem meg eleg sokan talalnak allast. Az ujsagiro szakma annyira nem tag, megannyi ujsagiro volt mar ezen, azon az oldalon is, ez azert nem egy ujdonsag. Ha nem jut el valaki arra a szintre, hogy mar Pesti Sracok vagy Megafon szinten szemelyeskedik es beleszall ebbe-abba, akkor jo esellyel a kapcsolataibol fakadoan tud majd hova menni, akar a masik oldalra is, es nem az lesz, hogy raneznek az elozo munkahelyre, aztan egybol megy is a cv a kukaba. Az ismertsegbol fakadoan valoszinuleg a cv tulsagosan sokaig elo sem fog kerulni egy allasinterjun, mert olyannal fognak leulni, aki ismeros, es mar tudja, mit kap.Megszaporodott a saját elhátorozásból távozók száma 😀 🤡Nagyon sokan közülük félreértik a szitut, ezzel semmi nem változott, mosolyogva leléphetnek, de ha csak a Mekibe beadják az önéletrajzukat, rajta lesz az előző munkahelyük, ezt a szégyent nem fogják tudni kitörölni az életükből.
bogjosi
Tony Adams
De ezt en altalanossagban irom, nem ugy, hogy a ket emlitett csavora mi var, nem ismerem a munkassagukat.
1 hónapja
Megszaporodott a saját elhátorozásból távozók száma 😀 🤡Nagyon sokan közülük félreértik a szitut, ezzel semmi nem változott, mosolyogva leléphetnek, de ha csak a Mekibe beadják az önéletrajzukat, rajta lesz az előző munkahelyük, ezt a szégyent nem fogják tudni kitörölni az életükből.
bogjosi
1 hónapja
Mivel neked az az állításod, hogy jogerős letöltendőt nem kap senki, erre jó eséllyel 4 év alatt nem fogunk választ kapni.Nem igazán érzem ezt valid érvelésnek, kb. olyan, mint azok a bugyutaságok, hogy "ha nem nézem a meccset, akkor nyer a csapat" vagy "Hajdú B. miatt kaptunk ki, mert eljinxelte a meccs végét", de abban biztos vagyok, hogy megéled a következő 4 évet, és majd meglátjuk, hogy milyen lesz az elszámoltatás.A legfőbb érv, hogy Te az ellenkezőjét hirdeted. Igazából nem emlékszem olyanra, hogy bármit is állítottál volna itt a fórumon és úgy történt volna. Brady se égett ki, a COVID miatt se maradt el a szezon, a választások is meg lettek tartva. Mivel nem látunk a jövőbe, így csak a politikai bullshitekre támaszkodhatunk. És mivel eddig minden úgy történt, ahogy kommunikálnak, nincs értelme azt feltételezni, hogy a továbbiakba se úgy történnének a dolgok, ahogy kommunikálnak.Választás volt, mert nem mert Orbán allint tolni.De hát mivel választás se volt, miért lenne elszámoltatás 😊Nem lesz érdemi elszámoltatás.Dőlnek a dominók. a vajon lesz vádalalkú? Vagy Ő amolyan kishal.Sobri, Te mondd, hogy nem lesz elszámoltatás, a Te hangod mélyebb. 😊
telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
KB23
somoskovig
Írj 10 főgeci nevet, abból egy se kerül sittre.
Ennek a csókának most hallom a nevét először, intézett egy tóthgabi állást valakinek. Ha szerinted ez a NER főbűne és számodra az a várva várt elszámoltatás, hogy egy ilyen piti, mindennapos urambátyámkodás kiderül a több ezerből, illetve ennyivel megelégszel, akkor számodra lesz elszámoltatás.
Őszentsége Sobri Jóska
gabokocka
De abból, hogy Orbán mit nem mert megtenni, mi következik arra nézve, hogy MP mit fog tenni?
Miből következik, hogy lesz elszámoltatás a politikai kommunikációban elhangzó bullshiteken kívül?
