Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
De hát mivel választás se volt, miért lenne elszámoltatás 😊Nem lesz érdemi elszámoltatás.Dőlnek a dominók. a vajon lesz vádalalkú? Vagy Ő amolyan kishal.Sobri, Te mondd, hogy nem lesz elszámoltatás, a Te hangod mélyebb. 😊
telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
KB23
somoskovig
Írj 10 főgeci nevet, abból egy se kerül sittre.
Ennek a csókának most hallom a nevét először, intézett egy tóthgabi állást valakinek. Ha szerinted ez a NER főbűne és számodra az a várva várt elszámoltatás, hogy egy ilyen piti, mindennapos urambátyámkodás kiderül a több ezerből, illetve ennyivel megelégszel, akkor számodra lesz elszámoltatás.
Őszentsége Sobri Jóska
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
MP elkezdte teaselni 08.20ra a buli 2.0-t.hullára lőttétek magatokat most szombaton? : - D
Dzsoki, Fake készüljetek, az már lehet tényleg Project X lesz.
zacknorb
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
1 hónapja
iskolát már látott kívülről. miért, hova kellett volna beülnie, a munkaügyi vagy a honvédelmi bizottságba?Elnézést, de mikor láttál így kommunikálni:‼️😡🫡Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.Te vagy az, Balázs!?
Gyurma Pappa
szaba
De amikor Radics Béla be van ültetve egy olyan bizottságba, ahol oktatásról van szó... Sajnos nem derült ki nekem az internetről, hogy mivel is érdemelte ezt ki, de a kérdései alapján sem jöttem rá.
Gyurma Pappa
1 hónapja
MP elkezdte teaselni 08.20ra a buli 2.0-t.Dzsoki, Fake készüljetek, az már lehet tényleg Project X lesz.
Poloska vagyok.
1 hónapja
Bomlasztani van ott, hisz a Fidesz vagy hát OV már kampánymódban van.lehet elony az, hogy biztos nem lehetnek prekoncepcioi.Elnézést, de mikor láttál így kommunikálni:‼️😡🫡Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.Te vagy az, Balázs!?
Gyurma Pappa
szaba
De amikor Radics Béla be van ültetve egy olyan bizottságba, ahol oktatásról van szó... Sajnos nem derült ki nekem az internetről, hogy mivel is érdemelte ezt ki, de a kérdései alapján sem jöttem rá.
Gyurma Pappa
kizartnak tartom, hogy Radics Bela bmien oktatasi intezmenyben huzamosabban megfordult az ovoda utan.
csebi
1 hónapja
Nem lesz érdemi elszámoltatás.Dőlnek a dominók. a vajon lesz vádalalkú? Vagy Ő amolyan kishal.Sobri, Te mondd, hogy nem lesz elszámoltatás, a Te hangod mélyebb. 😊
telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
KB23
somoskovig
Írj 10 főgeci nevet, abból egy se kerül sittre.
Ennek a csókának most hallom a nevét először, intézett egy tóthgabi állást valakinek. Ha szerinted ez a NER főbűne és számodra az a várva várt elszámoltatás, hogy egy ilyen piti, mindennapos urambátyámkodás kiderül a több ezerből, illetve ennyivel megelégszel, akkor számodra lesz elszámoltatás.
1 hónapja
lehet elony az, hogy biztos nem lehetnek prekoncepcioi.Elnézést, de mikor láttál így kommunikálni:‼️😡🫡Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.Te vagy az, Balázs!?
Gyurma Pappa
szaba
De amikor Radics Béla be van ültetve egy olyan bizottságba, ahol oktatásról van szó... Sajnos nem derült ki nekem az internetről, hogy mivel is érdemelte ezt ki, de a kérdései alapján sem jöttem rá.
Gyurma Pappa
kizartnak tartom, hogy Radics Bela bmien oktatasi intezmenyben huzamosabban megfordult az ovoda utan.
