Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
Mivel neked az az állításod, hogy jogerős letöltendőt nem kap senki, erre jó eséllyel 4 év alatt nem fogunk választ kapni.Első fokon, jogerő nélkül se?
gabokocka
1 hónapja
Attol fugg, ki, de szerintem meg eleg sokan talalnak allast. Az ujsagiro szakma annyira nem tag, megannyi ujsagiro volt mar ezen, azon az oldalon is, ez azert nem egy ujdonsag. Ha nem jut el valaki arra a szintre, hogy mar Pesti Sracok vagy Megafon szinten szemelyeskedik es beleszall ebbe-abba, akkor jo esellyel a kapcsolataibol fakadoan tud majd hova menni, akar a masik oldalra is, es nem az lesz, hogy raneznek az elozo munkahelyre, aztan egybol megy is a cv a kukaba. Az ismertsegbol fakadoan valoszinuleg a cv tulsagosan sokaig elo sem fog kerulni egy allasinterjun, mert olyannal fognak leulni, aki ismeros, es mar tudja, mit kap.Megszaporodott a saját elhátorozásból távozók száma 😀 🤡Nagyon sokan közülük félreértik a szitut, ezzel semmi nem változott, mosolyogva leléphetnek, de ha csak a Mekibe beadják az önéletrajzukat, rajta lesz az előző munkahelyük, ezt a szégyent nem fogják tudni kitörölni az életükből.
bogjosi
Tony Adams
De ezt en altalanossagban irom, nem ugy, hogy a ket emlitett csavora mi var, nem ismerem a munkassagukat.
1 hónapja
Megszaporodott a saját elhátorozásból távozók száma 😀 🤡Nagyon sokan közülük félreértik a szitut, ezzel semmi nem változott, mosolyogva leléphetnek, de ha csak a Mekibe beadják az önéletrajzukat, rajta lesz az előző munkahelyük, ezt a szégyent nem fogják tudni kitörölni az életükből.
bogjosi
1 hónapja
Mivel neked az az állításod, hogy jogerős letöltendőt nem kap senki, erre jó eséllyel 4 év alatt nem fogunk választ kapni.Nem igazán érzem ezt valid érvelésnek, kb. olyan, mint azok a bugyutaságok, hogy "ha nem nézem a meccset, akkor nyer a csapat" vagy "Hajdú B. miatt kaptunk ki, mert eljinxelte a meccs végét", de abban biztos vagyok, hogy megéled a következő 4 évet, és majd meglátjuk, hogy milyen lesz az elszámoltatás.A legfőbb érv, hogy Te az ellenkezőjét hirdeted. Igazából nem emlékszem olyanra, hogy bármit is állítottál volna itt a fórumon és úgy történt volna. Brady se égett ki, a COVID miatt se maradt el a szezon, a választások is meg lettek tartva. Mivel nem látunk a jövőbe, így csak a politikai bullshitekre támaszkodhatunk. És mivel eddig minden úgy történt, ahogy kommunikálnak, nincs értelme azt feltételezni, hogy a továbbiakba se úgy történnének a dolgok, ahogy kommunikálnak.Választás volt, mert nem mert Orbán allint tolni.De hát mivel választás se volt, miért lenne elszámoltatás 😊Nem lesz érdemi elszámoltatás.Dőlnek a dominók. a vajon lesz vádalalkú? Vagy Ő amolyan kishal.Sobri, Te mondd, hogy nem lesz elszámoltatás, a Te hangod mélyebb. 😊
telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
KB23
somoskovig
Írj 10 főgeci nevet, abból egy se kerül sittre.
Ennek a csókának most hallom a nevét először, intézett egy tóthgabi állást valakinek. Ha szerinted ez a NER főbűne és számodra az a várva várt elszámoltatás, hogy egy ilyen piti, mindennapos urambátyámkodás kiderül a több ezerből, illetve ennyivel megelégszel, akkor számodra lesz elszámoltatás.
