Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Dőlnek a dominók. a vajon lesz vádalalkú? Vagy Ő amolyan kishal.

 telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
KB23
Sobri, Te mondd, hogy nem lesz elszámoltatás, a Te hangod mélyebb. 😊
somoskovig
Nem lesz érdemi elszámoltatás.
Írj 10 főgeci nevet, abból egy se kerül sittre.
Ennek a csókának most hallom a nevét először, intézett egy tóthgabi állást valakinek. Ha szerinted ez a NER főbűne és számodra az a várva várt elszámoltatás, hogy egy ilyen piti, mindennapos urambátyámkodás kiderül a több ezerből, illetve ennyivel megelégszel, akkor számodra lesz elszámoltatás.
Őszentsége Sobri Jóska
De hát mivel választás se volt, miért lenne elszámoltatás 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
1 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
MP elkezdte teaselni 08.20ra a buli 2.0-t.
Dzsoki, Fake készüljetek, az már lehet tényleg Project X lesz.
zacknorb
hullára lőttétek magatokat most szombaton? : - D

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.
Gyurma Pappa
Te vagy az, Balázs!?
szaba
Elnézést, de mikor láttál így kommunikálni:‼️😡🫡

De amikor Radics Béla be van ültetve egy olyan bizottságba, ahol oktatásról van szó... Sajnos nem derült ki nekem az internetről, hogy mivel is érdemelte ezt ki, de a kérdései alapján sem jöttem rá.
Gyurma Pappa
iskolát már látott kívülről. miért, hova kellett volna beülnie, a munkaügyi vagy a honvédelmi bizottságba?
1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
MP elkezdte teaselni 08.20ra a buli 2.0-t.
Dzsoki, Fake készüljetek, az már lehet tényleg Project X lesz.

Poloska vagyok.
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.
Gyurma Pappa
Te vagy az, Balázs!?
szaba
Elnézést, de mikor láttál így kommunikálni:‼️😡🫡

De amikor Radics Béla be van ültetve egy olyan bizottságba, ahol oktatásról van szó... Sajnos nem derült ki nekem az internetről, hogy mivel is érdemelte ezt ki, de a kérdései alapján sem jöttem rá.
Gyurma Pappa
lehet elony az, hogy biztos nem lehetnek prekoncepcioi.
kizartnak tartom, hogy Radics Bela bmien oktatasi intezmenyben huzamosabban megfordult az ovoda utan.
csebi
Bomlasztani van ott, hisz a Fidesz vagy hát OV már kampánymódban van.
1 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 352 — #NoStress
Dőlnek a dominók. a vajon lesz vádalalkú? Vagy Ő amolyan kishal.

 telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
KB23
Sobri, Te mondd, hogy nem lesz elszámoltatás, a Te hangod mélyebb. 😊
somoskovig
Nem lesz érdemi elszámoltatás.
Írj 10 főgeci nevet, abból egy se kerül sittre.
Ennek a csókának most hallom a nevét először, intézett egy tóthgabi állást valakinek. Ha szerinted ez a NER főbűne és számodra az a várva várt elszámoltatás, hogy egy ilyen piti, mindennapos urambátyámkodás kiderül a több ezerből, illetve ennyivel megelégszel, akkor számodra lesz elszámoltatás.

1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.
Gyurma Pappa
Te vagy az, Balázs!?
szaba
Elnézést, de mikor láttál így kommunikálni:‼️😡🫡

De amikor Radics Béla be van ültetve egy olyan bizottságba, ahol oktatásról van szó... Sajnos nem derült ki nekem az internetről, hogy mivel is érdemelte ezt ki, de a kérdései alapján sem jöttem rá.
Gyurma Pappa
lehet elony az, hogy biztos nem lehetnek prekoncepcioi.
kizartnak tartom, hogy Radics Bela bmien oktatasi intezmenyben huzamosabban megfordult az ovoda utan.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Vitézyt meghallgattam, valami fideszes államtitkár kérdezett, "miért mondja, hogy nem csináltunk semmit, hiszen ott az országbérlet". Na, ez igen, eredmény, nekik kb. semmibe nem került, csak letolták a torkán mindenkinek. Lehet persze vitatkozni rajta, hogy jó-e vagy nem, akár lehet is jó, de hogy 4 év alatt ennyit tudtak felmutatni és erre veri a faszi, ahhoz jár a gratula...
StormST
a (vár)megye bérlet és az országbérlet sztem jó találmány alapvetően, nem hibátlan de sokat egyszerűsít a dolgokon
Negritis, a vajda
a usernek esetleg, de vajon hogyan kompenzálták a busz társaságokat?
1 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Ez mótvá? (444) És az ember még mindig hithű fideszes. 😀
 l1nq.com/n7wuqfb