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
a usernek esetleg, de vajon hogyan kompenzálták a busz társaságokat?Vitézyt meghallgattam, valami fideszes államtitkár kérdezett, "miért mondja, hogy nem csináltunk semmit, hiszen ott az országbérlet". Na, ez igen, eredmény, nekik kb. semmibe nem került, csak letolták a torkán mindenkinek. Lehet persze vitatkozni rajta, hogy jó-e vagy nem, akár lehet is jó, de hogy 4 év alatt ennyit tudtak felmutatni és erre veri a faszi, ahhoz jár a gratula...a (vár)megye bérlet és az országbérlet sztem jó találmány alapvetően, nem hibátlan de sokat egyszerűsít a dolgokon
StormST
Negritis, a vajda
1 hónapja
Ez mótvá? (444) És az ember még mindig hithű fideszes. 😀 l1nq.com/n7wuqfb
Szerkesztette: dugo93
1 hónapja
Elnézést, de mikor láttál így kommunikálni:‼️😡🫡Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.Te vagy az, Balázs!?
Gyurma Pappa
szaba
De amikor Radics Béla be van ültetve egy olyan bizottságba, ahol oktatásról van szó... Sajnos nem derült ki nekem az internetről, hogy mivel is érdemelte ezt ki, de a kérdései alapján sem jöttem rá.

1 hónapja
Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.Te vagy az, Balázs!?
Gyurma Pappa
1 hónapja
Kisemberek akik statuszt, jelentosegget kaptak es amit teljes odaadassal halalnak meg, mivel egyik sem egy eles kes egy ido utanamit kepviselnek a szemelyesiguk reszeve valik. Goebbelsek. Menczerben siman latom hogy golyot kapna Viktorert.Egyébként politikusokat személyesen és emberi gondolkodást, pszichét jobban ismerő embereket kérdem:Tegnapi némethbazsi poszt, tökéletes összegzése az új Fidesznek... 😀Neki nem szóltak, hogy a kampánynak egy hónapja vége van.
somoskovig
Gyurma Pappa
Ilyen Német Balázs, Menczer, Kocsis Máté stb. esetén:
1) Ők tényleg ennyire suttyók emberként, és ez így megjelenik az életükben is, az ismerősi körben is ugyanilyenek, a személyes és munkakapcsolataikban is ezt az attitűdöt veszik fel
2) Felvett szerep, amit játszanak, mert szakmai kvalitásuk nem olyan magas vagy sokkal magasabban van az ingerküszöbük (ld. Menczer, hogy beáll más elé vállalhatatlanul kocsmai hangulatban, miközben mi akik nézzük a látványtól IS szekunder szégyenben vagyunk)
Tehát ki van rájuk "szervezve" ez az egész, mert ők az indulatpolitizálás, egyszerű zsigeri öröm, harag stb. érző választók kiszolgálása
Kicsit az az "érzés" mint azok a színészek akik nagyon jól tudnak rohadékokat játszani és amikor megnézel egy interjút velük kiderül, hogy a világ legjobb fej emberei amúgy (nah ezt nem feltételezem a fenti emberekről, inkább csak a felvett szerep vs valóság kontrasztot akarom érzékeltetni).
bobi0092
Szerkesztette: JéBé
1 hónapja
Vitézyt meghallgattam, valami fideszes államtitkár kérdezett, "miért mondja, hogy nem csináltunk semmit, hiszen ott az országbérlet". Na, ez igen, eredmény, nekik kb. semmibe nem került, csak letolták a torkán mindenkinek. Lehet persze vitatkozni rajta, hogy jó-e vagy nem, akár lehet is jó, de hogy 4 év alatt ennyit tudtak felmutatni és erre veri a faszi, ahhoz jár a gratula...a (vár)megye bérlet és az országbérlet sztem jó találmány alapvetően, nem hibátlan de sokat egyszerűsít a dolgokon
StormST
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Világos.A fideszes Lázárt akarta védeni, ezért most én is erre értettem...Vitézyt meghallgattam, valami fideszes államtitkár kérdezett, "miért mondja, hogy nem csináltunk semmit, hiszen ott az országbérlet". Na, ez igen, eredmény, nekik kb. semmibe nem került, csak letolták a torkán mindenkinek. Lehet persze vitatkozni rajta, hogy jó-e vagy nem, akár lehet is jó, de hogy 4 év alatt ennyit tudtak felmutatni és erre veri a faszi, ahhoz jár a gratula...16?