Őszentsége Sobri Jóska
gabokocka
De abból, hogy Orbán mit nem mert megtenni, mi következik arra nézve, hogy MP mit fog tenni?
Miből következik, hogy lesz elszámoltatás a politikai kommunikációban elhangzó bullshiteken kívül?
Én örülnék egy valódi elszámoltatásnak, győzz meg, hogy erre valódi esély mutatkozik, és nem annyi az érved, hogy "mert Orbán nem merte elhalasztani a választást".
Őszentsége Sobri Jóska
gabokocka
Őszentsége Sobri Jóska
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
na a Fidesztől valaki már meg is bízta a Társadalomkutatót, hogy az alapján formálják a csapásirányt.Mi az OV úgy látja, hogy az MH kb. 350k szavazójával már nyert ügye lenne, plusz visszaszipkáznák a vesztett Fideszes szavazókat és akkor vinnék a körzetek többségét?
szerintem levették, hogy 1, teljes tévúton vannak továbbra is és 2, az én válaszaimmal nem mennek sokra, mert ha megfogadják, akkor a Fidesz megszűnik létezni.
de ilyen kérdések vannak, hogy esetleg Orbánnak vissza kellene-e vonulnia, vagy hogy meg kellene-e erősíteni a polgári köröket és/vagy dpk-kat, meg ilyenek.
kedvenc kérdésem, hogy válasszak kettőt a kb tízből (háború erőltetése, gazdaság, Szőlő utca, korrupció, orbánbalázs, prüsszel, Tisza, mittoménmi, stb), hogy miért bukott a fidesz? mondom megmondom, melyik három nem, a többi mind igaz, úgyhogy válasszon véletlenszerűen kettőt a kisasszony.
kérdés: jó lenne-e, ha a fidesz, a kdnp és a mihasznák egyesülnének? mondom ja, együtt mennének a szemétbe, akkor naná
slowmotion
Meg majd ha a Tisza átalakítaná a választási rendszert és a közt. elnöki jogkört, akkor majd ő szépen újraszervezi a Fideszt, visszatérnek a következő ciklusban és ő meg behekkeli magát a közt. elnöki poziba?
Vajh, a normálisabb Fideszes képviselők, akik nem voltak benne akkora mutyikban, hagyni fogják h megint a fejükre nőjön, most mikor ledobhatnák magukról és építhetnék a saját karrierjüket, viszonylag szabadon?
1 hónapja
Rossz vagy.lehet elony az, hogy biztos nem lehetnek prekoncepcioi.Elnézést, de mikor láttál így kommunikálni:‼️😡🫡Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.Te vagy az, Balázs!?
Gyurma Pappa
szaba
De amikor Radics Béla be van ültetve egy olyan bizottságba, ahol oktatásról van szó... Sajnos nem derült ki nekem az internetről, hogy mivel is érdemelte ezt ki, de a kérdései alapján sem jöttem rá.
Gyurma Pappa
kizartnak tartom, hogy Radics Bela bmien oktatasi intezmenyben huzamosabban megfordult az ovoda utan.
csebi
Általános iskolai ballagására limuzin volt bérelve.
| tudván, hogy kimaxolta a tanulmányait |
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
1 hónapja
na a Fidesztől valaki már meg is bízta a Társadalomkutatót, hogy az alapján formálják a csapásirányt.szerintem levették, hogy 1, teljes tévúton vannak továbbra is és 2, az én válaszaimmal nem mennek sokra, mert ha megfogadják, akkor a Fidesz megszűnik létezni.
de ilyen kérdések vannak, hogy esetleg Orbánnak vissza kellene-e vonulnia, vagy hogy meg kellene-e erősíteni a polgári köröket és/vagy dpk-kat, meg ilyenek.
