Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Fu, eddig is sejtettem, hogy a Mi Hazankban nem agysebeszek ulnek, de hogy lehet ennyire rossz erzekkel kivonulni az egesz ules egyetlen olyan harom percerol, amit konszenzusosan szepnek es ertekesnek kellene tartania mindenkinek, aki ott ul.

Btw nem tudom, ki volt emogott a foszervezo — gondolom Radnai —, de nagyon jol ossze volt rakva az egesz nap, tele szimbolikaval, orommel, sirassal tisztelettel, viccel es vegen bulival. Tokeletes dramaturgia volt, latszik a szinhazi mult.
JéBé
Fel lett rúgva a hagyomány, egyedül a Mi hazánk ment a koronához ahelyett, hogy gyerekdalokat hallgat.
Ez az igazi magyar nemzeti vírtus!
Toca
A gyerekdaloknál nem azért vonultak ki, mert hogy cigányhímnusz, vagy mifene?
StormST
Ja már én is megkeveredtem.
Amúgy hivatalosan EU himnusz miatt, mert himnusza csak nemzetnek lehet. 😀
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Te szerintem nem keresel annyit, amennyit o, hogy megerje magadtol lelepni. 😀
Stez
A leköszönt / volt elnökök ugyanazt a havi apanázst kapják, és mellé kapnak lakást, titkárságot és autót is életük végéig. Szatyor papa nem a pénz miatt fing.
peterk2005 udvari bolond
Ne legyél biztos abban, hogy a nyár végére ez az apanázs szabály még élni fog.
atapapa
Tény, hogy az Orbán rezsim ebben is mélyet repült. Négy elnököt jelölhettek, és a négyből a legjobb (Áder) is a legszürkébb, legunalmasabb elnök lett a rendszerváltás óta. A másik három meg ki se tudja tölteni az első mandátumát se, vagy le kellett mondaniuk, vagy ki lesznek penderítve, akkorát buktak.

Én ezzel együtt se piszkálnám a javadalmazást. Kicsinyes lenne. A Kossuth díj életjáradékát sincs értelme eltörölni csak azért mert Pataki meg a Feró is megkapták. Ezen már tényleg jobb túllépni szerintem.

A tegnapi buli esti sessionját közvetítették valahol online? Én csak kb. a partizán élő végéig láttam, beletekernék szívesen, hogy mi volt később, ha valahol elérhető.
peterk2005 udvari bolond
Két év alatt 700 millió forintot kaptak a volt Fideszes kormányfők.
Egy normális költségvetést nézve nem tétel, csak inkább az eszmeiség mögötte, főleg az, hogy Novák Katalin is kapja, őtőle simán el lehetne venni és akkor Mr. Aláíró Tollat is megvizsgálnám, hogy ő mire fel kapja.

Sulyok szerintem próbál hosszútávra játszani, mert tudja h nem távolíthatják el olyan simán és az Alaptörvény-módosítás is beletelik egy kis időbe, hogyha az AB baszakodna (és miért nem tennék, bár kaphatnak a tagok nyakukba egy-két vizsgálatot, ha kell).

 telex.hu/belfold/2026/04/17/koztarsasagi-elnok-sulyok-tamas-megfosztas-alaptorveny-magyar-peter

Egyébként tényleg nem értem, hogy miért csinálja. Bízik abban, hogy valahogy kiangolnázzák ezt a helyzetet vagy OV visszatér és visszaveszi a Parlamentet?

Miben bíznak? Mit tudnak vagy tudhatnak? Ez valós tudás vagy csak hübrisz?
Lúdas Solymi
Hat igy az elmult evek alapjan megtippelve, mekkora agya lehet, es mennyire kepes onalloan donteseket hozni, azt mondanam, most is csak egy katona, akinek szolt a fonok, es pusztan annyi a feladata, hogy ragaszkodjon, aztan "eroszakkal" kelljen eltavolitani, mert azzal legalabb a masik oldalnak lehet mutogatni, hogy lam, milyen agressziv es szarhazi MP. Fel is kapjak allandoan a temat azon a nehany portalon, amin kell, megprobaljak megfuttatni, de hat sokra nem mennek vele.

