Politika
63 feliratkozó
1 hónapja
A tegnapi sokaknak volt nagy elégtétel.A beiktatása másnapján már Churchillt próbál belőle faragni a saját pártja. Fel nem foghatom, hogy ez hogy a fenébe nem cringe a fiatalok szemében, de hát ez van. Átélem én is kölkökön keresztül a gen Z-t, de megérteni teljesen már valószínűleg sose fogom. 😀 😀
Nagyon sok embertol hallottam aki velem egyidos, hogy o menne kulfoldre.
— Zs.🇭🇺 (@hun_darlin) May 10, 2026
En viszont sose szerettem volna. Mindig azt gondoltam, ha en nem maradok a hazamert, ha en nem maradok hogy valtoztassunk, ki fog? Erdemes volt maradni. Nyertunk😊 https://t.co/IeqLGhEbIb
iktriad


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
😄Dr. Kövér László az országgyűlés szellemiségéhez nem méltó viselkedés miatt Hegedűs Zsoltot 4 700 000 ft, a Sükösdi Tamburazenekar tagjait a házszabályban nem engedélyezett önkifejezési eszközök használata miatt fejenként 400 000 ft, Hadházy Ákost pedig megszokásból 1 900 000 ft büntetés megfizetésére kötelezte.
1 hónapja
A tegnapi sokaknak volt nagy elégtétel.Nagyon sok embertol hallottam aki velem egyidos, hogy o menne kulfoldre.
— Zs.🇭🇺 (@hun_darlin) May 10, 2026
En viszont sose szerettem volna. Mindig azt gondoltam, ha en nem maradok a hazamert, ha en nem maradok hogy valtoztassunk, ki fog? Erdemes volt maradni. Nyertunk😊 https://t.co/IeqLGhEbIb
Szerkesztette: iktriad
1 hónapja
most néztem meg a spam mappámat 😀LOLEz már 3 napos hír, barlangban lakol ? 😛 😀
Tisztelt Hölgyem/Uram!Negritis, a vajda
Tájékoztatjuk, hogy mostantól a leiratkozas.kormanytajekoztato@mk.gov.hu e-mail-címen történő leiratkozás mellett lehetősége van az alábbi Leiratkozom gombra kattintással is leiratkozni Magyarország Kormánya hírleveleiről.
Amennyiben leiratkozik, kérjük, kattintson a Leiratkozom gombra, ezt követően a felugró ablakban adja meg a jelen hírlevél alján található, korábban regisztrált e-mail-címét és erősítse meg törlési szándékát a leiratkozom a hírlevélről gombra kattintással.
Toca
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
LOLEz már 3 napos hír, barlangban lakol ? 😛 😀
Tisztelt Hölgyem/Uram!Negritis, a vajda
Tájékoztatjuk, hogy mostantól a leiratkozas.kormanytajekoztato@mk.gov.hu e-mail-címen történő leiratkozás mellett lehetősége van az alábbi Leiratkozom gombra kattintással is leiratkozni Magyarország Kormánya hírleveleiről.
Amennyiben leiratkozik, kérjük, kattintson a Leiratkozom gombra, ezt követően a felugró ablakban adja meg a jelen hírlevél alján található, korábban regisztrált e-mail-címét és erősítse meg törlési szándékát a leiratkozom a hírlevélről gombra kattintással.
1 hónapja
LOLTisztelt Hölgyem/Uram!
Tájékoztatjuk, hogy mostantól a leiratkozas.kormanytajekoztato@mk.gov.hu e-mail-címen történő leiratkozás mellett lehetősége van az alábbi Leiratkozom gombra kattintással is leiratkozni Magyarország Kormánya hírleveleiről.
Amennyiben leiratkozik, kérjük, kattintson a Leiratkozom gombra, ezt követően a felugró ablakban adja meg a jelen hírlevél alján található, korábban regisztrált e-mail-címét és erősítse meg törlési szándékát a leiratkozom a hírlevélről gombra kattintással.