kedvenc kérdésem, hogy válasszak kettőt a kb tízből (háború erőltetése, gazdaság, Szőlő utca, korrupció, orbánbalázs, prüsszel, Tisza, mittoménmi, stb), hogy miért bukott a fidesz? mondom megmondom, melyik három nem, a többi mind igaz, úgyhogy válasszon véletlenszerűen kettőt a kisasszony.
kérdés: jó lenne-e, ha a fidesz, a kdnp és a mihasznák egyesülnének? mondom ja, együtt mennének a szemétbe, akkor naná
1 hónapja
Az nem lehet. Indianat mindenki szereti.Nagyon nem volt idom mostansag semmire, nem kovettem az esemenyeket, osszeultek mar torvenyeket modositgatni? Nyilvan a mediatorveny erdekel az MTVA atszervezese miatt. 😀 Vagy az mikorra varhato? Feltetelezem, eleg elol van MP listajan.készítsd a CV-t, annyit mondott csak hogy rühelli indianát 😊
Stez
Negritis, a vajda
1 hónapja
Nagyon nem volt idom mostansag semmire, nem kovettem az esemenyeket, osszeultek mar torvenyeket modositgatni? Nyilvan a mediatorveny erdekel az MTVA atszervezese miatt. 😀 Vagy az mikorra varhato? Feltetelezem, eleg elol van MP listajan.készítsd a CV-t, annyit mondott csak hogy rühelli indianát 😊
Stez
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Nagyon nem volt idom mostansag semmire, nem kovettem az esemenyeket, osszeultek mar torvenyeket modositgatni? Nyilvan a mediatorveny erdekel az MTVA atszervezese miatt. 😀 Vagy az mikorra varhato? Feltetelezem, eleg elol van MP listajan.
1 hónapja
Jah, holnaptól kezdődhet az igazi munka. Nagyon kíváncsi vagyok, mire jutnak.MP elkezdte teaselni 08.20ra a buli 2.0-t.ahhoz már valami teljesítmény is kelleni fog, nincsenek nagy elvárásaim
Dzsoki, Fake készüljetek, az már lehet tényleg Project X lesz.
zacknorb
-vagyonvisszaszerzési hatóság felállítása
-eus pénzike intézése
- választási törvényen serényen elkezdenek melózni
eddig mást nem tudtak csinálni, csak pofázni, de a játékos időknek vége
fake.id
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
jó, akkor hivatal, nekem az is elég. a lényegi hansúlya a mondanivalómnak nem ezen van, hanem azon, hogy eddig lehetett nekünk is tét nélkül, optimistán nézni a jövőbe, innentől viszont önmagában a jópofáskodással nagyon nem leszek elégedettMondott volna MP olyat, hogy a hivatal hatósági jogkört kap? Nem emlékszem rá.MP elkezdte teaselni 08.20ra a buli 2.0-t.ahhoz már valami teljesítmény is kelleni fog, nincsenek nagy elvárásaim
Dzsoki, Fake készüljetek, az már lehet tényleg Project X lesz.
zacknorb
-vagyonvisszaszerzési hatóság felállítása
-eus pénzike intézése
- választási törvényen serényen elkezdenek melózni
eddig mást nem tudtak csinálni, csak pofázni, de a játékos időknek vége
fake.id
nagylaza, főpohárnok
attól is eléggé be tudnék pöccenni, ha elkezdenek érdemi vita nélkül 2/3-os törvényeket át tolni 80 nap alatt, mert olyat már láttunk. az önkény ésvagy öncélúság legkisebb jelére ugrok, ezért írtam olyanokat, amikhez elég az 50%+1
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Kenyér és cirkusz. Fele már megvan. 😉MP elkezdte teaselni 08.20ra a buli 2.0-t.ahhoz már valami teljesítmény is kelleni fog, nincsenek nagy elvárásaim
Dzsoki, Fake készüljetek, az már lehet tényleg Project X lesz.