1 hónapja
VanillaSky 1 696
Ez egyszerre gecicringe és gecikomoly
zacknorb
Erre gondolsz?

iktriad
Őszintén, haegy videóban kéne összefoglalni mit jelent az embereknek, hogy rendszerváltás van, akkor csak ezt posztolnám.
Toca
Mondjuk különösen vicces annak fényében, hogy a Sportkórház egyik vezető orvosa, illetve Wáberer magánkórházának szintén ilyen pozíciójában lévő embere adta elő a performansznt vagy csak átérzi az átlag pronyó elnyomott életét?
VanillaSky
Rendszerváltás nem arról szól, hogy csak az örül/örülhet, akinek szarul ment vagy elnyomták csak szólok.
Toca
A rendszerváltásról nagyjából talán 1 év múlva beszélnék, addig még kivárok.
VanillaSky
Ok. Köszi az infót. Ezt most fel is írtam.
Így utólag már javítanám az eredeti hsz-em miattad.
Így szólna:

Őszintén, ha egy videóban kéne összefoglalni mit jelent a nem pronyóknak, hogy egy év múlva megerősíthető, addig is hívjuk “lehetséges rendszerváltásnak” van, akkor csak ezt posztolnám.
Toca
Látod, előrefelé haladunk a közmegegyezésben.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Te szerintem nem keresel annyit, amennyit o, hogy megerje magadtol lelepni. 😀
Stez
A leköszönt / volt elnökök ugyanazt a havi apanázst kapják, és mellé kapnak lakást, titkárságot és autót is életük végéig. Szatyor papa nem a pénz miatt fing.
peterk2005 udvari bolond
Ne legyél biztos abban, hogy a nyár végére ez az apanázs szabály még élni fog.
atapapa
Tény, hogy az Orbán rezsim ebben is mélyet repült. Négy elnököt jelölhettek, és a négyből a legjobb (Áder) is a legszürkébb, legunalmasabb elnök lett a rendszerváltás óta. A másik három meg ki se tudja tölteni az első mandátumát se, vagy le kellett mondaniuk, vagy ki lesznek penderítve, akkorát buktak.

Én ezzel együtt se piszkálnám a javadalmazást. Kicsinyes lenne. A Kossuth díj életjáradékát sincs értelme eltörölni csak azért mert Pataki meg a Feró is megkapták. Ezen már tényleg jobb túllépni szerintem.

A tegnapi buli esti sessionját közvetítették valahol online? Én csak kb. a partizán élő végéig láttam, beletekernék szívesen, hogy mi volt később, ha valahol elérhető.
peterk2005 udvari bolond
Két év alatt 700 millió forintot kaptak a volt Fideszes kormányfők.
Egy normális költségvetést nézve nem tétel, csak inkább az eszmeiség mögötte, főleg az, hogy Novák Katalin is kapja, őtőle simán el lehetne venni és akkor Mr. Aláíró Tollat is megvizsgálnám, hogy ő mire fel kapja.

Sulyok szerintem próbál hosszútávra játszani, mert tudja h nem távolíthatják el olyan simán és az Alaptörvény-módosítás is beletelik egy kis időbe, hogyha az AB baszakodna (és miért nem tennék, bár kaphatnak a tagok nyakukba egy-két vizsgálatot, ha kell).

 telex.hu/belfold/2026/04/17/koztarsasagi-elnok-sulyok-tamas-megfosztas-alaptorveny-magyar-peter

Egyébként tényleg nem értem, hogy miért csinálja. Bízik abban, hogy valahogy kiangolnázzák ezt a helyzetet vagy OV visszatér és visszaveszi a Parlamentet?

Miben bíznak? Mit tudnak vagy tudhatnak? Ez valós tudás vagy csak hübrisz?
1 hónapja
xrace77 Denver Broncos 4 746
Fu, eddig is sejtettem, hogy a Mi Hazankban nem agysebeszek ulnek, de hogy lehet ennyire rossz erzekkel kivonulni az egesz ules egyetlen olyan harom percerol, amit konszenzusosan szepnek es ertekesnek kellene tartania mindenkinek, aki ott ul.

Btw nem tudom, ki volt emogott a foszervezo — gondolom Radnai —, de nagyon jol ossze volt rakva az egesz nap, tele szimbolikaval, orommel, sirassal tisztelettel, viccel es vegen bulival. Tokeletes dramaturgia volt, latszik a szinhazi mult.
JéBé
Fel lett rúgva a hagyomány, egyedül a Mi hazánk ment a koronához ahelyett, hogy gyerekdalokat hallgat.
Ez az igazi magyar nemzeti vírtus!
Toca
A gyerekdaloknál nem azért vonultak ki, mert hogy cigányhímnusz, vagy mifene?
StormST
A közleményük szerint az Örömóda (EU-himnusz) miatt akartak kivonulni, csak a gaz tisza orvul megvariálta a sorrendet és előrehozra a gyerekzenekart 😄
warr_b
Próbálják megmagyarázzák. De minek. Gyáva rasszista bohócok.