Én örülnék egy valódi elszámoltatásnak, győzz meg, hogy erre valódi esély mutatkozik, és nem annyi az érved, hogy "mert Orbán nem merte elhalasztani a választást".
Őszentsége Sobri Jóska
gabokocka
Őszentsége Sobri Jóska
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
na a Fidesztől valaki már meg is bízta a Társadalomkutatót, hogy az alapján formálják a csapásirányt.Mi az OV úgy látja, hogy az MH kb. 350k szavazójával már nyert ügye lenne, plusz visszaszipkáznák a vesztett Fideszes szavazókat és akkor vinnék a körzetek többségét?
szerintem levették, hogy 1, teljes tévúton vannak továbbra is és 2, az én válaszaimmal nem mennek sokra, mert ha megfogadják, akkor a Fidesz megszűnik létezni.
de ilyen kérdések vannak, hogy esetleg Orbánnak vissza kellene-e vonulnia, vagy hogy meg kellene-e erősíteni a polgári köröket és/vagy dpk-kat, meg ilyenek.
kedvenc kérdésem, hogy válasszak kettőt a kb tízből (háború erőltetése, gazdaság, Szőlő utca, korrupció, orbánbalázs, prüsszel, Tisza, mittoménmi, stb), hogy miért bukott a fidesz? mondom megmondom, melyik három nem, a többi mind igaz, úgyhogy válasszon véletlenszerűen kettőt a kisasszony.
kérdés: jó lenne-e, ha a fidesz, a kdnp és a mihasznák egyesülnének? mondom ja, együtt mennének a szemétbe, akkor naná
slowmotion
Meg majd ha a Tisza átalakítaná a választási rendszert és a közt. elnöki jogkört, akkor majd ő szépen újraszervezi a Fideszt, visszatérnek a következő ciklusban és ő meg behekkeli magát a közt. elnöki poziba?
Vajh, a normálisabb Fideszes képviselők, akik nem voltak benne akkora mutyikban, hagyni fogják h megint a fejükre nőjön, most mikor ledobhatnák magukról és építhetnék a saját karrierjüket, viszonylag szabadon?
1 hónapja
Rossz vagy.lehet elony az, hogy biztos nem lehetnek prekoncepcioi.Elnézést, de mikor láttál így kommunikálni:‼️😡🫡Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.Te vagy az, Balázs!?
Gyurma Pappa
szaba
De amikor Radics Béla be van ültetve egy olyan bizottságba, ahol oktatásról van szó... Sajnos nem derült ki nekem az internetről, hogy mivel is érdemelte ezt ki, de a kérdései alapján sem jöttem rá.
Gyurma Pappa
kizartnak tartom, hogy Radics Bela bmien oktatasi intezmenyben huzamosabban megfordult az ovoda utan.
csebi
Általános iskolai ballagására limuzin volt bérelve.
| tudván, hogy kimaxolta a tanulmányait |
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 hónapja
na a Fidesztől valaki már meg is bízta a Társadalomkutatót, hogy az alapján formálják a csapásirányt.szerintem levették, hogy 1, teljes tévúton vannak továbbra is és 2, az én válaszaimmal nem mennek sokra, mert ha megfogadják, akkor a Fidesz megszűnik létezni.
de ilyen kérdések vannak, hogy esetleg Orbánnak vissza kellene-e vonulnia, vagy hogy meg kellene-e erősíteni a polgári köröket és/vagy dpk-kat, meg ilyenek.
kedvenc kérdésem, hogy válasszak kettőt a kb tízből (háború erőltetése, gazdaság, Szőlő utca, korrupció, orbánbalázs, prüsszel, Tisza, mittoménmi, stb), hogy miért bukott a fidesz? mondom megmondom, melyik három nem, a többi mind igaz, úgyhogy válasszon véletlenszerűen kettőt a kisasszony.
kérdés: jó lenne-e, ha a fidesz, a kdnp és a mihasznák egyesülnének? mondom ja, együtt mennének a szemétbe, akkor naná