Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 046 — zászló zászló szív
 www.origo.hu/belpol/2026/05/magyar-peter-bunteto-feljelentes

Ez eddig nem zavarta ezt a faszkalapot.... Ezt is jól megkelllene agyalni
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ekkora idióta Buday, hogy még a legfőbb ügyész nevét sem tudja leírni?

Egyébként - laikusként - az első dolog, ami eszembe jut, az az, hogy ha 19-22 között volt a DHK vezetője, akkor a lényegi része a működésének nem évült el?
slowmotion
Fárasztóak. Ahogy a Mirkó is elmondta, nem ők döntöttek, hanem nem lehetett mással dolgoztatni, mert Valaki így akarta.

Nem tudom feltűnt-e, de ezek az óellenzék retorikai fordulatai, módszerei, megoldásai.

1 hónapja
StormST Denver Broncos 13 009 — SB 50 Champion @ Grund
Az Origo-t vajon mikor fogják beszántani? Akik meg ott dolgoznak. azokat is fel kéne ültetni egy gépre, ami valahová nagyon messzire megy...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
 www.origo.hu/belpol/2026/05/magyar-peter-bunteto-feljelentes

Ez eddig nem zavarta ezt a faszkalapot.... Ezt is jól megkelllene agyalni
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ekkora idióta Buday, hogy még a legfőbb ügyész nevét sem tudja leírni?

Egyébként - laikusként - az első dolog, ami eszembe jut, az az, hogy ha 19-22 között volt a DHK vezetője, akkor a lényegi része a működésének nem évült el?
1 hónapja
KB23 Seattle Seahawks Washington Huskies 1 953
A választás után amúgy ezt az embert nem lehetett volna őrizetbe venni?

 24.hu/kulfold/2026/05/10/lengyel-menekultek-amerika-ziobro-romanowski/
1 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
egy több tízezres tömegben sokan nem fognak kiballagni a kukához
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Ha fele olyan jól vezetik az országot, mint ahogy bulit rendeznek, akkor ez egy fasza ország lesz.

Azt terveztük, hogy kinézünk a hangulat miatt délután 3 körül, hát a kinézésből az lett, hogy hajnali 6-kor sikerült hazaérnünk. 😀
Jughead
PUSZTÍTÁS VOLT!!!!

 www.origo.hu/belpol/2026/05/kossuth-ter-szemet-tisza

😀
Negritis, a vajda
Nyilván nem pusztítás, de amúgy undorító, hogy ez a helyi szocializáció része.
szaba
A helyi alatt az országosat érted?

Mondjuk a rendezők is pakolhattak volna ki több szemetest meg gyűjtőt, akkor kevésbé lenne ilyen egy helyszín.

Lehetne erre indítványozni egy országos kampányt.
1 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
 www.origo.hu/belpol/2026/05/magyar-peter-bunteto-feljelentes

Ez eddig nem zavarta ezt a faszkalapot.... Ezt is jól megkelllene agyalni
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nem baj, hergelje csak MP-t , annál jobban fogja ütni őket. Okos egy pali 🤣
1 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Ha fele olyan jól vezetik az országot, mint ahogy bulit rendeznek, akkor ez egy fasza ország lesz.

Azt terveztük, hogy kinézünk a hangulat miatt délután 3 körül, hát a kinézésből az lett, hogy hajnali 6-kor sikerült hazaérnünk. 😀
Jughead
PUSZTÍTÁS VOLT!!!!

 www.origo.hu/belpol/2026/05/kossuth-ter-szemet-tisza

😀
Negritis, a vajda
Nyilván nem pusztítás, de amúgy undorító, hogy ez a helyi szocializáció része.
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
 www.origo.hu/belpol/2026/05/magyar-peter-bunteto-feljelentes

Ez eddig nem zavarta ezt a faszkalapot.... Ezt is jól megkelllene agyalni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
Ha fele olyan jól vezetik az országot, mint ahogy bulit rendeznek, akkor ez egy fasza ország lesz.