zacknorb
-vagyonvisszaszerzési hatóság felállítása
-eus pénzike intézése
- választási törvényen serényen elkezdenek melózni
eddig mást nem tudtak csinálni, csak pofázni, de a játékos időknek vége
fake.id
1 hónapja
Mondott volna MP olyat, hogy a hivatal hatósági jogkört kap? Nem emlékszem rá.MP elkezdte teaselni 08.20ra a buli 2.0-t.ahhoz már valami teljesítmény is kelleni fog, nincsenek nagy elvárásaim
Dzsoki, Fake készüljetek, az már lehet tényleg Project X lesz.
zacknorb
-vagyonvisszaszerzési hatóság felállítása
-eus pénzike intézése
- választási törvényen serényen elkezdenek melózni
eddig mást nem tudtak csinálni, csak pofázni, de a játékos időknek vége
fake.id
1 hónapja
Vérszagra gyűl az éji vad... OV elvesztette a varázserejét. Nincs már ereje megvédeni senkit. Emiatt senki nem fogja beáldozni magát őmiatta. Ezért számítok elszámolásra.Ezzel egyetértek, hogy ez is egy eleme lehetne az elszámoltatásnak, ha ezen múlna, akkor ezen nem múlna.
vpi
Viszont kicsi oszág vagyunk, mindenki ismer mindenkit, mindenki kapcsolódik valahogy mindenkihez, ezért nem lehet úgy belefingani a nulláslisztbe, hogy a mieinkre ne hulljon belőle.
Ezért se volt soha érdemi politikai elszámoltatás, 1990-ben se, 1998-ban se, 2002-ben se, 2010-ben se. És nem ebből következik, hogy most se lesz, hanem ezek is abból következtek, hogy "egy brancs ezek".
És ahogy Orbánnak is megfelelt Gyurcsány nemelszámoltatása és annak a politikai hasznossága, miért lenne ez másképp ezúttal MP esetében. Pláne úgy, hogy amiért pár évvel korábbról számon akarnának kérni neres közkatonákat, azokért MP és környezete egy része is úgyanúgy számonkérhető lenne.
Szóval pár elszeparált esetben lehet és kell is valamit produkálni, de ami a közhangulat, hogy Orbán, Rogán, Lázár, stb. vezetőszáron börtönbe, abból lófasz se lesz.
Ha valakire fogadnom kéne akkor még talán Rogán az, aki esetleg nem ússza meg, mivel Magyar Péter Rogán irányába érzett dühe és bosszúvágya indította be azt, ami ebbe a kormányváltásba torkollott.
1 hónapja
MP elkezdte teaselni 08.20ra a buli 2.0-t.ahhoz már valami teljesítmény is kelleni fog, nincsenek nagy elvárásaim
Dzsoki, Fake készüljetek, az már lehet tényleg Project X lesz.
zacknorb
-vagyonvisszaszerzési hatóság felállítása
-eus pénzike intézése
- választási törvényen serényen elkezdenek melózni
eddig mást nem tudtak csinálni, csak pofázni, de a játékos időknek vége
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
de abban biztos vagyok, hogy megéled a következő 4 évet, és majd meglátjuk, hogy milyen lesz az elszámoltatás.Gabó, kezdhetsz búcsúzni, koma.
Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
Nem igazán érzem ezt valid érvelésnek, kb. olyan, mint azok a bugyutaságok, hogy "ha nem nézem a meccset, akkor nyer a csapat" vagy "Hajdú B. miatt kaptunk ki, mert eljinxelte a meccs végét", de abban biztos vagyok, hogy megéled a következő 4 évet, és majd meglátjuk, hogy milyen lesz az elszámoltatás.A legfőbb érv, hogy Te az ellenkezőjét hirdeted. Igazából nem emlékszem olyanra, hogy bármit is állítottál volna itt a fórumon és úgy történt volna. Brady se égett ki, a COVID miatt se maradt el a szezon, a választások is meg lettek tartva. Mivel nem látunk a jövőbe, így csak a politikai bullshitekre támaszkodhatunk. És mivel eddig minden úgy történt, ahogy kommunikálnak, nincs értelme azt feltételezni, hogy a továbbiakba se úgy történnének a dolgok, ahogy kommunikálnak.Választás volt, mert nem mert Orbán allint tolni.De hát mivel választás se volt, miért lenne elszámoltatás 😊Nem lesz érdemi elszámoltatás.Dőlnek a dominók. a vajon lesz vádalalkú? Vagy Ő amolyan kishal.Sobri, Te mondd, hogy nem lesz elszámoltatás, a Te hangod mélyebb. 😊
telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
KB23
somoskovig
Írj 10 főgeci nevet, abból egy se kerül sittre.