Szerkesztette: xrace77
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
Fu, eddig is sejtettem, hogy a Mi Hazankban nem agysebeszek ulnek, de hogy lehet ennyire rossz erzekkel kivonulni az egesz ules egyetlen olyan harom percerol, amit konszenzusosan szepnek es ertekesnek kellene tartania mindenkinek, aki ott ul.

Btw nem tudom, ki volt emogott a foszervezo — gondolom Radnai —, de nagyon jol ossze volt rakva az egesz nap, tele szimbolikaval, orommel, sirassal tisztelettel, viccel es vegen bulival. Tokeletes dramaturgia volt, latszik a szinhazi mult.
JéBé
Fel lett rúgva a hagyomány, egyedül a Mi hazánk ment a koronához ahelyett, hogy gyerekdalokat hallgat.
Ez az igazi magyar nemzeti vírtus!
Toca
A gyerekdaloknál nem azért vonultak ki, mert hogy cigányhímnusz, vagy mifene?
StormST
A közleményük szerint az Örömóda (EU-himnusz) miatt akartak kivonulni, csak a gaz tisza orvul megvariálta a sorrendet és előrehozra a gyerekzenekart 😄
warr_b
Tetszettek volna elolvasni a javaslatokat, már amelyik tud, de az meg elmondhatta volna a többinek... 😀

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 361 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fu, eddig is sejtettem, hogy a Mi Hazankban nem agysebeszek ulnek, de hogy lehet ennyire rossz erzekkel kivonulni az egesz ules egyetlen olyan harom percerol, amit konszenzusosan szepnek es ertekesnek kellene tartania mindenkinek, aki ott ul.

Btw nem tudom, ki volt emogott a foszervezo — gondolom Radnai —, de nagyon jol ossze volt rakva az egesz nap, tele szimbolikaval, orommel, sirassal tisztelettel, viccel es vegen bulival. Tokeletes dramaturgia volt, latszik a szinhazi mult.
JéBé
Fel lett rúgva a hagyomány, egyedül a Mi hazánk ment a koronához ahelyett, hogy gyerekdalokat hallgat.
Ez az igazi magyar nemzeti vírtus!
Toca
A gyerekdaloknál nem azért vonultak ki, mert hogy cigányhímnusz, vagy mifene?
StormST
A közleményük szerint az Örömóda (EU-himnusz) miatt akartak kivonulni, csak a gaz tisza orvul megvariálta a sorrendet és előrehozra a gyerekzenekart 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 825
Ez egyszerre gecicringe és gecikomoly
zacknorb
Erre gondolsz?

iktriad
Őszintén, haegy videóban kéne összefoglalni mit jelent az embereknek, hogy rendszerváltás van, akkor csak ezt posztolnám.
Toca
Mondjuk különösen vicces annak fényében, hogy a Sportkórház egyik vezető orvosa, illetve Wáberer magánkórházának szintén ilyen pozíciójában lévő embere adta elő a performansznt vagy csak átérzi az átlag pronyó elnyomott életét?
VanillaSky
Ő is ugyanolyan ember, mint te vagy én.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Te szerintem nem keresel annyit, amennyit o, hogy megerje magadtol lelepni. 😀
Stez
A leköszönt / volt elnökök ugyanazt a havi apanázst kapják, és mellé kapnak lakást, titkárságot és autót is életük végéig. Szatyor papa nem a pénz miatt fing.
peterk2005 udvari bolond
Ne legyél biztos abban, hogy a nyár végére ez az apanázs szabály még élni fog.
atapapa
Minél hamarabb feláll, annál kevésbé piszkálják.
Ha sokáig van útban biztos lesz következménye.

Amúgy én nem értem miért jár ugyanaz az appanázs annak aki végig üli az idejét, mint aki nem.
1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
Fu, eddig is sejtettem, hogy a Mi Hazankban nem agysebeszek ulnek, de hogy lehet ennyire rossz erzekkel kivonulni az egesz ules egyetlen olyan harom percerol, amit konszenzusosan szepnek es ertekesnek kellene tartania mindenkinek, aki ott ul.