Azt terveztük, hogy kinézünk a hangulat miatt délután 3 körül, hát a kinézésből az lett, hogy hajnali 6-kor sikerült hazaérnünk. 😀
Jughead
PUSZTÍTÁS VOLT!!!!

 www.origo.hu/belpol/2026/05/kossuth-ter-szemet-tisza

😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
alakul, alakul
 24.hu/belfold/2026/05/10/bencsik-andras-menczer-tamas-fidesz/

Járni a pacsi, ha nem lehetne egy 3 perces videót összevágni bencsik elvtárs vállalhatatlan megszólalásaiból

1 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Ha fele olyan jól vezetik az országot, mint ahogy bulit rendeznek, akkor ez egy fasza ország lesz.

Azt terveztük, hogy kinézünk a hangulat miatt délután 3 körül, hát a kinézésből az lett, hogy hajnali 6-kor sikerült hazaérnünk. 😀
1 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fu, eddig is sejtettem, hogy a Mi Hazankban nem agysebeszek ulnek, de hogy lehet ennyire rossz erzekkel kivonulni az egesz ules egyetlen olyan harom percerol, amit konszenzusosan szepnek es ertekesnek kellene tartania mindenkinek, aki ott ul.

Btw nem tudom, ki volt emogott a foszervezo — gondolom Radnai —, de nagyon jol ossze volt rakva az egesz nap, tele szimbolikaval, orommel, sirassal tisztelettel, viccel es vegen bulival. Tokeletes dramaturgia volt, latszik a szinhazi mult.
JéBé
Fel lett rúgva a hagyomány, egyedül a Mi hazánk ment a koronához ahelyett, hogy gyerekdalokat hallgat.
Ez az igazi magyar nemzeti vírtus!
Toca
A gyerekdaloknál nem azért vonultak ki, mert hogy cigányhímnusz, vagy mifene?
StormST
Ja már én is megkeveredtem.
Amúgy hivatalosan EU himnusz miatt, mert himnusza csak nemzetnek lehet. 😀
Toca
székejhimnuszvajommi?
sutianap
Műdal 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Arról lehet tudni valamit H a magánklinikák támogatását/épülését fogják vizsgálni? Itt brutális pénzek voltak abban is.
1 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 900 — capitaine du château de Vienne 1487
Fu, eddig is sejtettem, hogy a Mi Hazankban nem agysebeszek ulnek, de hogy lehet ennyire rossz erzekkel kivonulni az egesz ules egyetlen olyan harom percerol, amit konszenzusosan szepnek es ertekesnek kellene tartania mindenkinek, aki ott ul.

Btw nem tudom, ki volt emogott a foszervezo — gondolom Radnai —, de nagyon jol ossze volt rakva az egesz nap, tele szimbolikaval, orommel, sirassal tisztelettel, viccel es vegen bulival. Tokeletes dramaturgia volt, latszik a szinhazi mult.
JéBé
Fel lett rúgva a hagyomány, egyedül a Mi hazánk ment a koronához ahelyett, hogy gyerekdalokat hallgat.
Ez az igazi magyar nemzeti vírtus!
Toca
A gyerekdaloknál nem azért vonultak ki, mert hogy cigányhímnusz, vagy mifene?
StormST
Ja már én is megkeveredtem.
Amúgy hivatalosan EU himnusz miatt, mert himnusza csak nemzetnek lehet. 😀
Toca
székejhimnuszvajommi?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
1 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 552
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Te szerintem nem keresel annyit, amennyit o, hogy megerje magadtol lelepni. 😀
Stez
A leköszönt / volt elnökök ugyanazt a havi apanázst kapják, és mellé kapnak lakást, titkárságot és autót is életük végéig. Szatyor papa nem a pénz miatt fing.
peterk2005 udvari bolond
Ne legyél biztos abban, hogy a nyár végére ez az apanázs szabály még élni fog.
atapapa
Tény, hogy az Orbán rezsim ebben is mélyet repült. Négy elnököt jelölhettek, és a négyből a legjobb (Áder) is a legszürkébb, legunalmasabb elnök lett a rendszerváltás óta. A másik három meg ki se tudja tölteni az első mandátumát se, vagy le kellett mondaniuk, vagy ki lesznek penderítve, akkorát buktak.