StormST
szaba
StormST
1 hónapja
A fideszes Lázárt akarta védeni, ezért most én is erre értettem...Vitézyt meghallgattam, valami fideszes államtitkár kérdezett, "miért mondja, hogy nem csináltunk semmit, hiszen ott az országbérlet". Na, ez igen, eredmény, nekik kb. semmibe nem került, csak letolták a torkán mindenkinek. Lehet persze vitatkozni rajta, hogy jó-e vagy nem, akár lehet is jó, de hogy 4 év alatt ennyit tudtak felmutatni és erre veri a faszi, ahhoz jár a gratula...16?
StormST
szaba
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Vitézyt meghallgattam, valami fideszes államtitkár kérdezett, "miért mondja, hogy nem csináltunk semmit, hiszen ott az országbérlet". Na, ez igen, eredmény, nekik kb. semmibe nem került, csak letolták a torkán mindenkinek. Lehet persze vitatkozni rajta, hogy jó-e vagy nem, akár lehet is jó, de hogy 4 év alatt ennyit tudtak felmutatni és erre veri a faszi, ahhoz jár a gratula...16?
StormST
1 hónapja
Vitézyt meghallgattam, valami fideszes államtitkár kérdezett, "miért mondja, hogy nem csináltunk semmit, hiszen ott az országbérlet". Na, ez igen, eredmény, nekik kb. semmibe nem került, csak letolták a torkán mindenkinek. Lehet persze vitatkozni rajta, hogy jó-e vagy nem, akár lehet is jó, de hogy 4 év alatt ennyit tudtak felmutatni és erre veri a faszi, ahhoz jár a gratula...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
A bunkóparasztság új SI mértékegysége a Menczer. 1 Menczer az a tuskóság, aminek hallatán egy átlagos intelligenciával EQ-val rendelkező személy 15 másodperc után szekunder szégyent érez, és 1 perc után megszünteti a kommunikációs csatornát, ahol találkozik az adott tuskósággal.Takács is megkapta a maga osztását szépen. 😀 "Ön az egészségügy Menczer Tamása!"De ebben az a jó, hogy mindenki tudja egyből, milyen minősítést jelöl Menczer Tamás.
somoskovig
szaba
1 hónapja
Takács is megkapta a maga osztását szépen. 😀 "Ön az egészségügy Menczer Tamása!"De ebben az a jó, hogy mindenki tudja egyből, milyen minősítést jelöl Menczer Tamás.
somoskovig
1 hónapja
www.youtube.com/watch?v=OpP-K0Qdc2M
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
1 hónapja
Dőlnek a dominók. a vajon lesz vádalalkú? Vagy Ő amolyan kishal.Sobri, Te mondd, hogy nem lesz elszámoltatás, a Te hangod mélyebb. 😊
telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
KB23
1 hónapja
Dőlnek a dominók. vajon lesz vádalkú? Vagy Ő amolyan kishal.telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
Szerkesztette: KB23
1 hónapja
majd kitalálnak valami mást, a lényeg nem a tartalmon vanNehéz lesz úgy fent tartani a párhuzamos valóságot, hogy semmi nem fog megtörténni abból, amivel rettegtettek évek óta.abban a felépített párhuzamos univerzumban, amiben él, meg amiben még a lassan morzsolódó 2,5 millió Fidesz szavazó él, ezek tűpontos igazságok.egyébként szerintem ő elhiszi ezt, amit írtvagy legalabbis, hogy a kampany fo uzenete nem igazan er celbe az embereknel.Tegnapi némethbazsi poszt, tökéletes összegzése az új Fidesznek... 😀Neki nem szóltak, hogy a kampánynak egy hónapja vége van.
somoskovig
Gyurma Pappa
csebi
Gyurma Pappa
és hát, valljuk be őszintén mondani is kell ezeket, különben a 2,5 millió egy év múlva már másfél se lesz. fenn KELL tartani a párhuzamos valóságot.
rva
Mikey
Eurázsia ellen viselünk háborút, nem Kelet-Ázsia ellen
1 hónapja
24.hu/belfold/2026/05/11/kormanyszovivok-szondi-vanda-magyar-eva-kobol-anita/Öröm lesz nézni a kormányinfókat vagy bármihol is adják a szót. 😀 😀
Beki