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Ha elindulnak "Fidesz irányba" (gondolom a NER-t érted ez alatt) azzal nyilván aláírnák a saját halálos ítéletüket. De miért tennék? Kinézel belőlük ekkora politikai hibát? Én nem. A politikai programon lehet vitázni, hogy mit fognak csinálni, de egy dolog szerintem már biztos: nem tudtak volna ennyire sikeresek lenni - lásd éppen az általad is említett óellenzéket -, ha a NER nem lenne számukra is zsigerileg elfogadhatatlan. Mutyi nyilván lesz valamilyen mértékben, de azt a nép elnézi. Sőt, sajnos azt gondolom, hogy még egy ideig igényli is. De egészen más a "népi mutyi" és a NER, a mutyinak az intézményesített, csúcsra járatott verziója. Utóbbi biztosan nem lesz. És onnantól kezdve szerintem a populáris demagógia (sajnos) elég tud lenni jóval tovább is, mint 1-2 év.De ez azt feltetelezi h minden marad a regiben es nem lesz megujulas sem kormanyoldalon, sem az emberek fejeben.Kivételek persze lehetnek, de ehhez az kell, hogy az emberek általános közérzete és anyagi helyzete nagymértékben javuljon, akkor átcsúszhat a dolog a következő ciklusra.Az általános jó közérzettel egyetértek. Az anyagi helyzet javulásával nem. Főleg nem nagymértékű javulással. Egy társadalmat évtizedekig lehet manipulálni úgy, hogy az általános közérzete nem romlik, miközben a konkrét anyagi helyzete igen.
Lúdas Solymi
Én most azt látom, hogy a Tiszát és MP-t simán az is kormányon tarthatja - akár hosszabb ideig is mint 4 év -, hogy nem esnek szét / nem vesznek össze és közben hitelesen el tudják játszani a "közületek jöttünk" szerepet. Elég csak a jól megkomponált populáris demagógia, teljesítmény nem is igazán kell majd hozzá.
Tudom, hogy ezzel most nem vagyok népszerű, és én is bízom benne, hogy ennél azért többet elérünk majd, de tisztán helyzet-elemzés szempontjából szerintem igazam van.
peterk2005 udvari bolond
Sztem nem veletlen az amit mondtak es kertek h legyen meg a polgarok es szabad media altali kontroll.
Tovabba ha elindulnak egy Fidesz iranyba, akkor nagyon sok ember veszti el a hitelet kozuluk es nem gondolom h ez a celjuk.
Meg popularis demagogiaval nem feltetlenul fogjak tudni megnyerni ezt a szavazotabort.
Azert itt lattuk azt h az oellenzeki reaztvevok is mekkorakat buktak kulon-kulon vagy egyuttveve, csak azert mert nem hallgattak a szavazoikra.
Sot, en azt varom h itt a mezeshetek utan boven lesznek felkerdezesek nem szimpatikus intezkedesek miatt, mar csak a tabor altalaons osszetettseget is nezve.
Lúdas Solymi


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
nyilván én is ilyen vagyok, inkább hurcibálom a szemetemet több órán át, de azért azt el tudom képzelni, hogy valaki nem fogja feladni a jó helyét és szépen csak ledobta a földreegy több tízezres tömegben sokan nem fognak kiballagni a kukáhozJo esetben 25-50 metert kellene megtenni ha jol helyezik el es megfelelo meretu.
NB2
Plusz ez igenyesseg es kultura kerdese is.
Ulok a rakparton a padon, elottem kupakok, csikkek, mikozben a kuka itt van 6 meterre.
Nemtom, engem ugy neveltek h nem szemetelek. Ha nincs korulottem kuka, akkor addig tartom a poharat a kezemben, amig nem talalok egy kukat.
Koncerten ugyanez, nem dobom el, bele a tomegbe.
Lúdas Solymi
1 hónapja
szalonnáci vergődése valahol viccesEsetleg nem lehetne felvenni a tamburasokat az Országgyűlés állandó zenekarának? Minden szavazás előtt játszanak valamit, a büdösbunkók meg futkarozhatnak kifelé. Jobb, mint az ördögűzés.
x.com/ToroczkaiLaszlo/status/2053449267230994567
Negritis, a vajda
1 hónapja
De ez azt feltetelezi h minden marad a regiben es nem lesz megujulas sem kormanyoldalon, sem az emberek fejeben.Kivételek persze lehetnek, de ehhez az kell, hogy az emberek általános közérzete és anyagi helyzete nagymértékben javuljon, akkor átcsúszhat a dolog a következő ciklusra.Az általános jó közérzettel egyetértek. Az anyagi helyzet javulásával nem. Főleg nem nagymértékű javulással. Egy társadalmat évtizedekig lehet manipulálni úgy, hogy az általános közérzete nem romlik, miközben a konkrét anyagi helyzete igen.