Én ezzel együtt se piszkálnám a javadalmazást. Kicsinyes lenne. A Kossuth díj életjáradékát sincs értelme eltörölni csak azért mert Pataki meg a Feró is megkapták. Ezen már tényleg jobb túllépni szerintem.

A tegnapi buli esti sessionját közvetítették valahol online? Én csak kb. a partizán élő végéig láttam, beletekernék szívesen, hogy mi volt később, ha valahol elérhető.
peterk2005 udvari bolond
Napi érdektelen apróság: a Kossuth díjnak nincs életjáradéka. Egyszeri 30 vagy 35 millió forint (nettó) ami, ha csapat kapja akkor ráadásul oszlik is. Állami temetés jár még hozzá (opcionálisan).

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
1 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Te szerintem nem keresel annyit, amennyit o, hogy megerje magadtol lelepni. 😀
Stez
A leköszönt / volt elnökök ugyanazt a havi apanázst kapják, és mellé kapnak lakást, titkárságot és autót is életük végéig. Szatyor papa nem a pénz miatt fing.
peterk2005 udvari bolond
Ne legyél biztos abban, hogy a nyár végére ez az apanázs szabály még élni fog.
atapapa
Tény, hogy az Orbán rezsim ebben is mélyet repült. Négy elnököt jelölhettek, és a négyből a legjobb (Áder) is a legszürkébb, legunalmasabb elnök lett a rendszerváltás óta. A másik három meg ki se tudja tölteni az első mandátumát se, vagy le kellett mondaniuk, vagy ki lesznek penderítve, akkorát buktak.

Én ezzel együtt se piszkálnám a javadalmazást. Kicsinyes lenne. A Kossuth díj életjáradékát sincs értelme eltörölni csak azért mert Pataki meg a Feró is megkapták. Ezen már tényleg jobb túllépni szerintem.

A tegnapi buli esti sessionját közvetítették valahol online? Én csak kb. a partizán élő végéig láttam, beletekernék szívesen, hogy mi volt később, ha valahol elérhető.
peterk2005 udvari bolond
Két év alatt 700 millió forintot kaptak a volt Fideszes kormányfők.
Egy normális költségvetést nézve nem tétel, csak inkább az eszmeiség mögötte, főleg az, hogy Novák Katalin is kapja, őtőle simán el lehetne venni és akkor Mr. Aláíró Tollat is megvizsgálnám, hogy ő mire fel kapja.

Sulyok szerintem próbál hosszútávra játszani, mert tudja h nem távolíthatják el olyan simán és az Alaptörvény-módosítás is beletelik egy kis időbe, hogyha az AB baszakodna (és miért nem tennék, bár kaphatnak a tagok nyakukba egy-két vizsgálatot, ha kell).

 telex.hu/belfold/2026/04/17/koztarsasagi-elnok-sulyok-tamas-megfosztas-alaptorveny-magyar-peter

Egyébként tényleg nem értem, hogy miért csinálja. Bízik abban, hogy valahogy kiangolnázzák ezt a helyzetet vagy OV visszatér és visszaveszi a Parlamentet?

Miben bíznak? Mit tudnak vagy tudhatnak? Ez valós tudás vagy csak hübrisz?
Lúdas Solymi
Na, Stánicz Peti. Okosabb lett volna, ha nem szólal meg, hozta a tipikus ELTE alkjog módit.

Nem kell az AB-val lezongorázni a megfosztást. Megváltoztatja a Tisza a kinevezési feltételeket az Alaptörvényben + záró részben rögzíti, hogy erre tekintettel Sulyok mandátuma kampó és viszontlátásra.

AB tagok ugyanez, mostantól nem 12 év, hanem 9, AB tagok megbízatása megszűnik az Alaptörvény hatályba lépésével. Viszontlátásra.