Ennek a csókának most hallom a nevét először, intézett egy tóthgabi állást valakinek. Ha szerinted ez a NER főbűne és számodra az a várva várt elszámoltatás, hogy egy ilyen piti, mindennapos urambátyámkodás kiderül a több ezerből, illetve ennyivel megelégszel, akkor számodra lesz elszámoltatás.
Őszentsége Sobri Jóska
gabokocka
De abból, hogy Orbán mit nem mert megtenni, mi következik arra nézve, hogy MP mit fog tenni?
Miből következik, hogy lesz elszámoltatás a politikai kommunikációban elhangzó bullshiteken kívül?
Én örülnék egy valódi elszámoltatásnak, győzz meg, hogy erre valódi esély mutatkozik, és nem annyi az érved, hogy "mert Orbán nem merte elhalasztani a választást".
Őszentsége Sobri Jóska
gabokocka
1 hónapja
mi voltunk a jabbawookiez!MP elkezdte teaselni 08.20ra a buli 2.0-t.hullára lőttétek magatokat most szombaton? : - D
Dzsoki, Fake készüljetek, az már lehet tényleg Project X lesz.
zacknorb
Ventura
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
1 hónapja
Vérszagra gyűl az éji vad... OV elvesztette a varázserejét. Nincs már ereje megvédeni senkit. Emiatt senki nem fogja beáldozni magát őmiatta. Ezért számítok elszámolásra.Választás volt, mert nem mert Orbán allint tolni.De hát mivel választás se volt, miért lenne elszámoltatás 😊Nem lesz érdemi elszámoltatás.Dőlnek a dominók. a vajon lesz vádalalkú? Vagy Ő amolyan kishal.Sobri, Te mondd, hogy nem lesz elszámoltatás, a Te hangod mélyebb. 😊
telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
KB23
somoskovig
Írj 10 főgeci nevet, abból egy se kerül sittre.
Ennek a csókának most hallom a nevét először, intézett egy tóthgabi állást valakinek. Ha szerinted ez a NER főbűne és számodra az a várva várt elszámoltatás, hogy egy ilyen piti, mindennapos urambátyámkodás kiderül a több ezerből, illetve ennyivel megelégszel, akkor számodra lesz elszámoltatás.
Őszentsége Sobri Jóska
gabokocka
De abból, hogy Orbán mit nem mert megtenni, mi következik arra nézve, hogy MP mit fog tenni?
Miből következik, hogy lesz elszámoltatás a politikai kommunikációban elhangzó bullshiteken kívül?
Én örülnék egy valódi elszámoltatásnak, győzz meg, hogy erre valódi esély mutatkozik, és nem annyi az érved, hogy "mert Orbán nem merte elhalasztani a választást".