Szerkesztette: dugo93

1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 046 — zászló zászló szív
Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.
Gyurma Pappa
Te vagy az, Balázs!?
szaba
Elnézést, de mikor láttál így kommunikálni:‼️😡🫡

De amikor Radics Béla be van ültetve egy olyan bizottságba, ahol oktatásról van szó... Sajnos nem derült ki nekem az internetről, hogy mivel is érdemelte ezt ki, de a kérdései alapján sem jöttem rá.

1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.
Gyurma Pappa
Te vagy az, Balázs!?
1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 046 — zászló zászló szív
Kurva szar dolog Fideszes képviselőnek lenni.

1 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Tegnapi némethbazsi poszt, tökéletes összegzése az új Fidesznek... 😀
somoskovig
Neki nem szóltak, hogy a kampánynak egy hónapja vége van.
Gyurma Pappa
Egyébként politikusokat személyesen és emberi gondolkodást, pszichét jobban ismerő embereket kérdem:

Ilyen Német Balázs, Menczer, Kocsis Máté stb. esetén:

1) Ők tényleg ennyire suttyók emberként, és ez így megjelenik az életükben is, az ismerősi körben is ugyanilyenek, a személyes és munkakapcsolataikban is ezt az attitűdöt veszik fel

2) Felvett szerep, amit játszanak, mert szakmai kvalitásuk nem olyan magas vagy sokkal magasabban van az ingerküszöbük (ld. Menczer, hogy beáll más elé vállalhatatlanul kocsmai hangulatban, miközben mi akik nézzük a látványtól IS szekunder szégyenben vagyunk)
Tehát ki van rájuk "szervezve" ez az egész, mert ők az indulatpolitizálás, egyszerű zsigeri öröm, harag stb. érző választók kiszolgálása
Kicsit az az "érzés" mint azok a színészek akik nagyon jól tudnak rohadékokat játszani és amikor megnézel egy interjút velük kiderül, hogy a világ legjobb fej emberei amúgy (nah ezt nem feltételezem a fenti emberekről, inkább csak a felvett szerep vs valóság kontrasztot akarom érzékeltetni).
bobi0092
Kisemberek akik statuszt, jelentosegget kaptak es amit teljes odaadassal halalnak meg, mivel egyik sem egy eles kes egy ido utanamit kepviselnek a szemelyesiguk reszeve valik. Goebbelsek. Menczerben siman latom hogy golyot kapna Viktorert.

Szerkesztette: JéBé
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Vitézyt meghallgattam, valami fideszes államtitkár kérdezett, "miért mondja, hogy nem csináltunk semmit, hiszen ott az országbérlet". Na, ez igen, eredmény, nekik kb. semmibe nem került, csak letolták a torkán mindenkinek. Lehet persze vitatkozni rajta, hogy jó-e vagy nem, akár lehet is jó, de hogy 4 év alatt ennyit tudtak felmutatni és erre veri a faszi, ahhoz jár a gratula...
StormST
a (vár)megye bérlet és az országbérlet sztem jó találmány alapvetően, nem hibátlan de sokat egyszerűsít a dolgokon