Lúdas Solymi
Én most azt látom, hogy a Tiszát és MP-t simán az is kormányon tarthatja - akár hosszabb ideig is mint 4 év -, hogy nem esnek szét / nem vesznek össze és közben hitelesen el tudják játszani a "közületek jöttünk" szerepet. Elég csak a jól megkomponált populáris demagógia, teljesítmény nem is igazán kell majd hozzá.
Tudom, hogy ezzel most nem vagyok népszerű, és én is bízom benne, hogy ennél azért többet elérünk majd, de tisztán helyzet-elemzés szempontjából szerintem igazam van.
peterk2005 udvari bolond
Sztem nem veletlen az amit mondtak es kertek h legyen meg a polgarok es szabad media altali kontroll.
Tovabba ha elindulnak egy Fidesz iranyba, akkor nagyon sok ember veszti el a hitelet kozuluk es nem gondolom h ez a celjuk.
Meg popularis demagogiaval nem feltetlenul fogjak tudni megnyerni ezt a szavazotabort.
Azert itt lattuk azt h az oellenzeki reaztvevok is mekkorakat buktak kulon-kulon vagy egyuttveve, csak azert mert nem hallgattak a szavazoikra.
Sot, en azt varom h itt a mezeshetek utan boven lesznek felkerdezesek nem szimpatikus intezkedesek miatt, mar csak a tabor altalaons osszetettseget is nezve.
1 hónapja
Igen, kb. erre utaltam. Amit igazán utálok, hogy a dohányosok túlnyomó többsége zsigerből dobja el a csikket, bárhol is van.egy több tízezres tömegben sokan nem fognak kiballagni a kukáhozJo esetben 25-50 metert kellene megtenni ha jol helyezik el es megfelelo meretu.
NB2
Plusz ez igenyesseg es kultura kerdese is.
Ulok a rakparton a padon, elottem kupakok, csikkek, mikozben a kuka itt van 6 meterre.
Nemtom, engem ugy neveltek h nem szemetelek. Ha nincs korulottem kuka, akkor addig tartom a poharat a kezemben, amig nem talalok egy kukat.
Koncerten ugyanez, nem dobom el, bele a tomegbe.
Lúdas Solymi
1 hónapja
Kivételek persze lehetnek, de ehhez az kell, hogy az emberek általános közérzete és anyagi helyzete nagymértékben javuljon, akkor átcsúszhat a dolog a következő ciklusra.Az általános jó közérzettel egyetértek. Az anyagi helyzet javulásával nem. Főleg nem nagymértékű javulással. Egy társadalmat évtizedekig lehet manipulálni úgy, hogy az általános közérzete nem romlik, miközben a konkrét anyagi helyzete igen.
Lúdas Solymi
Én most azt látom, hogy a Tiszát és MP-t simán az is kormányon tarthatja - akár hosszabb ideig is mint 4 év -, hogy nem esnek szét / nem vesznek össze és közben hitelesen el tudják játszani a "közületek jöttünk" szerepet. Elég csak a jól megkomponált populáris demagógia, teljesítmény nem is igazán kell majd hozzá.
Tudom, hogy ezzel most nem vagyok népszerű, és én is bízom benne, hogy ennél azért többet elérünk majd, de tisztán helyzet-elemzés szempontjából szerintem igazam van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
A kormányzat honnan finanszirozza a kiadásait?
Nyilván keretezés kérdése, de alapvetően a finanszírozás azt jelenti, hogy te magad hozzájárultál ahhoz, hogy a pénz hova megy. A közmédiát illetően ilyen nem történt részünkről. De ha nagyon akarom, úgy is sarkíthatom, hogy az államháztartás azon részéből pumpálták át a pénzt, amiben sem az én, sem a te adóforintjaid nem voltak benne.
És bár tényleg nem közmédia jellegű, de mégis 100x jobban látta el ezt a funkciót, mint az úgymond közmédia az elmúlt 16 évben.