Őszentsége Sobri Jóska
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
1 hónapja
A legfőbb érv, hogy Te az ellenkezőjét hirdeted. Igazából nem emlékszem olyanra, hogy bármit is állítottál volna itt a fórumon és úgy történt volna. Brady se égett ki, a COVID miatt se maradt el a szezon, a választások is meg lettek tartva. Mivel nem látunk a jövőbe, így csak a politikai bullshitekre támaszkodhatunk. És mivel eddig minden úgy történt, ahogy kommunikálnak, nincs értelme azt feltételezni, hogy a továbbiakba se úgy történnének a dolgok, ahogy kommunikálnak.Választás volt, mert nem mert Orbán allint tolni.De hát mivel választás se volt, miért lenne elszámoltatás 😊Nem lesz érdemi elszámoltatás.Dőlnek a dominók. a vajon lesz vádalalkú? Vagy Ő amolyan kishal.Sobri, Te mondd, hogy nem lesz elszámoltatás, a Te hangod mélyebb. 😊
telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
KB23
somoskovig
Írj 10 főgeci nevet, abból egy se kerül sittre.
Ennek a csókának most hallom a nevét először, intézett egy tóthgabi állást valakinek. Ha szerinted ez a NER főbűne és számodra az a várva várt elszámoltatás, hogy egy ilyen piti, mindennapos urambátyámkodás kiderül a több ezerből, illetve ennyivel megelégszel, akkor számodra lesz elszámoltatás.
Őszentsége Sobri Jóska
gabokocka
De abból, hogy Orbán mit nem mert megtenni, mi következik arra nézve, hogy MP mit fog tenni?
Miből következik, hogy lesz elszámoltatás a politikai kommunikációban elhangzó bullshiteken kívül?
Én örülnék egy valódi elszámoltatásnak, győzz meg, hogy erre valódi esély mutatkozik, és nem annyi az érved, hogy "mert Orbán nem merte elhalasztani a választást".
Őszentsége Sobri Jóska
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
Választás volt, mert nem mert Orbán allint tolni.De hát mivel választás se volt, miért lenne elszámoltatás 😊Nem lesz érdemi elszámoltatás.Dőlnek a dominók. a vajon lesz vádalalkú? Vagy Ő amolyan kishal.Sobri, Te mondd, hogy nem lesz elszámoltatás, a Te hangod mélyebb. 😊
telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
KB23
somoskovig
Írj 10 főgeci nevet, abból egy se kerül sittre.
Ennek a csókának most hallom a nevét először, intézett egy tóthgabi állást valakinek. Ha szerinted ez a NER főbűne és számodra az a várva várt elszámoltatás, hogy egy ilyen piti, mindennapos urambátyámkodás kiderül a több ezerből, illetve ennyivel megelégszel, akkor számodra lesz elszámoltatás.
Őszentsége Sobri Jóska
gabokocka
De abból, hogy Orbán mit nem mert megtenni, mi következik arra nézve, hogy MP mit fog tenni?
Miből következik, hogy lesz elszámoltatás a politikai kommunikációban elhangzó bullshiteken kívül?
Én örülnék egy valódi elszámoltatásnak, győzz meg, hogy erre valódi esély mutatkozik, és nem annyi az érved, hogy "mert Orbán nem merte elhalasztani a választást".
1 hónapja
Aki képes egy (majdnem) Pénz&Sárm Breitlinget felvenni a rosszul szabott öltönyéhez attól sokat nem lehet várni…Elnézést, de mikor láttál így kommunikálni:‼️😡🫡Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.Te vagy az, Balázs!?
Gyurma Pappa
szaba
De amikor Radics Béla be van ültetve egy olyan bizottságba, ahol oktatásról van szó... Sajnos nem derült ki nekem az internetről, hogy mivel is érdemelte ezt ki, de a kérdései alapján sem jöttem rá.
Gyurma Pappa
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
Sehova. 😀iskolát már látott kívülről. miért, hova kellett volna beülnie, a munkaügyi vagy a honvédelmi bizottságba?Elnézést, de mikor láttál így kommunikálni:‼️😡🫡Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.Te vagy az, Balázs!?
Gyurma Pappa
szaba
De amikor Radics Béla be van ültetve egy olyan bizottságba, ahol oktatásról van szó... Sajnos nem derült ki nekem az internetről, hogy mivel is érdemelte ezt ki, de a kérdései alapján sem jöttem rá.
Gyurma Pappa
slowmotion