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Vitézyt meghallgattam, valami fideszes államtitkár kérdezett, "miért mondja, hogy nem csináltunk semmit, hiszen ott az országbérlet". Na, ez igen, eredmény, nekik kb. semmibe nem került, csak letolták a torkán mindenkinek. Lehet persze vitatkozni rajta, hogy jó-e vagy nem, akár lehet is jó, de hogy 4 év alatt ennyit tudtak felmutatni és erre veri a faszi, ahhoz jár a gratula...
StormST
16?
szaba
A fideszes Lázárt akarta védeni, ezért most én is erre értettem...
StormST
Világos.
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
Vitézyt meghallgattam, valami fideszes államtitkár kérdezett, "miért mondja, hogy nem csináltunk semmit, hiszen ott az országbérlet". Na, ez igen, eredmény, nekik kb. semmibe nem került, csak letolták a torkán mindenkinek. Lehet persze vitatkozni rajta, hogy jó-e vagy nem, akár lehet is jó, de hogy 4 év alatt ennyit tudtak felmutatni és erre veri a faszi, ahhoz jár a gratula...
StormST
16?
szaba
A fideszes Lázárt akarta védeni, ezért most én is erre értettem...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Vitézyt meghallgattam, valami fideszes államtitkár kérdezett, "miért mondja, hogy nem csináltunk semmit, hiszen ott az országbérlet". Na, ez igen, eredmény, nekik kb. semmibe nem került, csak letolták a torkán mindenkinek. Lehet persze vitatkozni rajta, hogy jó-e vagy nem, akár lehet is jó, de hogy 4 év alatt ennyit tudtak felmutatni és erre veri a faszi, ahhoz jár a gratula...
StormST
16?
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
Vitézyt meghallgattam, valami fideszes államtitkár kérdezett, "miért mondja, hogy nem csináltunk semmit, hiszen ott az országbérlet". Na, ez igen, eredmény, nekik kb. semmibe nem került, csak letolták a torkán mindenkinek. Lehet persze vitatkozni rajta, hogy jó-e vagy nem, akár lehet is jó, de hogy 4 év alatt ennyit tudtak felmutatni és erre veri a faszi, ahhoz jár a gratula...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Takács is megkapta a maga osztását szépen. 😀 "Ön az egészségügy Menczer Tamása!"
somoskovig
De ebben az a jó, hogy mindenki tudja egyből, milyen minősítést jelöl Menczer Tamás.
szaba
A bunkóparasztság új SI mértékegysége a Menczer. 1 Menczer az a tuskóság, aminek hallatán egy átlagos intelligenciával EQ-val rendelkező személy 15 másodperc után szekunder szégyent érez, és 1 perc után megszünteti a kommunikációs csatornát, ahol találkozik az adott tuskósággal.

1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Takács is megkapta a maga osztását szépen. 😀 "Ön az egészségügy Menczer Tamása!"
somoskovig
De ebben az a jó, hogy mindenki tudja egyből, milyen minősítést jelöl Menczer Tamás.
1 hónapja
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
 www.youtube.com/watch?v=OpP-K0Qdc2M

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
1 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Dőlnek a dominók. a vajon lesz vádalalkú? Vagy Ő amolyan kishal.

 telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo
KB23
Sobri, Te mondd, hogy nem lesz elszámoltatás, a Te hangod mélyebb. 😊

1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 953
Dőlnek a dominók. vajon lesz vádalkú? Vagy Ő amolyan kishal.

 telex.hu/belfold/2026/05/11/korrupcio-orizet-volt-orszaggyulesi-kepviselo

Szerkesztette: KB23
1 hónapja
rva 4 706 — Me for President!
Tegnapi némethbazsi poszt, tökéletes összegzése az új Fidesznek... 😀
somoskovig
Neki nem szóltak, hogy a kampánynak egy hónapja vége van.
Gyurma Pappa
vagy legalabbis, hogy a kampany fo uzenete nem igazan er celbe az embereknel.
csebi
egyébként szerintem ő elhiszi ezt, amit írt
Gyurma Pappa
abban a felépített párhuzamos univerzumban, amiben él, meg amiben még a lassan morzsolódó 2,5 millió Fidesz szavazó él, ezek tűpontos igazságok.
és hát, valljuk be őszintén mondani is kell ezeket, különben a 2,5 millió egy év múlva már másfél se lesz. fenn KELL tartani a párhuzamos valóságot.
rva
Nehéz lesz úgy fent tartani a párhuzamos valóságot, hogy semmi nem fog megtörténni abból, amivel rettegtettek évek óta.
Mikey
majd kitalálnak valami mást, a lényeg nem a tartalmon van
Eurázsia ellen viselünk háborút, nem Kelet-Ázsia ellen
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 953
 24.hu/belfold/2026/05/11/kormanyszovivok-szondi-vanda-magyar-eva-kobol-anita/
Beki
Öröm lesz nézni a kormányinfókat vagy bármihol is adják a szót. 😀 😀