A közmédia funkciója a tájékoztatás, szigorúan pártállás és ideológia nélkül. A Partizánban ennek gyakrabban nem felelnek meg, mint igen. Ettől még elismerem, hogy a maguk módján jó munkát végeznek, de amit ők csinálnak, az sem közmédia - a szó hagyományos értelmében semmiképpen sem. És attól, hogy az MTV propaganda állomás, más nem válik közmédiává.
iktriad
1 hónapja
Így kell szépen leütni egy magas labdát. Maydayhungary 🌹
— an outsider (@holdcsillag55) May 10, 2026
"Hát ez 🤷😂" pic.twitter.com/yg14d0nQti
1 hónapja
Szeretnék teljes mértékig elhatárolódni a trágár szövegektől:www.youtube.com/watch?v=OpP-K0Qdc2M
1 hónapja
Ezzel nem feltétlenül értek egyet, hadd legyek most egy kicsit egyrésztmásrészt.Mindenki be volt/van kötve mindenkihez, válogatni nem lehet, ezért az lesz a legegyszerűbb, ha inkább előre néznek, és nem a múltat basztatják, ahonnan rájuk is potyoghat a szar.MP kommunikációja és politikai érdeke az, hogy történjen valami. Egy irányba mutat minden, két éve: Rogán Antal. Egészen kézenfekvő, ráadásul Gyula féle hülyék a malmára hajtják a vizet. Besétál az ügyészségre, óriási látványosságként és elmondja, hogy Rogán nem adott más lehetőséget, ő nem kapott vissza ebből semmit (ami egyébként valószínűleg így is van, a NER alapszabálya, hogy ami a neveden van vagy aláírsz benne, abból a feletted álló kap, te pedig alakíts ki másik rendszert, már ha az nem sérti a felettesed), ő csak aláírta a szerződést a közbeszerzés győztesével.
Őszentsége Sobri Jóska
Félreértés van, ennek az elszámoltatásnak a célja, hogy jó sokáig tartson, de legyen eredménye. Ha egy Rogán el lesz ítélve, akár szökéseben is, majd 4-6 év múlva, az is bőven elég lesz. Lényeg, hogy látványos legyen.
Gyurma Pappa
Alapvetően az igaz, hogyha az eddigi rendszereket nézzük és úgy gondoljuk valóban nem fog semmi se változni, hogy kommunikációban az érdekük az ügy felszínen tartása.
Viszont az ügyek jellegéből fakadóan ezek mindenképp eltartanak pár évig, a komolyabbak bizonyára 4 évnél is tovább, hacsak nem rántanak be annyi embert a hivatalokba akik csak ezeken dolgoznak.
Szóval ezzel a részével nem kell foglalkozniuk, de a kishalakon túl fel kell mutatniuk egy-egy nagyvad elejtését is még ebben a ciklusban, mert ez az elvárás feléjük és itt Lölő vagy Balásy meg a strómanok azok nem nagyvadak, hanem a Fidesz felsővezetése.
Kivételek persze lehetnek, de ehhez az kell, hogy az emberek általános közérzete és anyagi helyzete nagymértékben javuljon, akkor átcsúszhat a dolog a következő ciklusra.
1 hónapja
szalonnáci vergődése valahol vicces
x.com/ToroczkaiLaszlo/status/2053449267230994567
Negritis, a vajda
Főleg így, hogy fotón látszik, hogy akkor vonultak ki, amikor a gyerekek jöttek be. De biztos azt hitték, hogy az csak átverés és gyorsan bejátsszák az Örömódát és a gyerekek addig ott álldogálnak...
THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
szalonnáci vergődése valahol viccesx.com/ToroczkaiLaszlo/status/2053449267230994567
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
Mindenki be volt/van kötve mindenkihez, válogatni nem lehet, ezért az lesz a legegyszerűbb, ha inkább előre néznek, és nem a múltat basztatják, ahonnan rájuk is potyoghat a szar.MP kommunikációja és politikai érdeke az, hogy történjen valami. Egy irányba mutat minden, két éve: Rogán Antal. Egészen kézenfekvő, ráadásul Gyula féle hülyék a malmára hajtják a vizet. Besétál az ügyészségre, óriási látványosságként és elmondja, hogy Rogán nem adott más lehetőséget, ő nem kapott vissza ebből semmit (ami egyébként valószínűleg így is van, a NER alapszabálya, hogy ami a neveden van vagy aláírsz benne, abból a feletted álló kap, te pedig alakíts ki másik rendszert, már ha az nem sérti a felettesed), ő csak aláírta a szerződést a közbeszerzés győztesével.
Őszentsége Sobri Jóska
Félreértés van, ennek az elszámoltatásnak a célja, hogy jó sokáig tartson, de legyen eredménye. Ha egy Rogán el lesz ítélve, akár szökéseben is, majd 4-6 év múlva, az is bőven elég lesz. Lényeg, hogy látványos legyen.

1 hónapja
egy több tízezres tömegben sokan nem fognak kiballagni a kukáhozJo esetben 25-50 metert kellene megtenni ha jol helyezik el es megfelelo meretu.