Btw nem tudom, ki volt emogott a foszervezo — gondolom Radnai —, de nagyon jol ossze volt rakva az egesz nap, tele szimbolikaval, orommel, sirassal tisztelettel, viccel es vegen bulival. Tokeletes dramaturgia volt, latszik a szinhazi mult.
JéBé
Fel lett rúgva a hagyomány, egyedül a Mi hazánk ment a koronához ahelyett, hogy gyerekdalokat hallgat.
Ez az igazi magyar nemzeti vírtus!
Toca
A gyerekdaloknál nem azért vonultak ki, mert hogy cigányhímnusz, vagy mifene?

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Fu, eddig is sejtettem, hogy a Mi Hazankban nem agysebeszek ulnek, de hogy lehet ennyire rossz erzekkel kivonulni az egesz ules egyetlen olyan harom percerol, amit konszenzusosan szepnek es ertekesnek kellene tartania mindenkinek, aki ott ul.

Btw nem tudom, ki volt emogott a foszervezo — gondolom Radnai —, de nagyon jol ossze volt rakva az egesz nap, tele szimbolikaval, orommel, sirassal tisztelettel, viccel es vegen bulival. Tokeletes dramaturgia volt, latszik a szinhazi mult.
JéBé
Fel lett rúgva a hagyomány, egyedül a Mi hazánk ment a koronához ahelyett, hogy gyerekdalokat hallgat.
Ez az igazi magyar nemzeti vírtus!
1 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Fu, eddig is sejtettem, hogy a Mi Hazankban nem agysebeszek ulnek, de hogy lehet ennyire rossz erzekkel kivonulni az egesz ules egyetlen olyan harom percerol, amit konszenzusosan szepnek es ertekesnek kellene tartania mindenkinek, aki ott ul.

Btw nem tudom, ki volt emogott a foszervezo — gondolom Radnai —, de nagyon jol ossze volt rakva az egesz nap, tele szimbolikaval, orommel, sirassal tisztelettel, viccel es vegen bulival. Tokeletes dramaturgia volt, latszik a szinhazi mult.
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 958 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Te szerintem nem keresel annyit, amennyit o, hogy megerje magadtol lelepni. 😀
Stez
A leköszönt / volt elnökök ugyanazt a havi apanázst kapják, és mellé kapnak lakást, titkárságot és autót is életük végéig. Szatyor papa nem a pénz miatt fing.
peterk2005 udvari bolond
Ne legyél biztos abban, hogy a nyár végére ez az apanázs szabály még élni fog.
atapapa
Tény, hogy az Orbán rezsim ebben is mélyet repült. Négy elnököt jelölhettek, és a négyből a legjobb (Áder) is a legszürkébb, legunalmasabb elnök lett a rendszerváltás óta. A másik három meg ki se tudja tölteni az első mandátumát se, vagy le kellett mondaniuk, vagy ki lesznek penderítve, akkorát buktak.

Én ezzel együtt se piszkálnám a javadalmazást. Kicsinyes lenne. A Kossuth díj életjáradékát sincs értelme eltörölni csak azért mert Pataki meg a Feró is megkapták. Ezen már tényleg jobb túllépni szerintem.

A tegnapi buli esti sessionját közvetítették valahol online? Én csak kb. a partizán élő végéig láttam, beletekernék szívesen, hogy mi volt később, ha valahol elérhető.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Te szerintem nem keresel annyit, amennyit o, hogy megerje magadtol lelepni. 😀
Stez
A leköszönt / volt elnökök ugyanazt a havi apanázst kapják, és mellé kapnak lakást, titkárságot és autót is életük végéig. Szatyor papa nem a pénz miatt fing.
peterk2005 udvari bolond
Ne legyél biztos abban, hogy a nyár végére ez az apanázs szabály még élni fog.