Legfőbb ügyész, OBH elnök, Kúria elnöke, satöbbi. Ugyanez.

Alkotmányozni kell, alkotmányozni is fognak. Nem tudja kivédeni senki, semmilyen pozícióból pont amiatt, hogy a fidesz ezt így találta ki 2012-re.

Szerkesztette: resistance is futile
1 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Te szerintem nem keresel annyit, amennyit o, hogy megerje magadtol lelepni. 😀
Stez
A leköszönt / volt elnökök ugyanazt a havi apanázst kapják, és mellé kapnak lakást, titkárságot és autót is életük végéig. Szatyor papa nem a pénz miatt fing.
peterk2005 udvari bolond
Ne legyél biztos abban, hogy a nyár végére ez az apanázs szabály még élni fog.
atapapa
Tény, hogy az Orbán rezsim ebben is mélyet repült. Négy elnököt jelölhettek, és a négyből a legjobb (Áder) is a legszürkébb, legunalmasabb elnök lett a rendszerváltás óta. A másik három meg ki se tudja tölteni az első mandátumát se, vagy le kellett mondaniuk, vagy ki lesznek penderítve, akkorát buktak.

Én ezzel együtt se piszkálnám a javadalmazást. Kicsinyes lenne. A Kossuth díj életjáradékát sincs értelme eltörölni csak azért mert Pataki meg a Feró is megkapták. Ezen már tényleg jobb túllépni szerintem.

A tegnapi buli esti sessionját közvetítették valahol online? Én csak kb. a partizán élő végéig láttam, beletekernék szívesen, hogy mi volt később, ha valahol elérhető.
peterk2005 udvari bolond
Két év alatt 700 millió forintot kaptak a volt Fideszes kormányfők.
Egy normális költségvetést nézve nem tétel, csak inkább az eszmeiség mögötte, főleg az, hogy Novák Katalin is kapja, őtőle simán el lehetne venni és akkor Mr. Aláíró Tollat is megvizsgálnám, hogy ő mire fel kapja.

Sulyok szerintem próbál hosszútávra játszani, mert tudja h nem távolíthatják el olyan simán és az Alaptörvény-módosítás is beletelik egy kis időbe, hogyha az AB baszakodna (és miért nem tennék, bár kaphatnak a tagok nyakukba egy-két vizsgálatot, ha kell).

 telex.hu/belfold/2026/04/17/koztarsasagi-elnok-sulyok-tamas-megfosztas-alaptorveny-magyar-peter

Egyébként tényleg nem értem, hogy miért csinálja. Bízik abban, hogy valahogy kiangolnázzák ezt a helyzetet vagy OV visszatér és visszaveszi a Parlamentet?

Miben bíznak? Mit tudnak vagy tudhatnak? Ez valós tudás vagy csak hübrisz?
Lúdas Solymi
Az alaptörvény módosítást továbbra sem vizsgálhatja az AB …
csebi
Jogos, pontatlanul fogalmaztam.
1 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Te szerintem nem keresel annyit, amennyit o, hogy megerje magadtol lelepni. 😀
Stez
A leköszönt / volt elnökök ugyanazt a havi apanázst kapják, és mellé kapnak lakást, titkárságot és autót is életük végéig. Szatyor papa nem a pénz miatt fing.
peterk2005 udvari bolond
Ne legyél biztos abban, hogy a nyár végére ez az apanázs szabály még élni fog.
atapapa
Tény, hogy az Orbán rezsim ebben is mélyet repült. Négy elnököt jelölhettek, és a négyből a legjobb (Áder) is a legszürkébb, legunalmasabb elnök lett a rendszerváltás óta. A másik három meg ki se tudja tölteni az első mandátumát se, vagy le kellett mondaniuk, vagy ki lesznek penderítve, akkorát buktak.

Én ezzel együtt se piszkálnám a javadalmazást. Kicsinyes lenne. A Kossuth díj életjáradékát sincs értelme eltörölni csak azért mert Pataki meg a Feró is megkapták. Ezen már tényleg jobb túllépni szerintem.