NB2
Plusz ez igenyesseg es kultura kerdese is.
Ulok a rakparton a padon, elottem kupakok, csikkek, mikozben a kuka itt van 6 meterre.
Nemtom, engem ugy neveltek h nem szemetelek. Ha nincs korulottem kuka, akkor addig tartom a poharat a kezemben, amig nem talalok egy kukat.
Koncerten ugyanez, nem dobom el, bele a tomegbe.
1 hónapja
Amikor a Mi Hazánk mindig kivonul be kellene játszani a Hupikék Törpikék vagy a Hét törpe dalát.... Amikor meg a Fidesz akkor a Megyünk Lopnit 🤣🤣🤣🤣🤣Ennek a margójára. 😀 😀 😀
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ennyi ✨️#Sükösd #sükösdigyerekek #magyarok #Magyarország #lovak #sötétség #fény #tambura #zenekar #mihasznánk #parlament pic.twitter.com/UMs4Hf5EgA
— Medárd (@xmedardc) May 10, 2026
A kormányzat honnan finanszirozza a kiadásait?Tényleg temetők vannak azokban a szekrényekben, és nem csontvázak. Avagy ilyen közmédiát finanszíroztunk az adóforintjainkból. Persze, hogy a Partizánon ment ez ma le, ami kvázi betöltötte az igazi közmédia szerepét az Orbán rendszerben.Nem mi finanszíroztuk, hanem a kormányzat. És a Partizán sosem volt közmédia jellegű.
youtu.be/6sjQH18hDH8?si=byLL4BqiG-Us54PA
iktriad
szaba
És bár tényleg nem közmédia jellegű, de mégis 100x jobban látta el ezt a funkciót, mint az úgymond közmédia az elmúlt 16 évben.
1 hónapja
Tényleg temetők vannak azokban a szekrényekben, és nem csontvázak. Avagy ilyen közmédiát finanszíroztunk az adóforintjainkból. Persze, hogy a Partizánon ment ez ma le, ami kvázi betöltötte az igazi közmédia szerepét az Orbán rendszerben.Nem mi finanszíroztuk, hanem a kormányzat. És a Partizán sosem volt közmédia jellegű.
youtu.be/6sjQH18hDH8?si=byLL4BqiG-Us54PA
iktriad
1 hónapja
Megértem a szkepticizmusodat, de: 1. beiktatási beszédében MP annyira hosszan és markánsan beszélt az elszámoltatásról, hogy abból nehéz lesz kifarolni, 2. külön hivatalt hoz létre a kormány erre a célra, aminek muszáj lesz valamilyen eredményt produkálnia, túl azon, hogy Kovácshegyi Kázmér minisztériumi alkönyvelőt rács mögé dugják.Az elévülés az a büntetési tétel felső határa, általában. (Hűtlen kezelésnél 5, illetve 8 év is lehet, költségvetési csalásnál 10 év.)www.origo.hu/belpol/2026/05/magyar-peter-bunteto-feljelentesEkkora idióta Buday, hogy még a legfőbb ügyész nevét sem tudja leírni?
Ez eddig nem zavarta ezt a faszkalapot.... Ezt is jól megkelllene agyalni
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Egyébként - laikusként - az első dolog, ami eszembe jut, az az, hogy ha 19-22 között volt a DHK vezetője, akkor a lényegi része a működésének nem évült el?
slowmotion
És pont azért mert MP is aktív részese volt a NER-nek vagyok szkeptikus a elszámoltatásokkal. Mindenki be volt/van kötve mindenkihez, válogatni nem lehet, ezért az lesz a legegyszerűbb, ha inkább előre néznek, és nem a múltat basztatják, ahonnan rájuk is potyoghat a szar.
Őszentsége Sobri Jóska
1 hónapja
www.origo.hu/belpol/2026/05/magyar-peter-bunteto-feljelentesJópár év után néztem fel az origora miattad. Látom, nem sok minden változott arrafele
Ez eddig nem zavarta ezt a faszkalapot.... Ezt is jól megkelllene agyalni
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
1 hónapja
Tényleg temetők vannak azokban a szekrényekben, és nem csontvázak. Avagy ilyen közmédiát finanszíroztunk az adóforintjainkból. Persze, hogy a Partizánon ment ez ma le, ami kvázi betöltötte az igazi közmédia szerepét az Orbán rendszerben. youtu.be/6sjQH18hDH8?si=byLL4BqiG-Us54PA