1 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 642 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mekkora buli volt te istenem.
Csak ezért megérné évente kétszer leváltani a fideszt.
atapapa
Kar, hogy soká indultunk el, lemaradtunk a necc parti zenekrol. 😁

Rendkivulien különleges volt ezt így látni es átélni.
Ventura
Én, Dzsoki meg Fake gecinagyot veretük Neccre

Szerkesztette: zacknorb
1 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 958 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Te szerintem nem keresel annyit, amennyit o, hogy megerje magadtol lelepni. 😀
Stez
A leköszönt / volt elnökök ugyanazt a havi apanázst kapják, és mellé kapnak lakást, titkárságot és autót is életük végéig. Szatyor papa nem a pénz miatt fing.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkora buli volt te istenem.
Csak ezért megérné évente kétszer leváltani a fideszt.
atapapa
Úgy hallottam, nagyon jó volt a meglepetés DJ!
1 hónapja
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Mekkora buli volt te istenem.
Csak ezért megérné évente kétszer leváltani a fideszt.
atapapa
Kar, hogy soká indultunk el, lemaradtunk a necc parti zenekrol. 😁

Rendkivulien különleges volt ezt így látni es átélni.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

1 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Mekkora buli volt te istenem.
Csak ezért megérné évente kétszer leváltani a fideszt.

1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Ez egyszerre gecicringe és gecikomoly
zacknorb
Erre gondolsz?

iktriad
Őszintén, haegy videóban kéne összefoglalni mit jelent az embereknek, hogy rendszerváltás van, akkor csak ezt posztolnám.
Toca
Mondjuk különösen vicces annak fényében, hogy a Sportkórház egyik vezető orvosa, illetve Wáberer magánkórházának szintén ilyen pozíciójában lévő embere adta elő a performansznt vagy csak átérzi az átlag pronyó elnyomott életét?
VanillaSky
Rendszerváltás nem arról szól, hogy csak az örül/örülhet, akinek szarul ment vagy elnyomták csak szólok.
Toca
A rendszerváltásról nagyjából talán 1 év múlva beszélnék, addig még kivárok.
VanillaSky
Ok. Köszi az infót. Ezt most fel is írtam.
Így utólag már javítanám az eredeti hsz-em miattad.
Így szólna:

Őszintén, ha egy videóban kéne összefoglalni mit jelent a nem pronyóknak, hogy egy év múlva megerősíthető, addig is hívjuk “lehetséges rendszerváltásnak” van, akkor csak ezt posztolnám.
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 953
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Rátapintottál a lényegre: ezért lett ő a köztielnök, és nem például te.
De te valószínűleg nem is köszönöd meg azt a tapsot, ami nem neked, hanem ellened szól.
szaba
Zseniális volt. MP elküldi a picsába, a Tisza-frakció ezért megtapsolja, Sulyok pedig joviálisan bólogat és köszönetet mond, mintha őt ünnepelnék. És ezt kétszer is eljátszotta.
nagylaza, főpohárnok
Ebből látszik, hogy csak csicska akit oda ültettek. Nem veszi észre hogy nem mellette hanem ellene tapsolnak. Annyi esze sincs mint egy szatyor fingnak.
1 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Rátapintottál a lényegre: ezért lett ő a köztielnök, és nem például te.
De te valószínűleg nem is köszönöd meg azt a tapsot, ami nem neked, hanem ellened szól.
szaba
Zseniális volt. MP elküldi a picsába, a Tisza-frakció ezért megtapsolja, Sulyok pedig joviálisan bólogat és köszönetet mond, mintha őt ünnepelnék. És ezt kétszer is eljátszotta.
1 hónapja
VanillaSky 1 696
Ez egyszerre gecicringe és gecikomoly
zacknorb
Erre gondolsz?

iktriad
Őszintén, haegy videóban kéne összefoglalni mit jelent az embereknek, hogy rendszerváltás van, akkor csak ezt posztolnám.
Toca
Mondjuk különösen vicces annak fényében, hogy a Sportkórház egyik vezető orvosa, illetve Wáberer magánkórházának szintén ilyen pozíciójában lévő embere adta elő a performansznt vagy csak átérzi az átlag pronyó elnyomott életét?
VanillaSky
Rendszerváltás nem arról szól, hogy csak az örül/örülhet, akinek szarul ment vagy elnyomták csak szólok.
Toca
A rendszerváltásról nagyjából talán 1 év múlva beszélnék, addig még kivárok.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Te szerintem nem keresel annyit, amennyit o, hogy megerje magadtol lelepni. 😀

1 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ez egyszerre gecicringe és gecikomoly
zacknorb
Erre gondolsz?

iktriad
Ez a legkiralyabb dolog ami evtizedek ota lattam a magyar politikaban es nagyon bizom benne hogy valami nagy szep es jo dolog szimbolumakent vonul be a tortenelembe. (Es ha mindenki kiunnepelte magat akkor menjenek dolgozni hogy bebizonyitsak igazam van)

Szerkesztette: JéBé