A tegnapi buli esti sessionját közvetítették valahol online? Én csak kb. a partizán élő végéig láttam, beletekernék szívesen, hogy mi volt később, ha valahol elérhető.
peterk2005 udvari bolond
Két év alatt 700 millió forintot kaptak a volt Fideszes kormányfők.
Egy normális költségvetést nézve nem tétel, csak inkább az eszmeiség mögötte, főleg az, hogy Novák Katalin is kapja, őtőle simán el lehetne venni és akkor Mr. Aláíró Tollat is megvizsgálnám, hogy ő mire fel kapja.

Sulyok szerintem próbál hosszútávra játszani, mert tudja h nem távolíthatják el olyan simán és az Alaptörvény-módosítás is beletelik egy kis időbe, hogyha az AB baszakodna (és miért nem tennék, bár kaphatnak a tagok nyakukba egy-két vizsgálatot, ha kell).

 telex.hu/belfold/2026/04/17/koztarsasagi-elnok-sulyok-tamas-megfosztas-alaptorveny-magyar-peter

Egyébként tényleg nem értem, hogy miért csinálja. Bízik abban, hogy valahogy kiangolnázzák ezt a helyzetet vagy OV visszatér és visszaveszi a Parlamentet?

Miben bíznak? Mit tudnak vagy tudhatnak? Ez valós tudás vagy csak hübrisz?
Lúdas Solymi
Az alaptörvény módosítást továbbra sem vizsgálhatja az AB …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
1 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Amikor a Mi Hazánk mindig kivonul be kellene játszani a Hupikék Törpikék vagy a Hét törpe dalát.... Amikor meg a Fidesz akkor a Megyünk Lopnit 🤣🤣🤣🤣🤣

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Nekem érettségi találkozoló miatt kimaradt a tegnapi alakuló ülés meg sok egyéb is. De reggel tényleg megkönnyeztem. Ha minden jól alakul majd a Gyűlölködjünk topic is zárható lesz téma hiányában. Addig is rohadjanak meg akikre gondolok.
Tactful Cactus
Gyeek éttermes sztorijaiért kár lenne. 😀
1 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 627
Nekem érettségi találkozoló miatt kimaradt a tegnapi alakuló ülés meg sok egyéb is. De reggel tényleg megkönnyeztem. Ha minden jól alakul majd a Gyűlölködjünk topic is zárható lesz téma hiányában. Addig is rohadjanak meg akikre gondolok.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
1 hónapja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Fu, eddig is sejtettem, hogy a Mi Hazankban nem agysebeszek ulnek, de hogy lehet ennyire rossz erzekkel kivonulni az egesz ules egyetlen olyan harom percerol, amit konszenzusosan szepnek es ertekesnek kellene tartania mindenkinek, aki ott ul.

Btw nem tudom, ki volt emogott a foszervezo — gondolom Radnai —, de nagyon jol ossze volt rakva az egesz nap, tele szimbolikaval, orommel, sirassal tisztelettel, viccel es vegen bulival. Tokeletes dramaturgia volt, latszik a szinhazi mult.
JéBé
Fel lett rúgva a hagyomány, egyedül a Mi hazánk ment a koronához ahelyett, hogy gyerekdalokat hallgat.
Ez az igazi magyar nemzeti vírtus!
Toca
A gyerekdaloknál nem azért vonultak ki, mert hogy cigányhímnusz, vagy mifene?
StormST
Ja már én is megkeveredtem.
Amúgy hivatalosan EU himnusz miatt, mert himnusza csak nemzetnek lehet. 😀
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy ha engem már ennyiszer kirúgtak volna mint Sulyokot biztosan nem mennek meg be mindig másnap a melóba …
csebi
Te szerintem nem keresel annyit, amennyit o, hogy megerje magadtol lelepni. 😀
Stez
A leköszönt / volt elnökök ugyanazt a havi apanázst kapják, és mellé kapnak lakást, titkárságot és autót is életük végéig. Szatyor papa nem a pénz miatt fing.
peterk2005 udvari bolond
Ne legyél biztos abban, hogy a nyár végére ez az apanázs szabály még élni fog.
atapapa
Tény, hogy az Orbán rezsim ebben is mélyet repült. Négy elnököt jelölhettek, és a négyből a legjobb (Áder) is a legszürkébb, legunalmasabb elnök lett a rendszerváltás óta. A másik három meg ki se tudja tölteni az első mandátumát se, vagy le kellett mondaniuk, vagy ki lesznek penderítve, akkorát buktak.

Én ezzel együtt se piszkálnám a javadalmazást. Kicsinyes lenne. A Kossuth díj életjáradékát sincs értelme eltörölni csak azért mert Pataki meg a Feró is megkapták. Ezen már tényleg jobb túllépni szerintem.

A tegnapi buli esti sessionját közvetítették valahol online? Én csak kb. a partizán élő végéig láttam, beletekernék szívesen, hogy mi volt később, ha valahol elérhető.
peterk2005 udvari bolond
Két év alatt 700 millió forintot kaptak a volt Fideszes kormányfők.
Egy normális költségvetést nézve nem tétel, csak inkább az eszmeiség mögötte, főleg az, hogy Novák Katalin is kapja, őtőle simán el lehetne venni és akkor Mr. Aláíró Tollat is megvizsgálnám, hogy ő mire fel kapja.

Sulyok szerintem próbál hosszútávra játszani, mert tudja h nem távolíthatják el olyan simán és az Alaptörvény-módosítás is beletelik egy kis időbe, hogyha az AB baszakodna (és miért nem tennék, bár kaphatnak a tagok nyakukba egy-két vizsgálatot, ha kell).

 telex.hu/belfold/2026/04/17/koztarsasagi-elnok-sulyok-tamas-megfosztas-alaptorveny-magyar-peter

Egyébként tényleg nem értem, hogy miért csinálja. Bízik abban, hogy valahogy kiangolnázzák ezt a helyzetet vagy OV visszatér és visszaveszi a Parlamentet?

Miben bíznak? Mit tudnak vagy tudhatnak? Ez valós tudás vagy csak hübrisz?
Lúdas Solymi
Hat igy az elmult evek alapjan megtippelve, mekkora agya lehet, es mennyire kepes onalloan donteseket hozni, azt mondanam, most is csak egy katona, akinek szolt a fonok, es pusztan annyi a feladata, hogy ragaszkodjon, aztan "eroszakkal" kelljen eltavolitani, mert azzal legalabb a masik oldalnak lehet mutogatni, hogy lam, milyen agressziv es szarhazi MP. Fel is kapjak allandoan a temat azon a nehany portalon, amin kell, megprobaljak megfuttatni, de hat sokra nem mennek vele.

1 hónapja
VanillaSky 1 696
Ez egyszerre gecicringe és gecikomoly
zacknorb
Erre gondolsz?

iktriad
Őszintén, haegy videóban kéne összefoglalni mit jelent az embereknek, hogy rendszerváltás van, akkor csak ezt posztolnám.
Toca
Mondjuk különösen vicces annak fényében, hogy a Sportkórház egyik vezető orvosa, illetve Wáberer magánkórházának szintén ilyen pozíciójában lévő embere adta elő a performansznt vagy csak átérzi az átlag pronyó elnyomott életét?
VanillaSky
Rendszerváltás nem arról szól, hogy csak az örül/örülhet, akinek szarul ment vagy elnyomták csak szólok.
Toca
A rendszerváltásról nagyjából talán 1 év múlva beszélnék, addig még kivárok.
VanillaSky
Ok. Köszi az infót. Ezt most fel is írtam.
Így utólag már javítanám az eredeti hsz-em miattad.
Így szólna:

Őszintén, ha egy videóban kéne összefoglalni mit jelent a nem pronyóknak, hogy egy év múlva megerősíthető, addig is hívjuk “lehetséges rendszerváltásnak” van, akkor csak ezt posztolnám.
Toca
Látod, előrefelé haladunk a közmegegyezésben.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"